PDA

View Full Version : Българските отбори в Евро турнирите

Страници : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

YNM
11.08.2006, 14:05
Да напомня на Император че с такива "дърводелци" Гърция са Европейски и на мен не ми харесва но е факт.Всички отбори от класа са се ориентирали към ръстови играчи .Можем да погледнем и Аржентина много добри футболисти но ..................нямаа сила няма мощ, играта се промени.

netware5
11.08.2006, 14:55
Колеги,

Преди време имаше едни футболни теми и в крайна сметка Инвестора ги забрани заради простащините и обидите, в които се изродиха. Стигна се дотам да се забранят всички спортни теми. После по настояване на уважавани членове на форума беше разрешена темата за европейското и там се мина без ексцесии. Не искам да съм лош пророк, но ми се струва, че сега напрежението леко започва да се покачва и не сме далеч от момента на появата на простотиите.

Моля, мнението ми да не се счита за заяждане. Само се опитвам да предотвратя мигрирането на тона на дискусията към нива, неприемливи за този уважаван форум.

Императорът
11.08.2006, 19:08
ЧОРБАРИТЕ ДА СЕ МАХАТ ОТ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ, А НЕ САМО ДА НИ СВАЛЯТ КОЕФИЦИЕНТА

НЯМАЛИ КЪСМЕТ - НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ КЪСМЕТА Е НА СТРАНАТА НА СИЛНИЯ?!

1. След мачът Левски - Шалке, босът на Левски, байганьоподобният Батков, нарече садията "хомосексуалист" пред тълпа журналисти, които разпространиха изказването му по цял свят.
2. На мачът Левски-Сиони лумпените от хунското свърталище Сектор Б засипаха теренът с бомбички и реферът се видя принуден да прекрати мачът.
3. Само преди няколко дни пристигащите играчи от Киево бяха посрещнати не от автобус, а от... КАМИОН !!!

Така че, драги - по-добре ВИЕ се махайте от турнирите защото съсипвате не коефициентът на българските отбори, а ЦЯЛОСТНОТО РЕНОМЕ НА СТРАНАТА НИ !!!! Благодарение на вас стотици хиляди и милиони интересуващи се от футбол хора в Европа вече са убедени, че българите са някакво варварско племе, което няма място в ЕС !!! Ний можем да се фукаме колкото си щем, че имаме древна история и култура, но хората вярват първо на очите си...

Късметът бил на страната на силният.... отмени садията гол на жабарите, набута ви измислена или най-малкото крайно съмнителна дузпа, това ли ви е силата, бе, съсел? Ако вие бяхте на мястото на Киево, щяхте да пищите като ощипани монахини поне пет години, ама сега - "късметът бил на страната на силният !!!" Направо да се погнуси човек...

Ама най-забавно бе на мачът со Сиони - когато едни на други си викахте селяни... :-)

emos
24.08.2006, 00:09
СПОРЕД ВСИЧКИ КОИТО РАЗБИРАТ ОТ ФУТБОЛ КЛАСА.СПОРЕД ДРУГИТЕ ОТНОВО КЪСМЕТ.НАДЯВАМ СЕ И ОСТАНАЛИТЕ ОТБОРИ ДА ПОКАЖАТ ТАКАВА КЛАСА,УСПЕХ УТРЕ

BOBAN1
24.08.2006, 00:23
IMPERATORE .........................Pone sega MLAKNI............Koga shte vidish goliam otbor v Sofia ako ne beshe LEVSKI........

Umoliavamte........ili malchi..........iliplachi ili proklinai niakade tam..........ama ne se obajdai Ne ni razvalia KEFA

PS

bigpetka
24.08.2006, 08:26
Поздрави на всички българи!

B.Graham
24.08.2006, 09:54
Поздрави за всички левскари от едно чорбе.

YNM
24.08.2006, 10:03
IMPERATORE .........................Pone sega MLAKNI............Koga shte vidish goliam otbor v Sofia ako ne beshe LEVSKI........PS

Приятел тук са идвали еврошампиони ,какъв по голям отбор би могъл да дойде .Поразклащайте я малко тази глава!

Флинт
24.08.2006, 10:22
IMPERATORE .........................Pone sega MLAKNI............Koga shte vidish goliam otbor v Sofia ako ne beshe LEVSKI........PS

Приятел тук са идвали еврошампиони ,какъв по голям отбор би могъл да дойде .Поразклащайте я малко тази глава!

Идвали са. През далечната 198.., 197.., 196... Последните 20 години минават да си обиграят резервите, а на пролет ги гледахме само по телевизията. Това сега е hystory in the making.
Поздрави на всички!

Valentinski
24.08.2006, 10:29
Чорбар съм, но се радвам на всеки български успех. Влязохме в НАТО, влязохме в Шампионската лига, а след 5 месеца влизаме и в ЕС! :)

N.P
24.08.2006, 11:09
Dobre igraha gowedata,nqma spor!
Kwo da se lujem - wlqzoha si w Cl s 2 4isti gola avans.
Edinstwenite,koito mogat da podlojat krak na otbora,sa bezprecedentno bezmozu4nite mu fenowe!Tolkowa selqniq na edno mqsto kato na Gerena nqma!!!

Evala na otbora,4e wkara Bulgariq sportno w Evropa predi da wlezem i politi4eski sled 5 meseca,no sram za Bulgariq,4e takawa izmet 6te prestawlqwa bulgarskite fenowe po evropeiskite tereni /kakuwto stawa i nacionalniq stadion,blagodarenie na Levski/

Predstawete si samo s kolko bombi,boeve,psuwni i kwo li o6te ne 6te ni zapomnqt millionite zriteli na predstoq6tite ma4owe na Levski!

Levski sa si otbor s blizuk do evropeiskiq oblik i powe4e ot evropeiski duh,no fenovete im sa goweda i selqnduri,kakto otbelqza samiq nasko Sirakov predi broeni sedmici!
POkazatelno za twa e nivoto na fanatiziranite goweda deto pi6at w toq forum - "glupak na borsata"

Hubawoto e,4e na borsata winagi trqbwa da ima nqkoi idiot,za6toto w protiven slu4ai ne6tata ne biha funkcionirali

"AKO NE WIJDA6 KOI E GLUPAKA NA BORSATA,ZNA4I TOWA SI TI"

Kato 4eta tuka kwi sa gi pisali razni subekti,se uspokoqwam 4e ne sum az glupaka :):):)

Bravo na Levski! - dostoen otbor se okazaha /kolkoto i da mi e trudno da go kaja / - w momenta sa po-dobri ot CSKA :(

XX
24.08.2006, 11:17
Поздрави за всички левскари и българи! И аз съм от ЦСКА, но се радвам за отбора на Левски :-)

Пламен
24.08.2006, 13:33
BOBAN1 точно си напипал разликата между ЦСКА и Левски. А тя е че Левски само ГЛЕДА големи европейски отбори, докато ЦСКА ги ПОБЕЖДАВА.
Наистина ли мислите, че Левски е постигнал нещо значимо, като е победил Киево?!
Докъде я докарахме-да се радваме, че сме влезли в първата групова фаза на лигата.
ЦСКА е играл полуфинал, когао в този турнир са се състезавали само ШАМПИОНИТЕ на Европейските страни. Отстранявали са 3 действащи европейски шампиони (Нотингам, Ливърпул и Аякс).
А сега Левски отстранили 7-мия в последния италиански шампионат и твърдат, че пишели история. Да, вярно синята история в Европа, започва именно сега, но това е едно твърде ниско стъпало за фундамент, дори и за отбора от Подуене. Не ме разбирайте грешно. Не ми е гадно, че Левски са влезли в групите, а ЦСКА не. Просто ми се струва малко излишна истерията, около влизането в групите. Ако Левски продължи след групата си, аз ще съм първия, който ще твърди, че това е част от историята на българския футбол.

mikaala
24.08.2006, 14:01
Samo sas vlizaneto vav ChampionsLeague se polu4avat edni 4miliona euro.
Ne znam kolko leva va6ute geroi ot vremeto na Stalin i Brejnev sa polu4ili no az sam mnogo 6tastliv 4e nai-nakraia bulgarski otbor 6te igrae vav grupovata fasa na prestijnoto ChampionsLeague.
Sas sigurnost kvi4eneto vav ko4inata edva li 6te spre kakvoto i Levski da stori.Koga bilo kasmet ,koga bilo reserven otbor, koga bilo pomo6t na sudiata.
Iskreno se radvam na uspeha na Levski i pojelavam na zska da prodalji vav turnira UEFA.
Izviniavam se ako sam dopusnal pravopisni gre6ki i tova po niakakav na4in sazdava negoduvane vav svinskata ko4ina no mislia 4e za finlandez se spraviam dobre.
Pojelavam Uspeh na Bulgaria i vav Euro2008 kvalifikaziite!

vesi97
24.08.2006, 14:32
Az ot futbol ne razbiram i ot borsa ne razbiram,no razbiram ot styklo.Za sygalenie nyakoi tuk mai nikoga v givota si ne e zastaval pred pyrwobitnoto izobretanie OGLEDALO.Ako si dade adresa obestavam da mu izpratya edno kato podaryk.Kachestwoto e garantirano,ne izkriviava obraza i ne luge.

22
24.08.2006, 14:39
И само да допълня, че великият ЦСКА е играл ЧЕТИРИ пъти на европейски ПОЛУФИНАЛИ. Побеждавали сме и сме били наред, като разбира се на терена не са ритали нито Тодор Живков нито Милко Балев.

Левски пък по времето на комунизма беше отборът на МВР, а Славия - отборът на Строителни войски...

Аз доскоро не бях чувал за Киево. Сигурно защото не следя Италия и тяхното първенство, мой проблем... Киево на мястото на отпадналите от Серия А отбори ли игра сега? Т.е. Левски извади ли пак късмет, този път от италианския корупционен сигнал? За последното може и да бъркам и предварително се извинявам!!

Стига толкова анти-Левски обаче! :) Като върл цесекар, не мога да не поздравя отбора с прекрасната игра и прекрасните победи! Влизане в ШЛ е огромен успех - и за Левски и за българския футбол. Желая успех и занапред.

mojo
24.08.2006, 14:39
Samo sas vlizaneto vav ChampionsLeague se polu4avat edni 4miliona euro.
Ne znam kolko leva va6ute geroi ot vremeto na Stalin i Brejnev sa polu4ili no az sam mnogo 6tastliv 4e nai-nakraia bulgarski otbor 6te igrae vav grupovata fasa na prestijnoto ChampionsLeague.
Sas sigurnost kvi4eneto vav ko4inata edva li 6te spre kakvoto i Levski da stori.Koga bilo kasmet ,koga bilo reserven otbor, koga bilo pomo6t na sudiata.
Iskreno se radvam na uspeha na Levski i pojelavam na zska da prodalji vav turnira UEFA.
Izviniavam se ako sam dopusnal pravopisni gre6ki i tova po niakakav na4in sazdava negoduvane vav svinskata ko4ina no mislia 4e za finlandez se spraviam dobre.
Pojelavam Uspeh na Bulgaria i vav Euro2008 kvalifikaziite!

NAZDRAVE NA FINLANDSKITE FANOVE NA LEVSKI!!!:)

mojo
24.08.2006, 15:08
не мога да разбера вярваш ли си като ги пишеш тези работи или се лекуваш чрез самозаблуда?
от кога лумпените, които крещят и се бият по стадионите са критерии за цивилизовано общество?! да не би европейските агитки да са нещо по-различно от нашите?! простотията си е повсеместна. да не се обиждат тинейджърите - на тях сега им е времето да се изявяват оп стадионите, обаче кой уважаващ себе си човек ще отиде на мач извън ложите?!?!
агитката на Левски е 3-4 пъти по-голяма то тази на чорбата и така беше от както се помня. нормално е и количеството олигофрени да е по-голямо от тези на прасетата. иначе в % съотношение нещата са едни и същи. с една малка разлика - Левски е основан на пъпа на София и в центъра повечето сме левскари, докато поддръжниците на чорбата са основно от мангалските райони - красна поляна и люлин, но какво да се прави - локация:)
както и да е - това запалянковщината е пълна глупост. някакво зверско избиване на комплекси за губещи в реалния живот индивиди.
да, победите повдигат националния дух и за това би трябвало да аплодираме всеки /ВСЕКИ/ български отбор, които печели своите срещи.

АБЕ ЩО НЕ ПУСНАТ АКЦИИ ОТ КЛУБОВЕТЕ НА БОРСАТА - МИСЛЯ, ЧЕ ТОГАВА ЗАПАЛЯНКОВЩИНАТА ЩЕ Е ПО-ОПРАВДАНА.

Пламен
24.08.2006, 15:22
За успехи в Европа и т.н., няма какво да говорим. Има цифри, точки, дати и други все обективни измерители. Но думата ми беше за истерията около тази победа над завършилия на 7-мо място в калчото. Не може първа новина да ти е, че Левски е постигнал исторически успех, като е отстранил Киево и в края на емисията да обявиш, че България е победила Бразилия с 3:0. Лумпените не са по стадионите, а по спортните редакции. Криворазбраната им принадлежност към синия отбор, понякога ражда много извратени рожби.
Лично за мен исторически е успеха над Бразилия на световната волейболна лига, а не победата на Левски над Киево.

emos
24.08.2006, 15:47
АБЕ ЧУДЯ СЕ ДАЛИ ДА ОТРЕЖЕШ ВРАТИТЕ НА СОБСТВЕНИЯТ СИ СТАДИОН Е ПО ЕВРОПЕИСКИ ИЛИ НЕ Е,А МОЖЕ БИ ДА ОТОДЕШ НА СТАДИОНА ДА ИГРАЕШ КАРТИ И ДА СЕДИШ СЪС ЗАДНИК КЪМ ТЪИ НАРЕЧЕНИЯ ВЕЛИК ОТБОР(САМО ЗА ТИЯ С ЧЕРВЕНИТЕ ОЧИЛА)НО МАИ,ЧЕ ОЩЕ ПО ЕВРОПЕСКИ ДА ОСАКАТИШ МОМИЧЕ С БОМБИЧКА,НО ЗАТОВА НЕ СПОМЕНАВАМЕ,СЕЩАМЕ СЕ ЗА ПРОСТОТИЯТА НА ВУТЕ АМА ОН НАНЕ Е ОТ НАШТЕ И ЗА ТОВА Е МНОГО УБАВ И АРЕН ЕВРОПЕЕЦ

mikaala
24.08.2006, 15:56
100% sam siguren 4e ako Levski be6e otpadnal niama6e i duma da obelite za voleibol-uspeha.
Sega kogato Levski parvi vav istoriata na Bulgarskia futbol se klasira vav grupovata faza na ChampionsLeague estestveno svinete omalovajavat uspeha.
Kak da e ina4e, 4ervenoto zlobno prase my e mnogo tejko vav momenta.
Vmesto da se radva na tozi uspeh vav bulgaskia futbol praseto gruhti naliavo i nadiasno kak Levski imali kasmet,sudia,posredstveni otbori nasre6ta i takanatatak.
Pone da imahte niakakva klasa 4e ste s tolkova visoko samo4uvstvie.
Haiduk igrali za6titno ta tova e pri4inata za neblagopriatnia resultat pri svinete vav parvia match.
Za6titnata taktika vi priliaga na vas pone ot vidianite posledni 5-10 derbita s/u Levski.
Minalata godina kogato Levski razbi predninata ot 7 to4ki vav parvenstvoto pak po4nahte sas va6ite maloumni prostotii.
Ma4ovete bili uredeni ta tva ta onova...

No vse pak uspeh i na zska za sre6tata revan6.Dano pobedata na Levski e povliala polojitelno i na otbora na zska.

mojo
24.08.2006, 15:56
За успехи в Европа и т.н., няма какво да говорим. Има цифри, точки, дати и други все обективни измерители. Но думата ми беше за истерията около тази победа над завършилия на 7-мо място в калчото. Не може първа новина да ти е, че Левски е постигнал исторически успех, като е отстранил Киево и в края на емисията да обявиш, че България е победила Бразилия с 3:0. Лумпените не са по стадионите, а по спортните редакции. Криворазбраната им принадлежност към синия отбор, понякога ражда много извратени рожби.
Лично за мен исторически е успеха над Бразилия на световната волейболна лига, а не победата на Левски над Киево.

ЦАР ФУТБОЛ, ЗА ТОВА:)

Пламен
24.08.2006, 16:20
100% sam siguren 4e ako Levski be6e otpadnal niama6e i duma da obelite za voleibol-uspeha.
Sega kogato Levski parvi vav istoriata na Bulgarskia futbol se klasira vav grupovata faza na ChampionsLeague estestveno svinete omalovajavat uspeha.
Kak da e ina4e, 4ervenoto zlobno prase my e mnogo tejko vav momenta.
Vmesto da se radva na tozi uspeh vav bulgaskia futbol praseto gruhti naliavo i nadiasno kak Levski imali kasmet,sudia,posredstveni otbori nasre6ta i takanatatak.
Pone da imahte niakakva klasa 4e ste s tolkova visoko samo4uvstvie.
Haiduk igrali za6titno ta tova e pri4inata za neblagopriatnia resultat pri svinete vav parvia match.
Za6titnata taktika vi priliaga na vas pone ot vidianite posledni 5-10 derbita s/u Levski.
Minalata godina kogato Levski razbi predninata ot 7 to4ki vav parvenstvoto pak po4nahte sas va6ite maloumni prostotii.
Ma4ovete bili uredeni ta tva ta onova...

No vse pak uspeh i na zska za sre6tata revan6.Dano pobedata na Levski e povliala polojitelno i na otbora na zska.

Абе братче що не си гледаш Honka - KuPS Kuopio или да викаш на хокейни мачове, а си тръгнал да ми разправяш за българския футбол. Да беше си останал в БГ, та да ми говориш за стопената преднина миналото първенство.
И внимавай какви квалификации сипеш тука, защото до момента никой не си е позволявал да обижда. Просто се обменят мисли. Ако нямаш мисли не пиши. Щото ако ти вденем на тона и почнем с говеда, убити фенове и т.н., доникъде няма да я докараме. Айде стига, че нашите почнаха със Сърбия на волейбола.

Sitting Bull
24.08.2006, 17:08
Пламене...
.."И внимавай какви квалификации сипеш тука, защото до момента никой не си е позволявал да обижда. Просто се обменят мисли. Ако нямаш мисли не пиши. Щото ако ти вденем на тона и почнем с говеда, убити фенове и т.н., доникъде няма да я докараме. Айде стига, че нашите почнаха със Сърбия на волейбола"

Не е вярно, че тук никой не си е позволявал да обижда...
Виж например с какви думи започва постинга на N.P например.

Забелязал съм, че доста хора приемат влизането на Левски в ШЛ
доста болезнено.Нормално е ако са привърженици на ЦСКА
Ненормално е обаче неуважението към събеседниците във форума.
Аз съм от Левски но тази вечер ще подкрепям ЦСКА срещу Хайдук
като българин.Важно е да се разбере,че точки на България са необходими.

P.S Струва ми се глупаво да се омаловажава какъвто и да е български успех, на какъвто и да е спорт само защото не споделяш клубната принадлежност.
[/quote]

Пламен
24.08.2006, 17:34
Браво. И сърбите бихме. Утре идват италианците.
На няколко пъти изрично уточних, че не става въпрос за умаловажаване на успеха на Левски. Идеята ми е, че не трябва да се изкарват свръхчовеци за това, че са били 7-мия в италианското първенство. Не трябва да смъкваме летвата толкова. Това е. Иначе, пак казвам, нека излязат от групите и ще съм първия, който ще ги засипе със суперлативи.

nide
24.08.2006, 18:25
Не трябва да смъкваме летвата толкова.
2005-06 Italian Serie A Result
ChievoVerona - Milan (2-1)
ChievoVerona - Juventus (1-1)
ChievoVerona - Lazio (1-1)
ChievoVerona - Roma (4-4)

Пламен
24.08.2006, 19:21
Не трябва да смъкваме летвата толкова.
ChievoVerona - Milan (2-1)
ChievoVerona - Juventus (1-1)
ChievoVerona - Lazio (1-1)
ChievoVerona - Roma (4-4)

Parma-Chievo 2-1
Chievo-Inter 0-1
Chievo-Empoli 1-2
Messina- Chievo 2-0
FIORENTINA – Chievo 2-0
Roma- Chievo 4-0

И какво доказва това?!

nide
24.08.2006, 19:41
И какво доказва това?!
Нищо не доказва, просто факти.
Опитвам се да разбера къде е твоята "безпристрастна мярка" за нивото на летвата. Вероятно Барселона, Челси, Вердер. :)

Пламен
24.08.2006, 19:51
Пожелавам успех на сините
Група А
Барселона
Челси
Вердер
Левски

emos
24.08.2006, 19:54
ВРЕМЕ Е ДА ЗАПОЧВАТ ОТНОВО ПЛАЧОВЕТЕ ЗА КЪСМЕТА НА ЛЕВСКИ.ДАВАИТЕ ЗАЩОТО СЛЕД ВРЕМЕ МОЖЕ ДА Е КЪСНО

Арго
24.08.2006, 20:05
Ухааа, Но какво наричаме случайност - събитието, чиято дефиниция съдържа себе си? Не е ли по-разбираемо така: За един случайност, за друг - не;) Май ги изработиха нашите с този жребий. Но нищо, нищо, надявам се всички сме за Левски до победата на (полу)финала! (не съм левскар иначе, но в шампионската лига съм) :) Жалко за Барса и Челси, добри отборчета бяха, ама к'во да се прави, продължава само по-добрия :) Така си го избраха...

Цар Симеон Велики
24.08.2006, 20:35
Не е много добре говедата да бият Барса и Челси защото в говеждата агитка ще има хиляди пукнали от надуване.Само ЦСКА - най-великият отбор.

N.P
24.08.2006, 20:49
Ai,ai,ai - stana tq kakwato stanq!!! :):) - Seir 6te ima /korida/ :):)

Eto towa e wuzmojnost za Levski da dokaje dali naistina sa "samo levski CHAMPION" :):):)
Neka ne zabrawqme pametnata pobeda ot minaliqt sezon,kogato za pruw put w istoriqta na bulgarskiq futbol nastoq6t evropeiski CHAMPION ,Liverpool,be6e pobeden na sobstwen teren ot ISTINSKI CHAMPIONSKI OTBOR - CSKA :):):):)

Evala na levski,4e raznasqt slavata na malka Bulgariq w Evropa,no doide migut na istinata - ZA WTORA POREDNA GODINA NASTOQ6T EVROPEISKI CHAMPION SE IZPRAWQ SRE6TU BULGARSKI OTBOR!

Ha taka! - we4e nqma Odinese-olinese ili Chievo - ETO SEGA 6TE SI PROLI4I 6TO ZA OTBOR E LEVSKI NAISTINA!!!

abc
24.08.2006, 21:05
Не е много добре говедата да бият Барса и Челси защото в говеждата агитка ще има хиляди пукнали от надуване.Само ЦСКА - най-великият отбор.
Недей да срамиш това българско име с изказванията си.

mikaala
25.08.2006, 00:06
Ja vi6te golemia 4erven evroboez! prodaljenia i v momenta gubiat s 1-0.
Kak be6e?zska velik evroboez ili ne6to podobno.
Ni6to veliko niama vav tova da te otupat kerlivi srbski 6ibaniazi.
Aide gotvete se za bela i marek.Tam e va6ata letva visoko vdignata.
Sled niakolko kraga 6e va podkarame kakto nie si znaem i 6to da vidi ziala Bulgaria 11 4erveni praseta pribrani vav nakazatelnoto si pole i braniat ta braniat.
Viso4ko ste ja vdignali letvata EVALA

Levski zapo4va seria ot ma4ove sre6tu evropeiski grandove a zezkato
sas belasiza i marek 6te se nadigrava.

Tolkova si mojete prasenza jalki

kamikatze
25.08.2006, 00:11
Е ако не бяхме отстранилия тия Кула ли са какви са утре щях да изкупя всички акции на HDPAT и MOSTS и да уволня собственика:)

emos
25.08.2006, 00:12
ПОРЕДНИЯТ УСПЕХ НА ЕВРОГРАНДА,ЧЕСТИТО ГРАНДИОЗЕН УСПЕХ,ВЕЛИК ЦЕКА

kamikatze
25.08.2006, 00:21
Ще ви разкажа една случка:

Карахме си с един приятел из България и подвикнахме на един циганин "Само Левски" след което той ни махна дружелюбно и отвърна на поздрава жизнерадостно. Моят спътник се разсърди (левскар е) и решихме да повторим опита, но с поздрав към човек от същия етнос, като му подвикнахме "Само ЦСКА". Намръщи се и изчезна бързо бързо. И за да не каже приятелчето, че това е случайност потретихме и почетвъртихме и попетихме и пошестихме:) експеримента (в/у граждани от ромски етнос). Резултатът беше още два радостни отговора и две мълчаливи подминавания. :)

dimy
25.08.2006, 00:32
V kraina smetka i 4 nashi otbori sa v grupite koi v ligata koi v UEFA niama nikakvo zna4enie tezi sporove sa izlishni nali vse pak sa balgarski otbori

Императорът
25.08.2006, 02:01
ВРЕМЕ Е ДА ЗАПОЧВАТ ОТНОВО ПЛАЧОВЕТЕ ЗА КЪСМЕТА НА ЛЕВСКИ.ДАВАИТЕ ЗАЩОТО СЛЕД ВРЕМЕ МОЖЕ ДА Е КЪСНО

Стига, бе, вечно ли искате да ви се падат най-големите слабаци? Всичко си има край.
Каква драма видяхме в Сърбия обаче днес... но все пак продължаваме - напук на Божков, садията (да му измрат децата), малшансът с контузиите, напук на сръпските симуланти (и техните деца да измрат).
Победи не просто ЦСКА, победи Футболът.

mikaala
25.08.2006, 08:33
goliama drama niama 6to!
Za ni6to ne stavate!6te vi priberem za 90min vav va6to si nakazatelno pole i 6te vi boznem edna troika.
Otpadaite po barzo 4e o4ernihte bulgarskia futbol sas va6ite proiavi.
Nito to4ki sabrahte za koefizienta a samo se izlagate sas va6ite defanzivni
taktiki.
Golemia zska. My ass!!!
Biggest joke in uefa.I really hope to see ya next round against Chievo
just to see how great you are.
Someone will make a lot of money if produces video of zska games for educational purpoces that shows how not to play football.
Brain-damaged red pigs that see what they believe.Just like kommunists in the past.
Jesus!!!

Колчо Слепеца
25.08.2006, 09:09
Аз съм доволен...
така трябваше да стане... да дойдат най-силните отбори
това е шампионската лига.. пък том каквот сабя покаже
не че си правя някакви илюзии с този жребий....

Смятам че от тези мачове ВСИЧКИ БЪЛГАРИ можем само да спечелим...

Напред сини !!!

(За чорбата мога да кажа само - честито. Преодоляха - незевисимо как просто един съперник... Дано им върже нататък. Ама слабо играят да му се невиди....)

Успех на ВСИЧКИ НАШИ отбори в европа !!!

22
25.08.2006, 10:13
Черепа съсипва систематично любимия ни отбор, виждаме пред очите ни. Чудно ми е дори как победихме наскоро отбора от Подуене за суперкупата.
:(

Императорът
25.08.2006, 10:37
Уви така е - най-големият враг на ЦСКА е собственикът му.

Колчо - по принцип българските отбори (националният тоже) изключително трудно играе срещу подобни говеда. Как мъничките Данчо и Петре да се борят с тия изроди?

mojo
25.08.2006, 11:09
Ще ви разкажа една случка:

Карахме си с един приятел из България и подвикнахме на един циганин "Само Левски" след което той ни махна дружелюбно и отвърна на поздрава жизнерадостно. Моят спътник се разсърди (левскар е) и решихме да повторим опита, но с поздрав към човек от същия етнос, като му подвикнахме "Само ЦСКА". Намръщи се и изчезна бързо бързо. И за да не каже приятелчето, че това е случайност потретихме и почетвъртихме и попетихме и пошестихме:) експеримента (в/у граждани от ромски етнос). Резултатът беше още два радостни отговора и две мълчаливи подминавания. :)

така е, и циганите искат да са на страната на печелившите. а вас и циганите не ви обичат - мисля, че трябва да си направиш правилния извод хаххахаххахаха

Пламен
25.08.2006, 11:09
Ai,ai,ai - stana tq kakwato stanq!!! :):) - Seir 6te ima /korida/ :):)

Eto towa e wuzmojnost za Levski da dokaje dali naistina sa "samo levski CHAMPION" :):):)
Neka ne zabrawqme pametnata pobeda ot minaliqt sezon,kogato za pruw put w istoriqta na bulgarskiq futbol nastoq6t evropeiski CHAMPION ,Liverpool,be6e pobeden na sobstwen teren ot ISTINSKI CHAMPIONSKI OTBOR - CSKA :):):):)

Evala na levski,4e raznasqt slavata na malka Bulgariq w Evropa,no doide migut na istinata - ZA WTORA POREDNA GODINA NASTOQ6T EVROPEISKI CHAMPION SE IZPRAWQ SRE6TU BULGARSKI OTBOR!

Ha taka! - we4e nqma Odinese-olinese ili Chievo - ETO SEGA 6TE SI PROLI4I 6TO ZA OTBOR E LEVSKI NAISTINA!!!
В грешка си нещо. И ти почна историята, като левскарите да я четеш (твориш). За четвърти път бихме настоящия европейски клубен шампион. Преди това отново сме ги били, а освен това сме разплаквали Аякс и Нотингам, в годината в която са били носители на КЕШ.
За тях историята в Европа започва с победата над 7-мия в италианското първенство. И май така ще свърши. Ако победят Барса, ще ги приемем в клуба :))
Дотогава да мируват.

N.P
25.08.2006, 13:34
6te widim na 12-ti:)

emos
25.08.2006, 13:51
ДА БЕ ВЯРНО АКО НИ СЕ БЕШЕ ПАДНАЛ НЯКОИ СИЛЕН ОТБОР КАТО АИДУКО КАК ЛИ ЩЕШЕ ДА ГО ПРЕОДОЛЕЕМЕ? ТО НЕ МОЖЕ И ДА Е ДРУГО ТАКЪВ СИЛЕН И ТРУДЕН ОТБОР С ПУБЛИКА ОТ 41000 ЗРИТЕЛИ ДАНО НЕ СЪМ СБЪРКАЛ БРОЯ НА НУЛИТЕ. АМА МАИ СМЕ ГЛЕДАЛИ РАЗЛИЧНИ МАЧОВЕ ЩОМ СИ ВИДЯЛ ФУТБОЛ В БЕЛГРАД.ПОЖЕЛАВАМ КЪСМЕТ С ЖРЕБИЯ НА ВСИЧКИ СЛЕПИ ПРАСЕТА,ДАНО ВИ СЕ ПАДНЕ НАИ ПОСЛЕ И НА ВАС НЯКОИ ПО СЛАБ ОТ АИДУКО И ТИРАНА.ДАНО ДА ИМА ТАКЪВ.

N.P
25.08.2006, 14:36
Wmesto da plyue6 po CSKA,priqtelyu,wzemi se koncentrirai wurhu sobstwenoto si otbor-4e,koeto e pred dosta golqma izpitaniq!
Sega 6te si proli4i 6to za stoka e otbora na Levski - ili 6te se pokriete sus slava ili 6te se produnite,kakto winagi do sega.

Wuprosat e na imidg - stiga we4e ster pqli prazni prikazki w pesnite si - sega 6te si proli4i dali ste championi ili ne

Shockwave
25.08.2006, 14:36
Цесекар съм по принцип....но след снощния мач не мисля че на този отбор трябва да му се дава топка повече!

emos
25.08.2006, 14:44
ДА ТИ КАЖА ОТБОРЧЕТАТА ТРЕПЕРЯТ ДО210МИНУТА ДАЛИ СЕЛСКИЯТ ПИЯНИЦА НА СЕЛО КУЛА НЯМА ДА ИМ ВКАРА ОЩЕ ЕДИН.ЗА ВАШЕ ЩАСТИЕ ОСМАНОВИЧ БЕШЕ САМО НА 14 МАСТИКИ И НЕ БЕШЕ ВЪВ ФОРМА.А ТИЯ ДЕТО СА ПОСТАВЕНИ И СЕ КЛАСИРАТ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ИМ ОТБОРИ ГРАНДОВЕ.

XX
25.08.2006, 15:13
Привърженик съм на ЦСКА и много се дразня от такива изказвания.

За мен истината е проста:

1. Успеха на Левски за влизането е голям, за което поздрави! Но да твърдите, че сте победили световната сила Киево е меко казано смешно! Успехите на Левски миналата година бяха доста по-добри.

2. В шампионската лига вече ще се видим какво ще стане.

3. ЦСКА бяха безобразно слаби. Само късмета ни проработи в последния момент и според мен и Божков и Марков трябва да си ходят.

XX
25.08.2006, 15:15
P.S. Имах предвид, че в шампионската лига ще се види колко струва Левски и докъде ще стигне.

Иначе безпорно Левски играе много добре и ви желая успех!

А аз по принцип смятам да посетя мачовете ви с Барса и в София и в Барселона.

Пламен
25.08.2006, 15:17
ДА ТИ КАЖА ОТБОРЧЕТАТА ТРЕПЕРЯТ ДО210МИНУТА ДАЛИ СЕЛСКИЯТ ПИЯНИЦА НА СЕЛО КУЛА НЯМА ДА ИМ ВКАРА ОЩЕ ЕДИН.ЗА ВАШЕ ЩАСТИЕ ОСМАНОВИЧ БЕШЕ САМО НА 14 МАСТИКИ И НЕ БЕШЕ ВЪВ ФОРМА.А ТИЯ ДЕТО СА ПОСТАВЕНИ И СЕ КЛАСИРАТ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ИМ ОТБОРИ ГРАНДОВЕ.

Ако ни бяха били такъв селски отбор, наистина щяхме да влезем във вашия клуб.
А вие ще влезете в нашия когато направите нещо подобно :
1981-82 КЕШ
1/16 финали
16 септември 1981 г. – 1/16 финал
ЦСКА – Реал Сосиедад (Испания) 1:0
Голмайстор: 1:0 Йончев (89).
30 септември 1981 г. – 1/16 финал, реванш
Реал Сосиедад – ЦСКА 0:0
1/8 финали
21 октомври 1981 г. – 1/8 финал
ЦСКА – Гленторан (Северна Ирландия) 2:0
Голмайстори: 1:0 Ал. Димитров (3), 2:0 Здравков (36-дузпа).
4 ноември 1981 г. – 1/8 финал, реванш
Гленторан – ЦСКА 2:1 след продължения
(в редовното време 2:0)
Голмайстори: 1:0 Клери (70), 2:0 Мелиг (75), 2:1 Ал. Димитров (114).
1/4 финали
3 март 1982 г. – 1/4 финал
Ливърпул (Англия) – ЦСКА 1:0
Голмайстор: 1:0 Уилън (65).
17 март 1982 г. – 1/14 финал, реванш
ЦСКА – Ливърпул 2:0 след продължения
(В редовното време 1:0)
Голмайстор: Стойчо Младенов(77) (101).
1/2 финали
7 април 1982 г. – 1/2 финал
ЦСКА – Байерн (Мюнхен) 4:3
Голмайстори: 1:0 Г. Димитров (7), 2:0 Йончев (12), 3:0 Здравков (18-дузпа), 3:1 Дюрнбергер (27), 3:2 Д. Хьонес (32), 4:2 Йончев (50), 4:3 Брайтнер (83).
21 април 1982 г. – 1/2 финал, реванш
Байерн (Мюнхен) – ЦСКА 4:0
Голмайстори: 2:0 Брайтнер (43, 47-дузпа), 4:0 Румениге (65, 76).

emos
25.08.2006, 15:35
АЗ СЪМ СТАР ЧОВЕК И НЕ МОГА ДА БРОЯ,АМА С КОЛКО МАЧА СЕ Е СТИГАЛО ДО ПОЛУФИНАЛ ТОГАВА И СЕГА.3 ОТ ТЕЗИ МАЧОВЕ СЪМ ГИ ГЛЕДАЛ НА ЖИВО И ДЕИСТВИТЕЛНО ЦСКА ТОГАВА БЯХА ДОБЪР ОТБОР.НО ТОГАВА ИГРАЧИТЕ СЕ СЪБИРАХА ПО ЕНИЧАРСКИЯ МЕТОД ИЛИ В ЦСКА И САТЕЛИТИТЕ ИЛИ 2ГОДИНИ БИЧИШ НАРЯД И ТИ ПУКАТ УШИТЕ.ЗНАМ,ЧЕ СЕГА ЩЕ ГРАКНЕТЕ ,ЧЕ НЕ Е ИСТИНА НО АЗ ЛИЧНО СЪМ ГО ИЗПИТАЛ,А ВИЕ САМО ПИШЕТЕ ТОВА ЗА НЕЩО ДЕТО НЯКОИ ВИ БИЛ КАЗАЛ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН СПЕЧЕЛИХТЕ И 30 СИ ТИТЛИ.ПОГЛЕДНЕТЕ СЕ КАКВА ТРАГЕДИЯ СТЕ ОТ КАКТО ПАДНА ТОШЕ.АМ ДА БЕ БИХТЕ СЕДМИЯ СЪСТАВ НА ЛИВЪРПУЛ В БЕЗМИСЛЕН МАЧ

Пламен
25.08.2006, 15:58
АЗ СЪМ СТАР ЧОВЕК И НЕ МОГА ДА БРОЯ,АМА С КОЛКО МАЧА СЕ Е СТИГАЛО ДО ПОЛУФИНАЛ ТОГАВА И СЕГА.3 ОТ ТЕЗИ МАЧОВЕ СЪМ ГИ ГЛЕДАЛ НА ЖИВО И ДЕИСТВИТЕЛНО ЦСКА ТОГАВА БЯХА ДОБЪР ОТБОР.НО ТОГАВА ИГРАЧИТЕ СЕ СЪБИРАХА ПО ЕНИЧАРСКИЯ МЕТОД ИЛИ В ЦСКА И САТЕЛИТИТЕ ИЛИ 2ГОДИНИ БИЧИШ НАРЯД И ТИ ПУКАТ УШИТЕ.ЗНАМ,ЧЕ СЕГА ЩЕ ГРАКНЕТЕ ,ЧЕ НЕ Е ИСТИНА НО АЗ ЛИЧНО СЪМ ГО ИЗПИТАЛ,А ВИЕ САМО ПИШЕТЕ ТОВА ЗА НЕЩО ДЕТО НЯКОИ ВИ БИЛ КАЗАЛ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН СПЕЧЕЛИХТЕ И 30 СИ ТИТЛИ.ПОГЛЕДНЕТЕ СЕ КАКВА ТРАГЕДИЯ СТЕ ОТ КАКТО ПАДНА ТОШЕ.АМ ДА БЕ БИХТЕ СЕДМИЯ СЪСТАВ НА ЛИВЪРПУЛ В БЕЗМИСЛЕН МАЧ
09.08.1994 Любляна, квалиф. кръг
Олимпия (Любл) - Левски (Сф) 3 : 2
23.08.1995 София, квалиф. кръг
Левски (Сф) - Олимпия (Любл) 1 : 2
Голмайстор Ст. Стоилов
08.08.1996 г. - Любляна, предв. кръг
Олимпия - Левски (Сф) 1 : 0
22.08.1996 г. - София, предв. кръг
Левски (Сф) - Олимпия - 1 : 0 прод. д. 2 : 4
Голмайстори: 58' Ил Симеонов
12.09.1995 Букурещ, 1/32 Финал
Левски (Сф) - Ааласт 1 : 2
Голмайстор Ив. Василев
26.09.1995 Аалст, 1/32 Финал
Аалст - Левски (Сф) 1 :0

12.09.1989 София, 1/32 Финал
Левски (Сф) - Антверп 0 : 0
26.09.1989 Антверпен, 1/32 Финал
Антверп - Левски (Сф) 4 : 3
Голмайстор Славчев, Донков, Михтарски
Купа на носителите на купи
14.08.1997г. Левски - Слован (Братислава) 1 : 1
28.08.1997г. Слован (Братислава) - Левски 2 : 1

Във клуба

emos
25.08.2006, 17:39
МТК,ГАЛАТАСАРАИ,НЯКАКЪВ СВЕТОВНОИЗВЕСТЕН ОТ РУСКИТЕ РЕПУБЛИКИ КАТО АИДУКО ЕДИНСТВЕНИЯТ АМАТЬОРСКИ ОТБОР ПОБЕДИЛ БЪЛГАРСКИ БЕШЕ ОТ ИСЛАНДИЯ И ТОГАВА ЧУХ ЗА ПЪРВИ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ,ОМОНИЯ.АМА ЩО ТОЛКО НАЗАД----ВЧЕРА

emos
25.08.2006, 17:42
АБЕ НЕ СЕ МЪЧИ ДА ТЪРСИШ РЕЗУЛТАТИ ОТВОРИ СТРАНИЦАТА НА УЕФА ТАМ ИМА ЕДНО КЛАСИРАНЕ ПО КОЕФИЦИЕНТИ,ХОРАТА СА ГО СМЕТНАЛИ И НАПИСАЛИ

another
25.08.2006, 17:58
МТК,ГАЛАТАСАРАИ,НЯКАКЪВ СВЕТОВНОИЗВЕСТЕН ОТ РУСКИТЕ РЕПУБЛИКИ КАТО АИДУКО ЕДИНСТВЕНИЯТ АМАТЬОРСКИ ОТБОР ПОБЕДИЛ БЪЛГАРСКИ БЕШЕ ОТ ИСЛАНДИЯ И ТОГАВА ЧУХ ЗА ПЪРВИ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ,ОМОНИЯ.АМА ЩО ТОЛКО НАЗАД----ВЧЕРА

Като си говорим за ..единствени отбори'' кой беше единственият български отбор отстранен от чужд,втородивизионен? :)

emos
25.08.2006, 18:12
Е АЗ МИСЛЕХ,ЧЕ ИМА РАЗЛИКА МЕЖДУ АМАТЬОРИ И ПРОФЕНАЛИСТИ АМА ЩОМ АМАТЬОРИТЕ СА ПО ДОБРИ ЕВАЛА.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ОТНОВО ЛЕВСКИ ИЗВАДИ КЪСМЕТ А НА ВАС ПАК ВИ СЕ ПАДНА ГРАНД МАКАР И ТУРСКИ.ЖАЛКО,ЧЕ НЯМА ДА МИ ПРЕД РЕЗАЦИТЕ ПО КОЕФИЦИЕНТ

another
25.08.2006, 18:19
Аз лично нямам желание да минавам пред резак доброволно. :) :) :)

Пламен
25.08.2006, 18:51
Жалка картина сте. Мечтаете само да ИГРАЕТЕ срещу грандовете. Пък, че ще отнесете към 30-тина гола не го броиш. Какво геройство е това.Но пък приказката продължава. Както каза Томислав Русев вчера- какви са тия Челси и Барселона. Титаничния сбълсък Топчо-Роналдиньо щял да свърши в полза на помака. А шуменския Деко, щял да отвее оригинала. Това ви е на вас мисленето. А довечера гледайте слабите страни на Барса, за да ги унижите на Камп ноу.

Hakkinen
25.08.2006, 18:51
Vijdam, 4e dosta prostotiq se e izlqla tuk, dokato sum se izlejaval na plaja :)
Az su6to kato fan na CSKA iskam da pozdravq, makar i s malko zakusnenie, Levski s klasiraneto im za Ch. League, kakto i sys strahotniq za tqh (moe li4no mnenie) jrebii. Dano da se predstavqt dostoino i da vzemat nqkoq to4ica. Litex i Loko su6to zaslujavat pozdravleniq za pobedite si v4era, no nqma da im e leko v 1-q kryg. Za CSKA kakvo da kaja... Ako se bqhme izdynili sre6tu tezi srybski ritnitopkovci, neznae6ti kyde se namira vratata na protivnika, 6te6e da e PRESTYPLENIE sprqmo imeto i tradiciite na CSKA. Dobre 4e kysmetyt proraboti nakraq! Mislq, 4e mom4etata 6te se stegnat i v 6-iq kryg na purvenstvoto 6te ima iznenadi za t.nar. "otbor na naroda". I o6te ne6to: zapazete dobriq ton i ne se obijdaite edin drug, kakto pravi tozi mikaala... Neka polojitelnite emocii da sa pove4e ot otricatelnite! A i da spe4elim Svetovnata Liga po volley :) S klasa nad vsi4ki sme.

P.S. Sorry za latinicata, no nqma6e kak!

Цар Симеон Велики
25.08.2006, 19:08
Жалка картина сте. Мечтаете само да ИГРАЕТЕ срещу грандовете. Пък, че ще отнесете към 30-тина гола не го броиш. Какво геройство е това.Но пък приказката продължава. Както каза Томислав Русев вчера- какви са тия Челси и Барселона. Титаничния сбълсък Топчо-Роналдиньо щял да свърши в полза на помака. А шуменския Деко, щял да отвее оригинала. Това ви е на вас мисленето. А довечера гледайте слабите страни на Барса, за да ги унижите на Камп ноу.

Ха,ха,ха Пламен много добре го е казал.Агитката на мучалниците са като котараци дишали валериан...

emos
25.08.2006, 19:15
НЕ МЕЧТАЕМЕ А ИГРАЕМЕ,А ВИЕ НЕ МОЖЕ И ДА МЕЧТАЕТЕ ЗАЩОТО В ПРЕДВАРИТЕЛНИТЕ ГРУПИ ТЕТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА И НЕМА ДА ИМА.А ЗА ТОВА,ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ОСЪЗНАЕТЕ КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ И ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ

netware5
25.08.2006, 19:22
Колеги,

Преди време имаше едни футболни теми и в крайна сметка Инвестора ги забрани заради простащините и обидите, в които се изродиха. Стигна се дотам да се забранят всички спортни теми. После по настояване на уважавани членове на форума беше разрешена темата за европейското и там се мина без ексцесии. Не искам да съм лош пророк, но ми се струва, че сега напрежението леко започва да се покачва и не сме далеч от момента на появата на простотиите.

Моля, мнението ми да не се счита за заяждане. Само се опитвам да предотвратя мигрирането на тона на дискусията към нива, неприемливи за този уважаван форум.

Ето това написах преди 2-3 дена. Виждам, че съм бил прав. простотията отново изплува отгоре. Приканвам Инвестора да заключи темата и да възстанови забраната върху спортните теми. Явно някои хора разбират само от тояга......

Цар Симеон Велики
27.08.2006, 23:28
Колеги,

Ето това написах преди 2-3 дена. Виждам, че съм бил прав. простотията отново изплува отгоре. Приканвам Инвестора да заключи темата и да възстанови забраната върху спортните теми. Явно някои хора разбират само от тояга......

netware5 да си завре тоягата от...ад.Ти да не живееш в роман на Оруел бе?

Пламен
28.08.2006, 09:56
netware5 е жив класик. Сам се цитира в трето лице :))

Императорът
29.08.2006, 00:59

1. Това че стар човек си, говори зле за тебе, пениш се за глупости като подуенски пубер.
2. Няма значение со колко мачове се е стигало до полуфинал тогава, защото класиралите се седми в някое първенство никога не биха попаднали в турнирът за Купата на Европейските ШАМПИОНИ. Именно защото тогава в турнирът играеха САМО шампиони, а не разни анонимници като Киево. Ние три пъти сме пердашили Ювентина (от три техни гостувания в София), вие се пърчите со отстраняването на Киево, все едно сте ги чували допреди 2-3 години.
3. Нека не говорим за еничарски методи - щом си стар човек би тгрябвало да помниш защо гениален играч като Никола Цанев (бог да го прости) никога не е играл в националният отбор - а аз ще го кажа за по-младите от тебе - защото е искал да играе САМО за любимият си ЦСКА, а не за омразният Левски.
4. Въобще да не споменаваме по какви срамни начини ТВОЯТ любим отбор си печели титличките през последните 10-15 години - със задкулисни игри и грозни садийски извращения под диригентската палка на един доказан международен престъпник.
5. Т.нар. "сателити" на ЦСКА винаги играеха с пълни сили срещу нас - Черно море дори ни е отнемал титла, а Тракия Пловдив дълги години бе единственият отбор, който въобще успяваше да ни бие. За разлика от вашите сателити, които просто си свалят гащите като играете с тях.
6. Не натрапвай на Ливърпул вашият селски манталитет. Доколкото си спомням в този т.нар. "седми състав" играха всички титуляри, без Джерард, който в София така и така бе тотално обезличен от нашите халфове и не пипна топката повече от 8 пъти.

7. Наистина - бийте поне веднъж голям отбор (в случаят европейски шампион, щом сте в този турнир, а и сега ще имате този шанс), а после се пърчете, защото отстраняването на Киево (италианският вариант на Рилски Спортист напримерно) не е кой знае какво постижение.

8. Да.

Колчо Слепеца
29.08.2006, 09:13
в съзнанието ми изплува вица за казана с българите...
ебати жалката гледка сте...

Императорът
29.08.2006, 10:04
Така е, уви. След мачът на Левски с Киево, влизам в тукашният спортен форум, та да поздравя левскарите и какво откривам? Псувни и обиди към ЦСКА (все едно ние имаме нещшо общо с техният мач) и... пожелания да отпаднем !!! Типично по левскарски.

emos
29.08.2006, 10:07
ЗА ТОВА ДЕТО ТРАКИЯ И ЧЕРНО МОРЕ ИГРАЛИ СРЕЩУ ВАС МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ СЛЕД ВСЕКИ МАЧ С ВАС СЕ РАЗДАВАХА ЗВЕЗДИЧКИ.ЗА ТОВА В ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ КОЕТО ТИ НАРИЧАШ ЧЕСТНА ИГРА ОТ ВАША СТРАНА, МОЖЕ ДА ПИТАШ ВСЕКИ ПЕРНИШКИ КРЪЧМАР С КОЛКО СЕ УВЕЛИЧАВАШЕ ОБОРОТАСЛЕД ВСЕКИ МАЧ НА ЛЕВСКИ.НАЛИ ЗНАЕШ,ЧЕ ПРЕДИ ВСЕКИ МАЧ ИМАШЕ ПОСЕЩЕНИЕ ОТ СТРАНА НА ГОСПОДИНА ОРМАНДЖИЕВ.КОЛКОТО ДО ТОВА,ЧЕ НАЧЕЛО НА ЛЕВСКИ БИЛ ДОКАЗАН БАНДИТ ТО САМО ПОМИСЛИ КОИ СТОИ НАЧЕЛО НА ЦЕКА .МАИ САМИТЕ ВИЕ ГО ОПРЕДЕЛЯТЕ КАТО БАНДИТ,А МОЖЕШ ЛИ ДА КАЖЕШ КАКВИ БЯХА ПРЕДИШНИТЕ ДВАМА СПИРАМ ДА ПИША ЗАЩОТО КОЛЧО И 5 СА ПРАВИ И ИМ СЕ ИЗВИНЯВАМ,ЧЕ СЛЕЗНАХ НА ТВОЕТО НИВО

vesi97
29.08.2006, 11:07
Така е, уви. След мачът на Левски с Киево, влизам в тукашният спортен форум, та да поздравя левскарите и какво откривам? Псувни и обиди към ЦСКА (все едно ние имаме нещшо общо с техният мач) и... пожелания да отпаднем !!! Типично по левскарски. В другият форум дето пишеше поне 100човека ти се възхитиха от културния тон с които пишеше.Но маи,че си останал неразбран,между другото на един от твоите съмишленици му обещах огледало,та ако си нямаш и ти такъв сложен уред даи адрес ще ти изпратя и на теб---безплатно,качеството е гарантирано

Цар Симеон Велики
29.08.2006, 21:14
ЦСКА би ИНТЕР, АЯКС,НОТИГАМ,БАЙЕРН когато бяха страшилище за европейските отбори.Левси победи един италиански отбор, който както се изразява колегата Император "Киево (италианският вариант на Рилски Спортист напримерно) " и Левскарите се надуха като преживен добитък преял с прясна люцерна.Пази боже сляпо да прогледа.

Императорът
30.08.2006, 00:32
Емос - за да стигнеш нивото ми трябва не да слизаш, а много да катериш. Тредишните ни двама президенти бяха Любо Пенев и Илия Павлов - и те ли бяха престъпници? Ако според теб всеки човек с пари е мошеник или бандит, значи просто нямаш място в този форум.
Веси - имам си огледало, благодаря. А ако намекваш за говедата в другият форум, за тях термини като "културен тон" са безмислени, просто защото когато чуят сложната думичка "култура", търсят тълковен речник. А за интелектуалното им ниво говори фактът, че сам направих разногледи цяла тълпа от тях.

Ford
30.08.2006, 00:46
ЦСКА ги би, били Интер, АЯКС и т.н. все в минало време. Бе не разбрахте че повече няма да стане и това си е. Комунизма го няма, няма ги играчите. Не чухте ли- Левски е вече 10 години напред във всичко, за какво говорим въобще ? За младежи ли, за публика ли, за отбор ли, за тренъор ли , за игра ли,за пари ли ? Аре стига с тези нелепи и комични сравнения.

Императорът
30.08.2006, 00:50
И с какво са Левски, Фордов, 10 години пред ЦСКА в публиката? С диващините, които ни срамят пред цяла Европа?
А с отборът? А-а-а, може би със средната възраст? Е, напред сте, но чак 10 години...
А с младежите? Валю Домовчийски, Коприваров дето влиза от дъжд на вятър и това е. Без ветераните Боримиров и Йовов и Топузаков Левски ще загуби 50% от силата си.

А за миналото време - последната ни голяма победа над европейски шампион бе преди по-малко от година. Подуенци не са успели да сторят това в цялата си история.
Да.

Ford
30.08.2006, 00:58
Левски сега се носи на гребена на вълната, докато ЦСКА е в девета глуха, едвам биха Кула , които бяха на няколко мастики още преди мача. Само че сега са до тук, Бешикташ няма да ги пощади, и както първия мач е в Турция прогнозирам минимум 3-0. Имп. знам че си болен фен но това е положението. Просто са несравними. По нито един фактор. И каква победа е това, при положение че отпадаш ? Победа е това което направи Бенфика, не ЦСКА. Колко много отбори са били еврошампионите, сигурно са стотици, но малцина ги отстраняват, което е същината. И Манчестър паднаха от Заалегерсег с 1-0, но после 5-0 и би отстраниха. Макаби които направиха 1-1 на Ливърпул , и те ли трябва да се гордеят ? Че така отборите които са велики няма да имат преброяване.

Императорът
30.08.2006, 01:09
Фордов - за твое сведение "само" три пъти сме отстранявали действащи европейски шампиони, като по този показател пред нас е единствен Реал Мадрид. Това е официална статистика. Не знам дали Бешикташ ще ни пощади, но дали Челси и Барса и Вердер ще ви пощадят вас?
За примерите които сочиш - сам виждаш, че всякакви анонимници са успявали да бият големи отбори, само подуенските герои си събуват гащите предварително, когато излязат срещу именит съперник.
Сега ще ви видим на гребенът на какво вълна се носите. Някой в другият форум заканително тръбеше как искал да види Роналдиню какво ще направи срещу Топчо... е, аз пък искам да видя Топчо срещу Роналдиню.... Щеше ми се да ви видя в по-лабава група, но то калитковският ви късмет все някога трябваше да свърши.

Ford
30.08.2006, 01:18
Не виждаш разликата,а тя е пред очите ти: ЦСКА- Бешикташ - 2 мача , вероятно отпадане на ЦСКА почти без приходи. Левски- 3 мача в ШЛ пред пълен стадион и ТВ права. Май са несравними ? Левски вече е отбор от друга черга, доста по голяма от тази на ЦСКА. Въпроса е кога ЦСКА отново ще отстрани еврошампион ? При нова диктатура или някоя военна хунта ли? Свърши се Императоре, свърши се. Други са новите течения. Престъпника, който уважаваше спря парите и виждаш какво стана, и по- лошо ще става, докато не останат 100 души на стадиона.

Императорът
30.08.2006, 01:38
То и вашият любим за.ник Пе.ерастко Сираков преди година твърдеше, че ЦСКА ще бие Ливърпул, ама след 250 години, но нещо злобарските му плювни дойдоха не намясто.
Не разбираш ли, че ЦСКА в Европа е запазена марка, а Левски е велик, но само в сънищата ви?

Пламен
30.08.2006, 09:23
Форд, понеже форумът в крайна сметка е финансов съм длъжен да разсея поредната заблуда.
Приходите от ТВ права ги прибира УЕФА. Без значение дали играеш срещу Челси или срещу Петржалка получаваш фиксирана сума за класиране в групите. С влизането в групите на Шампионската лига отборът на Левски си осигури най-малко 4,4 милиона евро приходи. Това е минималната сума, която ще получи всеки един от 32-та участника в най-престижния и комерсиален европейски клубен турнир. Тя е формирана на базата на 2 милиона стартови пари и по 400 000 евро за всеки един от шестте мача в групата. Допълнително за победа се дават по 600 000 евро, а за реми - 300 000 евро. За класиране на осминафиналите се полагат по 2,2 милиона евро, за достигане на четвъртфиналите - още 2,5 милиона, за влизане между първите четири - още 3 милиона евро, за участие във финала - още 4 милиона евро, а за първо място - още 7 милиона евро.

ibobbo
31.08.2006, 10:56
Пи4ове, някои знае ли от къде мога да си купя фанелка на националниа отбор по футбол в софиа (от тиа новите на пума)? Мерси Много

Hakkinen
31.08.2006, 11:06
Ето как трябва да изглежда националният срещу Румъния според мен:

Г. Петков
Й. Тодоров
Л. Вагнер
И. Томашич
Е. Топузаков
Р. Кишишев
С. Петров
Б. Георгиев
М. Петров
Д. Бербатов
С. Тодоров

Доста е офанзивен, но мисля, че трябва да ги атакуваме и да ги пречупим... Споделете мнения, приятели! Мисля, че ще е по-добре от постоянните спорове на тема ЦСКА - Левски.

Пламен
31.08.2006, 13:45
Л. Вагнер Б. Георгиев ?!!!!

Hakkinen
31.08.2006, 13:51
На мястото на Вагнер не виждам кой може да играе за съжаление... Имаше един от Литекс - Мишо Венков, но не знам дали са го извикали сега... а на мястото на Благой, може би Чавдар Янков, но той е вътрешен халф и някой трябва да излезе на крилото...

Ford
31.08.2006, 14:40
Г. Петков

Кишишев------------Томашич---------Топузаков/В. Илиев------Вагнер

Пеев/Б. Георгиев------------Ст. Петров------Ч. Янков--------М. Петров

Бербатов--------------Св. Тодоров

Hakkinen
31.08.2006, 14:43
Г. Петков

Кишишев------------Томашич---------Топузаков/В. Илиев------Вагнер

Пеев/Б. Георгиев------------Ст. Петров------Ч. Янков--------М. Петров

Бербатов--------------Св. Тодоров

Вальо Илиев не съм го посочил, защото не знам дали се е оправил от контузията в рамото, а Пеев просто не мога да го понасям... Иначе в общи линии там е истината. И в края на мача влиза Сашко Тунчев и ги пронизва с глава :)

Императорът
31.08.2006, 17:30
Проблемът на националният ни тим е, че клонирането е забранено и не можем да си отгледаме по 2-3 клонинга на Рошав Трифон, бате Ицо и Краси Балъков... инак цяха да видят не само циганите, ми и целият свят щеше да види такъв бой, че... :-(

Императорът
31.08.2006, 20:00
В моментът Фордов, рухва още един поддържан от теб мит - за младежите на Левски. В играещата се в моментът контрола со Славия мъри пуска титуляри толкова величаните сини юноши, заедно с Гонзалиня за кураж... но след като евреите само за едно полувреме ги шибат с 2:0, хасковският негодник набързо пуска дедо Боре и сие, за да оттърве резилът на разгромът.

Мъри може и да се изживява като Великият Стратегос Димитър Пенев, ама има още много `леб да `ма`а. За сравнение - ЦСКА става шампион през 1986-1987-а со основни играчи - Лъчо Танев и Коце Янчев (23-годишни), Ицо Стоичков и Любо Пенев (20), Ивайло Киров и Александър Чавдаров (21), Емил Костадинов (19). На техен фон 25-годишните Краси Безински и Недялко Младенов (Фикусът) подигравателно са наричани "старци". Средната възраст на тези деветима ОСНОВНИ играчи в горепосоченият отбор е под 22 години, а дори с останалите двама основни играчи Джони Велинов и Сашо Борисов, е около 23.

Та-а-а-а... сравнението май е неуместно, при положение, че единственият наложил се в Левски млад играч, като резултат на широкорекламираният план "2007" е Валю Домовчийски.

Burov
31.08.2006, 21:00
uspeh pojelavam na vsi4kite ni otbori i dano pone te ni dadat povod da piem po edno.Az 6te podkrepq Levski v Barcelona,nqkoi drug ima li???

Ford
31.08.2006, 23:37
Друго имах впредвид. Левски имат по- добра школа, изкараха повече играчи. Сега, кой се наложил и кой не не съм коментирал. Но са доста имената наполедък, утвърдили се в А група и в други първенства: Домовчиййски, Бандаловски, Ивелин Попов, Николай Петров, Николай Михайлов, Атанас Чипилов, Мариан Огнянов, Макриев и т.н. Има още много. Факт е че доста им откраднаха, а това се прави само от класните клубове. Това исках да кажа, не кой играел в Левски. А за тази контрола на кой му пука? И моля те, стига с тези статистики, някой още преди да съм бил роден, че ме хващаш неподготвен :)

Императорът
31.08.2006, 23:59
Школа ?!?!

Не се бъзикай, бе, Фордов - кой играч е излязал от школата на Левски в последно време, освен няколко добри вратари?

Ford
01.09.2006, 00:12
Е, тези които изброих, не са ли достатъчни? Ти колко искаш? Това да не е Интер или Милан. Сред българските, Левски имат най- класните играчи при младежите. Просто всички искат да тренират там, затова. Иначе чисто от София е ясно че няма да са много. И коя школа е по- добра ? С какво ?

Императорът
01.09.2006, 00:18
Извинявай, но от тия, дето изброил си, само Домовчийски може да стане човек, другите са тотални анонимници.
Ако разчитате на школата си, ще се борите за осмо място в А група... вероятно безуспешно.

Друг е въпросът, че проблемът всеобщ е и детско-юношеският футбол в България в тотален упадък е, затова и националният ни трагичен е и само на един Разбербатващ разчитаме. После като паднем, всички плюят Божественият... какво да направи бате Ицо, като няма играчи и ако той на неговите години, както не е тренирал, излезе на теренът, ще им скрие топката на повечето от "националите" ни. Пък и не само той...

Ford
01.09.2006, 00:30
А, моля ти се, Божествения е виновен поне на 50 % за погромите ни на предните квалификации, направи толкова грешки че не мога да ги изброя . В това отношение много отстъпваме- другите имат треньори и тактици от класа, ние нямаме. Той само говори че излиза за победа и какво- 3 гола насред Васил Левски ? Това е смешно. В днешния футбол не се ли наредиш правилно отзад, няма на какво да разчиташ. Правилно му каза Коловати- всички трябва да гонят в защита, не само защитниците, а освен тях никой не се връщаше. Като прибавиш колко са слаби и какво се получава? Гърция станаха шампиони само с тактика, защото имаха истински треньор от световна класа. В защита- един Делас, тогава резерва в Рома и Фисас- бек в Бенфика, тогава Бенфика бяха слаби. Но като се прегрупират както трябва и... Само Божествения за мен е виновен за това и аз съм категорично против него.

Императорът
01.09.2006, 00:37
Че кой да тури в защита, като само Коловати става за нещо? Ми то един Рошав Трифон да излезе и сега дори со костюмът и вратовръзката и лачените чапици, пак ще е по-добър от тях...
На защитниците трябва да помагат халфовете, да, ама освен Стенли имаме ли други читави халфове? Въобще какъв отбор става от трима качествени играчи?
Тактика... това е шаманското заклинание на слабаците. Националите ни преди десет години без тактика и без треньор можеха да разпорят изходящото отверстие на когото си поискат... което и правеха де...

Ford
01.09.2006, 00:45
Сравни това само: Пламен Марков класира отбора безапелационно за Еврото и там три пъти загуби- уволниха го, ОК. Стоичков направи фиаско на квалификациите, дори Малта му взеха равен, изтупаха ни като брашнян чувал, и? Той още си седи, но накакво отгоре.С кое е повече от Марков? Какво е това 1-5 от ... Шотландия? Ами безумните му смени? Здвавков, един толкова опитен вратар се отказа само заради него, и аз го оправдавам, какъв е този че да го прави за смях? Отнася се с журналистите като с боклуци, добре че поне му взеха буркана. Ами и 3 читави играчи са нещо. Т&Т без нито един играч 0-0 взеха на Швеция, и стяха да го строят и на Англия. Няма вече тактически неграмотни отбори, защото няма такива треньори като Стоичков. Сякаш толкова не може БФС да наеме някой класен. Не мога да разбера той кариерата ли ще си прави в нац. отбор или какво ? Сега, това поколение е във пика си, не са слаби играчите, ако не се класират той най- после е време да поеме вината за поне един от многото си провали. Много ще се радвам да бием Румъния, но ми е трудно да си го представя. Бербатов е в отлична форма и дано да ни измъкне.

Пламен
01.09.2006, 09:35
Както може би стана ясно съм цесекар в червата. Обаче мнението ми относно треньорските качества на Стоичков напълно съвпада с това на Форд. Пълен трап е. Не може два варела да нареди. Да не говорим за безумните му повиквателни. Вика само играчи, които нямат мениджъри или такива, които са в близки отношения с него. Не се ли наяде бе , дае.а селяка му. Продължава обаче по същия начин. Да ви призная честно, аз и като футболист не го харесвах много. Играта му не беше кой знае какво. Верно беше бърз и не го беше шубе да бие към вратата, но до тук. В Барса разчиташе на дългия пас на Лаудруп, но не е правил играта в нито един отбор, където е бил. А за пословичната му лакомия не ми се говори. Но най ме заболя, когато взе да се прави на безпристрастен, когато става думе за Левски-ЦСКА. На пловдивския мангал не му стига акъла, че левскарите си го мразят по презумпция, а сега накара и цесекарите да го намразят. Пълен трап и като човек и като треньор.
Изводът е : Марш на тютюна

joro lex-a
01.09.2006, 11:10
Пламен е прав. И аз мисля така. Но немога да се съглася, че Ицо не бил кой знае какъв футболист. Ицо като футболист е ВЕЛИК и е Но.1 в БГ, спор няма. Като треньор = О. Като селекционер = О. К'ъв Пеев, к'ъв Янкович?!?!?!?! На последния на мястото пък има поне 5тима по класни нашенци. Но Ицо си плю на принципите и на думата. Освен това се заигра и с левски. глупак! но те винаги ще го мразят и най-много ще злобеят когато се провали тотално. Само че тогава никой няма вече да го подкрепя,освен разните му мениджъри по чиято свирка играе. Пълно разочерование.

Hakkinen
01.09.2006, 11:22
Само един пример за това колко "компетентен" е Ицо: Твърд титуляр при него е Иванков при положение, че Здравков и Петков са около 200 пъти по-добри от него... Какво да говорим повече?

YNM
01.09.2006, 11:45
Що за хора има в тази страна .Това да поставиш човек който откровено лъже и се държи нагло на такава длъжност .Излагаме се !

22
01.09.2006, 11:56
А колцина са читавите ни футболисти, че да имаме класен национален отбор?
Не гледайте епизодичните геройски прояви на отбори като Гана и Т&Т. И ние сме имали такива, че и по-добри. За победи в много мачове и преодоляване на квалификациите се иска постоянна висока класа.

Императорът
02.09.2006, 00:50
Ми да турим за треньор Стратегосът, няма друг избор. А аз съм против Фози да пази, него все му пълнят мрежата с по 5-6 гола... не че е лош вратар, просто карък е, да.

22
02.09.2006, 19:38
Момчета, стискайте палци на наште срещу мамалигарите. че се ядосах като прочетох какви простотии против нас са писали румънските медии.

Макар че имам лошо предчувствие за резултата от мача :(

Ford
02.09.2006, 19:42
И аз го имам това предчувствие, особено след отсъствието на Томашич. Имп. при сегашната ситуация на нашия отбор му трябва само стратегоса, съвсем ще ни довърши. Той напоследък не беше във форма и надали някога ще бъде. Мен не ми допада това, че се прави на бавноразвиващ, а аз такива не ги понасям.

Chocho
02.09.2006, 20:03
Пената НЕ се прави на бавноразвиващ ;)

Hakkinen
02.09.2006, 23:07
С много късмет спечелихме точка в мач, в който бяхме много слаби. Успех срещу Словения в сряда!!! А Стоичков няма нищо общо с трньорската професия и колкото по-скоро се махне, толкова по-добре за националния отбор на България. И все пак:

Българи юнаци!
Българи юнаци!

driller
02.09.2006, 23:12
Трябваше да паднем за да се решат проблемите кардинално.Засега само отлагаме.

1anti
02.09.2006, 23:13
браво, но само ако изгонят стоичков , иначе по-добре да бяхме паднали

Sach
02.09.2006, 23:14
Ицо, що се беше цвъкнал като фюрер на трибуната?
Да не го е подгонила пак грандоманията?
Трябва да му целуне г.. на Марто за този резултат
при тази сбъркана игра на отбора.

1anti
02.09.2006, 23:18
седи на трибуната щото псува наскоро шефа на уефа и го обяви за виновен за това че швеция ни биха за незнам си кои път и има наказанание от няколко/май три мача/сега обаче ще каже че нищо не е загубено и се е получил от грешките се...и така докато някои ден не бием някои в официален мач

Императорът
03.09.2006, 00:01
Говорите глупости - Стратегосът е гений и го е доказвал неведнъж. И проблемът не е в Божественият, напротив - проблемът е толкова голям, че пред него дори Ицо изглежда дребен като мух. Стоичков ли е виновен, че България няма един читав халф? Той да не е чичко Астор, та да си го извади от шапката? Оттам тръгват всичките ни беди - Разбербатващият се мотае безсилно напред, щото няма кой да му даде един пас, защитата търпи натиск не само от противниковите нападатели, но и от халфовете им, щото няма кой да ги посреща... Единственото нещо, което Ицо може да направи повече е сам да влезе да играе.
Да.

kif
03.09.2006, 00:25
Импе, колкото и да го боготвориш, като треньор е пълна нула.
Да пуснеш в един от най-важните мачове Пеев и Янкович (които от 2 години не са играли), а за Пеев веднага след мача Стоичков каза по радиото, че се е представил слабо защото му липсвала игрова практика??????!!!!!!!!!!
И всичко това при условие, че Благой Георгиев е в супер форма, да пуснеш Бербатов, който се оказва че е започнал мача с разнежение и да направиш 2 смени още на почивката нищо добро не говори за такъв треньор.
Точката е абсолютен късмет на фона на това безумие което представлява Националния отбор в момента.
Стоичков за 2 години не се научи на абсолютно нищо - сравни днешния мач и този в Хърватия преди 2 г. и ще видиш че днешното равенство показва как Национала върви назад. Защото тогава беше постигнат с дух, но днес с един измислен фал до който 81 мин. ние нямахме 1 удар във вратата

Императорът
03.09.2006, 10:33
Не отричам, че прави грешки, нормално за неопитен треньор. Това което опитвам да обясня е, че проблемът е много по-мащабен от грешките на Божественият в този или онзи мач. Проблемът е още в школите - където играят и вървят напред тия детенца, чийто татковци бутат на треньорът кинти под масата. Проблемът е, че децата няма къде да ритат топка, да не говорим, че ги мързи, проблем е, че футболните президенти хвърлят кинти за анонимни чужденци, вместо да изградят бази с по десетина пренировъчни игрища, да ритат децата. Ако четирите столични отбора напримерно построят из София 20-тина детски игрища, наемат треньори и купят екипировка, и примерът им последват и в другите градове? След 7-8 години и президентите ще правят кинти, продавайки качествени играчи, вместо да купуват и треньорът на националният, който и да е той, ще има голям избор от качествени играчи, не да се чуди кой е по-малко слаб, та да го пусне.

22
03.09.2006, 11:46
А можехме и да ги бием снощи!
Но истината е, че имаме големи проблеми. А Ицето е велик, но няма добър и голям избор на футболисти.

Aquarius
03.09.2006, 19:25
Не знам дали да се радвам на добрия резултат снощи. Ако този резултат крепи треньора - по-скоро не е доБър.
Истината е, че снощи бяхме безобразно слаби. Безобразно нареден отбор. Стоичков не е неопитен треньор, а неможещ. Треньор на случайния резултат. Ако стане стане. И снощи взе, че стана. Ама утре! Този равен резултат трябва да ни е като сигнална лампа за възможния изход от квалификациите. Започваме както предишните. И ако не сменим Стоичков може и да завършим както предишните. Ицо е пример за това, че един добър футболист може да бъде слаб треньор и да не разбира от футбол. Защото да разбираш и да риташ са две различни нещо. За да схване разликата между тях на Стоичков му трябва пипе. А той си нема.

vesi97
03.09.2006, 20:34
Какъв ли трябва да бъде човек за да защитава един доказано бездарен тъпунгер?

Императорът
03.09.2006, 22:16
Прекалявате. Божественият прави грешки, да, но това е обичайно за всеки треньор со скромен опит. Дори и утвърдени треньори грешат. Но той ли виновен е, че България просто няма играчи, освен трима-четирима?

22
03.09.2006, 23:11
Императорът е прав.

Chocho
03.09.2006, 23:16
Аз, ако бях клубен треньор, например на Тотнъм, Астън вила, Левски, Ювентус, ЦСКА, да ни ги изброявам всички, следващия път няма да си пусна футболистите да играят за България! Стоичков ги кара да играят антифутбол!

Chocho
03.09.2006, 23:18
Императорът е прав.

Не, този път не е прав!
На Стоичков трябва да му ЗАБРАНЯТ да е треньор!
Нека си пише колонката за Барса в Дон Балон и дотам с футбола...

Императорът
03.09.2006, 23:27
Добре, Чочов, дай решение.

Разбира се - може да се пробва со Стратегосът - щото той като Дейвид Копърфийлд (фокусникът, не хлапето, измислено от Чарли Дикенс) вади играчи от шапката си.

Chocho
03.09.2006, 23:40
Пената е изкуфял вече, до края на квалификациите няма да научи имената на момчетата ;)

Вариант 1: доказан чужденец (пример - Ото Рехагел и Гърция, а и много други!)

Вариант 2: ако е българин - Херо! (Иначе Мъри е идеален, но си го искам в Левски ;) )

Императорът
03.09.2006, 23:45
Бльъ - изкуфял. Що му е да им знае имената? Той си знае какво да прави. Херо - ако бях директор на някое даскало и за учител по физическо не бих го взел - той просто некадърен психопат. Мъри не е постигнал нищо кой знае какво - то да биеш Артмедия не се иска кой знае колко мозък.

Chocho
04.09.2006, 00:00
То и Малта да биеш не се иска много много мозък, ама Стоичков не успя ;)

Императорът
04.09.2006, 00:02
Е, един мач винаги да се издъни може. То и Вихрен Сандански да биеш не се иска мозък, ама Мъри не успя. ;-)

Пламен
04.09.2006, 09:30
Мнооого сме зян. И вината за това е най-вече на новото ръководство на БФС. Това е така защото никой не смее да каже на пловдивския мангал нищо. Императоре не става въпрос за инцидент или една-две грешки. Става въпрос за тотално сбъркна професионална реализация. Стоичков не знае за какво става дума. Има достатъчно български футболисти, които трябва да знаеш как да подредиш. Няма да станем Бразилия, но поне ще имаме облик. А ние нямаме облик. Това е трагедията. Що се отнася до чужденците в отбора, съм категорично против да се викат подобни. Извинявайте ама никой не може да ме убеди, че Вагнер, Томашич и Янкович са извънземни. Има поне по 3-4 български момчета, които са поне на техния хал. Ама нали са без мениджъри (или са на лъчо танев) и трябва да ги продадем. Е да, ама с таз безобразна игра кой ще ги купи?
Каузата на Стоичков (да захлеби максимално преди да го изпъдят) е предварително загубена.

Han Krum
04.09.2006, 09:45
Абе ей сега ако и в сряда се издъним с безхаберна игра, верно ЦСКАр съм, обаче Ицето трябва да каже адиос на националния

joro lex-a
04.09.2006, 10:07
Този луд късмет, 2 удара в рамките на вратата - 2 гола, само удължава агонията на отбора и Ицо. Жалко за него! Исках да си остане завинаги НАЙ-ВЕЛИКИЯ, но той сам си се проваля.

Някой по долу "плачеше" за Томашич; олигофрена-коментатор по К1, и той - "усещала се липсата на Томашич..." ?!?!?! И как по точно я усети бе петел? Може ли да липсва някой, който никога не е бил част от отбора? Май Ибрахимата ти липсва на теб...

Hakkinen
04.09.2006, 10:08
На мен ми се иска съвсем скоро да усетим и липсата на нещастника Топчо... както и на Пеев и Янкович.

Sitting Bull
04.09.2006, 10:47
Не Топчо е виновен толкова, нито Тунчев…
На тях двамата сигурно не им се е случвало скоро да бъдат така зарязани от халфовете в Левски и ЦСКА.
На моменти имаше пропаст между тях и играчите от средата на терена.
С. Петров е страхотен футболист а и той беше безпомощен този мач.
Не може да оставяш дистанция между двете линии по 20 м.
Сега за Томашич и Вагнер…Нищо против срещу тях обаче…:
Няма да бъдат част от нац. отбор никога.
С наемници не става.
Има други играчи (Данчо Тодоров, Вальо Илиев, а след някоя друга година и Ж..Миланов).
Не ща сърби в отбора!
Съгласен съм , че Стоичков е зле като треньор - това мисля , че е ясно на всички и няма въобще да го коментирам.

Императорът
04.09.2006, 10:57
Това последното все едно аз написал съм го да.

joro lex-a
04.09.2006, 11:20
Сега прочетох, че Бербата твърдо отпада за сряда.
Ицо бързо да вика гонзо. нали и на него трябва да му се търси отбор.
Ще имаме атомно нападение - гонзо и янкович. Яко.

joro lex-a
04.09.2006, 11:26
Ужас! Току що прочетош пък в sport1.bg , че наистина ще вика гонзо.

Евала Ицо. Ето ти още два джокера:
1. Емил Тодоров - Зелето
2. Йонко Неделчев - Багажника

Mr.Noone
04.09.2006, 11:27
Истината е, че нямаме нищо освен прилични футболисти. С тези прилични футболисти друга държава винаги би била представена на всички форуми, а нас ни бият, където и който ни хване, освен ако не ни излезе късмета. Вижда се, че румънците с далеч по-слаби и неизвестни футболисти ни надиграха тотално и бяхме пред резила да останем без удар в очертанията на вратата. Сега се обясняваме, че сме имали дух, ала бала, а истината ще излезе скоро наяве.
И аз мисля, че чужденците в отбора са ненужни, защото не са нещо по-особено от доста бг футболисти, но за сметка на това един треньор чужденец, но утвърден такъв би свършил чудесна работа. Желанието на Ицо да прави трансферите на всеки залинял футболист съвсем скапва и без това липсата на каквато и да била представа и визия в главата му, затова как трябва да е подреден и да играя отбора.
Истината е, че Левски с далеч по-слаби футболисти щеше да изглежда много по-добре срещу Румъния и равният би бил напълно заслужен, а защо не и победа.
Друго, което прави впечатление е, че Ицо прекара през националния сигурно 50-60 футболисти вече, което говори, че няма идея какво иска и е напълно объркан. Това е и една от причините защитата ти винаги да изглежда смешно. Въпреки че не разполагаме с кой знае с какви единици в дефанзивен план, ако поне бяха обиграни и имаше взаимопомощ между тях и халфовете щяхме да изглеждаме много по-стабилни и спокойни. Пример Левски - нищо особено не са защитниците им, но пък вижда се, допускат много рядко голове и рядко се вижда паника и дезорганизираност, каквато постоянно съпътства мачовете на националите. Извинявайте, но за две години Стоичков трябваше да е обиграл вече поне две двойки централни защитници, а се стига дотам, че в ключов двубой излизаме с централни защитници, които се виждат за първи път. Въпреки това според мен Топчо и особено Тунчев се справиха прилично.
Стилян е заврян безумно много назад и се мъчи момчето като грешен дявол какво понапред да свърши, при положение, че в халфовата линия няма никой до него. Както можете да се сетите въобще не ми е ясно какво правят в групата, още по-малко в титулярите Пеев, Янкович и Кишишев. Въпреки двата си гола Мартин също е много слаб и май му е време да почине малко на пейката.
Лошото е, че изгубихме две години вече и сега ще продължаваме да "избистряме" състав, схема и т.н. и пак няма да стигне времето да го направим. Резултатът е ясен, съвсем скоро отново ще сме изгубили и теоретични шансове за участие на европейското, за съжаление.........

Императорът
04.09.2006, 13:33
Жоро Лексов - това за Гонзалиня беше майтап, нали?

joro lex-a
04.09.2006, 13:46
Жоро Лексов - това за Гонзалиня беше майтап, нали?

Съвсем не! Появи се най-отгоре в www.sport1.bg. Сигурно още си е там. Освен червения шаман жоро атанасов да се ебава с хората и да нагнетява обстановката чрез сайта

joro lex-a
04.09.2006, 15:30
Спокойно! Няма да е гонзи. Викнал е бижутера и мечо.
Току що го писаха по спортните сайтове.
Евала Ице!

Императорът
04.09.2006, 18:54
Кви бяха пък тия? Мечо... Телкийски ли? Ха-ха-ха - ми 8 пъти по-добре да викне дедо Боре... :-)

melon
04.09.2006, 19:53
A Стоичков е голям простак! Символ на парвенющина и селяния- язък , че е нещо като рекламно лице на бг. Егати резила!

Ford
04.09.2006, 20:22
Винаги преглеждам www.sport1.bg. Там пише психичноболния Атанасов. Поредно доказателство, че има недостиг на психиетрични клиники, щом са го оставили на произвола на съдбата. Здравната реформа е убийствена, какво да се прави. Горкия човек.

Императорът
04.09.2006, 21:06
A Стоичков е голям простак! Символ на парвенющина и селяния- язък , че е нещо като рекламно лице на бг. Егати резила!

И защо реши така?

melon
04.09.2006, 21:22
Ами аз това мнение си го имам по принцип, но повода е изказването му на пресконференция в Румъния . Дето се возел на миерциедеси биемвета , докато те се возели на колелета....Голям праз като се возил... И това е лице на страната! Ужас!

Императорът
05.09.2006, 01:42
Аз пък точно за това евала му правя - постави тия цигани на мястото им. Те колко обиждаха страната ни преди мачът - нима трябва да търпим подобно отношение от тия мръсни мангали?

joro lex-a
05.09.2006, 10:19
Аз пък точно за това евала му правя - постави тия цигани на мястото им. Те колко обиждаха страната ни преди мачът - нима трябва да търпим подобно отношение от тия мръсни мангали?

Да, в това го бива и ме кефи. Но за благото на националния футбол, най-добре е да се направят следните реформи:
1. Да се намери качествен треньор, нещо от рода на Рехагел
и второ, много важно и радикално:

Да се създаде към БФС Дирекция за Унижаване и Хулене на Атакуващите Лъвовете, Нацията и ИЦАТА, съкратено ДУХАЛНИЦАТА, която да се оглави имено от Ицата. Така несамо ще ги поставя на място, но и той ще си е на мястото. :-)

Hakkinen
05.09.2006, 10:22
Вече си взех билет за мача със Словения утре, но се опасявам, че отборът ни ще бъде тъжна гледка :(

Sach
05.09.2006, 10:40

Импе, нещо грешиш, не Ицо постави мангалите на мястото им, а Мартин
Петров, който беше безапелационен, а до отбелязването на головете
Ицо гледаше от трибуната като насран циганин.

Като е голям треньор,защо не разбра от къде идва мачкането и да
намери начин да го неутрализира.

Hakkinen
05.09.2006, 10:52
Да не мислиш, че му пука дали ни мачкат или не??? По-важното е да успее да уреди трансфери в чужбина на няколко момчета и затова ги налага в титулярния състав. Типичен пример е Гошко Пеев, който не е играл официален мач в Украйна и аз не знам откога...

Hakkinen
05.09.2006, 15:11
Скандал! Светльо Тодоров изгонен заради трансфер на Янкович
05.09.2006 13:58
Нов скандал, породен от мениджърски интереси, избухна в националния отбор ден преди втория мач на отбора от квалификационния цикъл на Европейското първенство срещу Словения утре вечерта.

Нападателят на Уигън Светослав Тодоров е бил освободен от държавния тим, заради готвен трансфер на натурализирания българин Зоран Янкович, твърди "Меридиан Мач".

Той напусна лагера в Бояна преди няколко няколко дни, а от там официално обясниха, че Тодоров се връща в Англия заради контузия.

Скандалът се е разгорял, след като на нападателя е било заявено, че ще трябва да остане резерва срещу Румъния за сметка на Янкович. В момента той си търси нов отбор и според спортния ежедневик именно това е причината да попадне в титулярния състав срещу Румъния.

След като научил това Тодоров веднаги си стегнал багажа. В Уигън обаче се оказва, че въобще не знаят Светльо да е контузен и дори ще излезе титуляр в мача срещу Портсмут след няколко дни.

Коментирайте това, колеги!!! Като че ли всички лоши думи за Стоичков се потвърждават. Аз лично съм на мнение, че Светльо е много по-добър от Янкович, а и нека не забравяме, че е БЪЛГАРИН!!! Наистина много жалко, ако всичко това е вярно...

joro lex-a
05.09.2006, 15:31
Това за Светльо и янкович е абсолютно вярно и се върти из форумите от няколко дни. Просто сега е излязло официално в медиите.

Подобна беше ситуацията и с Здравков-Иванков. Следващия в списъка е Владо Манчев. Скоро ще се появи и той, тъй като е без отбор. И така по ред на номерата...

Нали ви казах как Ицо може да е полезен на националния? (Вижте подолу)

N.P
05.09.2006, 15:34
Merzawec!!!
Kwoto i da mi goworite za Stoi4kov,toi nito kato trenior,nito kato 4owek e stoka! kato futbolist - da - ina4e,ne!

Ford
05.09.2006, 17:40
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,сега съм направо бесен. Ако е истина, то Стоичков вече се оля. Присъствието на Янкович много ме учуди. Тодоров е пет пъти по- класен от него. Но явно за Стоичков няма значение. Впрочем той си е такъв. Върти се винаги около хората, които имат пари. Той прави всичко за пари. Като последния циганин. Иванков, Янкович, В. Димитров и др. сигурно му плащат за да играят. Иванков беше несменяем титуляр , но отнасяше по 3 гола ? И когато си уреди трансфера вече не е? За Гонзо същото се отнася. Но В. Димитров няма да го продадът. Това е футбол и няма място за некадърни симуланти. Стоичков ходи винаги на мачовете на Славия, ЦСКА, Левски, върти се около собствениците им, само защото имат пари. Аз не изпускам мач във Варна и не съм го видял ни един път??? Толкова ли няма един мач, който да заслужи вниманието му?Или няма да получи пари? Че стадиона първия кръг щеше да се пръсне,но не го видях. Поздравявам Тодоров, както направих това със Здравков и Коловати. Никой не е длъжен да търпи униженията на НИЩОТО като треньор, каквото безспорно е Стоичков. Коловати правилно каза- 'Няма какво да науча от такъв като него, да'. Кога най- после някой ще го изгони? Само заради него вече не следя нац. отбор. Писна ми от циганските му номера. И само като си помисля колко се радвах когато стана треньор, трябва да съм бил луд.

gotin
05.09.2006, 22:18
Забележете, че Кучето не направи пресконференция вчера.
Днес беше поканил най - големите дървета /Гошко, Зоран и за
камуфлаж т. н. Стенли/. Бог да ни е на помощ утре... това означава
първата от двете необходими издънки, за да може един 40-годишен мъж с килограми близо до деветдесетте, с познания по футбол близо
до тези на ЙОХАН КРОЙФ, ако нашият човек се сети да го цитира за нещо... и никакво отношение към тактики, стратегии, състави, титуляри и т .н.

Chocho
05.09.2006, 22:52
Кви бяха пък тия? Мечо... Телкийски ли? Ха-ха-ха - ми 8 пъти по-добре да викне дедо Боре... :-)

Импе, приятелю, пак нещо не си разбрал!
Ицо вика заместник на Пеев, а не на Стенли ;)

Han Krum
06.09.2006, 21:41
Еееееейййййй най-после един добър мач. Айде честито, пък може и Стоичков да придобие някакви качества. Айде хайр да е :)

joro lex-a
07.09.2006, 09:34
Коловати правилно каза- 'Няма какво да науча от такъв като него, да'.

К'ъв коловати бе пич? Разликата между Коловати и Ицо е като между теб и Уорън Бъфет. Че Ицо се излага - спор няма. Коловати нямало кво да научи от Ицо - МУАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА

Aquarius
07.09.2006, 10:29
Бедни ми, бедни Стоичков, а, бе що не си ходиш в Испания!!!

Han Krum
07.09.2006, 10:34
Бедни ми, бедни Стоичков, а, бе що не си ходиш в Испания!!!

Комлексите ви от него ще живеят вечно.:)

22
07.09.2006, 11:44
Къде се скриха критикарите на Великия Стоичков??

Благодарение именно на кадровите решения през второто полувреме изригнахме. А Бербатов дори не игра. Този отбор с този треньор и тези играчи подсказа за голям потенциал.

Успех на момчетата! Успех на Ицето!

Императорът
07.09.2006, 14:30
Съчувствам ти Акуариус - и на теб и на всички левскари. Биете се в гърдите, че сте българи и патриоти, но от комплексарщина забравяте родината си.
Божественият е наш, той е най-великият а вие такъв играч няма да си имате и след 800 години.
Да.

Ford
07.09.2006, 15:07
Не е ваш. По какво съдиш за това? Каквно значи това ваш? И не се крия. Нацели смените, признавам. Добре стояхме, с изключение на тази грешка в началото на второто полувреме. Но Стоичков да е причина за победата??? Защо? Имаме по- добрите играчи, бяхме домакини и по- мотивирани. И срещу Люксембург ли ще го хвалим? Това си беше рутинна победа, влизаща в графата задължителни. Целта е да се класираме на финалите задължително, ще видим дали ще я постигне.

Hakkinen
07.09.2006, 15:10
Да ама виж какво казва тази дребна душица Батков - футболистите на "Левски" спечелили срещу Словения... Отново така характерната за тях комплексарщина.

Ford
07.09.2006, 15:14
Истина е че в този кризисен за нац. отбор момент се обърнаха за помощ към Левски, които предоставиха рутинирани бойци. Ангелов, Вагнер, Йовов, Мечо- 4 човека не е малко. Но не може да си преписват заслугите. Пък и ти какво очакваш от президента на Левски, естествено че ще каже подобно нещо. Ти не му вярвай :)

Hakkinen
07.09.2006, 15:16
Просто ме дразни, че този човек първо говори, а след това мисли... и обикновено резултата е уникална глупост, като в случая с Райли :(

Ford
07.09.2006, 15:20
Да, това беше непростимо. Може да съперничи само на изцепката на Стоичков на мача със Швеция, когато вбеси Йохансон, който не са го обиждали така през цялата му кариера. Заради такива изпълнения последиците рефлектират върху всички клубни отбори играещи в евротурнирите.

Стенли
07.09.2006, 15:24
Мика нищо подобно не е казал Батков - това което каза беше, че в края на мача на терена е имало 6 футболисти на Левски и, че се радва, че те са се представили добре и са играли за България!!!

Hakkinen
07.09.2006, 15:31
Сега прочетох по-внимателно изказването му и точните думи според gol.bg са били: “Има още потенциал този отбор. Горд съм от факта, че голяма част от него е съставена от футболисти на Левски..."
Онова, че "Левски" са били Словения е било мнение на някакъв болен мозък от форума. Грешката е моя! Но за Райли навремето си беше непростимо :) Хайде със здраве и да ударим и "лалетата" след месец!

VNM
07.09.2006, 15:38
Аз какво видях от стадиона:
Ако беше сменил Божинов 2 мин. по-рано мача отиваше към равен та ако ще и 600 футболисти на Левски да бяха влезли. Просто след гола мача беше друг - словенците не вярваха че ще отбележат. А Марто съвсем им наля олово в краката.

Йовов - за него по-добре да не говорим - след 2 пропуска очи в очи с вратаря;
Вагнер - най-добер от левскарите , но той не беше смяна; (доколкото коментирам и треньора и "компетентните му смени")
Телкииски - браво за гола, но тога словенците толкова бяха свалили гащите че ....; Пасовете му към Йовов .... По-добре да беше потърсил другиго;
Топузаков второто полувреме имаше една много авторитетна и компетента намеса пред нашата врата, но в началото направи безумен фал от който Холандия няма да пропусне да отбележи;

Играчи на мача (наши, техните не ги знам) -
1 М. Петров БЕЗУСЛВНО;
2,3,4 . Божинов , Янков Вагнер като май Бойинов най- добре;

Сред най-слабите Стилиян Петров. Той просто пречеше с непрекъснати пасове назад, постоянни грешки в единоборствата.

driller
07.09.2006, 15:57
Бихме , когато нашите нарушиха тактическата постройка , а дали Стоичков им е казал така- едва ли.

joro lex-a
07.09.2006, 17:07
Батков си е наглец - вчера с ушите си чух интервюто му по ринг тв. Каза буквално "радвам се от успеха на отбора, ЧИИТО ГРЪБНАК Е СЪСТАВЕН ОТ ФУТБОЛИСТИ НА ЛЕВСКИ"...
После изказа възхищението си от ръководството начело с Ицо. Май пропусна да благодари само на черепа.

А ако имаше залог в еврофутбол, че Бижутера ще изтърве на празна врата, щях да продам половината си акции и да заложа смело. И видяхте ли как нагло се изсмя този некадърник след като изпусна?

Императорът
07.09.2006, 17:51
Да, това беше непростимо. Може да съперничи само на изцепката на Стоичков на мача със Швеция, когато вбеси Йохансон, който не са го обиждали така през цялата му кариера. Заради такива изпълнения последиците рефлектират върху всички клубни отбори играещи в евротурнирите.

Наистина не трябва Йохансон да бъде обиждан. Трябва направо да бъде застрелян като крастав помияр. Той е един от тия, които чрез УЕФА и ФИФА и верните им лакеи - мръсните садии, превърнаха футболът в грозен и недостоен цирк, а радостта от великата игра - в погнуса.

vesi97
07.09.2006, 19:08
Е Нане Нане,че прекроиме тая пуста Европа да не пречи космосо на тая кривата ракета

1anti
07.09.2006, 19:08
няколко съображения
1. стоичков е много прост - в това едва ли някои се съмнява, то си е и нормално защото е футболист, не е изключение сред футболистите с тези си качества, защото когато тичаш по цял ден след топката нямаш време да четеш и да се образоваш. естествено е че има и изключения , но те са точно затова изключения защото са адски малко
2.стоичков е простак - примерите са невъобразимо много, но ето почти точен цитат от последното му изказване на летището ако някои не го знае " отдръпни се от мен, иди се изкъпи защото ти миришат циците" -това е в 03;00 часа обръщение към журналистка която се приближава и иска да му зададе въпрос за мача в румъния.
3. стоичков няма никакъв опит като тренер да не говорим за успехи

и след всичко това и неща които спестявам някой да ми каже че това трябва да е настоящия тренер на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ

айде сега и малко за мача със словения- отбор под средното ниво в европа без нито един изявен футболист щеше да ни "изненада" за една бройка- просто се вдига 100% червен картон на тунчев и мача свършва. единствения футболист които имаше реални теоретични шансове да вкара/божинов/ щеше да бъде изваден и беше луд късмет че вкара преди това. след този гол на практика мача със "коравия" съперник на практика свърши. а че телкийски се включи страхотно е ясно, но като знаеш че е в такава форма просто го пускаш титуляр. янкович свършил много черна работа ама тя не се видяла-бля, бля, бля...а това което се ивдя е че нямаше точен пас и взета първа топка.

айде стига че и без това няма смисъл "да хвърлям бисери на свинете", а които си мисли и си вярва че стоичков е подходящ за този пост разбира от футбол колкото аз от ядрена физика/примерно/

п.п. колко от продадените в чужбина футболисти след като ги продаде играят в националния отбор?

Han Krum
07.09.2006, 19:11
Познавам левскари, които откакто е Стоичков треньор, държат за другия отбор. Е, но като гледам коментарите не ще да е само той. Ееееххххх комплекси, комплекси.

Императорът
07.09.2006, 19:24
1 anti - Ицо е готин тип и добър човек, защото:

1.Дал е купища кинти за лечението на болни деца.

2.Помогнал е на много свои колеги - навремето подпомогна много стабилно лечението на Златко Янков (играч на Левски) и спаси кариерата му - за да може Фарът после да се превърне във важна и неделима част от оня велик национален отбор.

3. Ицо е човек с ясно развито чувство за справедливост - най-малкото защото не си трае пред лицето на извършваните неправди.

4.Ицо се държи като истински българин и честен патриот - като се започне от това, че навремето отказа да вземе испански паспорт и се стигне допреди няколко дена - когато единствен отговари подобаващо на отвъддунавските мангали, които си позволяваха дни наред да сипят хули и обиди срещу България.

5.Божественият е направил за славата и известността на страната ни повече отколкото всичките и политици взети заедно.

6.Ицо е от ЦСКА и това значи много.

Да.

1anti
07.09.2006, 19:43
1.дал е пари за деца и за колеги- браво
2.имал чувство за страведливост?
3. бил патриот и "истински" българин- браво

и как с тези качества отговаря за постта си където се иска

1. опит в професията
2. тактическа и психологическа подготовка
3. елементарна култура поради необходимост от общуване с хора

Ford
07.09.2006, 20:06
По точка 6 от реда на Императора: Не знам защо левскарите са против Стоичков. Та нали той постоянно им се подмазва по всякакви начини. Не е казал нищо обидно по адрес на Левски, освен когато реши, странно на какво отгоре, да казва на Стоилов кой да пуска и Стоилов му каза да си гледа работата. И не знам защо си мислите че е от ЦСКА, може би така ви се иска. Но като за вас, ще го напиша пак- той е фен на Барселона, работи за вестник в Барселона, спечели всички значими успехи с Барселона, през САЩ 94 играеше в Барселона, и сега скаутира играчи за Барселона. Той е твърде находчив, за да се идентифицира с неудачници като ЦСКА. Надявам се да разберете вече, че ми писна да повтарям. От ЦСКА в публичното пространство са такива като Дучето, Майкъла, Джеки, Г. Атанасов- все пияни или малоумни, може и психично болни, лесно се идентифицират по това, че мислят ЦСКА за непобедими, че могат да бият всеки по всяко време, че нарочно падат, че Черепа е от Левски и т.н. . Но Стоичков не е толкова прост, иска кариера и пари, не провали.

Han Krum
07.09.2006, 20:12
Ford написа:
Той е твърде находчив, за да се идентифицира с неудачници като ЦСКА.

Да бе затова са ви комплексите от него. И доколкото си спомням тези неудачници ви биха 3:0 преди 20-дена. Сега ще се о...ерете тотално, защото ше играете най-после срешу някой голям тим-ФАКТ

Sach
07.09.2006, 20:13
Ицо за пръв път прояви малко мозък като треньор и пусна Мечо и
Бижутера да съживят играта , дето ниския Божинов страдаше от
високите топки. Впрочем , може и да греша и идеята да е била на Херо. Иначе , Ицо е много близко и до образа на бай Ганьо - меркантилен филантроп.

Han Krum
07.09.2006, 20:16
Абе какъв Бижутер бе та той си е егати и куция кон, то аз да бях щях да вкарам, а това че Мечо вкара - добре, но ГОЛА на ЦСКА-ра Мартин беше уникален.;)

Ford
07.09.2006, 20:18
Да, гола на юнушата на Ботев Враца и МИНАЛИЯ през ЦСКА , играещ в Атлетико Петров беше супер.

Han Krum
07.09.2006, 20:26
:) :) ;) ;), нама какво да кажа, страдайте, че нямате и няма да имате такива бивши играчи,като........списъка е дълъг, тъй че няма да ги изреждам. ;)

Императорът
07.09.2006, 21:42
...меркантилен филантроп.
Хе-хе - и какво е това същество? нещо като летящ къртиц ли? :-)

Бате Ицо винаги е милял за ЦСКА, но просто веч е надраснал дребните синьо-червени търкания.

И точка 7, която пропуснах по-долу - как Божественият подари Златната си обувка на тежко болният тогава Любо Пенев. Колцина способни са на такъв жест? - Само много щедри и широко скроени хора со голямо сърце, какъвто е бате Ицо.

Абе, левскари, що му викате на Йовов "бижутерът"? Арменец е ли? Не че в това има нещо извратено и позорно...

Zaio
07.09.2006, 21:53
4.Ицо се държи като истински българин и честен патриот - като се започне от това, че навремето отказа да вземе испански паспорт
I kato minem prez prikazkite mu po povod BG kogato beshe v USA i kak se bieshe v gyrdite che e vzel zelena karta....

kefala
07.09.2006, 21:57
Ицето наистина си е чист БАЙ ГАНЬО!!!

psihiatura
07.09.2006, 22:20
Ooooo toy iceto e golqm bugarin i mugkar,ama nosi cvetenca na Bonev kato kurva pred kogen kabinet,a kolko pyti vi obqsnava che vsichki bugari sa bokluci,tufleci i torbi ama az ne sum go razbral kakuv patriot.A na vsichki zabludeni da im pripomnq sluchaq s kapitanskata lenta s Trifon v Pernik.Tova s prostotiite kum Krasi Balukov nqma da im go pripomnqm to si e normalno pri toq turski mantalitet

Императорът
07.09.2006, 22:51
Ами при положение, че след всичко, което е дал за България, получава отношение, което виждаме и тук във форумът от разни комплексирани подуенци, нормално е да побеснява понякога !!! Вие сте тия, които го провокират - как може да има хора, "българи", които искат националният да пада, щото го води Стоичков? Това са болни хора и наистина боклуци.

psihiatura
07.09.2006, 23:06
Ostavi postavqneto na diagnozite na hora razbirashi ot tova.Az lichno nikoga ne sum si poslql da gelaq zaguba na BULGARIN.A kolkoto do tova koi e bokluk, kompleksar,chernogledec i t.n. ne mi se rovi nazad no mislq che tochno na teb nqkakva macka iskashe da ti prachta ogledalo.No ti mai ne si q razbral

Aquarius
07.09.2006, 23:37
Вие сте тия, които го провокират - как може да има хора, "българи", които искат националният да пада, щото го води Стоичков? Това са болни хора и наистина боклуци.

Императоре, напротив, искаме националния отбор да побеждава, дори и със Стоичков начело:))
Не си спомням някой левскар да е кръстил йовов Бижутера. Мисля, че беше някакъв френски вестник. Явно журналистът е разбирал от футбол:))
Хан Куре - Мартин Петров е от ЦСКА, колкото ти си от рода Дуло!!! Ако случайно пътуваш до Враца ще видиш на входа на града билборд с лика на Марто. Мен това лично ме учудва силно. Сещам се поне няколко достойни българи-врачани, които биха изглаждали по-добре и по-намясто от Мартин Петров като символ на града. Човекът обаче е чудно животно. Както се казва още Дарвин е избал маймуната за свой прародител, така че какво да се сърдим на врачани. Иначе голът на Мартин беше супер. И той самият е супер футболист. Бараво, това му е работата. За това му плащат добре - да ни весели и забавлява. Един съвременен гладиатор.
Стоичков също беше супер футболист. Божествен - не, но изключителен - да.! Като треньор, като човек, като интелект обаче е кръгла нула. Както казах обаче по-горе това не определя отношението ми към него. От Стоичков аз съм очаквал само и единствено да вкарва голове, да се държи на терена така, че да ми е интересно пред телевизора, докато си пия питието и така да си заработи заслужено големите пари за спокойни старини. Но чак пък да го направят треньор и да ми казва кой футбол да ме кефи и кой - не....Айде марш в Харманли или някоя друга провинция - може Барселона.

Императорът
07.09.2006, 23:59
Акуариус ти ме разби - значи да си играч е маловажна работа, шоу един вид и е важно да те забавляват на теренът, ма да си треньор е суперважно... ми нали това си е една игра - все едно да казваш, че Гробарят или Трите Хикса може да правят секви простотии, щото тава част от шоуто, ама Винс Макмеън трябва да се държи прилично...

А че Божественият е готин като човек - по долу со примери няколко посочих го, да.

Aquarius
08.09.2006, 09:19
Императоре, не съм казвал, че да си играч е маловажно. Това, което казах е, че да си треньор е различно от това да си играч и в никакъв случай успешния играч не е по подразбиране и успешен треньор. Казах още че отношението ми към националния отбор на България не се гради върху това дали Стоичков е велик играч, слаб треньор, дали му мерише г..а, дали си мие зъбите преди лягане или пък обича да пърди на публични места, дали говори простотии или пише сонети...

Моля те, макар да съм левскар, не сравнявай Стоичков с Трите хикса и тем подобни буклуци. Той не го заслужава. Стоичков беше играч от световна класа, а тези са клоуни. И както има разлика между играч и треньор, така има и разлика между играч и клоун.

Императорът
08.09.2006, 10:27
Ти направи сравнението. Защо, какво позорно има да си кечист? Работата и на футболистите и на кечистите е да доставят радост и емоции. Вярно в кечът всичко нагласено, но и във футболът често става така - и то на най-високо ниво. И не само в България, но и на световни и европейски първенства - помним гаврата Южна Корея напримерно. Кечбизнесът поне има достойнството да си признава честно, че всичко е спектакъл по сценарии.

Aquarius
08.09.2006, 10:56
Императоре, прав си! За съжаление и футболът върви в посоката на кеча. Като българин обаче не мога да нарека кечести разни Гробари, Хиксове и др., когато истинския кеч трябва да се свързва с името на Дан Колов! Както и истинския футбол с името на... Айде да не се дразниш няма да го пиша, въпреки че, зная, то кънти в ушите ти:))
Не може съвремените български деца да се прехласват пред Гробаря - един измислен герой, а да не знаят името на истинския герой! Слава богу, футболната памет на българите не е толкова промита и всички знаят името на най-големия български футболист. Естествено аз се интересувам то да се помни от българските деца, сред които е и моя син, а не от сополивите каталунчета или пък пълнещите-гушите-си-покрай-футбола журналисти и политици.
Ха да видим дали ще се сетиш за кого говоря:))

Fossil
08.09.2006, 10:59
Nasko Sirakov :-)

Hakkinen
08.09.2006, 11:02
Ако той е идол на децата в България, то трябва да започнат всички да си свалят гащите на публични места :)

WASP
08.09.2006, 11:08
Nasko Sirakov :-)
По-скоро Гиби Искренов :-)

Aquarius
08.09.2006, 11:16
Момчета, Карлос Кастанеда има една мисъл, която винаги много ми е харесвала - "Не е важно какво казваш на тревата, важно е чувството, с което го правиш"
Ако трябва да я перифразирам, четейки вашите отговори, тя би прозвучала така: "Не е важно какви имена сте написали, важното е, че сте се сетили за кого става въпрос!"

Fossil
08.09.2006, 11:25
:-)

22
08.09.2006, 11:51
Голяма е левскарската комплексарщина, като чета темата...

Когато националният отбор не играе добре, Ицето е виновен. Когато играе добре, благодарение на отбора от Подуене е.

Божинов и той ли е от Подуене!!

Ицето е най-великият!

vesi97
08.09.2006, 13:06
mislq che tochno na teb nqkakva macka iskashe da ti prachta ogledalo.No ti mai ne si q razbral Не съм мацка бе имам си пикало.Но ти не си прав тои не е единственият нуждаещ се от огледало има много в този форум,ама те маи повечето са по твоята специалност,виж им само никовете,липсват само Хитлер,Сталин и Мусолини и може да отвориш клиника

Императорът
08.09.2006, 14:02
Акуариус - точно че футболната памет на българинът е промита. Знам кого имаш предвид - но да се смята, че Гунди е по-велик играч от Якимов, Колев, Жеков, Йогата е направо комично. Изкарвате го най-великият център-нападател - но ако го сравним като показатели с Жеков или Любо Пенев, или Разбербатващият (в националният отбор) той е просто смешен. Всички левскари го смятат едва ли не за извънземен, но досега никой не е успял да ми обясни ЗАЩО е най-добрият? Каква друга причина има за това, асвен, че на вас така ви се ще?
Както виждаш, въобще не сравнявам Гунди со Стоичков - абсурдно е - все едно да сравняваш газена лампа със Свръхнова.

И не сравнявай Гробарят со Дан Колов. Сравнението между борец и актьор е безмислено - защото съвременните кечисти са именно актьори. Рядко им се случва да се бият наистина, освен когато в някоя кръчма, някой пиян самоубиец им налети. Навремето Гробарят беше вкарал шестима такива идиоти в болница от едно само мелле.

Ford
08.09.2006, 14:37
Каква памет Императоре? Аз гледам повече от 10 години вече футбол, но това което помня с нищо не се покрива с историята на ЦСКА преди 1990 г. Помня,че Стоичков се върна по едно време в ЦСКА стана за смях заедно с Т. Иванов и Е. Костадинов, паднаха хубаво с 5-0 на финала за купата. Стоичков тогава се направи на контузен подобно на най- страхливия циганин. Всъщност искал пари естествено. Последва едно 8-0 от Литекс, когато цял мач не спряха да ви вкарват голове. 4 титли, доста по- малко от тези на Левски. Ранглистата след 1990 г. за мен е истинската статистика. Всичките които си изредил са все велики играчи, но в момента те само гледат и се смеят на отбора, който имате, как играчите нямали сърце, били некадърни и т.н. Но вие си спомяйте славните времена, когато сте взимали насила играчи без пари, със поне 5 сателитни отбора и т.н. Ех, спомени, спомени.

kefala
08.09.2006, 14:40
Импе,един тест:От коя страна се рита топката.Ако познаеш имаш право да коментираш на футболни теми!!!Става ли?

ради
08.09.2006, 15:08
много се палите по тази тема - особено за националния
стоичков е пич, индивидуалист, но и отворен към хората, когато са добронамерени. срещал съм се няколко пъти с него и ми прави впечатление на открит и прям човек. а че е нахакан - ами има за какво. дали е от пловдивско, дали най-големите успехи при играта му за барса е постигнал - нима е важно, щом сам си се определя като цска-р.
съмнявам се да е казвал на мъри как да реди състава на левски - жълтее подобно изказване.
иначе мечо е много находчив футболист и когато се нахъси играе отлично. йовов е съвсем друга опера - от юноша ми е симпатичен, но все нещо не се получава при него - мисля си, че е много нежен за футболист, а понякога направо си се държи инфантилно - в последния мач след пропуска си взе да се хили неадекватно. иначе помня и шедьовъра, който вкара за левски предната кампания.
а че в новата история - условно след 90-та левски има по-стойностни отбори и успехи от цска, уви, признавам, че има истина в това. но причините не са в практиката от миналото цска да обира безплатно футболисти щото същото правеше и левски.

Aquarius
08.09.2006, 15:11
Императоре, не ми се връща към един стар наш спор за величието. Само ще ти припомня тезата ми по отношение на желанието ти да сравняваме показатели на футболисти от различни поколения. Та тя е следната: Учените от Магаданския институт установили категорично, че показателите на модела Москвич 408 надвишават значително тези на произведен Мерцедес през 1903 година.

Императорът
08.09.2006, 15:56
Фордов - при онова 8:0 някои наши играчи бяха хванати - още помним как селяните си разцъкваха в атака двойни пасове с нашият защитник Здравко Радев.
Знам, че Левски има повече титли след 90-та година, но ти помниш ли как бяха спечелени? Знаеш ли колко редовни голове са отменени на ЦСКА през тия години - като се почне от автоголът на т.нар. Легендата (световен прецедент - автогол, отменен заради засада) и се стигне до мачът Беласица-ЦСКА, когато на ЦСКА бяха отменени "само" три, кой от кой по-редовни гола - И ТОВА В ЕДИН МАЧ. Доказателство е, че Левски, напук на всичките си купени титли, редовно се проваляше позорно в Европа (нека си спомним само Олимпия - на два пъти и Беверен - с 10-те малки нигърчета, дето се биеха помежду си на теренът), докато стойностните успехи, победите над отбори като Шахтьор напримерно или еврошампионът Ливърпул преди по-малко от година, отново бяха постигани от ЦСКА.
Какъв велик отбор сте след 1990 година го доказват и трансферите - на единият полюс Разбербатващият и Марто и Стенли - а на другият - столипиновската перла Гонзалиню, който след две подарени му звания Футболист на годината, най-после отиде в смешно френско отборче, където за цяла година не можа да вкара и един гол, а накрая свърши във вечното прибежище на всичките ви т.нар. "звезди" - а именно в Анадола.
За сателитните отбори - такива се водят напримерно Черно море и Тракия (сега Ботев Пд) но как така сме загубили една титла заради загуба накрая от първите, а вторите през 80-те бяха единственият отбор, който успяваше да ни бие? Казваш, че ни били сателити... но те не са като сегашните ваши такива, които си свалят гащите, за да ги шибате без да се морите, а напротив, както доказах со примери.
Изобщо това е закономерност - при спор ЦСКА-Левски, ние говорим с примери и факти, вие - с голи мнения. Залагате единствено на това, че сте по-кресливи.

Акуариус - както виждаш - сравнявам Гунди и с играчи от неговото време. Петър Жеков има три обувки от благородни метали, най-великият голмайстор за времето си в Европа, ако не и в светът след недостижимият Герд Мюлер, а Гунди какво е постигнал? НИЩО !!!!

А щом ще коментираме моралните качества на треньорите - призовавам синята част от съфорумците да се вгледат в своят си такъв - навремето Левски натириха мъри в родното му Хасково като последен прошляк и парцал, ЦСКА го извади от тинята и го върна в играта, а той сега ни плюе. Какво да говорим за човек, който плюе ръката която му е давала хляб? Като треньор може и да показва качества, но като човек е отрепка. По-голяма отврат е и от Принцът на Свалените гащета - Наско.

Ford
08.09.2006, 16:51
"Изобщо това е закономерност - при спор ЦСКА-Левски, ние говорим с примери и факти, вие - с голи мнения. Залагате единствено на това, че сте по-кресливи. "
Факт- от 1990 Левски е номер 1. Кое е голото твърдение??? Говоря за победи, титли, купи- не за продадени играчи и други глупости. Знам че продажбата на играчи в ЦСКА е издигната в култ, но не е това всичко във футбола. За мача Беласица- ЦСКА не тъгувай. В този сезон ЦСКА не бяха от класата на Левски, че въобще да им се пречи по някакъв начин. ЦСКА бяха тогава 5 пъти по- зле отколкото сега, знаеш го. Разликата в точките беше рекордна в историята, а ЦСКА не пропуснаха да разменят първеството и купата с Литекс. Жалко, че на финала бяха разбити за пореден път. При автогола на Легендата- какво има за обяснение- 4-1 не е ли достатъчно. ЦСКА тогава бяха в кома, така да се изразя. Бяха паднали първия мач с 0-1, и втория пак с 4-1, нямаха никакъв шанс. Не сравнявай Левски по онова време с отбор, който двамата му най- класни играчи бяха на по 36 години, после бяха изгонени от Симони, който пък се издъни яко, публиката си ряза гредите. През онези 3 сезона Левски нямаше реална конкуренция освен въображаемата такава на ЦСКА , поддуржана от БФС за да има поне минимална интрига, поне до... първия полусезон. Кое е голо твърдение?

centar
08.09.2006, 16:53
Импе,сега остава и да се просълзиш накрая:-)!Не се пали толкоз бе,човече!

Fossil
08.09.2006, 17:04
Impe aide da si kupim CSKA, i 4erepov ste mahnem i ste opravim otbora.

mojo
08.09.2006, 17:09
Impe aide da si kupim CSKA, i 4erepov ste mahnem i ste opravim otbora.

само не го закривайте, че Левски няма да има с кой да се гаври:)))))))))))

Fossil
08.09.2006, 17:12
nqma budi siguren

nie posle 6te se gavrim s Vas

:-)))))))P

VNM
08.09.2006, 17:13
Пак започнахте да разваляте темата. ЦСКА, Левски - вижте и ( на темата) името . Говоретр малко и за Локото :)
Цесекар съм от малък, редовно ходя на мачове но осъзнавам простия факт че ЦСКА без Левски както и обратното просто не става.
Харесвам си моя отбор но и не очаквам от него ВСЯКА година да е шампион. Какво му е трудното за разбиране?
Мразя да коментирам другия отбор , говоря си за нашия освен когато много ама много ме провокират.
Мигар не е ясно че това е като религията - с приказки никого няма да навиеш да си промени мнението точно по този въпрос. Защо да се хаби човек тогава?!

mojo
08.09.2006, 17:19
nqma budi siguren

nie posle 6te se gavrim s Vas

:-)))))))P

ама чакай, не реатирай така бързо и така веселяшки:)
изчакай колегата ти да започне да се пени, да ме обижда, аз да го обидя, да ме изтрие инвестора, неговия пост да си стои - все такива весели събития:)

p.s. Казах ви вече, пичове - стига сте се палили за глупости. дали Левски или ЦСКА или националния отбор - това са футболисти - хора от развлекателния бизнес. Тяхната работа е основно да забавляват хората и изкарват добри пари от това.

mojo
08.09.2006, 17:21
Пак започнахте да разваляте темата. ЦСКА, Левски - вижте и ( на темата) името . Говоретр малко и за Локото :)
Цесекар съм от малък, редовно ходя на мачове но осъзнавам простия факт че ЦСКА без Левски както и обратното просто не става.
Харесвам си моя отбор но и не очаквам от него ВСЯКА година да е шампион. Какво му е трудното за разбиране?
Мразя да коментирам другия отбор , говоря си за нашия освен когато много ама много ме провокират.
Мигар не е ясно че това е като религията - с приказки никого няма да навиеш да си промени мнението точно по този въпрос. Защо да се хаби човек тогава?!

много си прав - най-ценен за левски е цска и за цска - левски.
те са като ин и ян./ЦСКА е женското:)/

Императорът
08.09.2006, 18:23
И защо реши, че ЦСКА е женското? Това, че хвърляте бомби ли ви прави мъжкари?

Фордов - само прочети това което си написал - по несвързано нещо не съм чел и в спортните форуми. Например какво "4-1" при отмененият автогол на Легендата, каква рекордна разлика в точките и разменени титла и купа? Те въобще разбираш ли за какво става дума? Мале-мале... добре ли си, човече - тревожа за теб, честно...

Ford
08.09.2006, 19:56
Добре съм, ти не си ме разбрал. С това 4-1 имах впредвид че разликата е смазваща. Това разбираш ли? ОК? Разменена купа и първенство: Литекс би 2 пъти ЦСКА в плейофите-2-1 и 1-0, взамяна отпадна от тях за купата на 1/2 финала съответно с 5:3 о 1:2 все в полза на ЦСКА. Това разбираш ли? Кое не ти е ясно? И обясни ми за какво става дума, че пък аз теб въобще не те разбирам, признавам си.

1anti
08.09.2006, 20:07
дават 1.01 коефициент за барса..същия беше и коефициента за германия-сан марино, дано резултата не е пак двуцифрен само

Императорът
08.09.2006, 21:30
Какво например това 4:1, Фордов? Говоря за най-скандалната ви от всичките ви скандални титли, когато ни бихте 1:0 со кървавият гол на Гонзалиню Столипиновски, когато Легендата си вкара атвогол, а престъпниците Узунов и Леков (подходящо име за садийска проститутка) го отмениха заради засада, а преди мачът ваши хунски фенове заплашваха съвсем младият тогава Бербатов със смърт по телефонът.
Това ме сети и за легендарният лаф на Каубоят "ми видях че има дузпа срещу Гъргоров, ама не знам какво ми стана и не я свирих..."
Мамка му - ако бях собственик на ЦСКА, колко садии щяха да ги намерят нарешетени от олово по тъмните улички... Такива каубои и лековци щяха да бягат и да се крият из Латинска Америка, за да си спасят мръсните кожици....

emos
08.09.2006, 23:07
МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ОТ ТИЯ ДЕТО НЕ СА КОМПЛЕКСАРИ ДА МЕ СВЕТНЕ,ЗАЩО РЕЗУЛТАТИТЕ МЕЖДУ ЧЕРВЕНИТЕ КУРВИ И ПОДУЕНСКИТЕ ПРОСТИТУТКИ СА В ПОЛЗА НА ТИЯ ОТ ПОДУЕНЕ

Императорът
08.09.2006, 23:36
Ами това просто показва кой е бил фаворизираният и грозно подпиран отбор. Обясни ми ти тогава, емос, защо след като имате положителен баланс срещу нас, ние сме известни извън България като Палач на европейски шампиони, а вие - като Футболните идиоти на Европа?
Или и ти ще ми разправяш, че Ливърпул, Ювентус, Аякс, Нотингам, Байерн... са ни полягали по заповед на Милко Балев и Добри Джуров?

Ford
09.09.2006, 00:22
Императоре, кой коефициент за европейските турнири е по- голям в момента? Това гол факт ли е? Това е доказателството за евробойците, съгласен ли си или не си ?

Burov
09.09.2006, 03:47
vav vtornik sam v Barcelona i 6te podkrepqm mom4etata do krai nezavisimo ot rezultata.molq se samo da ne po4nat da se ritat i da dadat priznak 4e sa minali vav vtorosignalen stil na igra

emos
09.09.2006, 04:04
НЕ НЯМА ДА ТИ ГОВОРЯ ЗА МИЛКО И ДОБРИ,АМА ПОНЕЖЕ СИ МНОГО ДОБЪР ИСТОРИК ПО ФУТБОЛ Я КАЖИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е СЪОТНОШЕНИЕТО МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА КОГАТО Е СВИРИЛ ЧУЖД СЪДИЯ. А МОЖЕШ ЛИ ДА ОБЯСНИШ ЗАЩО АБСОЛюТНО ВИНАГИ СТЕ ПРОТИВ ДА СВИРИ ЧУЖД СЪДИЯ МНОГО МИ Е ИНТЕРСНО КАКВА КОНСПИРАЦИЯ ЩЕ НИ РАЗЯСНИШ. СТРАШИЛИЩЕТО НА ЕВРОПА КОЕТО ГО НЯМА В НИКАКВИ КЛАСАЦИИ И КОЕФИЦИЕНТИ И ПАК ИМА НЯКАКЪВ ЗАГОВОР А ПЪК ТИЯ СМЕШНИЦИТЕ НА ЕВРОПА ГИ СЛАГАГАТ ПРИ ПОСТАВЕНИТЕ ДОРИ ПРИ ЖРЕБИЯ ЗА ВЛИЗАНЕТО В ШАМПИОНСКА ЛИГА.ТИ САМ СИ ОТГОВОРИ КОИ КУПУВА МАЧОВЕ,КОИ ГО БУТАТ БЪЛГАРСКИТЕ СЪДИИ И КАК СТАВА ТАКА,ЧЕ КОГАТО КАЖЕМЕ ТОГАВА СИ ВИ БИЕМЕ КАТО СЕЛСКИ ТЪПАН А ВИЕ ИМАТЕ ПОВЕЧЕ ТИТЛИ

joro lex-a
11.09.2006, 09:23
Добро утро. Как завърши вчера Киево?

Hakkinen
11.09.2006, 09:36
Chievo 1 - 2 Siena

Императорът
11.09.2006, 11:03
Емос - не изкривявай въпросът. Къде са ви сложили - в урната на пълните аутсайдери. Мачове купувате най-вече вие и това е видно за всеки, който не е нито левскар, нито идиот. Мачовете, свирени от чужд садия се броят на пръстите на едната ръка, малко са за да правиш генерални изводи. В турнирите има и фактор късмет - докато ние винаги играем със силни съперници, вие миналата година теглехте винаги възможно най-големият слабак и първият сериозен отбор, който игра с вас )Шалке) ви разкова без да си дава зор. То е лесно да биеш анонимницети от ПертЖАЛКА или сборен отбор хлапета от някое дупнишко училище и да се правиш на голям герой, но утре ще видим ставате ли за нещо. Имам предвид да покажете игра и най-вече кураж на теренът, а че ще ви бият, това е 98% сигурно. Не бих се учудил ако ви поведат до почивката с 2:0, да свалите гащите тотално, за да се пазите за мачът с нас.
Ти можеш да увърташ всякак, но фактите са си факти на едната везна са победите на ЦСКА над Аякс, Ливърпул, Нотингам (5 победи над действащи еврошампиони, по този показател сме ВТОРИ в Европа след Реал Мадрид !!!), плюс редовните ни гаври с Ювентус (които вече по навик, щом играят срещу нас, още на Калотина свалят гащи), а на другата везна... Олимпия, Антверпен, Беверен.... да не изброявам всичките ви резили, че и мен ме заболява.

Да.

Императорът
11.09.2006, 11:05
....е, в последно време (от Беверен насам) вече не се проваляте срещу мизерници - това е прогрес, който ви признавам.

andreysto
11.09.2006, 11:20
Хайде успех на Левски утре макар, че резултата ще е от 3 на горе за шампионите, но не българските ;) Иначе в четвъртък и трите мача с Х-сове. 100 %...

Hakkinen
11.09.2006, 11:26
Барселона - Левски 3:1
Бешикташ - ЦСКА 1:0
Локо - Фейенорд 1:1
Макаби - Литекс 0:0

Ford
11.09.2006, 11:40
Барселона- Левски 1
Локо СФ- Фейенорд 2
Бешикташ- ЦСКА 1
Макаби- Литекс 1
С най- голям шанс за мен е Литекс. Макаби не са кой- знае какво пък и не са домакини реално. Да се чакат точки от Левски и ЦСКА е в сферата на фантастиката. Локо СФ са толкова слаби и жалко че предвиждам поне 0-3, сега не знам холандците в каква форма са, но Локомотив са много слаби.

Ford
11.09.2006, 11:42
Какви гаври с Ювентус Императоре, те дори не знаят, че съществувате. Два мача съм гледам между вас, залепиха ви едно 5-1, едно служебно 3-0 и ви отстраниха. Такива гаври те ги наричат рутинни победи.

joro lex-a
11.09.2006, 11:49
Фейнорд тръгнаха зле в шампионата, но като че ли започват да се оправят. Вчера биха като гост, цял свят я игра тази "двойка". Локо не са толкова слаби, колкото си мисли Форд, но шансовете им са абсолютно минимални.
Барса - Левски - твърдо 1. А ако Барса играе както първия половин час срещу Осасуна, Левски отиват на разлика. Но допускам подценяване и минимална победа.
Бешикташ -ЦСКА - твърдо 1, колкото и да не ми се иска. Дори "добър турнирен резултат" няма да постигнем. С тези идеоти начело - толкова!
Макаби - Литекс - 1. Любко е доста изкуфял вече. Нали видяхте как загуби мача срещу нас. Все пак имат шанс да отстранят евреите.

Гари
11.09.2006, 12:51
Даниел Боримиров: Очаквам минимум точка

11 септември 2006 | 09:53 | Агенция "Фокус"

:)

Hakkinen
11.09.2006, 12:53
Нормално - казал е това, което искат да чуят феновете :) Реалността е друга...

Han Krum
11.09.2006, 12:56
Даниел Боримиров: Очаквам минимум точка

11 септември 2006 | 09:53 | Агенция "Фокус"

:)

Каза че добър резултат ще е 1 точка, а не минимум, айде пак полетяхте в облаците.

Императорът
11.09.2006, 14:19
Какви гаври с Ювентус Императоре, те дори не знаят, че съществувате. Два мача съм гледам между вас, залепиха ви едно 5-1, едно служебно 3-0 и ви отстраниха. Такива гаври те ги наричат рутинни победи.

Не изопачавай нещата. 3:0 спечелиха благодарение на предателството на един подуенски Юда, журналист и мръсните задкулисни игрички на УЕФА. Важното е че там, на теренът, пред очите на хората, НИЕ ГИ РАЗБИХМЕ ЗА ТРЕТИ ПЪТ !!! Всичко друго са курвенски номера на футболната централа. И много добре знаят кои сме ние - отбор от който имат три загуби от три гостувания.

Sach
11.09.2006, 19:56
Ристо пак го дръннаха за просташко държане с румънските журналисти.

VNM
11.09.2006, 19:58
Колко?

Императорът
11.09.2006, 21:31
Аз пък евала му правим на Божественият, че единствено отговори подобаващо на мръсните цигани, които обиждаха България !!!
Да Живее Ицо, смърт за Йохансон !!!

VNM
11.09.2006, 21:34
Всички са смъртни.

emos
11.09.2006, 22:17
Емос - не изкривявай въпросът ДЕИСТВИТЕЛНО ЗА ДА ТВЪРДИШ,ЧЕ СМЕШНИЦИТЕ НЕ КУПУВАТ МАЧОВЕ ТРЯБВА ДА СИ ИДИОТ И ТО ПЪЛЕН.АКО ПАК НЕ СИ РАЗБРАЛ ПРИ ТЕГЛЕНЕТО НА ЖРЕБИЯ ЗА ВЛИЗАНЕТО В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ЛЕВСКИ БЕШЕ МЕЖДУ ПОСТАВЕНИТЕ А НАИ СИЛНИЯТ ОТБОР КОИТО МОЖЕШЕ ДА СЕ ПАДНЕ БЕШЕ ИТАЛИАНСКИЯ.НА ОБРАТНИЯТ ПОЛюС ПРИ ТЕГЛЕНЕТО НА ЖРЕБИЯ ЗА УЕФА МЕЖДУ ТЪИ НАРЕЧЕНИТЕ АНОНИМНИЦИ БЯХА ПОСТАВЕНИ ЧЕРВЕНИТЕ КУРВИ,НА КОИТО ОТНОВО СЕ ПАДНА ПОРЕДНИЯТ РЕЗАН ГРАНД.ОТНОСНО СРАМОТИИТЕ В ЕВРОПА НЕ СИ СПОМНЯМ ИМЕНА ЗАЩОТО ГИ ЧУХ ЗА ПРЪВ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ АМА БЯХА НЯКАКВИ ГРАНДОВЕ ОТ РУСКИТЕ РЕПУБЛИКИ ТО НЕ БЕШЕ МТК ТО НЕ БЕШЕ ТРОИЧОСАРАИ,МОЖЕ БИ ТРЯБВА ДА ТИ ПОСОЧА ПОСЛЕДНИЯ ПОЗОР СРЕШУ 11ПИЯНИЦИ ОТ СЕЛО ДЕТО ГО НЯМА И НА КАРТАТА.А ЗАЩО НЕ НИ СВЕТНЕШ КОИ Е ЕДИНСТВЕНИЯТ БГ ОТБОР ЗАГУБИЛ В ЕВРОТУРНИРИТЕ ОТ АМАТЬОРСКИ ОТБОР.ОТНОСНО ДЕЦАТА В ДУПНИЦА МНОГО БЪРЗО ЗАБРАВИ ДЕЦАТА НА ПОДЛОГАТА ДРАЖЕВ.С ЕДНА ДУМА МНОГО ВЪЛНА КОЯТО ПРЕЧИ

emos
11.09.2006, 22:21
ИЗВИНЯВАИ,ЧЕ НЕ СЕ ОБРЪШАМ КЪМ ТЕБ С НИКА ,НО ТУК ИМАШЕ НЯКАКЪВ ПСИХИАТЪР И ЩЕ СИ ПОМИСЛИ ЧОВЕКА,ЯЕ СЪМ ОТ ВАШАТА ГРУПА.А МЕЖДУ ДРУГОТО КОГА СИ ВИЖДАЛ ТОПКА НА ЖИВО ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ

VNM
11.09.2006, 22:25
Мдаа, добре го дава Котоошо за начало. Дано най-накрая да му е минало коляното. И мача на Веско наближава. Въобще задава се емоционален и напрегнат септември.

Императорът
11.09.2006, 22:42
Емос, престани с твоите малоумни изказвания.
1. МТК е многократен шампион на Унгария - нещо което не може да се каже нито за Беверен, нито за Антверпен, нито за Олимпия.
2. Галатасарай тоже не е случаен отбор - и май ви биха и вас. Знам, че не си чувал много имена, защото е ясно, че за теб футболът започва и свършва в село Подуене, но ще се постарая да те ограмотя.
3.Кои грандове от руските републики имаш предвид - може би Шахтьор Донецк, отбор, който разбихме 3:0, въпреки че в титулярният му състав нямаше нито един, който да не е национал?
4. Не знам къде е проблемът с 11-те сръпски двуметрови животни - отстранихме ли ги? Отстранихме.
5.Не знам кой е падал от аматьори - но фк Подуене е първият и засега единствен български отлбор, отпадал от втородивизионен съперник - ШВЕЙЦАРСКИЯТ Люцерн.
6. Не разбрах за кои деца на Дражев говориш, но ние никога не бихме тръгнали да се изкарваме герои, защото сме били някакви уплашени тийнейджъри. Просто защото ние пердашим отбори от рангът на Ливърпул и Ювентина - докато за един друг "софийски" отбор (чийто фенове едни на други си викат "селяни") дори тимчета като Киево и Артмедия са граднове, победата над които е чутовен подвиг.

7. Помежду другото - това е финансов форум - нямам спомен да си писал нещо в някаква друга тема освен развлекателно-футболните и постоянно се чудя чий го дириш туканка.

8. Да.

emos
11.09.2006, 23:20
АКО РАЗБИРАШ ОТ ФИНАНСИ КОЛКОТО ОТ ФУТБОЛ,ЗНАЧИ ВСИЧКИ МАГАРЕТА РАЗБИРАТ ОТ ДУХОВА МУЗИКА.КОЛКОТО ДО КУРВИТЕ ДЕИСТВИТЕЛНО ТЕ ДЕИСТВИТЕЛНО СА НА НИВОТО НА ЛюКСЕМБУРГСКИЯ ФУТБОЛ И ДА ТИ КАЖА ОТНОСНО ПОДУЕНСКИТЕ ПРОСТИУТКИ КАКТО ТИ ГИ НАРИЧАШ.ПРОСТИТУТКА СЕ СТАВА ПО ПРИНУДА А КУРВА ПО ПРИЗНАНИЕ,ТАКА ,ЧЕ БИВША ПРОСТИТУТКА ИМА АМА БИВША КУРВА НЯМА.КОЛКОТО ДО ТОВА КАКВО ТЪРСЯ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАМ АМА НЕ ЗНАМ ЗАЩО СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ТАКИВА КАТО ТЕБЕ. МОЖЕ БИ ОТ СКУКА МОЖЕ БИ ЗА ГЪДЕЛ А.

Императорът
11.09.2006, 23:22
А ако ти разбираш животът колкото футболът, досега да си се смряскал.
А че аз разбирам от финанси, това го знаят много хора, на които ти нямаш мозък да им сметнеш и джобните.

Да.

emos
11.09.2006, 23:43
НАИСТИНА НЯМАМ МОЗЪК ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КОИ МАЛОУМНИК БИ СИ ПОВЕРИЛ ПАРИТЕ НА ТАКЪВ КАТО ТЕБ,А ЗА ДЖОБНИТЕ ДЕИСТВИТЕЛНО ДЕИСТВИТЕЛНО СИ ПРАВ,ПРОСТО НИКОГА НЕ МИ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА СИ БРОЯ МОИТЕ ЗА ДА БРОЯ ЧУЖДИТЕ.ПОНЕ МАЛКО ПОВЕЧЕ ОТ 20ТИНА ГОДИНИ

Ford
11.09.2006, 23:56
В четвъртък някогашния "евробоец" трябва да се изяви. Тогава ще видим, сега стига с тези спекулации.

Императорът
12.09.2006, 00:24
Горкият емос - поне си призна, че няма мозък...

Фордов - първо да видим настоящият "евробоец"...

Помежду другото, емос - писането с големи букви на прави изказванията ти нито по-верни, нито по изразителни, да не говорим за по-интелигентни.

Да.