IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Контролираната от републиканците Камара на представителите в САЩ обяви списък с три законопроекта за допълнителна финансова помощ за Украйна, Израел и Индийско-Тихоокеанския регион, макар че все още не е ясно кога ще бъдат одобрени, но е възможно това да стане още в събота.
    Украйна

    Най-голяма помощ е предвидена за Украйна - 60.84 млрд. долара в подкрепа на продължаващата трета година борба с руската инвазия. 23.2 млрд. долара ще попълнят запасите от въоръжение и боеприпаси от САЩ (от които Вашингтон може да изпраща на украинците), а 11.3 млрд. долара са за текущите военни операции в региона.

    Коментар


    • Нямам

      Коментар


      • Които е продавал права тук получи ли си вече парите, че при мен още ги няма?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

          Никой не плаша,а отварям очите на слабите трейдъри и пишман инвеститори.С извинение,но ти щом прехвърляш към NYSE точно сега, значи си от най-слабите такива .
          О! Благодаря за загрижеността! Много си мил!

          Верно, че съм от най-слабите. Портфейла ми е шестцифрен, и расте бавничко. Бих желала да расте по-бързо.

          На вън има и къси, ако не знаеш


          Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

          Коги се напечелите там ви чакаме пак обратно с обем *2
          Да, разбира се!!!
          Хихи-хихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            ...

            Аз вчера изсипах леко брутално, щото щрехвърлям към NYSE. Сигурно и другите си имат някакви прозаични причини...
            Коги се напечелите там ви чакаме пак обратно с обем *2

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

              Никой не плаша,а отварям очите на слабите трейдъри и пишман инвеститори.С извинение,но ти щом прехвърляш към NYSE точно сега, значи си от най-слабите такива .Другото което е ,че отбелязвам фактите,а именно,че акцията си е в свободно падане от 9.60лв насам заради заради силно изострената геополитическата обстановка ,която ще продължи да се влошава !

              Вече ако някой се плаши,или е страхлив по природа или знае,че е играл бинго и сега ще загуби много пари.
              Данче, един приятел търси Мечкан Бикоядов, да знаеш къде е ?
              Last edited by Zdravko74; 16.04.2024, 12:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                Аз вчера изсипах леко брутално, щото щрехвърлям към NYSE. Сигурно и другите си имат някакви прозаични причини
                Никой не плаша,а отварям очите на слабите трейдъри и пишман инвеститори.С извинение,но ти щом прехвърляш към NYSE точно сега, значи си от най-слабите такива .Другото което е ,че отбелязвам фактите,а именно,че акцията си е в свободно падане от 9.60лв насам заради заради силно изострената геополитическата обстановка ,която ще продължи да се влошава !

                Вече ако някой се плаши,или е страхлив по природа или знае,че е играл бинго и сега ще загуби много пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                  Допускам,че може да са и подплашени стискачи от форума ,които пишат,че уж нямали да продават.

                  Щото няколко пъти са го правили вече тоя номер
                  Ми... не знам

                  Що ги плашиш хората??? Нямаш акции, нали? Никакви!!! Познах, НАЛИ?

                  Аз вчера изсипах леко брутално, щото щрехвърлям към NYSE. Сигурно и другите си имат някакви прозаични причини...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                    Правилно... не е дребен! Няколко средни са
                    Допускам,че може да са и подплашени стискачи от форума ,които пишат,че уж нямали да продават.

                    Щото няколко пъти са го правили вече тоя номер

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Вчера лиснаха към 15к бройки .Не е дребен.
                      Дребни като продават е по 100-200 бройки,а останалите които пишат тук са неадекватни и вече разочаровани стискачи
                      Правилно... не е дребен! Няколко средни са

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                        тук продават дребните няма да се изненадам ако ФФ почне да пада / Калиманите да купуват на тези цени /
                        Вчера лиснаха към 15к бройки .Не е дребен.
                        Дребни като продават е по 100-200 бройки,а останалите които пишат тук са неадекватни и вече разочаровани стискачи

                        Коментар


                        • тук продават дребните няма да се изненадам ако ФФ почне да пада / Калиманите да купуват на тези цени /
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Акции се купуват когато поевтиняват, а не когато правят нови върхове
                            Именно,нали спад очакваме.....ръста засега отпада за по-натам.Геополитика,военни действия в близкия изток.......аз пък си купувам по малко.
                            Last edited by спекуланта; 15.04.2024, 22:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Като се замисли човек точно в такива моменти е добре да се купува!
                              И защо ??

                              Коментар


                              • Активният фрее-флоат е превъртян назад във времето (от септември 2021 г.) при средна цена 8,30 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X