IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да помогнем на изявения финансов журналист Анна Брандийска!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да повдигна малко темата.
    Щом има добър ефект, нека да се "емнем" още веднъж да помогнем.
    www.investor.bg

    Коментар


    • Здравейте
      изпращам съобщение от Ани:

      Здравейте, приятели. Вчера се върнах от Истанбул, където ми бяха направени 2 вливания със стволови клетки.
      Благодаря на всички, които ме подкрепиха в този толкова труден за мен момент. Чувствам се много по-добре. Зрението ми е отлично. Говорът ми е много по-добре, чувствам сила в ръцете си.
      За да бъде операцията обаче напълно успешна, трябва да направя още 2 вливания със стволови клетки. За целта е необходимо да събера още 20 000 евро.
      Благодаря на всички, които ми помогнаха досега. Надявам се и на вашата подкрепа в бъдеще.
      С много усмивки Ани Брандийска.
      Дарителска сметка – BG26STSA93000024626467 и BIC – STSABGSF, в банка ДСК

      Коментар


      • Първоначално изпратено от t.markov Разгледай мнение
        Здравейте! Ани си има вече страница във Фейсбук:
        https://www.facebook.com/%D0%90%D0%B...7011745127554/
        Харесвам и споделям, за да достигне до повече хора! Успех!

        Коментар


        • Здравейте! Ани си има вече страница във Фейсбук:
          https://www.facebook.com/%D0%90%D0%B...7011745127554/

          Коментар


          • Тази вечер ще се съберем колеги от бившия Клуб на журналистите ААА за да обсъдим как да помогнем на Ани да събере необходимата й сума за лечението.

            Коментар


            • Здравейте, благодаря на всички за подкрепата, досега съм събрала около 25 000 лв, но ми трябват още 55–60 000 лв. Нямам друг избор, затова реших да отида. И аз мисля точно тази книга да си я взема.

              Поздрави
              Анна Брандийска

              Коментар


              • Колегите от Инвестор, дали имат обратна връзка. До къде стигна събирането на парите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  Няма проблем преводът да се направи от чужбина от сметка в евро, паунд или долари. Парите ще влязат в сметката в лева. Друг въпрос е какви обменни курсове прилагат банките. Обикновено са кожодерски дори да става дума за благородна цел.
                  Напълно си прав! Проблем няма, дори да пуснеш платежно със сгрешени атрибути, валута, код, най-любезно ще превалутират по най-дървения начин, ще те таксуват с усмивка и ще те пуснат в тръбата.
                  Когато нещо объркам дори ми се е случвало да ми се обадят по телефона.

                  Случаят тук е друг и вярвам, че не трябва нито стотинка или цент да идат накриво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Посочената сметка е в лв. (BGN)
                    По тел. инфо не дават, вярно е, че текстът, контекстът и формалната логика сочеха предимно към лв., но не открих смисъл в прилагане на техники и прийоми за издирване, та отидох в клон дск.
                    Оказа се дори, че понеже сметката е дарителска от тип ХХХХХ (тук последва някакъв дск жаргон, който не запомних), не се събира такса при вноска на каса. Изненадах се силно и позитивно.

                    В последно време Берта няколко пъти ме изненадва и все положително. Не е задължително да се правят толкова сериозни жестове като него, но вероятно никой от ползвателите на сайта няма да се затрудни от дарение в размер на някакви десетки левове.
                    Само помислете - да се съберем няколко ститин или дори 1000 човека.

                    Поощрени сте!
                    Няма проблем преводът да се направи от чужбина от сметка в евро, паунд или долари. Парите ще влязат в сметката в лева. Друг въпрос е какви обменни курсове прилагат банките. Обикновено са кожодерски дори да става дума за благородна цел.

                    Коментар


                    • Посочената сметка е в лв. (BGN)
                      По тел. инфо не дават, вярно е, че текстът, контекстът и формалната логика сочеха предимно към лв., но не открих смисъл в прилагане на техники и прийоми за издирване, та отидох в клон дск.
                      Оказа се дори, че понеже сметката е дарителска от тип ХХХХХ (тук последва някакъв дск жаргон, който не запомних), не се събира такса при вноска на каса. Изненадах се силно и позитивно.

                      В последно време Берта няколко пъти ме изненадва и все положително. Не е задължително да се правят толкова сериозни жестове като него, но вероятно никой от ползвателите на сайта няма да се затрудни от дарение в размер на някакви десетки левове.
                      Само помислете - да се съберем няколко стотин или дори 1000 човека.

                      Поощрени сте!
                      Last edited by nachev; 20.09.2017, 18:35.

                      Коментар


                      • За каузата.

                        Коментар


                        • По долу ги има мисля и аз да помогна аз обикновено давам дарения в църкви с икони
                          Банка ДСК

                          IBAN: BG26STSA93000024626467

                          BIC: STSABGSF

                          титуляр: Анна Маринова Брандийска.

                          Коментар


                          • Помагам от години на такъв приятел..Да спазва непременно диетата на проф.Джордж Джелинек- книгата е преведена на български..Моля посочете сметката и банката..
                            Last edited by Kiro; 03.10.2017, 11:39.

                            Коментар


                            • Г-н Попов,
                              Моля да споделите в каква валута е открита тази сметка.

                              Скъпа Анна,
                              Бих искал да ти вдъхна кураж и сила от името на нашата малка форумна общност.

                              Преди много години искахме да имаме и дъщеря и дори бяхме избрали името и - Анна, но Господ отреди друго.
                              Спомних си за този епизод в живота ми и след известно колебание реших, че все пак искам да ти напиша няколко думи защото откривам вероятно знамение.

                              Ние сме тук една странна, разединена група от особени индивиди, които са често и горделиви и безмилостни един към друг. Споделям с теб нещо, което със сигурност вече знаеш защото това се забелязва веднага при доближаване на тази област, но бъди убедена, че сред нас със сигурност има и много хора с големи сърца, които са съпричастни към чуждата болка.
                              Бих искал също да те поощря да продължаваш да търсиш подкрепа и съдействие от всички възможни посоки и от всякакъв вид. Доколкото разбираме от писмото на Инвестор.бг това твое страдание не е от вчера и вероятно си контактувала с групи за взаимопомощ, чувал съм и за съществуваща фондация и др. Решението може да дойде от неочаквана посока. Тук искам да споделя за теб и за други четящи за необикновената история на бившата баскетболистка Гергана Брънзова. Странно, но познавах баща и и в първия момент само името и ми привлече вниманието, като бях убеден, че става дума за спортна тематика. Оказа се, че бях попаднал случайно на едно здравно телевизионно предаване за нея и за необикновената и съдба. Това ме провокира да прочета още информация в нета за този случай. Тя е един от много малкото хора в света, която е успяла да "победи" тази болест. За огромна изненада на лекарите! Лекуващите лекари са също от турска клиника, но от контекста ставаше ясно, че победата се дължи всъщност изцяло на Гергана. Неслучайно индикирам също думата победа по този начин. Това се е случило след драстична промяна към начина и отношението към целия живот. Говоря за "живот" във физически, но и в емоционално-психологически план. Лесно е да се каже, а знаем, че е много трудно да се направи. Все пак тази жена е намерила своя път към здравето и болестните плаки са се резорбирали. Доколкото разбирам от думите и, този нейн път е бил подробно описан в две книги, които могат да се намерят, а втората е относително нова.
                              Без по никакъв начин да поставям под въпрос избрания от теб път за терапия, заострям вниманието ти и към тази възможна пътека.
                              Чувал съм и за един друг случай на българин, доктор, който живее извън страната и е успял да върне развитието на болеста до състояние да може да води един съвсем обичаен живот.
                              Само като кратка илюстрация на това в какво се е превърнал животът ни в модерната действителност, заобиколени от всякакви изкушения, включително такива от хранителната промишленост, която вероятно колкото ни храни, толкова и ни трови, искам да подчертая споделеното от Гергана за хранителния и режим. Той за много дълъг период от време е бил безкомпромисен - ползвала е само чиста, подбрана органична храна, а и до ден днешен една група храни остават забранени:
                              - всичко, което съдържа глутен,
                              - мляко и млечни,
                              - захар и изделия съдържащи захар.
                              Дори да съм споделил известни за теб неща, знай, че го правя от неподправено желание да бъда полезен!

                              Поздрави и
                              Успех!
                              Last edited by nachev; 18.09.2017, 11:42.

                              Коментар


                              • По същество - това което разбрах е че при такова заболяване имунната система трябва да се изключи просто и да се подмени с нещо друго което да работи вместо нея. Така тя няма да поправя тялото вече а това да го прави другото нещо и няма да напада и нервни клетки, нещото няма да ги атакува защото те са здрави клетки.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X