IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търсим съдружник за разширяване на бизнеса - внос на входни и интериорни врати

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може да се поогледате и в търговския регистър.....коя фирма на кой е,кой до къде е стигнал и кой какво дължи...или не дължи..или му търсят някакви пари,или пък не му ги търсят.....и те така...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от micikulev
      добре, сега стига си писал дълги постове ми вземи да довършиш работата с вратите на жената. сигурно и други чакат.
      Last edited by ratten; 18.02.2017, 15:23.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        1. При така планираната възвращаемост и ръстове на оборотите да си склонен да делиш с някой дал ти 50-100К е меко казано малоумно и при всички положения ще събуди съмнение. сам си организираш началник при този сетъп, който предлагаш...
        Не знам защо вярваш на всичко което се пише тук. Ако всичко е вярно, то тук са само милюнери/ да не се бърка с милюционери/. Човека обяснява че "имаме скок в оборотите с около 40к месечно". Хайде направи си ти сметката за година какво нарастване е това. На всички домове / къщи, вили, апартаменти, офис сгради/ трябва да се сменят вратите поне по 1 път на година за да се отговори на тези цифри. Човека написа че е намерил инвеститор/ балък с пари/ , да заключват темата и край

        Коментар


        • 1. При така планираната възвращаемост и ръстове на оборотите да си склонен да делиш с някой дал ти 50-100К е меко казано малоумно и при всички положения ще събуди съмнение. сам си организираш началник при този сетъп, който предлагаш...

          2. При положение, че в момента банките търсят под дърво и камък кредитополучатели и с такъв могъщ бизнесплан би трябвало да получиш финансиране на макс 5%-6% ако имаш нещо скромно да обезпечиш тези 50К да кажем....

          извода - ако нямаш да обезпечиш един разумен кредит от банка и да си си сам господар то определено си или шушляк и някой младок дето още не се бръсне...или откровен мошеник


          ако си младок те съветвам да поработиш сам, да видиш откъде идва сухото, къде отива и чак след това да търсиш финансиране и първото ти правило да бъде за малки кредити най-добре да е от БАНКА (не ги харесвам, но поне няма да те бият или откраднат фирмата като се разработи) ... това при положение, че баба и дядо или мама и тате не ти пуснат малко начален капитал.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от micikulev
            Г-жо Пенова, не зная дали това е най удачното място за предявяване на рекламация.
            За пореден път ви казвам, че никой не ви е отказал да се оправят проблемните врати, дори и да трябва да ги сменим с нови.
            Доколкото си спомням, преди няколко дни дори ми отказахте достъп.
            Относно сроковете, вие с ясно съзнание подписахте договор за 45 работни дни, бяхте предупредена, че имаме адски много работа и може да закъснеем.Естествено бяхте компенсирана за закъснението финансово, с процентът за неустойка по въпросният договор. Моля, ако държите да се съдите с някой-правете го. Но не е тук мястото да изказвате лични мнения, защото те не са свързани с никакъв начин по темата. Недоказани са и се приемат като клевета. Поздрави.

            Относно темата за съдружие - намерихме хората, с които можем да се сработим.
            Благодаря за всички въпроси.
            замина ти имиджа. ама радвам се че си намерил балък с пари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
              Аз искам да попитам господин Мицикулев само с входни врати ли се занимават , щото ние тука бая народ преди години влезнахме през едни входни врати и все още се търсим изходните . Та ако може да почнете да правите и изходни врати , мисля че доста ще се търсят. Относно за съдружника май ст му приготвили и за него само входна врата с червен килим до нея , щото няма и дума за изходна врата.Ние тука сме бити , бити ,бити .... и препатили старци г-н Мицикулев и не отваряме вече врата зад която не знаем какво има , а ако случайно я отворим ,първо се оглеждаме за изходната врата или поне за табелка с надпис EXIT. А също е важно изходната врата да близо до входната - ей така за всеки случай.
              +2

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivanka Penova
                Господин Мицикулев,
                кого заблуждавате? Всичко, което сте написали, е пълна лъжа!

                "Огромен плюс в целият проект е, че разполагаме със собствено производсто, оборудвано със съвременна техника. Това ни дава шанс за корекции в размери, боядисване в индивидуални цветове и отстраняване на рекламации. И то в доста бързи срокове.
                А бързите срокове са ключа към успеха на проекта.
                Качвам и малко снимки на продуктите, които изработваме в момента."

                Защо не качите нашите врати, които чакахме 3 месеца, бяхме лъгани многократно и накрая, месец по-късно, се видя качественото ви производство (спукани каси, непрофесионален монтаж).
                Нито техниката ви е съвременна, нито сроковете ви са реални! Затова, съвсем скоро ще се видим в съда!
                Едва ли някой би си позволил да рискува с измамните ви обещания за светло бъдеще и огромни печалби!
                Нямате нито отношение към клиента, а вратите ви са по-зле и от китайски внос!
                При желание, мога да кача снимков материал и кореспонденция между нас, за да се запознаят всички с вас и вашата "коректност"!
                С това качество и отношение към клиента няма да оцелеете още дълго!
                P.S. Предявихме рекламация на 13 януари, а до днес включително, няма ни вест, ни кост от вас!

                Какъв бизнес, какви партньори...
                темата може да се закрива

                Коментар


                • Аз искам да попитам господин Мицикулев само с входни врати ли се занимават , щото ние тука бая народ преди години влезнахме през едни входни врати и все още се търсим изходните . Та ако може да почнете да правите и изходни врати , мисля че доста ще се търсят. Относно за съдружника май ст му приготвили и за него само входна врата с червен килим до нея , щото няма и дума за изходна врата.Ние тука сме бити , бити ,бити .... и препатили старци г-н Мицикулев и не отваряме вече врата зад която не знаем какво има , а ако случайно я отворим ,първо се оглеждаме за изходната врата или поне за табелка с надпис EXIT. А също е важно изходната врата да близо до входната - ей така за всеки случай.

                  Коментар


                  • Или някой троли, и му се получава, или някой разгромява, и му се получава.

                    Във всеки случай искам да отбележа едно - някой създава бранд. Работи по него, за да го развие до определено време. Дава време и пари, за да стигне до едно положение и накрая решава да разшири бизнеса си и прави предложение. Тук отговорът трябва да е - "мен не ме устройва на фона на това, което разбирам" или "мен ме устройва на фона на това, което разбирам". Но не, все пак е български форум, отговорите са "а`е ти си бахти тъпака", но завоалирано, за да влиза в правилата на форума.

                    (все пак някои от въпросите имат логика зад гърба си)
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      ти обърни внимание, че от новия съдружник се иска да организира вноса на заготовки за врати и да развие търговска мрежа, а ще получи акции само от фирмата за търговия ............... един вид новия съдружник ще дава на ишлиме да му правят врати и ще дава работа на micikulev от където ще печели, а отгоре на всичко micikulev иска и поне половината печалба от реализацията на вратите...

                      и отгоре на всичко micikulev си запазва правото да продава вратите през интернет...

                      дано му се върже някой, ама съм песимист, но знае ли се...

                      дано ама надали.тука балъци нема

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Naiv Разгледай мнение
                        "Нужната инвестиция ще е около 50 000лв. Като тези пари ще са напълно достатъчни да се организира всичко нужно за да заработи идеята." - от една страна казвате че ще е 50 на 50 % , после казвате , че цялото начинание по организиране на вноса и продажбите ще е 50 000 лв. те изцяло финансирано и с поет риск от новия съдружник на 100 % . Второ - твърдите че не смогвате с производството - въпросът е , защо ще организирате търговия като не смогвате да задоволите търсенето в момента . И защо измествате фокуса към търговия с вносни врати вместо да разширите производството ? То ясно - братята от Китай и къде ли не завземат всички ценови сегменти и пазарни ниши . Прекалено лесни описвате нещата на теория , и дори казвате как ще се случат точно ....... струва ми се че малко подценявате пазарните играчи - или си свършете сами работата или не бъдете такива оптимисти
                        ти обърни внимание, че от новия съдружник се иска да организира вноса на заготовки за врати и да развие търговска мрежа, а ще получи акции само от фирмата за търговия ............... един вид новия съдружник ще дава на ишлиме да му правят врати и ще дава работа на micikulev от където ще печели, а отгоре на всичко micikulev иска и поне половината печалба от реализацията на вратите...

                        и отгоре на всичко micikulev си запазва правото да продава вратите през интернет...

                        дано му се върже някой, ама съм песимист, но знае ли се...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          micikulev - китайските врати са фабрично дефектни и няма смисъл да се купуват с цел търговия освен ако не се купят с цел първо да се поправят и тогава да се продадат. .
                          един талашит който се рони как се поправя?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • micikulev - китайските врати са фабрично дефектни и няма смисъл да се купуват с цел търговия освен ако не се купят с цел първо да се поправят и тогава да се продадат. Пазара е залят с такъв боклук и всеки ужилен клиент иска да бие "търговеца" който му продаде от тази "стока".
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • "Нужната инвестиция ще е около 50 000лв. Като тези пари ще са напълно достатъчни да се организира всичко нужно за да заработи идеята." - от една страна казвате че ще е 50 на 50 % , после казвате , че цялото начинание по организиране на вноса и продажбите ще е 50 000 лв. те изцяло финансирано и с поет риск от новия съдружник на 100 % . Второ - твърдите че не смогвате с производството - въпросът е , защо ще организирате търговия като не смогвате да задоволите търсенето в момента . И защо измествате фокуса към търговия с вносни врати вместо да разширите производството ? То ясно - братята от Китай и къде ли не завземат всички ценови сегменти и пазарни ниши . Прекалено лесни описвате нещата на теория , и дори казвате как ще се случат точно ....... струва ми се че малко подценявате пазарните играчи - или си свършете сами работата или не бъдете такива оптимисти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                или си земи кредит щом си толкоз добар в тоя бизнес. защо ти е да делиш 50-50 вместо да дадеш 3-4к за лихви
                                Защо да не поеме някой друг риска с новата колекция

                                Аз ако бях производител щях да си избера човек който да ми свърши работата и да му заплатя труда подобаващо - заплата 2 К и % от оборота. Бих рискувал 50 К вместо да си тровя нервите със съдружник намерен на пътя ........... пардон, във форум ............. и да имам равен глас с него затова, че е влезал във фирмата с джобни пари...

                                Ако бях търговец не бих направил съдружие със собственик на фирма произвеждащ обекта на търговия. Бих си изградил сам мрежата от офиси и не бих заложил само на една фирма производител защото "фирмаджията" ще те фалира за отрицателно време, ако жена му реши Напротив, бих сключил договори с няколко производители които да покрият цялата гама от клиенти - от най-ниската цена на китайски врати до най-високото ниво на дизайн (италиански врати) и качество (немски врати). Като влезе клиента ще му посоча кои са китайски врати, кои са българските, къде се намират полските и румънските врати, и нека види и немски и италиански врати. Що се отнася до това, че "било хубаво да има фабрика под ръка за да се поправят некачествените врати" ще кажа, че няколко поредни некачествени достави слага край на даването на поръчки на въпросния производител. Бих създал конкурентна среда на работа между различните производители, а не да се обвържа и да съм зависим само от един...

                                Но всеки си знае как иска да работи. Акъл на никого не давам..
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X