IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение

    Аз съм за!
    Всички сме "за", но практиката показва, че е изключително трудно да се организираме. Първата стъпка е някой да се наеме да събира данни за брой акции, за да видим дали въобще може да достигнем 5%. Има ли желаещ? Втората стъпка е всички да му изпратим наличните акции, за да може той да ги сметне докъде стигат...
    Ето, аз номинирам Грую. Иска ми се да направим нещо, но според мен ще се вдига пушилка 2-3 дни във форума и нищо няма да направим
    Всъщност нямам нищо против и аз да събирам данни като гарантирам, че те ще останат конфиденциални. Ако сте съгласни, ще дам мейл, на който да пращате и на определен период ще докладвам колко "сме събрали". Ако кажете друг вариант - и за него съм ЗА.
    Last edited by 15-; Вчера, 21:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Резонен въпрос!
      Ами да се съберем акционери с общо 5% от капитала и да вкараме такава точка на предстоящото ОСА!
      Ако ни подкрепят ПФ може да сменим ОД. Ако не, поне ще вдигнем шум и управляващите ще усетят че някой ги контролира все пак.
      Аз съм за!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от smartiq Разгледай мнение

        възможна ли е смяна на обслужващото дружество поради незадоволително справяне със задълженията ?
        Резонен въпрос!
        Ами да се съберем акционери с общо 5% от капитала и да вкараме такава точка на предстоящото ОСА!
        Ако ни подкрепят ПФ може да сменим ОД. Ако не, поне ще вдигнем шум и управляващите ще усетят че някой ги контролира все пак.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          To само това да беше - говорих с приятел на сериозна позиция в голяма фирма - вика, даже в задръстените улички до Дъ Мол, в празни сгради, пак ни искат 14+3 евро, а нашите? Ми онези полуидиоти от Шменти капели дават по 20 евро без ДДС за непостроена още сграда, а нашите? Ок де, нека изчакаме отчета за Кю1, ако приходите са под 2,5 милиона от наеми и такси, то са си за пребиване от некадърност и неграмотност!
          Мен не ме яд за по-ниските цени, нека правят дъмпинг. Яд ме е заради ниската запълняемост. Всичко под 70-75% е престъпна небрежност. Може ли сграда на годината да е заета на половина?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
            А Брешков и обслужващото дружество какво дремат, а не работят! Нима малко ни "скубят" с такси!
            възможна ли е смяна на обслужващото дружество поради незадоволително справяне със задълженията ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение

              Въобще не е вярно това! Е, всеки иска да си лежи в къщи и да "работи", ама работодателите не са толкова глупави. Само ограничени неща могат пълноценно да се вършат по интернет.
              мога да си върша 100% от работата дистанционно от ден 1, което беше преди почти 20 години. като на работодателите им се плаща наем, ми да си плащат. на тях им яде от маржовете
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                не знам какъв е този фетиш за офисите като мога 100% от работата да я върша от всяка точка на света благодарение на тази нова технология наречена интернет
                Въобще не е вярно това! Е, всеки иска да си лежи в къщи и да "работи", ама работодателите не са толкова глупави. Само ограничени неща могат пълноценно да се вършат по интернет.

                Коментар


                • не знам какъв е този фетиш за офисите като мога 100% от работата да я върша от всяка точка на света благодарение на тази нова технология наречена интернет
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                    А Брешков и обслужващото дружество какво дремат, а не работят! Нима малко ни "скубят" с такси!
                    To само това да беше - говорих с приятел на сериозна позиция в голяма фирма - вика, даже в задръстените улички до Дъ Мол, в празни сгради, пак ни искат 14+3 евро, а нашите? Ми онези полуидиоти от Шменти капели дават по 20 евро без ДДС за непостроена още сграда, а нашите? Ок де, нека изчакаме отчета за Кю1, ако приходите са под 2,5 милиона от наеми и такси, то са си за пребиване от некадърност и неграмотност!

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • А Брешков и обслужващото дружество какво дремат, а не работят! Нима малко ни "скубят" с такси!
                      Ръстът на печалбата на дружеството за отчетния период е ограничен до 5% заради по-силния скок на разходите

                      Коментар


                      • IT компаниите започнаха по-настойчиво да искат от служителите си да работят присъствено, като най-разпространен остава хибридният модел

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          А и да са лъжци, какво от това?...Това днешните лъжци ли са? Едно време какви лъжци имаше ехееее......
                          Факт а по едни други компании какви има и сега а ехееееей
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • А и да са лъжци, какво от това?...Това днешните лъжци ли са? Едно време какви лъжци имаше ехееее......
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Бъркаш акцията с едни Шменти капели. Ние тук си знаем фундамента и тайминга - акцията не е койн и не предлага влакче на ужасите като други. Единственият риск тук е да се окажат лъжци от управляващото дружество, но дисега са били само неможачи, но не и лъжци. Е, никога не е късно и за това де
                              Фундамент категорично има, не са лъжци според мене.
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                                Тресе те здраво FOMO.
                                Бъркаш акцията с едни Шменти капели. Ние тук си знаем фундамента и тайминга - акцията не е койн и не предлага влакче на ужасите като други. Единственият риск тук е да се окажат лъжци от управляващото дружество, но дисега са били само неможачи, но не и лъжци. Е, никога не е късно и за това де
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X