IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Търговия с международни акции в платформата BG Trader

    https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=448

    Коментар


    • Last edited by Монти; 18.04.2020, 23:08.

      Коментар


      • Като гледам остават само Каролци що годе добре ,освен ако и те не решат да дигнат таксите и комисионите .

        Коментар


        • Мдааа, тези от Еврофинанс взеха да прекаляват! Услугата им е примитивна, чешат с дивидентите, за сметка на това за две години вдигат достъпа до Xetra със 75%.

          Коментар


          • Пречат им и последните останали мохикани. Изгониха чужденците, като им изкупиха акциите като пени стокс, сега са се насочили към 100те дребни и тях да изгонят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pavlik5 Разгледай мнение
              от КФН днес -
              " 3. Не освобождава инвестиционния посредник „БенчМарк финанс“АД от задължението за поддържане на предпазен капиталов буфер и специфичен антицикличен капиталов буфер през 2020 г. съгласно изискванията на Наредба № 50 от 19.06.2015 г. за капиталовата адекватност, ликвидността на инвестиционните посредници и осъществяването на надзор за спазването им.:





              Тези май са го загазили и затова искат промяна на тарифата.

              Но това едва ли ще им реши проблемите.
              При Бенча май от няколко години нещата вървят надолу, дано не окапят - надявах се търговията на етф-а да ги задържи над вода. Имам сметка.
              Last edited by tony1975; 18.04.2020, 12:02.

              Коментар


              • Уважаеми клиенти,

                Уведомяваме ви, че ЕВРО-ФИНАНС АД прие промени в Тарифата за таксите и комисионите на
                ИП ЕВРО-ФИНАНС АД по операциите с клиенти. Промените в Тарифата ще влязат в сила от
                11.05.2020г.

                Със съдържанието на променената Тарифа за таксите и комисионите на ИП ЕВРО-ФИНАНС АД по
                операциите с клиенти може да се запознаете тук.


                https://www.eurofinance.bg/news-anal...ифата-4/

                Коментар


                • от КФН днес -
                  " 3. Не освобождава инвестиционния посредник „БенчМарк финанс“АД от задължението за поддържане на предпазен капиталов буфер и специфичен антицикличен капиталов буфер през 2020 г. съгласно изискванията на Наредба № 50 от 19.06.2015 г. за капиталовата адекватност, ликвидността на инвестиционните посредници и осъществяването на надзор за спазването им.:





                  Тези май са го загазили и затова искат промяна на тарифата.

                  Но това едва ли ще им реши проблемите.

                  Коментар


                  • Не е тук темата но Ercros ги виждам на 10 евро .
                    Ще питаш що?
                    Имат много силно обратно изкупуване .Бе всеки може види кво произвеждат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Аз на 3,60 но само тези който са на Хетра по света.
                      Утре май ще ни бият..

                      Как виждаш шеврон , шел и халибъртън..?
                      Аз съм по странен играч заложил съм на Ercros i Ohl Първите са може би единствените които бачкат на 100% вторите обрано сега не.могат ги шортят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        4 evro
                        Аз на 3,60 но само тези който са на Хетра по света.
                        Утре май ще ни бият..

                        Как виждаш шеврон , шел и халибъртън-утре..?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          При 4 к евро колко такса ти взима...?
                          4 evro

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            При 4к евро при Ибекс 35 4 евро ми взима Иб за мен е ок няма като тук такси ЦД и незнам кво
                            Човеко кат си видя таксите при Бенча и страх ме хваща
                            При 4 к евро колко такса ти взима...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не те разбирам....при 6600 лв 6 лева комисионна.
                              Това са 2, 3 цента при даймлер...И директно на дах..
                              При 4к евро при Ибекс 35 4 евро ми взима Иб за мен е ок няма като тук такси ЦД и незнам кво
                              Човеко кат си видя таксите при Бенча и страх ме хваща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                На мен ако ми поискат такива цени като по горе посочените забравям за БФБ ,
                                То бива наглост ама за какво ни ликвидност нищо няма .
                                Утре ще имам яснота поне от 3 Ип
                                Не те разбирам....при 6600 лв 6 лева комисионна.
                                Това са 2, 3 цента при даймлер...И директно на дах..

                                Коментар

                                Working...
                                X