IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спарки Елтос АД (ELTS / ELTOS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ББР започва да продава активи на "Спарки Елтос"

    https://www.capital.bg/biznes/kompan..._sparki_eltos/

    Коментар


    • Момчета, отдавна нямам тук но ми е интересен казуса и го следя. Та затова да се включа с една вметка..
      Това че производството ще бъде спасено, не значи автоматично че и сегашните акционери ще бъдат.. Помислете над това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        От послдените две седимци спряха с разпродажбите, Сега по-вероятно се разкешват епизодично играчите закачили текущото дъно с визия за бърз изход, уплашени от неизвестността, която споменаваш. Мен повече ме съмнява дали алианците чакат за да се съберат още оферти купува и да насипят още. Затова и мисля да ги чакам да се наиграят и да видим докъде ще се нулират. Някой беше правил справката, че им намалявал дела. (не твърдя че е вярно) Но все в един момент или фундаментът ще се прояви или ще свърши да продава продавеца. Очаквам и слабо лято за отчета и по-сериозни показания в края на годината, но наблюдавам с любопитство какви измислени ги прави продавеца.
        ps, флоут към днешна дата, според ЦД - 202503, акционери 986


        -като си казало А, да кажем и Б към две и половин почти години преди
        Централен Депозитар към дата: 05-06-2017
        ЦД - 202503, акционери 1024[/QUOTE]

        Коментар


        • Преди 2 години ходих на събрание. Някой ходил ли е скоро? Всички бяха много учудени, че има външен човек. Събранието се проведе в заседателна зала за около 10 ина човека. Все едно бяхме борд на директори.
          Ходих за да си изразя възмущението от информацията която чувам от търговци на пробивна техника в нашия край, защо не работят или не предлагат спарки.
          Впеечтлението ми е, че завода си работи по начин, по който им се диктува от някъде. По един или друг начин изобщо не изглеждат да имат липси на средства. В моя офис, стола ми е по-евтин, от този на който седях на събранието.
          ​​​​​Незнам как да се изразя правилно, но там сякаш всички са наясно как са счетоводно нещата с фирмата, но и са наясно, че те без пари няма да останат (и като частни лица)
          Не е препоръка за покупко продажба с акции. Имам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Прекалено много се продава и имам съмнения за Алианц, а те са много добре информирани..Много е съмнително..Прилича не на падащ нож , а на падаща гилотина и като се знае какви ги върши Пеев..
            От послдените две седимци спряха с разпродажбите, Сега по-вероятно се разкешват епизодично играчите закачили текущото дъно с визия за бърз изход, уплашени от неизвестността, която споменаваш. Мен повече ме съмнява дали алианците чакат за да се съберат още оферти купува и да насипят още. Затова и мисля да ги чакам да се наиграят и да видим докъде ще се нулират. Някой беше правил справката, че им намалявал дела. (не твърдя че е вярно) Но все в един момент или фундаментът ще се прояви или ще свърши да продава продавеца. Очаквам и слабо лято за отчета и по-сериозни показания в края на годината, но наблюдавам с любопитство какви измислени ги прави продавеца.
            ps, флоут към днешна дата, според ЦД - 202503, акционери 986
            Last edited by precakanoto; 24.10.2019, 19:00.

            Коментар


            • Прекалено много се продава и имам съмнения за Алианц, а те са много добре информирани..Много е съмнително..Прилича не на падащ нож , а на падаща гилотина и като се знае какви ги върши Пеев..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Какво ще кажеш за Гагарин , има едни 400 за купуване ,струва ли си....не съм я следил от година...,нямам!
                Че е за купуване на 5 лв си е за купуване, но като гледам все още се търгува на подобни цени, значи има и продавец. Та въпросът е дали да не ги оставим съвсем да се овъртят продавците и да го вземем още по-подценено

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Монти, по добре първо иди до предприятието да видиш работили..започвам да се съмнявам че не работи..Питам в Пловдив и никой не знае.. Да не стане като БТХ и МЕКОМ..
                  Е това и аз питам , като спря БТН с цигарите ,какво правят под тепетата ...

                  Коментар




                  • Кой си питал Кире Който си попитал, ходил ли е дотам !?

                    Коментар


                    • Монти, по добре първо иди до предприятието да видиш работили..започвам да се съмнявам че не работи..Питам в Пловдив и никой не знае.. Да не стане като БТХ и МЕКОМ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Кире. тоз избушляк ако мине 30стинки ще си изравни капитализацията с гагарин (защото има над 16 пъти повече хартийки емитирани), а от друга страна не изглежда много вероятно в следвсащите 2 г. да покаже по-добри показатели спрямо гагаринските
                        Какво ще кажеш за Гагарин , има едни 400 за купуване ,струва ли си....не съм я следил от година...,нямам!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Кире. тоз "избушляк" ако мине 30стинки ще си изравни капитализацията с гагарин (защото има над 16 пъти повече хартийки емитирани), а от друга страна не изглежда много вероятно в следващите 2 г. да покаже по-добри показатели от гагаринските
                          без препоръка
                          Last edited by precakanoto; 24.10.2019, 17:30.

                          Коментар


                          • А дано..


                            http://www.infostock.bg/download/ELT...3.OCT.2019.pdf

                            Коментар


                            • Има известие от ББР за напреднали преговори за инвеститор и подкрепа на банката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение
                                Видях, че видеото е публикувано на 09.09.2019, което предполага да е актуално. Може и да има и предходни материали. Не съм търсил.

                                Ха да ти е честито,"ОСВОБОЖДАВАНЕТО"

                                пп. - може и да има някой който и да не е рабрал ..кой си

                                stompar
                                , регистриран на 8 Май 2009 г.
                                Last edited by inta53; 19.09.2019, 21:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X