IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Trader workstation (TWS) на Interactive brokers или thinkorswim на TD ameritrade ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не, че ме е страх, просто точно това търся - по-професионалното. Благодаря ви за мненията. Явно ще си бъда с TWS щом не са чак толкова страшни. Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Кое и е професионалното на TWS?
      Екселска таблица
      От 20 години не са мръднали наникъде като визия.
      Иначе, за мен са си най-добрите.
      Точно това имам предвид - за професионалисти е, които знаят какво търсят. Ако човек очаква да има един зелен бутон за покупка и един червен бутон за продажба - няма да го бъде.

      Коментар


      • Кое и е професионалното на TWS?
        Екселска таблица
        От 20 години не са мръднали наникъде като визия.
        Иначе, за мен са си най-добрите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boyko911 Разгледай мнение

          Благодаря за разяснението и се извинявам за неточния си въпрос. Просто търся мнение от някого, който има опит с 2те платформи или е дочул, прочел за тях.
          Знам, че комисионните на ИБ са супер достъпни. Също така прочетох няколко сравнителни ревюта и определят като по-юзър-френдли, както ти спомена. Аз съм свалил TWS специално заради ниските комисионни и сега го карам на free trial. Но наистина я намирам за малко сложна. Явно ще трябва да си сваля тинкорсуим също и сам да си реша. Но все пак 7 долара комисионна ми е леко висока.

          Поздрави
          TWS е професионална платформа за хора, които вече имат опит на капиталовите пазари и знаят какво искат. Както се казва, ако те е страх от една наистина професионална платформа, значи не си за тази игра въобще!

          Нямам наблюдения от другата платформа - TWS ми върши идеална работа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            задай по-конкретно въпроса и двете са добри - можеш да си свършиш работа
            тд америтрейд има безплатна дейта и списък с безплатни етф-и, tws има повече инструменти(достъп до повече пазари) и по добри такси
            горните неща са всъщност за брокерите, за самите платформи може би тинкорсуим е по-юзър френдли
            Благодаря за разяснението и се извинявам за неточния си въпрос. Просто търся мнение от някого, който има опит с 2те платформи или е дочул, прочел за тях.
            Знам, че комисионните на ИБ са супер достъпни. Също така прочетох няколко сравнителни ревюта и определят като по-юзър-френдли, както ти спомена. Аз съм свалил TWS специално заради ниските комисионни и сега го карам на free trial. Но наистина я намирам за малко сложна. Явно ще трябва да си сваля тинкорсуим също и сам да си реша. Но все пак 7 долара комисионна ми е леко висока.

            Поздрави

            Коментар


            • задай по-конкретно въпроса и двете са добри - можеш да си свършиш работа
              тд америтрейд има безплатна дейта и списък с безплатни етф-и, tws има повече инструменти(достъп до повече пазари) и по добри такси
              горните неща са всъщност за брокерите, за самите платформи може би тинкорсуим е по-юзър френдли
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Trader workstation (TWS) на Interactive brokers или thinkorswim на TD ameritrade ?

                Здравейте,
                Ако е имало вече такава, проведена дискусия , моля да ме пренасочите, в противен случай споделете мнения коя платформа е по-добра.

                Поздрави
              Working...
              X