IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    След този отчет, трябва да гледаме бъдещият номинал в евро май!
    Ако продължават по същата траектория на развитие, определено ще стане така

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Мисля че на номинал ще е по-справедливо оценена!
      След този отчет, трябва да гледаме бъдещият номинал в евро май!

      Коментар


      • Печалбата кърти, доста и кеш са събрали
        Click image for larger version

Name:	board.jpg
Views:	1
Size:	50.6 КБ
ID:	4160896

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

          Ами цената си беше като за фалирала компания, а те си работят, печалбата не е върха, но се вдигна около два пъти на деветмесечието, имам малко да съм в играта
          Имат и един имот, който струва милиони...може да е и над пазарната капитализация като сума...
          Last edited by dex; 19.01.2024, 16:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

            Никой не е писал тук от почти година Yori,а понеже си умно "магаренце" какво ти виждаш тук???Питам защото постоянно ни я пробутват,като добра инвестиция разни специалисти в темата "акция на деня"!P.S.Препоръки никакви разбира се нямам!
            Ами цената си беше като за фалирала компания, а те си работят, печалбата не е върха, но се вдигна около два пъти на деветмесечието, имам малко да съм в играта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

              Никой не е писал тук от почти година Yori,а понеже си умно "магаренце" какво ти виждаш тук???Питам защото постоянно ни я пробутват,като добра инвестиция разни специалисти в темата "акция на деня"!P.S.Препоръки никакви разбира се нямам!
              И на най-заспалите акции в един момент им идва времето и правят рали.. принципа на натегнатата пружина се задейства просто.
              Единственото условие това да се случи, е все пак зад акцията да стои фундамент. Е, мисля че тук го има. Последните отчети показват по-добри печалби.. имаме промяна в ръководството.. надявам се това да доведе и до промяна в политиката на компанията, съответно и в борсовото представяне на акцията. Гледаме мача. Мисля че на номинал ще е по-справедливо оценена!

              Коментар


              • Никой не е писал тук от почти година Yori,а понеже си умно "магаренце" какво ти виждаш тук???Питам защото постоянно ни я пробутват,като добра инвестиция разни специалисти в темата "акция на деня"!P.S.Препоръки никакви разбира се нямам!

                Коментар


                • Белгийската банка обяви партньорството си с „Билборд“ АД на представянето на годишния си Доклад към обществото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Доверието към чорбаджията тук е нулево! Много вода трябва да изтече, че да се променят нещата.

                    За съжаление и аз имам от тези хартии..
                    Жалко е ако се игнорират същите тези хора, които са повярвали в идеята.

                    Дано по някакъв начин променят политиката си спрямо дребните акционери и да не оставя горчив вкус сред тях. Все пак целия капиталов пазар страда и доверието трудно би се изградило или възвърнало ако го имало.

                    Коментар


                    • Доверието към чорбаджията тук е нулево! Много вода трябва да изтече, че да се променят нещата.

                      За съжаление и аз имам от тези хартии..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Имаше сплит преди време. Да, срива е голям, но важното е кога си взел. Аз не съм купувал на ИПО-то, а в последствие на дънна. Да, тук засега няма особен успех стратегията ми, но на десетки други места е имала. Вярвам че и тук ще излезе. Няма как всеки път да се правят стотици % за година, като при Алтерко, ДОХ и Агрия..
                        Ето КЗ също ги събирам на дънна години наред.. Е, може би тръгват.. 2-3-4 години чакане за 200-300% доход мен лично ме устройва идеално
                        ​​​
                        изглежда като да има потенциал, но явно трябва да се отворят очите на хората за да го осъзнаят. Та може и да се сбъдне твоето виждане зашото 200 300% са само 50-75 ст.

                        За 9 месеца печалбата излиза по близо 5 ст на акция, което си е повече от добре. Явно и аз май трябва да се поослушам Не съм чел нищо за това какво се случва, но пък да не се окаже скрита лимонка

                        Коментар


                        • Имаше сплит преди време. Да, срива е голям, но важното е кога си взел. Аз не съм купувал на ИПО-то, а в последствие на дънна. Да, тук засега няма особен успех стратегията ми, но на десетки други места е имала. Вярвам че и тук ще излезе. Няма как всеки път да се правят стотици % за година, като при Алтерко, ДОХ и Агрия..
                          Ето КЗ също ги събирам на дънна години наред.. Е, може би тръгват.. 2-3-4 години чакане за 200-300% доход мен лично ме устройва идеално
                          ​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Е, нормално, на БФБ сме все пак.. случват се такива аномалии. Затова си го обичам този пазар. Понякога ти дава безкрайно много време да видиш неща които всички игнорират, да изградиш солидна позиция. И когато пазара "открие" това което е било под носа му толкова време, да направиш трицифрена доходност
                            Надявам се да работи тази стратегия при теб!

                            Просто има друг момент, който не го разбирам. Ако решиш да излезнеш на борсата с добри намерения към дружеството и акционерите, които ти гласуват доверие да го ръководиш и да ги наградиш за това, как се получава така, че компанията се обезценява толкова много. Все пак има инструменти с които да повлияеш на цената и от малко малко да ги успокоиш тези инвеститори за инвестицията им, а с това съм сигурен, че и пазарът би се отплатил и би оценил по-справедливо компанията. Сега само проверих на колко е било предлагането - 7.30 лв. за акция!!! Т.е. при 25 ст. сега има обезценяване от близо 30 пъти.

                            Сега замисляйки се има толкова много предлагания на БФБ, които са имали същата участ като на Билборд и поради такива причини и капиталовия ни пазар няма високо доверие от нормалните хора. Но явно и финансовата ни култура стига само за толкова.

                            Наистина се надявам стратегията ти да сработи! Просто не зная колко време би ти отнело, но докато това стане явно твоята позиция тук може само да расте. Успех на всички!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bebson Разгледай мнение

                              Хахах, да, в случая едни десетина години, в които печалбата отича в [не]известна посока
                              Бе щом батя е тук работата е ясна.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Понякога ти дава безкрайно много време да видиш неща които всички игнорират, да изградиш солидна позиция.
                                Хахах, да, в случая едни десетина години, в които печалбата отича в [не]известна посока

                                Коментар

                                Working...
                                X