PDA

View Full Version : Бисери и вицове - архив до 01.09.11

Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55

Jay Gould
16.12.2010, 20:39
Различно етажно разпределение , различни "бръмбари" в главите на собствениците - има си някаква причина не е случайно.
Ок. ама да правиш тераси без врати си е жив разход и тъпея защо :eek:

nns
16.12.2010, 20:48
Ок. ама да правиш тераси без врати си е жив разход и тъпея защо :eek:

Ами по проект е с тераси , плочите са изляти с такава форма, после идва някой и купува част или две отделни части и решава че не му трябва тераса , или просто другия апартамент си има други две тераси и тази дето да се гледат от упор с комшиите не му е най-важното нещо в живота и тн. ,продавача гледа да му угоди и казва ОК - така го искаш така ще стане.

Jay Gould
16.12.2010, 20:51
Ами по проект е с тераси , плочите са изляти с такава форма, после идва някой и купува част или две отделни части и решава че не му трябва тераса , или просто другия апартамент си има други две тераси и тази дето да се гледат от упор с комшиите не му е най-важното нещо в живота и тн. ,продавача гледа да му угоди и казва ОК - така го искаш така ще стане.
Ясно, но ако се запуши канала на терасата нали тя ще се напълни с вода?

nns
16.12.2010, 20:51
Какъв "бръмбар" трябва да имаш за да построиш тераса, но да не сложиш врата и прозорец към нея?

Ми не знам, както има рпозорци на калкан така и тука твърде много тераси вероятно, оня ден /в събота/ един искаше да слага камина в студио до плажа в Приморско /можело никога да не я запали ама да си имал!?/- всеки луд с програма.

nns
16.12.2010, 20:52
Ясно, но ако се запуши канала на терасата нали тя ще се напълни с вода?

Правиш наклон навънка на замазката и нямаш грижи. Но по принцип си прав.

Мажоритаря
16.12.2010, 20:59
Втори и трети етаж без коментар...
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_1012112.jpg

http://www.dnevnik.bg/novini_ot_vas/2010/12/16/1012110_bezumiiata_bulgarski/

Тия дни ще говоря с архитект за това... Нямам никакво обяснение за тая работа въпреки, че съм се занимавал със строителство :D:D:D:D:D

Jay Gould
16.12.2010, 21:01
Тия дни ще говоря с архитект за това... Нямам никакво обяснение за тая работа въпреки, че съм се занимавал със строителство :D:D:D:D:D
Ще съм благодарен ако споделиш . Все още съм много озадачен :D

boshko
16.12.2010, 21:27
Някой май се е упражнявал на Photoshop. :D

gigow
16.12.2010, 22:05
Някой май се е упражнявал на Photoshop. :D

И на мен така ми се струва. Няма такива идиоти...

Мажоритаря
16.12.2010, 22:10

За съжаление не е Photoshop:(

Jason_Thorn
17.12.2010, 09:47

Имаа Имааа, :D:D:D

MILOM
17.12.2010, 14:10
Ще ходите ли на коледния концерт на Веселин Маринов? Струва си! Ще бъде страхотно,а и местата изобщо не са скъпи: 10 лв. близо до сцената,25 на задните редове. А ако бутнете 50 на портиера Ахмет може изобщо да не влизате.(кажете,че ви пращам)

man_united
17.12.2010, 14:37
В тази сурова зима навън:

http://ru.fishki.net/picsw/122010/17/post/demotivator/demotivator015.jpg

gigow
17.12.2010, 21:55
Слушам една реклама на EVN-България:
Знаем защо сме тук.

Абе и ние знаем, ама нищо не можем да направим...:cool:

bat_emo
18.12.2010, 10:29
Снощи бая се понапих в кръчмата, та се прибрах с автобуса до вкъщи. Може би не изглежда нещо особено, но никога не бях карал автобус досега.

bat_emo
18.12.2010, 10:31
Семейна двойка се кара:
той: Кажи ми само, защо? Защо се омъжи за мен???
тя: Ами..исках да ти направя кефа...
той: Глупачка! Трябваше свирка да ми направиш! Свирка!!!

gigow
18.12.2010, 13:05
Слушам по радиото проф. Димитър Йончев заяви: "Сега българинът не знае къде да сложи пълния член".
Глупости на таркалета, ако да сте професор, драги! Пълния член ние знаем къде да го сложим. Не знаем къде и как да сложим празния... :confused::confused::confused:
Те т'ва е проблемът, професоре! :D:D

JackDaniels
18.12.2010, 14:00
Ето как лапландците реагират на минусовите температури:
+ 10 В°C - Жителите на панелни жилища в Хелзинки си пускат парното. Лапландците садят цветя.
+ 5 В°С - Лапландците се припичат на слънце.
+ 2 В°C - Италианските коли не палят.
0 В°C - Чистата вода замръзва.
- 1 В°C - Дъхът става видим. Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.
- 4 В°C - Котката иска с теб под одеялото.
- 10 В°C - Време е да се планува една почивка в Африка. Лапландците отиват да плуват.
- 12 В°C - Твърде студено за да вали сняг.
- 15 В°C - Американските коли не могат да запалят.
- 20 В°C - Може да си чуеш дъха
- 22 В°C - Френските коли не палят вече.
- 23 В°C - Политиците започват да съжаляват бездомниците.
- 24 В°C - Немските коли не могат да запалят.
- 26 В°C - От дъха може да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.
- 29 В°C - Котката иска да се пъхне в пижамата
- 30 В°C - Нито една истинска кола не пали вече.Лапландецът ругае звучно , рита гумите и пали ладата.
- 31 В°C - Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга. Лапландският отбор по футбол започва тренировки за пролетнния сезон
- 39 В°C - Живакът замръзва. Твърде стъдено за да мислиш. Лапландците закопчават най-горното копче на ризата.
- 40 В°C - Колата също иска в леглото. Лапландците си обличат пуловер.
- 44 В°C - Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.
- 50 В°C - Моржовете напускат Гренландия. Лапландците затварят прозореца на тоалетната.
- 70 В°C - Белите мечки напускат Северния полюс. Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.
- 75 В°C - Дядо Коледа напуска Полярния кръг. Лапландците нахлупват шапката над ушите.
- 120 В°C - Алкохолът замръзва.Следствие-лапландецът е много вкиснат.
- 268 В°C - Хелият става течен.
- 270 В°C - Адът замръзва.
- 273 В°C - Абсолютната нула.Брауновото движение на частиците спира. Лапландците си признават, че малко е студено и поискват още една ракия на клечка.

boogie
19.12.2010, 09:41
Това е непоискано търговско съобщение :
"Ще се омъжиш ли за мен" ?:-)

Kilur
20.12.2010, 08:51
Вестник Сега

"За 8 години пенсионни фондове донесоха около 5% доходност"

Частните пенсионни фондове са донесли средно 5-6% годишна доходност на осигурените в тях граждани за периода 2002-2009 г. Това съобщи председателят на Българската асоциация на дружествата за допълнително пенсионно осигуряване (БАДДПО) Никола Абаджиев. Спестяванията на хората за старини през тези 8 години реално не са се стопили, но не са се и увеличили, защото инфлацията за периода е средно 5.9%.

Българинът е натрупал средно по 889 лв. за втора и за трета пенсия и по 2116 лв. - за ранна пенсия на категорийните работници, сочат още данните на КФН.

man_united
20.12.2010, 10:38
ББ ще ходи на посещение в болница. Главният доктор влиза в моргата и пита дежурния:
- Тези трупове що са така усмихнати?
- Вие самият наредихте да сме подготвени, ако в моргата внезапно влезе министър-председателя.

MILOM
20.12.2010, 10:41
На пияния и Господ му помага
Сръбски турист, който случайно се приземил върху акула в крайбрежните води на Шарм ел Шейх, стана героят на Египет, след няколко инцидента с акули в Червено море.

Сръбският гражданин Драган Стевич бил пиян по време на плажно парти. В следствие на алкохола той решил да се хвърли във водата от трамплин. Скокът му не бил успешен и той се приземил върху главата на хищна акула и я убил.

Туристът дори не осъзнал какво се случило.

Той отплувал до брега и разказал на приятелите си, че водата не била достатъчно "мека" и той някак успял да си навехне глезена.

man_united
20.12.2010, 11:31
Как да задоволиш жена само с 8 см (http://smile-bg.com/galeria/drugi/kak-da-zadovolish-zhena-samo-s-8-sm-505.html#joomimg)

vajvaj
20.12.2010, 11:37
Дзен и изкуството да си обършеш гъза :D

http://sulla.bg/2009/06/23/1070.html

Ballomed
20.12.2010, 14:02
Дзен и изкуството да си обършеш гъза :D

http://sulla.bg/2009/06/23/1070.html

Кърти :D

http://sulla.bg/2006/11/23/1622.html

Kiro
20.12.2010, 23:46
Милионершата Евгения Банева: Не сменям памперси и не готвя! коментари/6
20 декември 2010, 11:18
Персони
изпрати на приятел
Разпечатай
Евгения и Николай Баневи с децата Снимка: ОК!
Евгения и Николай Баневи с децата Снимка: ОК!
Две бавачки отглеждат близнаците й от пеленачета
Милионершата Евгения Банева, която роди три деца на съпруга си Николай, избягва да жертва времето си за битовизми от сорта на готвене или смяна на памперси. Първата й дъщеричка Теодора е вече на пет годинки и може да се занимава сама с детските си игри. Близнаците на Баневи пък са на годинка и половина, но от самото си раждане и момченцето, и момиченцето си имат индивидуална бавачка. Евгения не е пожелала да кърми близначетата явно за да не си развали бюста. На петия ден след раждането вече плувала в морето, а два месеца след секциото започнала да тича и бързо възвърнала фигурата си отпреди бременността. "Не мога да се похваля, че съм кой знае каква домакиня. Мъжът ми е много по-голям домошар, по-добър от мен по отношение на грижите за децата, семейството, дори в готвенето. Той може всичко - и да смени памперс, и да нахрани децата. Въпреки че за тях се грижат две бавачки още от пеленачета", разказва г-жа Банева. Следващата година екзотичната Евгения и съпругът й ще стават свекър и свекърва. Тогава ще се омъжва 27-годишната дъщеря на Николай Банев - Мария, родена от първия му брак. Синът му Николай пък, чиято майка Дочка Банева се спомина от рак, вече учи в престижен колеж във Лондон. За Коледа обаче цялото семейство ще се събере, облечено в червени дрехи. "Вечерята ни включва девет ястия, а на другия ден менюто е пуйка", разкрива Евгения малко преди най-хубавия семеен празник.

MILOM
21.12.2010, 10:32
Трудът е направил от маймуната човека. Алкохолът е върнал всички по местата им.:p

man_united
21.12.2010, 13:22
Не кради мястото за паркиране (http://joke.bg/ne-kradi-myastoto-za-parkirane)

greedforsuccess
22.12.2010, 12:10
http://www.amazon.com/FarmVille-Dummies-Angela-Morales/dp/1118016963/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1292957053&sr=1-1
Това е......

atb
22.12.2010, 14:58
499 Айде на примоциятааа

Lamer777
22.12.2010, 15:52
За кучетата и селяните

http://c2h5oh.blog.bg/politika/2009/11/15/za-kuchetata-i-selianite.436881

Ceco
23.12.2010, 09:47
Украинската полиция арестува жена, която пекла кренвирши за хот-дог на Вечния огън, горящ пред паметника на жертвите на Втората световна война в Киев, предаде ДПА.

32-годишната украинка освен това пържела яйца на мемориалния огън в центъра на Парка на славата.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3495891

MILOM
23.12.2010, 13:25
В Бразилия има повече футболисти, отколкото у нас комунисти".
Капитанът на националния отбор по волейбол Владо Николов обяснява причините за загубите от Бразилия в Световната лига

"Всяка една мишка в живота може да бъде кибермегатиранозавър в интернет".
Житейските възгледи на шефа на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов – Дучето

"Цървулът не може да стане мокасина".
Треньорът на баскетболния Левски Тити Папазов за инцидентите по трибуните на мача с Рилски спортист
http://www.dnes.bg/sport/2010/12/23/v-braziliia-ima-poveche-futbolisti-otkolkoto-u-nas-komunisti.107079

Jay Gould
23.12.2010, 15:31
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs625.snc4/58493_160417003972187_100000116665907_547311_46774 17_n.jpg

bate Goiko
23.12.2010, 21:41
Ха-ха-ха, четохте ли празничните прогнози на Инвестора :D тази най-много ми хареса:

Красимир Дачев наблюдава от космоса как колона от кораби изнася продукцията на най-големия целулозен завод в света - Свилоза АД

Pyramid
23.12.2010, 22:56
Пуснете своя SMS с текст "Doktori" на кратък номер 1234
и изберете опция от следното меню:

1. "Д-р. Ц. Цветанов"
или
2. "др. Ц.Цветанов"

Цена 1 до 20 год. с ДДС

Kiro
23.12.2010, 23:19
Дай моля те линк към празничните прогнози:)

p0lki
24.12.2010, 17:20
"Няма правилен футбол! Има такъв, с който печелиш или пък губиш. Днес кривият футбол е печеливш."
Треньорът на Славия Велислав Вуцов.

"Цървулът не може да стане мокасина."
Треньорът на баскетболния Левски Тити Папазов за инцидентите по трибуните на мача с Рилски спортист.

"О, много ще е тежко. Но пък е крайно време да вземем пример от премиера, който бе в Йерусалим, и да хвърлим големи молитви за класиране. Така ще се получи."
Димитър Пенев отговаря на въпрос дали националният отбор по футбол ще се класира на Евро 2012.

"Дъно е имало и пак ще има."
Димитър Пенев на въпрос това ли е дъното след загубата 0:1 от Черна гора.

"Гаранции дават в "Технополис", като си купиш микровълнова печка."
Любо Пенев по въпроса защо не гарантира, че ЦСКА ще стане шампион.

"Футболистите са прости момчета."
Кметът на Сливен и вицепрезидент на БФС Йордан Лечков

"И сам да си играеш на шах, пак трябва да искаш да биеш!"
Велислав Вуцов

"Сарафа не може да чете. Как да му намеря работа?"
Президентът на федерацията по бокс Марин Димитров по адрес на Серафим Тодоров.

"Оставка?! Те ще искат и смъртна присъда да ми лепнат..."
Националният селекционер Станимир Стоилов се е взел на сериозно.

"Айде млъкни бе, коментатор!"
Футболистът на Терек (Грозни) Благой Георгиев се опитва да успокои треньора на Славия Велислав Вуцов на контролата между двата отбора.

"Пичони може да отиде в някой нощен клуб и да пие уиски. Взе пари от всички. Взе пари и от помощник-треньора на вратарите, за да ходи да пие."
Кандидат-купувачът на Ботев (Пд) Франческо Салерно за пороците на бившия треньор Енрико Пичони.

"Ако си тръгна, няма кой да изпие уискито в Пловдив."
Пичони отговаря на нападките на Салерно.

"Не е ходил никъде. Легна си пред мен в десет вечерта и заспа."
Бащата на вратаря на ЦСКА Иван Караджов бате Милчо коментира информацията, че синът му е бил в БИАД посред нощ и е правил лицеви опори на дансинга.

"Всяка една мишка в живота може да бъде кибермегатиранозавър в интернет."
Житейските възгледи на шефа на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов-Дучето.

"Дано срещу Левски се получи приятно и хубаво, като с холивудска актриса."
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов за най-старото столично дерби.

"Кръстовчев ходеше по терена в Ловеч като шеф на автокъща в Дупница."
Бившият треньор на Левски Емил Велев за нападателя на сините Еньо Кръстовчев.

"В Мездра нямаше нахлуване на терена. Просто феновете се разходиха до центъра."
Шефът на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов-Дучето за инцидента на Локо Мз - ЦСКА.

"Дадох проба, която се оказа положителна. Не съм пил сутринта, просто е останал алкохол в кръвта ми от вечерта."
Вратарят на Левски Божидар Митрев обяснява защо са го хванали с 1,36 промила алкохол зад волана.

"Да му мисли баба Йорданка."
Венци Стефанов към Йордан Лечков.

"При мъжете съм, но още свиквам."
Григор Димитров след победите на US Open и "Уимбълдън".

"Пиявици провалиха опозицията."
Борислав Бояджиев след скандалите във федерацията по бокс.

"Две напред, три назад и накрая Ганкиното."
Аспарух Никодимов след загубата на националите по футбол от Полша.

"Ще гледам да изправя Кривия."
Защитникът на Миньор Ивайло Цветков преди мача с Левски.

"Срам, мислех ги за мъже, оказаха се мъртви души."
Гриша Ганчев след загубата на Литекс от Пирин.

"Некадърен ли е, или е корумпиран?"
Венци Стефанов за съдията на мача Левски - Миньор (Пк).

"Всички мразят съдиите, дори жените им."
Бившият съдия Антон Василев след нападките към рефера Ангел Ангелов.
"По-добре да нямаше защитници, те само ми пречеха да видя топката."
Вратарят Димитър Иванков за загубата от Полша.

"Ще трябва да извадим Локомотив от релсите."
Ангел Червенков за предстоящия мач на Литекс с Локомотив Пд.

"Съблекалнята е като хан!"
Димитър Пенев за обстановката в ЦСКА през пролетта.

"Пенев е треньор на хартия, аз водя ЦСКА."
Адалберт Зафиров и мнението му за неразбирателството около треньорския пост.

"Даваме Даниел Златков само на Манчестър Юнайтед. Оттам поне сме сигурни, че ще си получим парите."
Шефът на Миньор Пк Пламен Атанасов за трансфера на Даниел Златков-Роналдо.

"Има само един човек, който може да се справи в тази ситуация - Пегъзи Музовски"
Из декларацията на подалия оставка спортно-технически директор на ЦСКА Атанас Караиванов.

"В съблекалнята ме гледаха като посрано дете майка си."
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов за унизителното отпадане за Купата на България от Чавдар (Етрополе).

"Кокошката като снесе яйце, кукурига. Сега аз имам да кукуригам, защото снесохме едно голямо яйце."
Треньорът на Локомотив (Пд) Наджи Шенсой.

"Данчо Тодоров ни направи шампиони миналата година. Неговата липса ще е минус за нас."
Старши треньорът на Левски Антони Здравков коментира кадровите проблеми на съперника Локомотив (Пд).

"Засада, чиста засада. Даже ръката му е в засада!"
Старши треньорът на Славия Велислав Вуцов си криви душата, докато гледа на повторение атака на Литекс от мача между двата отбора.

"Висоцки пееше такава песен. Имал запасен ход срещу Фишер - с коня по главата!"
Иван Славков-Батето коментира загубата на Веселин Топалов от Вишванатан Ананад.

"Когато аз съм бил футболист на Дунав, той е пасял кравите някъде из морските ливади."
Шефът на БФС в Русе Димитър Димитров-Кулеманс се заяжда с президента на Калиакра Цонко Цонев.

"Искам жена Барби"
Волейболистът Николай Пенчев каква трябва да е жената до него.

"Превръщаме някои играчи във вечни надежда. Ето Димо Атанасов. Вече 6 години играе. Стана за женене, вече и внуци ще има, а още е надежда."
Венци Стефанов за младите футболисти в България.

"Царят си отиде, но тези в БФС - не!"
Бившият селекционер на България Пламен Марков за провала на шефовете на БФС.

"От малоумие никой не е застрахован"
Батето за намаляването на "А" група.

"Аз не играя грубо, просто влизам по-твърдо"
Защитникът на Локо Сф Георги Марков-Рендото не е съгласен с прякора си

"Лияна е моята Мария Магдалена"
Благой Георгиев за жената, с която не живее вече.

"Наско Сираков не е единствената планета около Левски."
Георги Иванов отговаря на критиките на Сираков, че при него Левски върви надолу.

"Левски няма пари за играч като мен."
Дани Кики от Локо Пд се има за голям футболист.

"Тренирам ЦСКА - българския Байерн."
Павел Дочев се хвали пред немските медии къде работи.

"Не разбирам от лаптопи, а и нямах интернет в Холандия, за да следя какво се случва в Левски и ЦСКА."
Капитанът на Литекс Ивелин Попов обяснява защо не е запознат как върви подготовката на съперниците за титлата.

"Николета е виртуален парцал. Тя няма нищо истинско по себе си. Продукт на силикона, творение на компютърните технологии. Ако някой италиански футболист я види без грим, ще избяга от нея."
Светлана Василева-Гонзовица кълне Николета Лозанова.

"В договора между телевизиите и БФС няма изискване какъв цвят да е тревата. Клубовете подобриха много неща по критериите, които трябва да изпълняват."
Президентът на БФС Боби Михайлов е убеден, че телевизията трябва да продължи да дава пари на БФС за "А" група.

"По-добри сме от Руни, защото вкарвахме на Мболи, а той не можа."
Футболистът на Славия Даниел Пеев се присмива на националите на Англия.

"В Бразилия има повече футболисти, отколкото у нас комунисти."
Капитанът на националния отбор по волейбол Владо Николов обяснява причините за загубите от Бразилия в Световната лига.

"На открито очаквам да се случи по-добре, отколкото на закрито. Зависи от обстановката, деня и нареждането на планетите."
Лекоатлетът Николай Атанасов-Джоко при заминаването за европейскато първенство в Барселона.

"Славия обикновено бие, освен ако някой не ги удари с 3:0. Имат добри играч, но най-добрият им се казва Венци Стефанов."
Георги Илиев-Майкъла за белите преди старта на новото първенство.

"Токов удар е ударил футболистите!"
Венци Стефанов няма друго логично обяснение за домакинската загуба от Калиакра.

"Защо да се напъвам да тичам, като не ми подават?"
Халфът на Левски Владимир Гаджев обяснява защо сините намалиха оборотите през второто полувреме на мача с ЦСКА

"Левски да не се успокоява от резултатите в първите си мачове. Тези от Дъндок бяха неандерталци, а играчите на ЦСКА хал хабер си нямаха. То не бяха едни изсипани топки, все едно гледам работнически мач в Англия през 1912 г."
Вили Вуцов предупреждава сините да внимават срещу Калмар.

1914
25.12.2010, 10:54
Ха-ха-ха, четохте ли празничните прогнози на Инвестора :D тази най-много ми хареса:

На мен ми се падна това

Бойко Борисов научава за съществуването на БФБ-София и продава къщата си в Бояна чрез грандиозно IPO.

kircone
25.12.2010, 11:03
На мен ми се падна това

Бойко Борисов научава за съществуването на БФБ-София и продава къщата си в Бояна чрез грандиозно IPO.

България вече не иска да е част от еврозоната, защото към нея са се присъединили страни като Швейцария и Норвегия.

Инвестора проявява творчество :D:D:D

Puma
25.12.2010, 17:49
Мен ме кефят доста от пожеланията
например

НОИ и синдикатите искат национализация на банковите депозити, след като личните партиди в пенсионните фондове свръшват. Обявяват, че вместо 5-6% лихва, ще плащат по 10-12% на година, но само една година

Вече всеки втори българин работи в държавната администрация. На следващите избори печели партията обещала ново увеличение на заетите в държавната администрация. Работещите в частния сектор напускат страната на малки групи от по 10 000 души

SOFIX достига 2000 пункта, малко преди инфлацията да е качила цената на хляба до 100 лв.

и др
браво на инвестора

h17
25.12.2010, 17:58
Ама това са го мислели:

Софарма АД се търгува не само на борсата във Варшава, но и във Вакарел, където се намира Втора Българска фондова борса, която вече е национален лидер. На борсата във Вакарел се търгува и AstraZeneca и с размяна на акции, акционерите в Софарма поемат контрола над фармацевтичния гигант.

Poncho
25.12.2010, 22:42
http://championship.mql5.com/2010/ru/users/Manov/discussion/page15

В связи с грандиозным успехом Димитара Манова на Automated Trading Championship 2010 Правительство Болгарии приняло решение присвоить его имя одной из центральных улиц Софии (ул. Димитър Манов), на которой в дальнейшем будут размещаться инвестиционные фонды и финансовые учреждения. Болгарский Национальный Банк приступил к разработке программы погашения внешнего долга страны ($2,8 млрд), которая будет базироваться на финансовых идеях Манова, подкрепленных государственными гарантиями.
Премьер-министр Бойко Борисов на пресс-конференции в Министерском совете, передает репортер Агентства «Фокус», заявил, что новая финансовая политика даст реальные шансы в следующие три года вывести Болгарию на уровень среднеевропейского государства. После этого придут другие и поднимут ее до уровня Швейцарии, заявил Премьер.
В свете этих событий кредитное агентство Standard & Poor’s (S&P) подтвердило рейтинг Болгарии – BBB стабильный, сообщил министр финансов Симеон Дянков. Одновременно агенство снизило оценки пяти европейским государствам, не представившим подобных инновационных проектов.
Поздравляем Димитара с успехом и желаем ему удачи на новом поприще!

Какие могут быть шутки? Улица уже в Гугле, цитаты из сообщений премьер-министра, министра финансов и Standard & Poor’s сверены. Все остальное, конечно, засекречено, но оперативная информация просочилась.
http://p.mql5.com/data/28/39741_17/2010612625_132439.gif

gigow
26.12.2010, 00:43
http://championship.mql5.com/2010/ru/users/Manov/discussion/page15

Стига бе!
Някакви руснаци си правят майтап.
Ама това е силата на интернет. Пускаш някаква простотия на две-три места и току виж излязла на първа страница на "Financial times", поврага!

Пухче
26.12.2010, 15:53
Магазин в нова кооперация с А16, завършен до ключ с лице на човекопотопна улица
http://www.imoti.net/magazin-varna-cveten--anno1825862.html
:eek:

Jay Gould
26.12.2010, 15:59
Русе - Над 28 000 лева ще плати общината на "Алианц банк" вместо русенка, която починала и не успяла да си изплати кредита. Единственият й наследник е сестра й, но тя направила отказ от наследство. Така половин апартамент станал общинска собственост. Законът е категоричен, че ако няма други наследници или всички направят отказ, общината е длъжна да приеме наследството. Половинката апартамент обаче върви в комплект с ипотеката заради изтегления банков заем.
И на практика сега общината ще плаща заема на покойницата. За случая се разбира от една спогодба, подписана пред Русенския районен съд между банката и общината. Няма точна статистика дали има и други такива и колко. Но е факт, че по този начин общините лесно могат да бъдат задължени да плащат огромни дългове, направени от малоимотни хора. И няма никакъв шанс данъкоплатците да не платят, освен ако не се промени законът. Въпреки опосканите си бюджети, общините просто нямат право да откажат.
http://www.dunavmost.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D 0%B8%D0%B8/20101211866/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D 0%B8%D0%B8/mayor-pays-28000-euro-bank-loan-of-deceased/menu-id-54.html

MILOM
26.12.2010, 20:04
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ

Когато на едно момченце ужасно му трябвали сто лева, за да купи подарък, майка му предложила да се помоли на Господ и детето написало на Бог писмо, в което го помолило за парите. От пощата препратили писмото на президента, който толкова се трогнал от молбата, че наредил на секретарката си да прати на момчето пет лева.
Когато получило парите, момченцето отговорило: „Мили Боже, много Ти благодаря за това, че ми прати парите. Забелязах, че ги пращаш през София. Както обикновено, ония крадливи копелета са отмъкнали деветдесет и пет лева".;)

stamba69
26.12.2010, 20:27
Русе - Над 28 000 лева ще плати общината на "Алианц банк" вместо русенка, която починала и не успяла да си изплати кредита. Единственият й наследник е сестра й, но тя направила отказ от наследство. Така половин апартамент станал общинска собственост. Законът е категоричен, че ако няма други наследници или всички направят отказ, общината е длъжна да приеме наследството. Половинката апартамент обаче върви в комплект с ипотеката заради изтегления банков заем.
И на практика сега общината ще плаща заема на покойницата. За случая се разбира от една спогодба, подписана пред Русенския районен съд между банката и общината. Няма точна статистика дали има и други такива и колко. Но е факт, че по този начин общините лесно могат да бъдат задължени да плащат огромни дългове, направени от малоимотни хора. И няма никакъв шанс данъкоплатците да не платят, освен ако не се промени законът. Въпреки опосканите си бюджети, общините просто нямат право да откажат.
http://www.dunavmost.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D 0%B8%D0%B8/20101211866/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D 0%B8%D0%B8/mayor-pays-28000-euro-bank-loan-of-deceased/menu-id-54.html
това ми хареса :D:D:D
поздрави Jay Gould

Пухче
26.12.2010, 20:46
А с моята дъщеря да се смея ли да плача ли...такива ми ги ръси този пубертет.Наскоро ми се повреди прахосмукачката,та използвах празниците и купих една за в къщи.Тя само попита-какъв цвят е-отговорих-синьо и бяло.Аха...замислено ми отговори,значи си имаме мъжка прахосмукачка и е за тати... :mrgreen:
хо-хо-хо
:eek: През последните няколко години имам чувството че живея в страната на вицовете

Poncho
26.12.2010, 23:35
Стига бе!
Ама това е силата на интернет. Пускаш някаква простотия на две-три места и току виж излязла на първа страница на "Financial times", поврага!
А на мен ми се струва че майтапа си е български.

forexboy
26.12.2010, 23:40
Това писмо е обиколило света. Това е писмо на щастието, след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо. Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно. Не си мислете, че това е някаква Глупост. След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил почина от заушка, същото се случи и с Администратора на http://arenabg.com преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да разпостранява писмото срещу есемеси по 4лв парчето. За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си. Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума,3 е минималната Бройка. Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство, истинска магия се крие в тези редове... \МАГЕСЪТНИК ИЛУМИНАТ\
:rolleyes::D:D:D:D:D

man_united
27.12.2010, 13:51
Брей, какви жестоки престъпници живеят в нашата страна :mad: :

Изнесоха части от казан за ракия
Източник: News.Burgas24.bg

На 26.12.2010 г. в 12.10 ч е получено съобщение за извършена кражба от помещение за изваряване на ракия в началото на с. Дрянковец, общ.Айтос. При извършения оглед е установено, че за времето от 22.12 до 26.12.2010 г. неизвестно лице, чрез изкъртване катинара на входната врата, проникнало в помещението и извършило кражба на купола, лулата и чучура на казана за изваряване на ракия. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ "Полиция" - Айтос.

Gerito
27.12.2010, 14:58
Вечерта на 31 декември син предлага на майка си:
- Хайде като стане 23:30 да започнем да викаме : Нова година! Нова година!
- Защо? - пита майката.
- Така съседите ще се помислят, че новата година е дошла при нас по-рано.
:)
И едно много забавно клипче - Проблемът с технологиите за гласово разпознаване (http://joke.bg/problemt-s-razpoznavaneto-na-glas) или защо асансьора не може да разпознае инструкциите на шотландците :)

p0lki
27.12.2010, 19:25
Измамиха клошар, направиха го президент на задлъжнял ФК Локомотив Стара Загора

Затъналият в дългове футболен клуб Локомотив Стара Загора има нов президент. Това е живеещият в колата си клошар Георги Дограмаджиев.

Георги от години е безработен. Той няма дом, защото преди години чрез измама брат му продал жилището, в което живеели.

Заради силното желание да възстанови собствеността на семейния апартамент, Георги подписал пълномощно на известен старозагорски адвокат. Адвокатът тогава му обещал да разреши казуса с имота, а междувременно го "уредил" и с работа – "момче за всичко" на стадион "Локомотив" срещу месечно възнаграждение от 240 лв.

Новата работа на Георги се състояла в това да полива терена и да коси тревата, да шие скъсаните топки и обувки на играчите.

Нещастникът не можел да проумее защо треньорите на младежкия състав се обръщали към него с подигравателното "Г-н президент".

Когато разбрал истината, хукнал по институциите да обяснява, че е измамен, но отвсякъде му казвали, че проблемът е негов, след като не е гледал какво подписва. А и документите по прехвърлянето на отбора били абсолютно изрядни. Според тях се е провело общо събрание, на което се избрал нов президент.

Така 60-годишният Георги се сдобил с футболен отбор с хиляди левове задължения. Само здравните и пенсионните вноски на играчите и служителите възлизат на 34 974,94 лв.

Заедно с Дограмаджиев за тази сума носят отговорност още двама души, членове на УС на СНЦ "ФК Локомотив" - 32-годишният Светослав Стефанов и 41-годишният Беньо Атанасов. Те обаче нямат постоянни адреси и още не знаят за задълженията си.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2704767

p0lki
27.12.2010, 19:35
Пекин – първо номер, след това нова кола!

В края на годината жителите на Пекин купуват като луди нови и стари коли! Причината за това е че от 2011-а в китайската столица няма да е никак лесна новата регистрация на автомобилите.

Властите в града са решили сериозно да ограничат разширяването на столичния частен автопарк. Още от 1-и януари в Пекин, който иска да си купи кола, първо трябва да получи регистрационен номер и едва след това да си купи колата. Купуването ще е възможно само при наличие на регистрационни номера. Освен това от догодина се въвежда правилото - "един човек - една кола" и ако имате вече един автомобил вторият ще си остане непостижима мечта.

Броят на новите регистрационни номера от следващата година ще е силно ограничен - едва 240 000. И това при положение, че в момента в Пекин живеят около 18 милиона души! Освен това, подобно на разпорежданията в Токио, регистрационен номер и съответно право за закупуване на автомобил ще имат тези, които имат гараж или място на паркинг. Има и още едно ограничение - всичко гореизброено ще важи само за кореняците с постоянно жителство.

Всички останали желаещи ще трябва да показват минимум петгодишен договор за работа с пекинска компания, официален договор за наем на жилище, разрешение от данъчната инспекция, плюс гараж или паркинг място.

Ако някой си мисли, че далеч по просто ще е да се регистрира колата в родната провинция и след това да се кара в Пекин, нещо, което виждаме всеки ден с номерата на многотонните самосвали, разрушаващи софийските улици, съвсем не е познал. Властите имат намерение на входните караулки да спират колите с нестолични номера и да им искат специален пропуск, без който никой няма да може влезе с непекински номер в столицата! А, Фандъкова, а...!

http://www.auto-press.net/a:%D0%9F%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BD___%D0%BF%D1%8A%D1 %80%D0%B2%D0%BE_%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80__%D 1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4_%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D 0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_

Jay Gould
27.12.2010, 19:40
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2704767

ФК „Локомотив“ Стара Загора - Президент; Николай Маринов. Старши треньор, Иван Вутов ..
Голяма пералня е футбола :)

Jay Gould
27.12.2010, 20:36
http://fermer.bg/images/gallery/resized_12932168051477.jpg

Minavast
27.12.2010, 22:50
Стига бе!

:)Да,екстрасенсите като че ли са намразили Русия
"Също така, астролозите прогнозираха, че годината на " стоманения заек" е края на епохата на Путин." По-специално залеза на политическата кариера на Владимир Путин, прогнозира ректора на Московската...

Прочитане на целия коментар академия по Астрология Майкъл Левин.
"Той не е в никакъв сценарий и няма да бъде президент. Или Владимир Путин няма да се кандидатира за президент през 2012 г., или губи" - казва Левин в интервю за
Utro.ru .

Участниците в Съюза на прогностиците в Централния дом на журналистите, предсказват, че Русия през 2011 г., я очаква суша, взривове, провокации и нападения срещу властта през март.

Незавидна съдба, според астролозите, очаква кметът на Москва Сергей Собянин - през следващата година той ще има толкова много врагове, колкото никога не е имал Юрий Лужков.
Автор на "Геномът на света" Борис Астафиев смята, че "Вселената се изчиства от боклука. Това означава,. , че ако "не живеете в името на някаква цел, а просто така, вие се превръщате в боклук" Въпреки това, тези, които оцелеят, според прогнозите на автора, ще бъдат в очакване на събитията на 27-ми октомври 2013 година - най-трагичната в новата история, съобщава
РИА "Нов регион" . Астролозите смятат, че тогава ще бъде извършен естествен космически подбор.

Също така през 2011 г., те обещават нова суша, след която идва една студена и дъждовна 2012 г., последвана от 2013-та - още по-студена и дъждовна. През 2012 г. ще бъде много лошо с парите: астролозите обещават, че ще фалират, дори и нефтените магнати.

Като цяло, изглежда, че предсказателите прогнозират, че този период е подобен на средата на 1960-те години и още повече по някакъв начин на 1927-а..Спомнете си, че средата на 1960 година бе белязана от разцвета на самиздата и развитието на свободната мисъл. А през 1927 идва на второ място в историята на страната, с лошата реколта, купоните за хляб, сриването на НЕП-а и "затягане на коланите".
Всички безобразия ще свършат през 2021. След това - обещават предсказателите - и жителите на Русия ще заживеят като хора. Източник: topnews.ru
http://zahariada.blog.bg/novini/2010/12/26/astrolozi-i-shamani-obeshtavat-na-rusnacite-quot-ujasi-quot-.657667

" 21.32 "АСТРОЛОЗИ И ШАМАНИ ОБЕЩАВАТ НА РУСНАЦИТЕ "УЖАСИ" ПРЕЗ 2011 Г.
Публикувано на 12/26/2010

http://www.dnevnik.bg/sviat/2010/12/27/1017417_hodorkovski_otnovo_be_priznat_za_vinoven/

Minavast
28.12.2010, 05:20
"Държавните финанси- това е изкуството да се предават пари от едни ръце в други дотогава, докато изчезнат.
Robert W. Sarnoff

man_united
28.12.2010, 09:03
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2010/12/demotivational-posters-guess-what-i-just-did.jpg

Bond009
28.12.2010, 10:59
http://money.ibox.bg/news/id_1789735691

MILOM
28.12.2010, 12:56
Мъж в италиански ресторант иска да му донесат специалитета на заведението. Носят му миди.

Мъжът пита:

- Как да ги отварям?

Келнерът:

- Отваряте леко и засмуквате.

Мъжът смуче, смуче, а нищо не излиза, поглежда в цепнатината, а оттам мидата го гледа и му говори:

- Ох, колко е хубаво! Моля ти се, не спирай!

man_united
28.12.2010, 13:21
Смолян: Стадо коне затруднява движението в района на Пампорово

28 декември 2010 / 12:38 | Трафик | радио „Фокус”-Смолян

Смолян. Стадо от около 30 коне затруднява движението по главен път Пловдив-Смолян в района на Пампорово, предаде репортер на радио „Фокус”-Смолян. Конете се движат в участъка от бензиностанцията в Пампорово към автогарата в курорта. Заради животните по шосето се образуват колони от автомобили и в двете посоки, защото движението се осъществява изключително бавно.

Jay Gould
28.12.2010, 13:47
10-те божи заповеди на мързеливеца:

1. Човек се ражда уморен и живее, за да си отпочине!
2. Обичай леглото си като самия себе си!
3. През деня почивай добре, за да можеш нощем да спиш добре!
4. Не работи - работата уморява!
5. Ако видиш някой да си почива - станете приятели!
6. Работи по-малко, отколкото можеш, а онова, което можеш, остави на друг!
7. Да не правиш нищо е пак нещо!
8. Работата носи стрес - недей да се изнервяш излишно!
9. Когато случайно ти се прииска да поработиш, седни и почакай да ти мине!
10. Когато видиш хора - приближи се, ако видиш, че работят - тръгни си да не пречиш.

netware5
28.12.2010, 21:25
На летището в Лос Анжелис е бил задържан наркотрафикант, скрил кокаин във Великденски яйца
28 декември 2010 | 17:23 | Агенция "Фокус"
Начало / Северна Америка
Лос Анжелис. На летището в Лос Анжелис е бил задържан наркотрафикант, скрил кокаин във Великденски яйца, съобщава вестник „Лос Анжелис таймс”.
23-годишният Естебан Гейтс от Маями е бил арестуван в четвъртък вечерта, след като при проверка на багажа му са открити 5,5 кг кокаин. По-голямата част от кокаина е била скрита в бонбони, приличащи на шарени Великденски яйца. Стойността на намерените наркотици е над 100 000 долара.
Гейтс се пристигнал в САЩ след едноседмична почивка в Колумбия.

Ей този трябва да вземе наградата за най-тъп трафикант! Да прекарваш кокаин във великденски яйца по Коледа! Иска се наистина голямо въображение за това ....

mom4i
29.12.2010, 17:13
http://seir.bg/pictures/34753_thumb.jpg
:D:D:D:D

leadconsult
29.12.2010, 18:20
трябва да се внимава в такъв случай :)

Jay Gould
29.12.2010, 21:51
ВиК спира водата на полицията в Русе заради дългове: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3507791
:eek::D

man_united
30.12.2010, 12:23
Рекордьор пренощувал 75 пъти в изтрезвителя (http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=645139)

man_united
30.12.2010, 12:59
2010-та – един безкраен виц (http://www.mediapool.bg/show/?storyid=174259)

:D:D:D

Jay Gould
30.12.2010, 14:58
Общинският съветник в Шумен Румен Русев бе хванат да краде в хипермаркет в градa:

http://i3.dir-i.net/CMS/2010/12/30/2f_vn1cgr.jpg

http://dnes.dir.bg/news/krazhba-shumen-obshtinar-7693016?nt=17

коки
30.12.2010, 17:05
Казана дума - хвърлен бисер
http://www.dnevnik.bg/analizi/2010/12/29/1018251_kazana_duma_-_hvurlen_biser/
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_1018291.jpg

Minavast
01.01.2011, 13:40
Общинският съветник в Шумен Румен Русев бе хванат да краде в хипермаркет в градa:

http://i3.dir-i.net/CMS/2010/12/30/2f_vn1cgr.jpg

http://dnes.dir.bg/news/krazhba-shumen-obshtinar-7693016?nt=17 Джебчия сред Аристократи - "1043 декара гори на морския бряг до Балчик, заменени по време на кабинета "Станишев", са пуснати на търг от частен съдия-изпълнител за близо 9 млн. лв. Това е най-скъпият имот на длъжник, продаван в момента. Теренът е ипотекиран ;) в три банки за 157 млн. евро и около 14 млн. долара." http://news.ibox.bg/pressreview/id_1122688094

Мажоритаря
01.01.2011, 14:41
:D:D.....Кризата възражда натуралната размяна

Кризата принуди хората да възродят размяната в натура. За замяна на зърно срещу мед и орехи, на китеници и домашни одеяла срещу картофи и брашно, съобщават следящи малките обяви в ямболските вестници.

Отскоро се наблюдава и още едно позабравено явление - куфарните търговци, които отново обикалят по селата. Хората "купуват" дрехи, домашни потреби, чехли и обувки срещу яйца, тикви, ябълки, а напоследък срещу месо и сланина. Количествата се уточняват при сключването на сделката. Търговците се завръщат в града с пълни бусове и пласират хранителните продукти сред съседи и познати.

Аналогичен подход ползват клиенти на адвокати от Стара Загора. Известен защитник наскоро получил вместо хонорар свински бут и 20-литрова дамаджана с домашно вино. Юристът се опитал да обясни на клиента си, че няма как да запише продуктите като хонорар. Човекът обаче настоявал да се разплати така, защото нямал никакви пари. Клиенти на адвоката разказват за възрастна жена, която искала да плати разноските по дело с 200 яйца. Друг юрист от града получил като хонорар завързана пред кантората овца.
.....

http://news.ibox.bg/pressreview/id_1122688094

be_gyzii
02.01.2011, 16:16
http://www.dnes.bg//politika/2011/01/02/kreten-pohvali-borisov-i-cvetanov.107630
нарочно ли е написано така..;)?!

boshko
03.01.2011, 09:26
http://www.dnes.bg//politika/2011/01/02/kreten-pohvali-borisov-i-cvetanov.107630
нарочно ли е написано така..;)?!

Заглавието продава... колкото и пошло да е. :(

man_united
03.01.2011, 13:24
ВАЖНО:
Текилата е полезна за стомаха (http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3514591)

bat_emo
03.01.2011, 15:21
http://www.youtube.com/watch?v=fVWUaH2mCt4&feature=player_embedded

Jay Gould
04.01.2011, 12:10
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs009.snc4/33798_482846447771_144915587771_6058267_7107267_n. jpg

http://l17.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-ash1/hs760.ash1/165136_1533565267280_1479243269_31202972_1044013_n .jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1384.snc4/163668_1533567147327_1479243269_31202974_5052515_n .jpg

darkblack
04.01.2011, 15:47
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2057/piic.jpg (http://img213.imageshack.us/i/piic.jpg/)

Jekata
04.01.2011, 16:18
http://plovdiv.dir.bg/2011/01/04/news7712119.html

MILOM
04.01.2011, 16:25
Борисов "уточнил" с "Булгаргаз" да не спира газа на шуменското парно:confused::confused::confused:

Kiro
04.01.2011, 19:21
http://profit.bg/news.php?cid=1&id=73836

Kiro
04.01.2011, 19:26
http://profit.bg/news.php?cid=3&id=73850

Jay Gould
04.01.2011, 20:18
Нищо не може така да украси празничната маса, както една пиратка в салатата!

p0lki
04.01.2011, 21:33
http://profit.bg/news.php?cid=3&id=73850

ако стане модерно да се носи л@йно на главата и това ще носят без дори да се замислят

Новият хит Power Balance вече е несменяем аксесоар за вътрешния министър Цветан Цветанов и главния прокурор на републиката Борис Велчев. Манията по гривните тръгва от Испания. В момента милиони поданици на Хуан Карлос борят стреса в кризата с чудодейното бижу. Освен че премахва натрупаната негативна енергия, биогривната регулира кръвното налягане и поддържа тонуса на човешкия организъм. От Испания инвазията се пренася в цяла Европа. Не само политици са зарибени по новата мания. Вълшебните гривни вече красят ръката на фолк фурията Преслава, както и на колегите й Емануела и Тони Стораро. Бизнесмените Васил Божков и Коко Динев също са изпробвали лечебните им свойства.
Не я свалят от ръцете си голф звездата Тайгър Уудс, легендарния актьор Робърт де Ниро, секссимволът Дейвид Бекъм, Сред тях са футболистите Кристиано Роналдо и Гути, баскетболистите от НБА Шакил О'Нийл и Ламар Одом, хокеистът Тиму Селане, пилотът от Формула 1 Рубенс Барикело. .

man_united
05.01.2011, 09:43
Google Toilet (http://www.youtube.com/watch?v=hrontojPWEE&feature=player_embedded)

nayo
05.01.2011, 09:58
http://www.vbox7.com/play:3fe12193
асансиора на БФБ и Правителството за излизане от кризата:o

4i40
05.01.2011, 10:06
http://www.vbox7.com/play:3fe12193
асансиора на БФБ и Правителството за излизане от кризата:o

Както в старият виц - даже знаем за кого е асансьора ...:D:D:D:D:D
Самураят е супер смел - как се навря вътре ....
жестоко..!!!

Jay Gould
05.01.2011, 13:24
Издават "нерасистки" Марк Твен: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3519411

Тия в САЩ изперкаха съвсем щом и на Марк Твен и книгите му гледат като на расизъм. И без това новите издания на Хъкълбери Фин (са и с ужасен превод на български и) нямат нищо общо с оригиналната книга и блестящите лафове в нея.
За късмет, имам едно издание от 1932 година с оригиналните илюстрации от първото издание в САЩ.

Грую Груев
05.01.2011, 14:59
с 6 400 левчета каичха пазарната капитализация на БТК с 580 милки:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

И още по-интерсно - със сделка за 210 левчета, пазарната капитализация се качи с 340 милки :eek::confused::eek::confused::eek::confused::eek: :confused::confused::eek::confused::eek::confused:

А ако някой се престарши да се бръкне с невероятните 390 кинта, то той би вдигнал капитализацията с още 140 милки :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

И после някой ще ми обяснява каква е капитализацията на борсата (в частност на БТК) и въз основа на това ще прави дцф анализи и ще чертае криви и прави, ще гледа хъде се пресича МА50 с МА10 и прочие бълвочи. ПАРОДИЯЯЯЯЯЯЯЯ:mad::mad::mad::mad::m ad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

man_united
05.01.2011, 15:03
с 6 400 левчета каичха пазарната капитализация на БТК с 580 милки:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

И още по-интерсно - със сделка за 210 левчета, пазарната капитализация се качи с 340 милки :eek::confused::eek::confused::eek::confused::eek: :confused::confused::eek::confused::eek::confused:

А ако някой се престарши да се бръкне с невероятните 390 кинта, то той би вдигнал капитализацията с още 140 милки :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

И после някой ще ми обяснява каква е капитализацията на борсата (в частност на БТК) и въз основа на това ще прави дцф анализи и ще чертае криви и прави, ще гледа хъде се пресича МА50 с МА10 и прочие бълвочи. ПАРОДИЯЯЯЯЯЯЯЯ:mad::mad::mad::mad::m ad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Крайно време е и нея да я махнат, както махнаха СИБАНК, ама там миноритаря не ще!

Jay Gould
05.01.2011, 17:06
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1356.snc4/162859_1535080345156_1479243269_31206338_5996929_n .jpg

Мажоритаря
05.01.2011, 17:07
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1356.snc4/162859_1535080345156_1479243269_31206338_5996929_n .jpg

Ненененнее.... ХЯХЯхяхяхяхя :D:D:D
Велико...

netware5
05.01.2011, 18:06
Мисля, че това парче става много актуално във връзка с последните записи на телефонни разговори.

Наслаждавайте се! http://www.youtube.com/watch?v=1YZAgW33xhA

KMETA
05.01.2011, 22:57
Издават "нерасистки" Марк Твен: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3519411

Тия в САЩ изперкаха съвсем щом и на Марк Твен и книгите му гледат като на расизъм. И без това новите издания на Хъкълбери Фин (са и с ужасен превод на български и) нямат нищо общо с оригиналната книга и блестящите лафове в нея.
За късмет, имам едно издание от 1932 година с оригиналните илюстрации от първото издание в САЩ.

Утре и в творчеството на Шекспир на Отело ще му викат бай-Мангал.

Minavast
06.01.2011, 00:48
Невероятни същества... ;--^-) http://vbox7.com/play:af0f1ebe#commentTop

MILOM
06.01.2011, 10:42
Той обича всички хора независимо от цвета на кожата и от вероизповеданието.
Оптимистите ще кажат, че това е Господ, песимистите - крокодил.

man_united
06.01.2011, 11:09
Уникално! Халби за бира се пълнят чрез дъното им (http://joke.bg/unikalno-halbi-za-bira-se-plnyat-chrez-dnoto-im)

Jimmy
06.01.2011, 18:37
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2057/piic.jpg (http://img213.imageshack.us/i/piic.jpg/)

Някой копира грузински вицове :D

Ну, короче отправился Гиви учится заграницу, ну короче - пишет письмо домой
"Мама у меня все хорошо, учусь отлично, вот только все ездят на автобусах, а я езжу на такси!"
Мама ответ пишет "Гиви, высылаем деньги, купи автобус и езди как все нормальные люди, не позорь семью идиот"

Jay Gould
06.01.2011, 19:16
http://www.dnes.bg/video/2011/01/06/i-pliasnaha-s-ryce-i-se-pregyrnaha.108014

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:tTMgTEm9qVJ0kM:http://i48.mb7.org/p/902d5d2a4.jpg&t=1

http://vbox7.com/play:2e616b29

Jekata
06.01.2011, 20:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1376.snc4/164815_1508303236817_1511407538_31098838_6716773_n .jpg

nns
06.01.2011, 20:46
Той обича всички хора независимо от цвета на кожата и от вероизповеданието.
Оптимистите ще кажат, че това е Господ, песимистите - крокодил.

"След полунощ пияният поручик Ржевский започваше да обича всички жени, независимо от цвета на кожата , вероизповеданието или пола им" :D

fant0mas
06.01.2011, 21:33
Спамът намалял учудващо в края на 2010г.
http://it.dir.bg/2011/01/06/news7728035.html

bate Goiko
06.01.2011, 21:56

Много точно, БГ телевизии!

Jay Gould
06.01.2011, 22:22
Много точно, БГ телевизии!
Страхотно е :D

Jay Gould
06.01.2011, 22:34
:D ........ посланик Николай Цачев ... Освен това той беше отворил дискотека в посолството и събирал пари за вход http://www.monitor.bg/article?id=274689
:D

Jay Gould
06.01.2011, 23:23
Българското вино не е българско: http://www.razkritia.com/77418/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D 0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%B5-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81/

Обвиняват най-големия Винпром в Югозападна България във внасянето на нелегално вино от Македония, което след бутилиране се продава за българско.

Jay Gould
06.01.2011, 23:31
Митко Щерев не е първият композитор, който забранява на Лили Иванова да пее неговите песни.
Първият е бил Бетовен.
100 крака и 10 зъба. Що е то?
Първият ред на концерт на Веселин Маринов.

След третата световна ядрена война останали само хлебарките, Шер и Лили Иванова.

Малкият Веско Маринов пита майка си:
- Мамо, мамо-о! Защо винаги, когато пея, седиш до прозореца?
- Ами, да на се помислят хората, че те бия.

Лилипут спира на улицата Веселин Маринов и му се радва:
- Веско, аз израснах от малък с твоите песни.

man_united
07.01.2011, 09:51
ДЯНКОВ, А ТИ КЪДЕ СПИШ:

Проституцията легална, данъците - на светло (http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3523511)

Такава е ситуацията в Холандия, където най-древната професия не е извън закона от десет години насам

MILOM
07.01.2011, 10:55
разликата м/у една англия и една българия е само една :

в англия им стига на 50 - 100 години да им се ражда един чърчил и една желязна лейди докато при нас се раждат само тикви.

така че англия може спокойно да си печата разни бележки колкото си иска а такива печурки като нас ще им ги заработват.
:D:);):p

MILOM
07.01.2011, 12:34
В новото издание на "Том Сойер" расистката дума "негър" (nigger) ще бъде заменена с "роб". Издателите се опасяват, че и "роб" не е политически коректна и обмислят дали да преминат директно към "historically challenged". Примерът ще се обмисля и в БАН, където предлагат думата "българин" постепенно да се измества от по-неутралното "човек".
"Джудже" ще стане "вертикално затруднен (предизвикан) (vertically challenged)"...Съответно "Снежанка и седемте вертикално затруднени":eek:

man_united
07.01.2011, 12:38
Пияни руски хокеисти бяха изхвърлени от самолет в Бъфало
dnevnik.bg

Младежкият отбор на Русия (до 20 г.) по хокей на лед беше изхвърлен в пълния си състав от самолета на авиокомпания "Делта еърлайнс" на летището в американския град Бъфало заради непристойно поведение.

Според американските медии, всички руски хокеисти били прекалено пияни и поведението им било неконтролируемо, като цитират представителя на летището Дъглас Хартмайър.

Руските медии не споменават за алкохолния градус в кръвта на играчите, които преди два дни спечелиха световното първенство в епичен сблъсък с Канада. Руснаците обърнаха резултата на финала от 0:3 до 5:3, а първите глътки уиски отпиха още на леда в залата в Бъфало.

Barky
07.01.2011, 13:12
Пияни руски хокеисти бяха изхвърлени от самолет в Бъфало

В движение.

Мажоритаря
07.01.2011, 13:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1376.snc4/164815_1508303236817_1511407538_31098838_6716773_n .jpg

И аз бях тука бре... Тава е благотворителния рожден ден на Френски... :D

Jekata
07.01.2011, 14:12
Тава е благотворителния рожден ден на Френски... :D

Кааажи чеСно! :D

PIMP
07.01.2011, 15:47
Учителката:
- Жоро, вчера защо не беше на училище?
- Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче!
- Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина?
- Да, госпожо, но те си пишат!
......- Егати дългата химикалка! - обажда се Иванчо
-----------------------------------------------------------------------
Крикор и Гарабед се заяждат един с друг:
- Крикор, кога ти е рождения ден?
- Защо?
- Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата.
- Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден?
......- Защо?
- Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня.

Minavast
08.01.2011, 01:27
"ник Анацефал изказа следното мнение:
Хората оглупяват защото, при липса на естествен подбор, по примитивните индивиди се размножават много по-активно."

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=7972&sectionid=16&id=0000101 07.1.2011 г. 20:29:09

Jekata
08.01.2011, 16:41
Граждани, бъдете внимателни! Вчера Веселин Маринов е нападнал човек в парка и му е изпял новата си песен!

Мажоритаря
08.01.2011, 17:13
Граждани, бъдете внимателни! Вчера Веселин Маринов е нападнал човек в парка и му е изпял новата си песен!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Julian232323
08.01.2011, 17:21
Отишъл на "онзи" свят един катаджия.Явил му се гласа Господен и му казал:Прави ли лоши постъпки в своя живот???Катаджията се замислил и отговорил:Еми,правих.Гласа Господен му казал:Прави ли добри постъпки в своя живот???Еми,правих-отговорил катаджията.Гласа Господен казал:Понеже си искрен....Пред теб има два пътя.Единия е към рая,другия към ада.Избери си сам по кой път ще поемеш.Почесал се катаджията и казал:Абе,Господи не мога ли да си остана тук на крсътовището.

Hank
09.01.2011, 20:23
http://www.youtube.com/watch?v=ekW_Oeravvc:eek:

retro_69
09.01.2011, 20:35
йосиф написа:
не би трябвало да излезе ...това няма общо с кредитно досие , а и зависи дали е още дължима тази глоба , защото някои от тях поне бяха - сега не знам - с две годишна давност

Много Ви благодаря!!!!Още веднъж се извинявам,че не беше тук мястото да питам.Радвам се,взехте въпроса ми присърце.Благодаря Ви......Поздрави.Да сте жив и здрав през новата година.Най важното здравето.Но и много късмет Ви пожелавам.Късмет.Защо ли???Защото все пак на Титаник всички са били здрави.Благодаря Ви.

:D:D:D:D:D

man_united
10.01.2011, 10:37
http://wulffmorgenthaler.com/strip/batman-WM_strip_DK_20110110.jpg

Ballomed
10.01.2011, 11:15
торник, 4 януари
Вчера ви написах „ЧНГ и т.н.” Не исках да ви почвам от първия ден, но днес вече можем да изясним какво е това „и т.н.”
„Стандарт”: „Заплатите падат”, „Поне 40 лв. отгоре за имотния данък”, „20 лева повече за тока през декември”, „Парното надолу, но плащаме повече”, „М-Тел ни сурвака със сметки за три месеца”.
„Новинар”: „Храните продължават да поскъпват”.
„Сега”: „Бензинът мина 2.20 лв. заради новия акциз”, „Над 30% от заплатите ще отиват за осигуровки”.
„Труд”: „Скача екотаксата при вноса на автомобили”, „Рязаният тютюн ще загорчи”, „Пенсионерите ще плащат 2.40 на доктора”, „Водата в София поскъпва с 6.25%”…
„24 часа”: „Енергодружества опипват за скок на тока”…
А стига толкова, че ще ви се замота свят.
И изобщо сурва Нова година и да ви е здрава гърбина!
Тук ви съобщавам новините от национално значение. Иначе има и много регионални. „Телеграф”: „Три пъти по-скъпи погребения във Видин”…
Зле сме и май ще става още по-зле. Обаче пък всички ни завиждат! Последно ги размазахме на ина(в)гурацията на Дилма Русев. Бойко вика: "Съединените щати и дори Португалия ни завиждат за топлото посрещане..."
Бразилия е създадена от португалци, векове е управлявана от Португалия, говори португалски и изведнъж Бойко пръв на червения килим… Притеснява ме, обаче, че премиерът получава някаква мания, че всички му завиждат, за всичко: за бюджета, за данъците, за дефицита, за магистралите… Но пък, от друга страна, може и да не е мания. Щото маниите най-често са биполярни разстройства, при които маниакалните състояния се редуват с клинична депресия. А депресия при Бойко не са наблюдава, напротив, непрекъснато е в екстатично настроение…
Ще видим. Старите хора викат, че бременност и лудост не могат да се скрият. Макар, че Калинка я скри…
„САЩ назоваха поименно мафията в българския футбол”, пише „Сега”. Испанският „Ел Паис” публикувал секретно писмо на Сюзан Сътън, и.д. посланик на САЩ през 2010 г. Госпожата пише, че всички клубове са собственост на „добре облечени бизнесмени”, начело с "Тодор Батков, пълномощник и лице на руско-израелския бизнесмен с лоша слава Майкъл Чорни”. Пък за Казанската афера на Батков вика, че се подозирало че "Батков е залагал срещу своя клуб, за да плати дълговете си от печалбата".
Не знам, братя, какво да кажа. Батков не е кой да е. Издател на в. „Стандарт”, най-младият лауреат на „Стара планина” първа степен. Като му го връчваше, Параванката дебело подчерта ролята му на „меценат в областта на опазването на културно-историческото наследство и издигане авторитета на българския спорт.”
А сега излиза, че г-н Батков се е трудил от обратната страна на авторитета!
Гоце, Гоце… Което ме подсеща, че и г-н Батков е бил Гоце, нещатен на Трето управление на ДС.

Повече на http://delnicite.blogspot.com/

MILOM
10.01.2011, 13:09
Кой оператор дава най-много допълнителни минути?
- БДЖ.

fant0mas
10.01.2011, 14:48
Кой оператор дава най-много допълнителни минути?
- БДЖ.

БДЖ: При нас клиента винаги е ПРАВ

Август
10.01.2011, 14:54
Таксиметровите шофьори са се събрали на протест с настояване да отпадне закона за движение по пътищата.

newkid
10.01.2011, 15:31
Мъж се прибира почерпен вкъщи и пита жена си:
-жина,ко ша напрайш ако спечеля от тотото?
-щи зема половината и ща зарежа.
-хубу тогаз,спечелих тройка,ей ти 1.50 и са мащай..

man_united
10.01.2011, 16:59
Пън спря Пиронкова още в първия кръг (http://www.sport1.bg/sport1/node/200161)

Jay Gould
10.01.2011, 17:13
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs796.ash1/168681_491402173879_147489603879_6175882_2391799_n .jpg

Jay Gould
10.01.2011, 18:12
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1195.snc4/154744_166566610048899_100000866834652_301824_5272 366_n.jpg

Julian232323
10.01.2011, 19:50
Наскоро германски учени установили,че Хитлер е жив.Отишли при него и го помолили да довърши започнатото.Хитлер отговорил:Само при едно условие ще се върна.Изумени учените отворили уста и казали:И какво е то.Хитлер отговорил:Ако този път аз съм лошия.

Jekata
10.01.2011, 23:11
http://i.ebayimg.com/23/!CCUDbM!!2k~$(KGrHqN,!icE0HL962uUBNKs8MfqQw~~_12.J PG

Optic
11.01.2011, 09:10
http://i.ebayimg.com/23/!CCUDbM!!2k~$(KGrHqN,!icE0HL962uUBNKs8MfqQw~~_12.J PG

Това ми напомня на 1996 и как ДСК-то тогава окраде спестовните влогове на населението с раздаване на нови и нови кредити...

man_united
11.01.2011, 09:46
Уникдит: Потреблението ще остане свито, домакинствата ще продължат да спестяват

Инертен
11.01.2011, 13:31
Подслушват ме, значи съществувам.

dafir
11.01.2011, 14:41
I use Java
http://www.youtube.com/watch?v=9QFK1cLhytY

SStoilov
11.01.2011, 18:05
"Премиерът Борисов успокои обществото, като вече официално съобщи, че Цветанов ще бъде номиниран от ГЕРБ за президентския пост, където неговото малоумие и некомпетентност, опасно съчетани с амбиция и самоувереност, няма да нанесат сериозни поражения върху имиджа на правителството и държавата, тъй като както всички знаят, правомощията на президента са силно ограничени, а и друг ще му пише новогодишните обръщения.

Западни медии коментираха, че Цветанов и Калина Илиева са представителна извадка относно възможностите , психическото състояние и интелигентността на по-голямата част от българите останали да живеят в страната си. Според тях всичко свястно отдавна е емигрирало, което и самият премиер бил потвърдил с думите си за „лошият човешки материал“."

http://neverojatno.wordpress.com/2011/01/05/cvetanov-2/

JackDaniels
11.01.2011, 19:30
Шофьор вкарва Запорожец в автосервиз:
– Искам лети джанти 17 цола!
– 10 евро.
Собственикът на запорожеца подскача радостно:
– И тунинг до 100 кончета!
– 10 евро.
Запорoжкаджията вече пред оргазъм:
– И азотен окис?!
– 10 евро.
Най-накрая се усеща:
– Абе ти ме пързаляш!
Майсторът:
– Ти първи започна....

http://www.auto-press.net/a:%D0%92%D0%B8%D1%86_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0% BD%D1%8F___3

Мрънкалото
11.01.2011, 21:49
Партизанска чета тероризира Странджа :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
http://www.blitz.bg/news/article/96538
Появата на политическите партизани от ППГерб стимулира появата на подобни грабителски организации - очаквам и тероризъм(това сериозно)

p0lki
12.01.2011, 02:16
ще прескоча Червената шапчица и ще пиша до Кумчо Вълчо....:D

и какво написа на вълка?

Ела Вълчо - изяж ме....:D

палавница...

Ceco
12.01.2011, 08:36
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=738061
Русенец осъди банка заради несвалена лихва

MILOM
12.01.2011, 11:54
Не е толкова страшен дявола,ако познавате неговата тъща...

man_united
12.01.2011, 12:14
Видео: Мъри Стоилов говори английски (http://www.dnevnik.bg/sport/2011/01/12/1023584_video_muri_stoilov_govori_angliiski/?ref=chromeext)

nabludatel63
12.01.2011, 12:49
кандалът с подслушаните и огласени разговори на шефа на митниците Ваньо Танов с финансовия министър Симеон Дянков, заместника му Владислав Горанов роди куп вицове в последните дни. Дневник публикува част от "попаденията":

МВР излиза на пазара на мобилните и електронните комуникации с нов пакет услуги*:

1. Мобилна телефония с пълен архив на всички разговори в електронен аудио и текстов формат и разпечатка на хартиен носител

2. Пакет от 7 телевизионни канала, като броят на програмите се формира от клиента, а видео архив на емисиите се пази в отдел "Грижа за клиента" :
- "МВР Live: Вашият дом"
- "МВР Live: Вашите срещи"
- "МВР Live: Вашите роднини"
- "МВР Live: Вашите служители"
- "МВР Live: Вашите приятели"
- "МВР Live: Вашата съпруга"
- "МВР Live: Вашият съпруг"

3. Пакет Интернет услуги, включващ:

Неограничен Интернет трафик с пълен e-mail архив и архив на всички посетени сайтове и обменени файлове

Към пакета, при желание от страна на клиента, потребителите могат да получат следните услуги на преференциални цени:
- Изработка на пълен профил на потребителя, според дейностите в Интернет;
- Изработка на пълен профил на потребителя, според телефонните контакти и местоположението на абоната и респондентите;
- Карта на придвижванията на потребителя (изготвя се след засичане на местоположението ви чрез мобилния телефон);
- Карта на придвижванията на всички респонденти на потребителя (изготвя се след засичане на местоположението чрез мобилния телефон на вашите респонденти);При широк обществен интерес към архивираните материали доставчикът предлага анонимно разнасяне на материалите до редакциите на медиите, като клиентът заплаща стойността на електронния носител.

Рекламно лице на услугата ще бъде вътрешният министър, а рекламни слогани са:
"Усмихнете се! Снимат Ви!" и "Звучете жизнерадостно! Записват Ви!"
Министър се обажда на жена си. Чува се: тииииит и запис на глас: "Поради ограничения в бюджета на МВР вашият разговор в момента не се записва. Моля, обадете се по-късно. Вашият разговор е важен за нас."

Операторът при набиране на номера на Министерския съвет: "За Бойко Борисов натиснете 1, за Цветан Цветанов не натискайте нищо..."

Гражданин звъни в МВР: "Алооооооо, МВР ли е? Може ли да проверите в СРС-то колко кила домати ми каза жена ми да взема..."

Идея за девиз на МВР: Това е твоят глас!

Идея за патрон на МВР: Димитър Талев ("Гласовете ви чувам")

Гражданин звъни в МВР: "Алооооооо, МВР ли е? Може ли да проверите в СРС-то колко кила домати ми каза жена ми да взема..."

След малко МВР връща обаждането: "Ало, жена ви е казала 2 килограма домати и че ви обича...А ако искате да чуете всички телефонни разговори на жена си, платете за услугата по банкова сметка или във всяко поделение на ДОТИ в страната."

ЛИЧЕН КОНТАКТ*

http://www.dnevnik.bg/analizi/2011/01/11/1023346_koito_mikrofon_vadi_-_ot_mikrofon_umira/

Jay Gould
12.01.2011, 14:24
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=738061
Русенец осъди банка заради несвалена лихва

"Действително световната финансова и икономическа криза е обстоятелство, настъпването и мащабите на което трудно биха могли да бъдат предвидени. И все пак, ако кризата е непредвидима и непредотвратима от ответника, разполагащ със специалисти, способни да извършат анализ, толкова по-непредвидима е тя за един потребител на финансови услуги, за който практически не съществува възможност да вземе информирано решение при сключването на договора с оглед бъдещия лихвен процент по него, който ще му се налага да заплаща", смята обаче съдия Ивайло Йосифов

Съдията само спазва европейските директиви, след като подобни дела бяла заведение и в Румъния в началото на кризата

Jay Gould
12.01.2011, 17:01
Един крадец си тършува в една къща и чува глас:
- И аз те гледам и Исус те гледа.
Поогледал се крадецът, не видял никого и продължил.
Гласът пак:
- И аз те гледам и Исус те гледа.
Светнал крадецът с фенерчето си и гледа папагал.
- Ти кой си? - пита крадецът.
- Аз съм Методи -отговоря папагалът.
- Методи? Че това име на папагал ли е?
- Исус също не е име за ротвайлер, но виж как те гледа.

Jekata
12.01.2011, 17:24
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs070.snc6/168090_486126697342_162265547342_6480991_1795169_n .jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164105_486127137342_162265547342_6480995_6655048_n .jpg

Jekata
12.01.2011, 19:51
Общежитие. В стаята на студент се завъдили хлебарки. Посъветвали го към всяка да се наклони и да й каже: "Няма нищо за ядене". Така и направил. Нощ. Заспалият студент се събужда, върху него стоят тълпа хлебарки: "Хазяин, донесохме ти да ядеш".

MILOM
13.01.2011, 10:45
Да, мамо, той изкарва по 10 000 на месец, но той е плешив, дебел и грозен!
- Неправилно говориш, дъше, трябва да кажеш така:"Да, той е плешив, дебел и грозен, но той изкарва по 10 000 на месец.

Jekata
13.01.2011, 15:36

Синя карта за чужденците у нас
Money.Bg - 13 Януари 15:27
Тя е подобие на зелената карта, издавана от САЩ
Висококвалифицирани чуждестранни работници ще пребивават в страната ни със синя карта. Това стана с окончателното приемане на второ четене на промени в Закона за чужденците в България, съобщи БТА. Синята карта е по подобие на зелената карта, издавана от САЩ. Чужди граждани могат да я получат, ако притежават виза за престой в България и са висококвалифицирани работници.

Jay Gould
13.01.2011, 21:58
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs449.ash1/24727_1181446511325_1683070316_353979_4557652_n.jp g

Kiro
13.01.2011, 22:01

Jekata
13.01.2011, 22:29
Без думи, без думи! :D :D :D

Търсят шофьор, взривил камера на КАТ в София
-A+ 21:00 | 13 януари 2011 | Общество
Виж 1 снимка Екипи на полицията и ДОТИ оглеждат камерата в близост до Орлов мост
Сн.: БГНЕС Столичната полиция издирва шофьор, който взривил със самоделна бомба захранването на камерата на КАТ, монтирана на Орлов мост.
Вчера следобяд служители на СДВР разбрали, че радарът, който прави и снимка на нарушителите, не работи, и пратили на място патрул, съобщава в. "24 часа".

Полицаите обаче открили, че на стълба има огромна дупка, а камерата не работи. Самоделното взривно устройство е било заложено на стълба на метри от кръстовището на бул. "Цариградско шосе" и "Евлоги и Христо Георгиеви". Според първоначалните данни бомбата е с не по-малко от 100 грама тротилов еквивалент.
Според криминалистите човекът, поставил взривното устройство е сред шофьорите, които са били заснети и санкционирани.

По статистика на Пътната полиция през 2009 г. ежедневно в София камерите на КАТ са хванали в нарушение по 1500 шофьори. През септември 2010 г. пък шефът на столичния КАТ Ваньо Стоевски заяви, че полицаите в София пишат по 100 акта на ден на заснети от камери нарушители на пътя. На част от тях се отнема книжката за поне месец, ако бъдат заснети в нарушение.

Сега полицаите преглеждат всички записи от видеонаблюдението на СДВР, за да проверят дали човекът, поставил бомбата, не е бил заснет.

Jay Gould
14.01.2011, 00:30
http://borsi.blog.bg/zabavlenie/2011/01/14/eur-usd.667336

man_united
14.01.2011, 09:09
Как се наказва жена шофьор (http://vbox7.com/play:b2af1c0d&ef=1)

man_united
14.01.2011, 09:23
Държавна агенция "Национална сигурност" (ДАНС) е извършила масирана проверка на подписката на РЗС, с която се иска свикване на национален референдум за разпускане на 41-то Народно събрание. Агентите на ДАНС са посетили 757 адреса в София, Бургас, Враца, Видин, Габрово и Ямбол.
Данните от проверката:
- 290 са отрекли, че са участвали в подписката, заклели са, че обичат ББ и са се подписали
- 18 са се насрали мълчаливо
- 29 са се напикали
- 36 са се разплакали
- 6 са потвърсили подписите, но не са пожелали да се подпишат и на документа на ДАНС
- 1 е получил инсулт по време на проверката
- 110 са твърдели, че не могат да пишат и няма как да са подписали каквото и да е било
- 6 са се криели и не са отваряли вратата ( за тях ще има допълните проверки)
- 1 е успял да избяга по време на проверката и повече не се е връщал на адреса си(има данни, че е напуснал България с фалшив паспорт)
Нито един подпис не се е потвърдил! Наградени са служителите на ДАНС.

Тялото
14.01.2011, 10:30
Без думи, без думи! :D :D :D

Дали е същия?:)))
http://www.epicfail.com/2011/01/14/car-boot-fail/

gigow
14.01.2011, 10:32
Държавна агенция "Национална сигурност" (ДАНС) е извършила масирана проверка на подписката на РЗС, с която се иска свикване на национален референдум за разпускане на 41-то Народно събрание. Агентите на ДАНС са посетили 757 адреса в София, Бургас, Враца, Видин, Габрово и Ямбол.
Данните от проверката:
- 290 са отрекли, че са участвали в подписката, заклели са, че обичат ББ и са се подписали
- 18 са се насрали мълчаливо
- 29 са се напикали
- 36 са се разплакали
- 6 са потвърсили подписите, но не са пожелали да се подпишат и на документа на ДАНС
- 1 е получил инсулт по време на проверката
- 110 са твърдели, че не могат да пишат и няма как да са подписали каквото и да е било
- 6 са се криели и не са отваряли вратата ( за тях ще има допълните проверки)
- 1 е успял да избяга по време на проверката и повече не се е връщал на адреса си(има данни, че е напуснал България с фалшив паспорт)
Нито един подпис не се е потвърдил! Наградени са служителите на ДАНС.

Не е смешно! Трагично е.:eek:

Han Krum
14.01.2011, 10:41
СинVапур въвежда нови мерки за предотвратяване на балон при жилищата

Липсва буква....:)

Хайърсъзоff
14.01.2011, 11:15
:D:D

http://www.dunavmost.bg/novini-obshtestvo-ruse/novinite-ot-ruse/obshtestvo/phenomenally-resident-of-ruse-order-bank-1350/menu-id-53.html

Ceco
14.01.2011, 12:27
http://vbox7.com/play:ed29ea81

ceneto
14.01.2011, 12:33
когато като малък не са ти вадили зъб така
http://vbox7.com/play:ed2a2991
като пораснеш голям почваш да си гърмиш пиратки в устата като се напиеш :)

MILOM
14.01.2011, 16:48
Стигне ли се дотам, че админ или военен да имат работа, нещата вече са яко осрани....

biliana4
15.01.2011, 09:01
това майтап ли е или е истина ?

mom4i
15.01.2011, 09:20
:D:D

http://www.dunavmost.bg/novini-obshtestvo-ruse/novinite-ot-ruse/obshtestvo/phenomenally-resident-of-ruse-order-bank-1350/menu-id-53.html

Не мисля, че мястото на това е в тази тема! :eek:

Jay Gould
15.01.2011, 12:25
- Ало-о, ДАНС ли е?
- Да, кажете.
- Обаждам се да проверите разпечатката от СРС-то ми и да кажете жената, колко кила домати искаше да купя, че забравих!

orchis
15.01.2011, 12:52
Криза или не, кметът на Варна пак със 135 000 лв. представителни

http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=16239&Itemid=2

Мрънкалото
15.01.2011, 13:13
- Ало-о, ДАНС ли е?
- Да, кажете.
- Обаждам се да проверите разпечатката от СРС-то ми и да кажете жената, колко кила домати искаше да купя, че забравих!

Колкото е смешно - толкова е и жалко , че България е без национална сигурност , понеже хиляди специалисти от ДАНС са принудени да работят за ПП-ГЕРБ или да останат на улицата без препитание - насред кризата.

Jay Gould
16.01.2011, 03:05
http://borsi.blog.bg/photos/71246/original/012(1).jpg

Jekata
16.01.2011, 21:51

Строителството ще извърши фирма „Хидрострой". „Изпълняваме си стриктно ангажиментите към Бургас. Извинявам се предварително за неудобството, което ще бъде причинено, но това с водни боички не може да се нарисува", каза Бойко Борисов по време на церемонията и призова бургазлии за малко търпение.

Jay Gould
16.01.2011, 22:21
Автоматичния телефонен секретар на Министерския съвет:
- За Бойко Борисов, натиснете 1...
...За Симеон Дянков натиснете 2...
...За Цветан Цветанов не натискайте нищо....

Цветан Цветанов решил да провери кои служби в МВР работят най-добре.
Събрал ДАНС, НСБОП и полицията. Пуснал една катеричка в Борисовата градина и казал да я хванат.
След два часа от ДАНС излезли със съобщението, че такова животно няма.
След още два часа от НСБОП избили всички катерички и се оправдали, че последните били криминално проявени.
След още час идва полицай и носи един плъх, който крещи: "Катеричка съм, катеричка съм..."

"Биип. Заради ограничения бюджет на МВР в момента вашият разговор не се подслушва. Моля, обадете се по-късно. Вашият разговор е важен за нас."

Служители на ФРБ, ФСБ и ДАНС спорят къде нивото на секретност е най-високо.
- Нашите агенти работят в общо помещение, но всеки си има криптирана парола и никой не знае какво работят околните - казва американецът.
- При нас нивото на сигурност е по-високо. Затварят агентите по двама в кабинет и никой не знае какво работят вътре - казва руснакът.
- В ДАНС секретността е най-висока - похвалил се нашенецът - Агентът ни работи сам в кабинет и сам не знае какво работи.

Как се ядат бисквити ОРЕО.
Първо я отлепяш, а после си е..а майката от трохи.

Руски войник след втората световна, пиян до козирката, върви по Червения площад и вика:
- Ше му е....м..ката на тоя мустакатия педераст, нещастен.
Появили двама офицери от КГБ, хванали го и директно при другаря Сталин.
- Другарю Сталин, този войник викаше "Ще таковам таковата на тоя мустакатия педераст" и Ви го водим, да кажете какво да го правим и как да го наказваме.
Сталин погледнал войника, приближил се, и попитал:
- Другарю войник, кого имаше предвид, като викаше това по площада ?
Войникът, вече поизтрезнял:
- Ами, Хитлер имах предвид.
Сталин:
-Браво, другарю войник, браво!.
А вие, господа офицери, кого имахте предвид, като го арестувахте ?

MILOM
17.01.2011, 12:51
Магазин за съпрузи

В голям град открили нов магазин, където всяка жена може да си купи съпруг. Обаче при пазаруване имало подробно описани правила.

“Можете да посетите магазина само веднъж! Той е на шест етажа и цените на продуктите се увеличават на всеки следващ. Можете да си изберете всеки продукт от даден етаж, но нямате право да се върнете назад, освен за да излезете от магазина!

И така, една жена влиза в магазина за съпрузи. На първия етаж вижда табелка: “Тези мъже имат добре платена работа.”

На втория етаж табелката гласи: “Тези мъже имат добре платена работа и обичат децата.”

На третия етаж има табелка: “Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата и са красиви.” Жената си казва “Ихаа!”, обаче решава да продължи.

На четвъртия етаж чете: “Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата, красиви са и помагат в домакинството.” Жената възкликва: “О, Боже! Едва издържам”, но все пак решава да се качи нагоре.

На петия етаж табелката гласи: “Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата, красиви са, помагат в домакинството и са много романтични.”

Въпреки изкушението жената все пак се качва на последния етаж. Табелката гласи: “Етаж 6: Вие сте посетителка номер 31 456 012. Тук няма изложени мъже. Този етаж съществува единствено като доказателство, че на жените не може да им се угоди. Благодарим ви, че посетихте Магазина за съпрузи!”

Магазин за съпруги

Заради равноправието на същата улица открили и магазин, където мъжете могат да си изберат и да си купят съпруга по същите правила.

На първия етаж се продавали “Жени, които обичат секса”.

На втория етаж се продавали “Жени, които обичат секса и имат пари”.

Досега никой не се е качвал от третия до шестия етаж... (http://milom.blog.bg/zabavlenie/2011/01/15/predpochitam-dyshteria-vi.668004)

PIMP
17.01.2011, 13:21
Един мъж си купил компютър, но искал да си сложи парола за log in. Човекът написал "пенис". Компютърът изписал:
"Ключът е отхвърлен: не е достатъчно дълъг".

man_united
17.01.2011, 13:29
В библията има десет заповеди.
И само седем смъртни гряха.
Извод: три заповеди са просто препоръки.

ewgeny
17.01.2011, 13:43
05.05.2005, 19:05 Заглавие: Нови рвкорди на BSE
нема нужда индекса да се качва много
важно е Кремиковци да отидат на 50 лв до 2 месеца
това е.........
и напускам работа ЗАВИНАГИИИИИИИИИИИ

дзаката
17.01.2011, 13:49
Строителен предприемач спечелил 2 млн. от тотото.Попитали го
- Какво ще правите с парите?
- Ще върна някои борчове
- А с осталите?
- Останалите ще чакат

Jay Gould
17.01.2011, 19:43
Скитник бе осъден на шест месеца пробация за кражба на луканка и салам.
Това съобщиха от пресцентъра на Варненския районен съд. На 3 юли миналата година от магазин за хранителни стоки в района на "Шишкова градинка” той взел две луканки и щафета салам на обща стойност 20 лева. http://www.btv.bg/news/bulgaria/prestapnost/story/1427214479-Osadiha_skitnik_na_shest_mesetsa_probatsiya_za_kra jba_na_kolbasi.html

Убийството на белгийска туристка на пътя до завоя "Стависки" беше наказано с пробация 18 месеца.http://www.newshub.bg/%D0%A3%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D 1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D 0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D1%8F-%D0%B4%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%8F-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F.7 5842.html

Така като смятам, една белгийка е няколко салама и едно олио. :cool:

Mogo Mogo
18.01.2011, 09:46
Скитник бе осъден на шест месеца пробация за кражба на луканка и салам.
Това съобщиха от пресцентъра на Варненския районен съд. На 3 юли миналата година от магазин за хранителни стоки в района на "Шишкова градинка” той взел две луканки и щафета салам на обща стойност 20 лева. http://www.btv.bg/news/bulgaria/prestapnost/story/1427214479-Osadiha_skitnik_na_shest_mesetsa_probatsiya_za_kra jba_na_kolbasi.html

Убийството на белгийска туристка на пътя до завоя "Стависки" беше наказано с пробация 18 месеца.http://www.newshub.bg/%D0%A3%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D 1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D 0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D1%8F-%D0%B4%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%8F-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F.7 5842.html

Така като смятам, една белгийка е няколко салама и едно олио. :cool:

По тези сметки излиза че една белгийска туриска струва около 60 лв.

Ballomed
18.01.2011, 09:47
http://www.smosh.com/smosh-pit/photos/21-unbelievable-things-carried-motorcycle

Jay Gould
18.01.2011, 10:28
Хвърляне на чаша вряла вода във въздуха при - 30c градуса:
http://vbox7.com/play:394d8480

Ceco
18.01.2011, 16:24
АЕЦ "Белене”, който е най-големият инфраструктурен проект в историята на България, съдържа всички порочни практики в енергийния сектор и в управлението на държавните предприятия в България през последните 20 години. "Проектът захранва силно ядрено лоби, обединяващо енергийни експерти, политици и множество частни фирми, което се стреми да монополизира ядрените политики и обществения дебат",

http://mediapool.bg/show/?storyid=174949&srcpos=1

man_united
18.01.2011, 17:02
http://pic.epicfail.com/wp-content/uploads/2011/01/blonde-fail-facebook-train-tracks.jpg

Jay Gould
18.01.2011, 19:04
Наш турист отказва да се прибере от Тунис.
Веднага го обсаждат репортери.
- Защо не искате да се приберете в родината?
- Ами – тук е топло, плажовете си работят, слънцето грее, отпуската тече... Превратът вече мина... А у нас още даже не е започнал!

guantanamo
18.01.2011, 19:31
Рики Жерве -съкрушително саркастичен както никога досега!

Ако имате 10 свободни минути и знаете английски, вероятно ще изпитате огромно удовлствие от шегите му!

Още повече, че става дума за Холивуд!

http://www.youtube.com/watch?v=hDh0z_ZeZ60&feature=player_embedded#!

faaz
18.01.2011, 20:44
http://vbox7.com/play:7bc49add

man_united
19.01.2011, 11:44
Кралската сватба помрачена заради "WC" (http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3550971)

man_united
19.01.2011, 14:14
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/01/demotivational-posters-another-app.jpg

Sisi_Petrova
19.01.2011, 15:21
http://kartichka.bg/content/cards/card485_1295010553_398x264.jpg

http://kartichka.bg/content/cards/card485_1295010553_398x264.jpg

Sisi_Petrova
19.01.2011, 15:23
http://www.youtube.com/watch?v=kAG39jKi0lI

my blackberry is not working!?!

Jay Gould
19.01.2011, 15:25
Мъж отива при банков мениджър и казва:
- Искам да започна малък бизнес. Какво трябва да направя?
- Съвсем просто е - отвръща мениджърът. - Купете си голям и чакайте.

HAPPY TREE FRIENDS
19.01.2011, 15:46
http://vbox7.com/play:e2d2e4d8

Kiro
19.01.2011, 23:27
http://www.razkritia.com/79480/%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%81-facebook-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D 0%B5/

jess
20.01.2011, 12:07
http://vbox7.com/play:e2d2e4d8

http://massakalla.ru/?p=1217
:D Те тука текстът на този музикално-поетичен шедьовър, чийто автор се е развихрил в цял блог :D:D:D
"Приветствуем Вас, дорогие любители говна!
Я, автор и идейный организатор проекта MassaKalla (Масса кала), ССашка-Кака-Ашка начинаю вести свой авторский блог, где буду выкладывать для Вас самые мэйнстримовые потоки говна из интернета и свои личные измышления путях развития туалетной промышленности и перспективах феколоводства в России и зарубежом.

Держите нос по ветру!"

MILOM
20.01.2011, 12:29
Петнадесет години съвместен живот. Мъж се обажда на жена в работата:
- Скъпа, довечера ще вечеряме двамата на свещи. После секс по кардинално нов начин.
Възхитена жената си тръгва от работа, на път минава през супера да напазарува. Вкъщи жената се наглася със секси дрешка и чака мъжа. Мъжът се прибира, поднасяйки роза на жена си. Настанява го тя на масата, свещите запалила, храни го, сипва му вино. После се качва на масата и прави стриптиийз, кани го в спалнята:
- Не издържам, скъпи, що за кардинално нов начин!
Усмихнат мъжа:
- Днес ще спя аз, а ти ще ме изчукаш.

man_united
20.01.2011, 12:49
Депутати на Путин: Време е да се погребе Ленин, това е извращение (http://www.dnevnik.bg/sviat/2011/01/20/1028167_deputati_na_putin_vreme_e_da_se_pogrebe_le nin_tova_e/?ref=rss)

MILOM
20.01.2011, 12:59
Ако сравним естетическите стойности на този български чалга концерт/Българската Коледа/ с Новогодишния концерт на Виенската филхармония - ако човек е прекалено чувствителен на тема честта на Отечеството, може да се самоубие.:eek:

Mr. Dick
20.01.2011, 13:34
Ти си преуспяващ инвестиционен банкер, висш чиновник, поп-фолк-звезда, катаджия, данъчен? Вече си вкусил всички прелести на живота! Време ти е да направиш нещо добро за хората! Просто се гръмни.

boshko
20.01.2011, 14:27
http://87.239.158.246/6f322e66f292.jpg

MILOM
21.01.2011, 09:37
Японци ще строят голям завод за слънчева енергия в Ямбол
вече и заводи за енергия имаме

MILOM
21.01.2011, 10:30
Елегантен начин да се справите с камерите на КАТ по пътищата-залепете лепенка"Photoshop" на предното стъкло на колата си.

hah
21.01.2011, 10:56
Японци ще строят голям завод за слънчева енергия в Ямбол
вече и заводи за енергия имаме
Ами с тези от 50MW до 250MW си е направо комбинат :D

Ballomed
21.01.2011, 12:19
Ей, между другото, днес се навършват 14 г. от началото на народното въстание на 10 януари 1997 г. Това народното въстание доведе до “най-успешното управление”, което пък доведе Царя, след който пък, както винаги, дойдоха комунистите... Пък царя си доведе и пъдаря, но той не си тръгна с него…

http://delnicite.blogspot.com/

Barky
21.01.2011, 12:36
‎- Еййй, имало живот и извън интернет!
- Верно ли?!? Дай линк!

Мажоритаря
21.01.2011, 12:38
Елегантен начин да се справите с камерите на КАТ по пътищата-залепете лепенка"Photoshop" на предното стъкло на колата си.

Ти се бъзикаш, ама това 100% ще работи... :D

man_united
21.01.2011, 14:33
Спас Светкавицата: Ще шия Левски на "Герена" два пъти!

Jorkata
21.01.2011, 14:48
Двама чатъри си чатят:
- Ти знаеш ли, че имало живот и извън мрежата?
- Верно ли? Дай линк...

fant0mas
21.01.2011, 16:04
‎"Имате 4 пропуснати подслушвания"

MILOM
21.01.2011, 17:26
Да знаеш случайно колко души работят в полицията?
- Не помня... Някъде към шейсетина хиляди.
- А колко партии имаме?
- Тук ме хвана на тясно! Двеста-триста...
- А министерствата колко са?
- Няма и двайсет. За какво ти трябва?
- Абе, тук, в кръстословицата, на трето водоравно питат коя е най-голямата престъпна групировка в България...

p0lki
23.01.2011, 01:36
ЕДИН от най-смешните моменти в телевизионно предаване, който вече се разказва като виц, се оказва истински момент от предаването "Горчиво". Водещият Геро пита дамата къде последно са "го правели" с мъжа є, като се има предвид мястото, където обичат да правят секс. Жената дълго време отказва да отговори на въпроса, но след няколко подкани на съпруга промълвява: "Правим го в дупето."

bfx
23.01.2011, 16:50
Руска Йога (http://ziapai.me/руска-йога/) Алкохолът създава герои.

Jay Gould
23.01.2011, 16:56
Казали на Борисов, че ако отидел на преход в планината, щял да намери отговор на всичките си душевни терзания.
Качил се той и на една урва се спрял и се провикнал с все сили:
"Коооой идиооот подслуша Тааанов?", а ехото му отговорило:
"Цветааанов... тааанов... тааанов..."

Jay Gould
23.01.2011, 20:58
:eek::D

И нашият премиер опря до услугите на врачки: http://www.desant.net/show-news/21648/
http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=16108&Itemid=9
Благодарение на в. Торнадо се добрахме до изумителната новина, че премиерът Бойко Борисов се решил да покани група екстрасенси. Новината оповестява биоенерготерапевтът Ваня Ангелова, която втрещява с прозрението, че Борисов бил „избран за водач на цялата Земя. Самият той не съзнава какво му предстои съвсем скоро – след 2012 година. Избран е, защото в него е вселен негов съратник от миналото, вече покойник – Черния Венци”.
Жална му майка на Борисов, бихме казали ние, които в детайли познаваме съдбата на Черния Венци, но както се казва вселенските пътища са неведоми.
А животът на Бойко трябва дабъде запазен, не само защото той е личност от национално значение. Много хора не го вярват в момента, но той има специална мисия за водач на цялата Земя. Самият той не съзнава кой е и какво му предстои съвсем скоро – след 2012 година. Избран е, защото в него е вселен негов съратник от миналото, вече покойник – Черния Венци. Той беше СИК-аджия навремето, дясна ръка на Данчо Марков. Мнозина ще кажат: Каква е тая мутренска история, звучи налуднчаво?! Невинаги обаче човещките ни представи съответстват на небесното предопределение. Въпросният Венци, известен като Черния Венци от Варна, който се е вселил в Бойко Борисов и заради неговото влияние Борисов ще бъде Водач на цялата Земя, бе заклан в квартална кръчма преди повече от десет години от ... украинеца Андрей Бронников. Венци гравитираше около СИК в първите години на създаването на ъндърграунда, но е далеч от титлата „дясна ръка” на тогавашния бос на СИК във Варна Данчо Марков, както твърди екстрасенската.
Така или иначе, не става ясно защо точно от Черния Венци зависи дали Водачът на българския народ ще стане и Водач на цялата Земя.
Вероятно на четири очи това ще научи премиерът на сглядата си с екстрасенсите.

SPART
23.01.2011, 20:59
Beautiful Girl

http://rutube.ru/tracks/4013405.html?v=0b3d05aabe3eac71b8d2d25723a0325f

:eek: :D

орк
23.01.2011, 21:02
от Капитал :)

- Как може да си сигурен, че Бойко Борисов не те подслушва?
- Като започваш разговора си с Congratulatons, Борисов.

newkid
24.01.2011, 09:21
http://www.worktobejudged.com/strippause/peca.html

boshko
24.01.2011, 10:34
Бойко Борисов, Ваньо Танов & Мишо бирата РАП (http://www.pieceofwisdom.com/showthread.php?t=26) :D

MILOM
24.01.2011, 10:35
китайците са почнали да дават доживотна гаранция на автомобилите си?
- спрели са да слагат спирачки.

man_united
24.01.2011, 12:15
The Best Kind of Pie Chart

http://chzsomuchpun.files.wordpress.com/2011/01/7f33a588-6700-4a99-8694-3f5a0506c37f.jpg

man_united
24.01.2011, 12:55
Според древната традиция злата магьосница превърна принцесата в задник. В задника на Бойко Борисов. Много достойни принцове се опитаха да събудят принцесата.

Jay Gould
24.01.2011, 14:32
Дете пита майка си:
- Мамо, защо ти имаш сини очи и руса коса, тате има сини очи и черна коса, а пък аз съм негърче?
- Ти се радвай, че не лаеш, мами, че какъв купон беше тогава...

Jay Gould
24.01.2011, 16:26
Попитали Радио „Ереван” дали знае защо, когато бил пожарникар, Бойко Борисов най-много си мечтаел да стане министър-председател?
Радиото отговорило: „За да може да гаси пожарите с бира, вместо с вода!”

Гражданин цъка с дистанционното програмите на телевизора.
Първо цъкане - ББ реже лента.
Второ цъкане и нова програма - ББ държи реч.
Трето цъкане - ББ се кара на Тройната коалиция.
Четвърто цъкане - Веско Маринов пее химн за органите.
Пето цъкане - отсреща в телевизора седи Цветанов и размахва пръст - "Внимавай, нещо много бърже взе да прецъкваш!”

http://hadjigenov.com/wp-content/uploads/2011/01/28617_1259082968176_1562708830_30567748_3186599_n-300x210.jpg

Jay Gould
24.01.2011, 17:13
Ако посред нощ излезете от дискотека в Студентския град и гледате съсредоточено звездите поне петнайсет минути, кръвта от разбития ви нос ще спре по-бързо!

boshko
24.01.2011, 19:24
Ако посред нощ излезете от дискотека в Студентския град и гледате съсредоточено звездите поне петнайсет минути, кръвта от разбития ви нос ще спре по-бързо!

Оригиналът е:
Ако излезнеш от пернишка дискотека и погледнеш нагоре към звездите, какво ше стане?
Ще спре да ти кърви носа.

Jay Gould
24.01.2011, 23:32
Малко момиченце с майка си на плажа:
-Мамо, а защо чичковците имат нещо в банските си, а ти нямаш?
-Tе там си крият портфейлите.
-Мамо,а защо на едни са по-големи,а на други по-малки?
-Едни са по-богати,други са по-бедни...
-Мамо-мамо, а защо този чичко, като те гледа забогатява?

Jay Gould
25.01.2011, 01:46
Политик чете реч. По едно време:
- Хохохоохоохо...
- Господине! – шепне пресаташето му. - Обърнете листа, тук играхме на морски шах...

В автобуса пиян мъж се обляга на жена. Тя търпи, но по едно време:
- Може би след малко и ще легнете върху мен?
Пияният я погледнал и изфъфлил:
- Я глей, размечтала се!..

Jay Gould
25.01.2011, 01:47
Бойко със завиден японски:

http://www.vbox7.com/play:5bfc6d07&start=15

ivanparaskov
25.01.2011, 02:16
- Открит е човек, който има телевизор вкъщи, но не знае кой е Бойко Борисов. Води се разследване от компетентните органи…

http://www.mnogosmqh.com/

Kiro
25.01.2011, 08:26
цhttp://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2706366

man_united
25.01.2011, 12:39
Не'кво село пропищяло от една триглава ламя...С години яла девици,добитьк и юнаци...Явил се накрая баш юнака и трьгнал кьм пещерата. Сьбрало се селото на безопасно растояние да гледа. Чула се ужасна патаклама. Излязъл юнака, хвьрлил на земята едната глава на ламята и казал:
- Едно на нула за юнака....
Влязъл обратно - тряс, прас... излязъл, хърлил втората глава и казал:
- Две на нула за юнака...
Пак влязъл- тряс, прас...излязла ламята-дьржи главата на юнака и казала:
- Две на едно ЗА ЮНАКА...

Jay Gould
25.01.2011, 14:44
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs037.snc4/34189_1301788995800_1562708830_30668529_8356663_n. jpg

НАИВHИК
25.01.2011, 17:45
Да се смее ли да плаче ли човек:(
Б.Б. по повод на атентатите в Москва
"Ние разчитаме на балансираната ни външна политика - с арабския свят, с Палестина, с всички държави там сме в изключително близки, приятелски отношения. Арабският свят прави бизнес в България; на всеки ъгъл има дюнер", обясни още министър-председателят. - "Надяваме се в това отношение да го отчитат хората, които взимат тези решения за подобни актове; когато те ги взимат централизирано, се наблюдава и поведението на дадени държави. Затова считам, че България води много добра балансирана и партньорска политика”.

Jay Gould
25.01.2011, 17:45
Старият лорд се връща в замъка и портиерът го посреща с думите:
- Kъде беше пак, стар тъпако? По курви и кръчми цял ден, а?
- Не! Ходих до града да си купя слухов апарат!

Пухче
25.01.2011, 17:52
В едно досъдебно производство полицаи се опитват писмено да ми обяснят какъв е чадърът,сигурно защото не знам-та са го написали Противодъждовен чадър :eek:

netware5
25.01.2011, 17:55
В едно досъдебно производство полицаи се опитват писмено да ми обяснят какъв е чадърът,сигурно защото не знам-та са го написали Противодъждовен чадър :eek:

Сигурно са искали да уточнят, че не е Български чадър.:D

Bond009
25.01.2011, 18:57
http://www.razkritia.com/80320/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D 1%8F/

pavlin
25.01.2011, 20:30
......като си мисли, че ме убижда :) :eek:

Нееее, не! Няма такъв правопис! :(

ravnovesie
25.01.2011, 20:31
:eek:

Нееее, не! Няма такъв правопис! :(

Извинявай ако съм наранил естетичното ти чувство, убещавам да се повтори и путрети :)

Тялото
25.01.2011, 22:20
Да се смее ли да плаче ли човек:(
Б.Б. по повод на атентатите в Москва
"Ние разчитаме на балансираната ни външна политика - с арабския свят, с Палестина, с всички държави там сме в изключително близки, приятелски отношения. Арабският свят прави бизнес в България; на всеки ъгъл има дюнер", обясни още министър-председателят. - "Надяваме се в това отношение да го отчитат хората, които взимат тези решения за подобни актове; когато те ги взимат централизирано, се наблюдава и поведението на дадени държави. Затова считам, че България води много добра балансирана и партньорска политика”.
Голям е!!!... идиот
Май текстописците му не са хванали самолета за джапан, защото от 2 дни не спря да ръси глупости.

Грую Груев
25.01.2011, 22:27
Голям е!!!... идиот
Май текстописците му не са хванали самолета за джапан, защото от 2 дни не спря да ръси глупости.
a гледа ли го как джурналяските м задават въпрос: Г-н Борисов, а вие японски думички научихте ли? А Светиня Му отговаря: Е, как, вие можете ли да броите на японски - ич, ни, сан, ши - само дето това го е учил при бойните изкуства, щото там така се брои (на японски):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

darkside
25.01.2011, 22:34
Голям е!!!... идиот
Май текстописците му не са хванали самолета за джапан, защото от 2 дни не спря да ръси глупости.От Правешкия излизаха по-читави мисли. А тоя все по-зле сякаш става! Май се е ошашавил съвсем с тия РеЗеСе-та!

p0lki
25.01.2011, 22:53
най-големите аутсайдери в живота са най-големите разбирачи по всички форуми според скромните ми наблюдения

какво ли щяхте да напишете , ако ББ беше поздравил японския император на китайски например

Главният изпълнителен директор на Coca-Cola Co. Мухтар Кент вчера намери запомнящ се начин да поздрави китайския президент Ху Дзинтао - на японски език, информира Bloomberg. Кент е председател на Американско-китайски бизнес съвет...

http://profit.bg/news.php?id=74581

pavlin
26.01.2011, 09:55
Извинявай ако съм наранил естетичното ти чувство, убещавам да се повтори и путрети :)

Не мога да те извиня за простотиите....сори дет съ вика....
Ако не уважаваш тези, които искаш да ти прочетат мисълчицата, пишейки ПРАВИЛНО, то поне уважавай себе си...;) по същия този начин.

ravnovesie
26.01.2011, 10:44
Не мога да те извиня за простотиите....сори дет съ вика....
Ако не уважаваш тези, които искаш да ти прочетат мисълчицата, пишейки ПРАВИЛНО, то поне уважавай себе си...;) по същия този начин.

Нали де разбира какво искам да кажа. Ако на някой му трябва точен правопис за да ми схване мисълта, значи проблема е в неговия телевизор. Няма да взема да си губя времето да гледам какви клавиши натискам, защото някой още не може да надрасне седми клас или пък има фетиш към правописа.

pavlin
26.01.2011, 10:56
Нали де разбира какво искам да кажа. Ако на някой му трябва точен правопис за да ми схване мисълта, значи проблема е в неговия телевизор. Няма да взема да си губя времето да гледам какви клавиши натискам, защото някой още не може да надрасне седми клас или пък има фетиш към правописа.

Ххахаха, явно говорим и пишем на различни езици с теб!? Ама защо си мисля, че както мисли то така и пише човек....примери мнооого....

......нее, не! - чак пък фетишизъм, и то към буквите - не!, но така са ме учили и да ти кажа, аз като видя текст с очеизваждащи грешки спирам да го чета, че ми се губи някъде мисълта.....

п.с. Абе де да знам, може с езика на числата да си по-добър и там да ти е силата - слечаи има всякакви;)

ravnovesie
26.01.2011, 11:01
Ххахаха, явно говорим и пишем на различни езици с теб!? Ама защо си мисля, че както мисли то така и пише човек....примери мнооого....

......нее, не! - чак пък фетишизъм, и то към буквите - не!, но така са ме учили и да ти кажа, аз като видя текст с очеизваждащи грешки спирам да го чета, че ми се губи някъде мисълта.....

п.с. Абе де да знам, може с езика на числата да си по-добър и там да ти е силата - слечаи има всякакви;)

Абсолютно съм съгласен - в каквото набляга в изказа си, на това набляга и в мисленето си.

А иначе аз не държа, който и да ме чете. Пиша защото искам, кой ме чете и кой не ме чете за мен няма абсолютно никакво значение.

pavlin
26.01.2011, 11:06
Ама де да знам, може би си добре с езика на числата и да боравиш с 6-7 цифрени суми;)

p0lki
26.01.2011, 11:15
Хирурзи от "Пирогов" погрешка оперираха лявата, а не дясната ръка на момиченце на година и десет месеца от Пловдив, съобщава "Труд".

"Това е безобразие - да не видят, че режат здраво и розово пръстче, а не с белези и посинено!", казва пред изданието бащата на малката Виктория - Иво Балабанов.

В понеделник на момиченцето трябвало да бъде направена операция на безименния пръст на дясната ръка, за да се отстрани част от костта. Когато детето било изкарано от операционната, родителите с ужас видели, че интервенцията е извършена на здравата лява ръка.

хич не е смешно, но няма друга по-подходяща тема

Tradanza
26.01.2011, 11:19
Стенограма от разговора, за който вестник "Галерия" твърди, че е воден между шефа на Агенция "Митници" Ваньо Танов и премиера Бойко Борисов:

Бойко Борисов: Ало!

Ваньо Танов: Ало!

ББ: Какво пра`иш, Танов?

ВТ: Нищо... пуснали сте ми съобщение, звъня на тоя номер, но ми пише, че е грешен кодът...

ББ: Не, бе, т`ва му е ЕГН-то, бе, не мобилен.

ВТ: А-а-а...

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/01/26/1031157_razprostranenata_ot_v_galeriia_stenograma_ ot_purviia/

Последните публикувани разговори между В.Т. и Б.Б.