IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Холдинг Варна A АД (HVAR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.holdingvarna.com/

    Тези имат добри хотели, давали ли са дивидент някога ?
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Новата алея е супер! Като си спомня какъв рев беше на псевдо природолюбителите сега къде са да кажат едно браво, защото всеки може да направи разликата между Алея първа и Станчовата алея. Всъщност ако не беше укрепен ската Варненци можеше и да нямат вече алея, както беше започнал да се руши.

      http://www.chernomore.bg/novina-na-d...rezhnata-aleya
      Last edited by DD; 19.08.2017, 12:57.

      Коментар


      • Холдинг Варна АД с максимална загуба в края на първо тримесечиеДружеството Холдинг Варна АД е реализирало загуба за първите три месеца на годината, в размер на 2 363 хил. лв. Загубата е максимална към този отчетен период и се дължи основно на Отрицателни разлики от операции с финансови активи и инструменти в размер на 1 946 хил. лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Аз пък да взема да по гадая малко....
          Тим влиза ,тим излиза....
          Тук ликвидност нулева на маркета ама в реал финанс и сие.....бол...
          Гледам някой задоволява търсенето на 18,50...предполагам кой....свой....
          май това ще е ниво при появата на Индексния фонд....
          сигурна ще се търсят не по малко от 25 К....
          Гледам продажбите са били под 17 в изминалите 6 месеца....
          Така че 18 е горно ниво покупки...?
          Не е препоръка....
          Ще ми е интересно да чуя и други мнения....

          Понеже тази тема не се налази от много спекуланти.....а който влезнаха ,бързо излезнаха....
          Цената от 18,50-18,7 за покупки от индексния фонд ,позната....
          количество от 20-25 К почти познато....минали 20К....
          партньорски отношения с ХИМ.....познати...
          18,7 и 40 стинки при зрънчо...
          Ценат ще се регулира от мажо ....
          Излъгани спекуланти малко и същите вече излезли....
          При софикс 530 тук ще е 20 лв...
          При 560 тук щее 23 лв..
          При Софикс 430 тук ще е 16 лв....защото ще имам .м.мейкър...
          Така ,че влезнах с втората/ трета вчера.....
          Не е препоръка....

          Коментар


          • Някой знае ли какво точно става тук?
            Явно ще се случват събития на ниво над 19,00 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
              Явно всичко свързано с Варна е тим за теб Нещо параноясваш колега !!!
              А за сделката не мисля, че има нещо общо с индексния, но ти си мисли каквото си пожелаеш свободна държава сме :-)
              Бъдещето ще покаже....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Аз си казах мнението ,познах цена на пакет...на 18,5....е там нямах поръчка...
                Купувах от варчев и ИП на ТИМ ..ама все варненци...
                Кажи ти коя е истината....
                Явно всичко свързано с Варна е тим за теб Нещо параноясваш колега !!!
                А за сделката не мисля, че има нещо общо с индексния, но ти си мисли каквото си пожелаеш свободна държава сме :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                  И идея си нямаш колко си в грешка
                  Аз си казах мнението ,познах цена на пакет...на 18,5....е там нямах поръчка...
                  Купувах от варчев и ИП на ТИМ ..ама все варненци...
                  Кажи ти коя е истината....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    За съжаление пак излезнах прав.....18,50.....
                    предполагам тези бройки не са стигнали всичките в индексния и още между 18 и 22 К за попълване...
                    И идея си нямаш колко си в грешка

                    Коментар


                    • За съжаление пак излезнах прав.....18,50.....
                      предполагам тези бройки не са стигнали всичките в индексния и още между 18 и 22 К за попълване...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Приеми варианта ,че аз купувам.... и вчера и днес....достатъчно акции .... и знам кой е продавача на част от акциите...
                        съвсем нормално е една слаболиквидна акция да се опиташ да я купиш от мажоритара и да я продадеш на мажоритаря....най изгодно и за двете страни...когато става въпрос за 500 К в лева....
                        А когато има преговори има и отстъпки.....
                        Не е препоръка...

                        По написаното по-горе разбирам, че си много в час с преговорите между мажоритаря и индексния, както и че знаеш на какви цени се договарят обемите, иначе нямаше да купуваш вчера и днес на 19 и над 19 лева, което показва, че колегата Монти, участвайки в преговорите по размяна, използва вътрешна информация и спекулира.

                        Още една нелоялна постъпка, която работодателя ти не вижда, може би е сляп, но хората са го казали "кьорав карти не играе" Лошото, е че всички ние се правим на слепи и оставаме държавната администрация да ни прави на глупаци !!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          Не вярвам да се пазарят !!!
                          За мнението не съм съгласен, че не е манипулативно, изказвайки невярна информация ти подвеждаш четящите да си създават погрешна представа за ситуацията.

                          Това си е чиста проба манипулация!!

                          Пример: Гледам някой задоволява търсенето на 18,50...предполагам кой....свой....
                          към момента на написаното имаше само една сделка за 25 акции и как провери, че е свой след като сделките са анонимни дори за страните по сделката ?!?!?!?!

                          Пример 2: Къде ще е на тим интереса да продаде тези 25 К в акции ,за мен около тези граници.... ,все пак трябва да дадат цена на покупка на ЗХБГ....
                          Оставаш с впечатление, че има някакво нагласяне по отношение на търговията и едва ли не те щели да си купят зърнените а ще продадат холдинг варна. Въпроса ми е колега ти в преговорите на цените ли участваш или си дращиш за спорта ???
                          Приеми варианта ,че аз купувам.... и вчера и днес....достатъчно акции .... и знам кой е продавача на част от акциите...
                          съвсем нормално е една слаболиквидна акция да се опиташ да я купиш от мажоритара и да я продадеш на мажоритаря....най изгодно и за двете страни...когато става въпрос за 500 К в лева....
                          А когато има преговори има и отстъпки.....
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            модераторите нетолерират всеки, който пише агресивно и с лична насоченост ,без да казва нищо съществено........
                            Поста ми е толерантен и ще отговоря на твоя........
                            Средната цена е около 16,4 по инвестора ,за три месеца ,за шест месеца ,за година...
                            Може да сее качвала до 19 но с малки бройки....
                            Къде ще е на тим интереса да продаде тези 25 К в акции ,за мен около тези граници.... ,все пак трябва да дадат цена на покупка на ЗХБГ....
                            Не вярвам да се пазарят !!!
                            За мнението не съм съгласен, че не е манипулативно, изказвайки невярна информация ти подвеждаш четящите да си създават погрешна представа за ситуацията.

                            Това си е чиста проба манипулация!!

                            Пример: Гледам някой задоволява търсенето на 18,50...предполагам кой....свой....
                            към момента на написаното имаше само една сделка за 25 акции и как провери, че е свой след като сделките са анонимни дори за страните по сделката ?!?!?!?!

                            Пример 2: Къде ще е на тим интереса да продаде тези 25 К в акции ,за мен около тези граници.... ,все пак трябва да дадат цена на покупка на ЗХБГ....
                            Оставаш с впечатление, че има някакво нагласяне по отношение на търговията и едва ли не те щели да си купят зърнените а ще продадат холдинг варна. Въпроса ми е колега ти в преговорите на цените ли участваш или си дращиш за спорта ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                              МОнти гледам модераторите те толерират и се опитват да скрият истината за теб!
                              Тия 25 акции ли е задоволяване на търсенето
                              До колкото си спомням миналата година акцията ходи до близо 19 лева така, че не виждам трагедия в днешните цени.
                              модераторите нетолерират всеки, който пише агресивно и с лична насоченост ,без да казва нищо съществено........
                              Поста ми е толерантен и ще отговоря на твоя........
                              Средната цена е около 16,4 по инвестора ,за три месеца ,за шест месеца ,за година...
                              Може да сее качвала до 19 но с малки бройки....
                              Къде ще е на тим интереса да продаде тези 25 К в акции ,за мен около тези граници.... ,все пак трябва да дадат цена на покупка на ЗХБГ....
                              Last edited by Монти; 18.03.2015, 10:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Поздравления, колега!
                                Имаш ли си някакъв хабер изобщо или те касае само собствената алчност. Що за ракета, Аре не се излагайте. Не сме расли в саксии !!!
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X