Четвъртък, 31 Юли 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
mechobikov mechobikov не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 13:45

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
Добре си направил чадо и не се отчайвай младостта ти може да не се върне но спомените ще ти останат като единствена малка утеха
Надгробен камък, като говориш с нас ще МЪЛЧИШ !!!
29.05.2012, 13:41

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
След като прочетох поста Ви, съвсем импулсивно си преместих ... ъъъъ, китката от лявото зад дясното ухо
Добре си направил чадо и не се отчайвай младостта ти може да не се върне но спомените ще ти останат като единствена малка утеха
zarco zarco не е онлайн
29.05.2012, 13:41

Начално
Цитат:
Ама че многословие!? Разбрах все пак, че имаш известни притеснения относно географската ширина, но си склонен да не отдаваш голямо значение на географската дължина. Така... Всеки с приоритетите си. Разни хора, свят голям.

П.П. Голям кеф ти прави да "вкарваш" трети лица, когато отговаряш на постовете ми. Що така!?
Не съм толкова сложно изграден, за да вкарвам трети лица, но определено телето го търсят около женският индивид...

Ще опитам отново: приказките между дами - не ме касаят. Втори вариант, когато някой биха го интересували "дължини" - пасивна мека китка.

Мисля, че сега нещата отиват в различна посока на твоите предположения? Не отричам, че фантазията ти работи на големи обороти, но имай предвид, че именно тогава въртящият момент и теглителната сила - са най-малки...
mechobikov mechobikov не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 13:26

Начално
Цитат:
Велика песен !!!
Обаче няма да се наложи. Ние ще те пазим.
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 13:18

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
Извинявам се, все пак, но тематиката в разговорите между две дами - не ме засяга толкова..., нито пък ме засяга - какви точно въпроси задаваш на приятелят си - "мека китка" - /ако имаш такъв/...

Въпросът с географската дължина - не е стоял никога за решаване пред нормално мислещите мъже: те винаги са се класирали в преходите и пресечените местности, колкото и мочурливи да са били последните...
Ама че многословие!? Разбрах все пак, че имаш известни притеснения относно географската ширина, но си склонен да не отдаваш голямо значение на географската дължина. Така... Всеки с приоритетите си. Разни хора, свят голям.

П.П. Голям кеф ти прави да "вкарваш" трети лица, когато отговаряш на постовете ми. Що така!?
29.05.2012, 13:11

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
"Стари градски" на баба ти фърчилото Тук се слуша от Пърпъл през Мейдън и Металика до Сепултура и от Бийтълс през Стоунс и Цепелин до Нирвана, т.е. все евъргрийни, парчета дето ще останат вечно живи и винаги ще изпълняват своята въздействаща функция, а не такива каквито слуша днешната младеж! Всъщност чалгата има ли я още като жанр!?

П.П.И по физическо сте гола вода вече, по психологическо да не говоря, и не сте никак тактични... някои де
Разбира се - анонимността е важна за такива "свободно" изречени мнения...

...защото, ако обясни тия неща в свободен разговор на мама и тати - ония в същият момент ще му спрат джобните...
zarco zarco не е онлайн
29.05.2012, 13:07

Начално
Цитат:
Да разбирам ли, че все пак географската дължина ти допада /след като изрично не я споменаваш/!?

Извинявам се, все пак, но тематиката в разговорите между две дами - не ме засяга толкова..., нито пък ме засяга - какви точно въпроси задаваш на приятелят си - "мека китка" - /ако имаш такъв/...

Въпросът с географската дължина - не е стоял никога за решаване пред нормално мислещите мъже: те винаги са се класирали в преходите и пресечените местности, колкото и мочурливи да са били последните...
kev kev не е онлайн
29.05.2012, 13:03

Начално
Цитат:
Тука клуб на пенсионера ли сте си спретнали. Хортувайте си че годините не прощават днес ви има утре айдее на два метра. Може и клуб за стари градски песни за да не се отчайвате за изгубената младост
"Стари градски" на баба ти фърчилото Тук се слуша от Пърпъл през Мейдън и Металика до Сепултура и от Бийтълс през Стоунс и Цепелин до Нирвана, т.е. все евъргрийни, парчета дето ще останат вечно живи и винаги ще изпълняват своята въздействаща функция, а не такива каквито слуша днешната младеж! Всъщност чалгата има ли я още като жанр!?

П.П.И по физическо сте гола вода вече, по психологическо да не говоря, и не сте никак тактични... някои де, защото както Мечо (в чиито думи по принцип има много мъдрост) спомена "е грешно да се обобщава"

За последно променено от kev : 29.05.2012 в 13:27
tnm tnm не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 12:51

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
1. tnm
2. Манков

И навсякъде по българско хората ще разсъждават както в клуба на скромните
http://www.youtube.com/watch?v=rDgol4okLrE
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 12:49

Начално
Цитат:
Тука клуб на пенсионера ли сте си спретнали. Хортувайте си че годините не прощават днес ви има утре айдее на два метра. Може и клуб за стари градски песни за да не се отчайвате за изгубената младост
След като прочетох поста Ви, съвсем импулсивно си преместих ... ъъъъ, китката от лявото зад дясното ухо
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 12:46

Начално
Цитат:
... таА пък - тръгнала - като Диоген да търси!!!......, не и в таА страна, де - сгрешилО си географската ширОЧина...:D

...между другото - Диоген много е внимавал, излизайки от бъчвата, за да не го "изненада" в неочаквана позиция - именно такъв "обединител"...
Да разбирам ли, че все пак географската дължина ти допада /след като изрично не я споменаваш/!?
29.05.2012, 12:13

Начално
НАИВHИК НАИВHИК не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 11:47

Начално
Цитат:
... аз, например си представих, че - въпреки текста на песента - съм ето тук в Гърция - от позицията на фотографа - много приятна, спокойна обстановка, точно с масички на открито, палмички... отпред - Солунският залив...

http://snimki.be//store/1/121338280019.JPG
Миханиониа лий тва?
zarco zarco не е онлайн
29.05.2012, 11:47

Начално
Цитат:
В процес сме на издирване на обединител

... таА пък - тръгнала - като Диоген да търси!!!......, не и в таА страна, де - сгрешилО си географската ширОЧина...

...между другото - Диоген много е внимавал, излизайки от бъчвата, за да не го "изненада" в неочаквана позиция - именно такъв "обединител"...
artemida_sofyanska artemida_sofyanska не е онлайн
29.05.2012, 11:43

Начално
Цитат:
1. tnm
2. Манков

един глас и от мен за тнм
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 11:41

Начално
Цитат:
1. tnm
2. Манков

29.05.2012, 11:39

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
.......а пък това е за вас, все едно ви го свиря на роял в някое кръчменце на открито, където вее приятно морски бриз (е може и да не е морски..) и си пиете любимото питие, хайде поздрав за всички

ALEJANDRO FERNANDEZ Y JULIO IGLESIAS - dos corazones dos historias - http://www.youtube.com/watch?v=CcwEZ6bxtGo

... аз, например си представих, че - въпреки текста на песента - съм ето тук в Гърция - от позицията на фотографа - много приятна, спокойна обстановка, точно с масички на открито, палмички... отпред - Солунският залив...

http://snimki.be//store/1/121338280019.JPG
artemida_sofyanska artemida_sofyanska не е онлайн
29.05.2012, 11:10

Начално
Il Divo Caruso - http://www.youtube.com/watch?v=bOKi0...eature=related

п.п. след софийския фестивал с пианата на открито вече си имам "много фенове" , които ме мотивират да свиря повече и по-хубави неща...ето на това му казвам "нещо градивно"

п.п. какво нещо, понякога чуждите хора са много по-искрени и откровени в емоцията си и могат да те зарадват много повече от хора, които привидно ти изглеждат близки, а всъщност не се радват на нещата, които ти дават някакво самочувствие и те правят по-щастлив...напротив омаловажават ги, брех да му се не знае

а пък това е за вас, все едно ви го свиря на роял в някое кръчменце на открито, където вее приятно морски бриз (е може и да не е морски..) и си пиете любимото питие, хайде поздрав за всички

ALEJANDRO FERNANDEZ Y JULIO IGLESIAS - dos corazones dos historias - http://www.youtube.com/watch?v=CcwEZ6bxtGo

За последно променено от artemida_sofyanska : 29.05.2012 в 11:28
tnm tnm не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 11:05

Начално
Цитат:
Пуебло унидо хамас сера венсидо
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 11:01

Начално
Цитат:
ВЕНСЕРЕМОС!

П.П.
Добър ден, Мечо!
Добър ден, тайфата!
Пуебло унидо хамас сера венсидо
29.05.2012, 10:59

Начално
Цитат:
Чар и позитивно мислене. Още с появата си разби коравото сърце на стария морски вълк.
http://youtu.be/HfqJZTX_IdQ
Мечо вече е в "Любими"

нещо ми идва това на ум.... http://www.youtube.com/watch?v=hXOlG...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XpP1VjhHeeA

За последно променено от artemida_sofyanska : 29.05.2012 в 11:02
Kosmonavta Kosmonavta не е онлайн
29.05.2012, 10:57

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
Прав си че бизнес не се прави с бедни клиенти.Но колко според теб трябва да струва един апртамент с три стаи?С колко чисти годишни дохода на домакинство да се изплати?И с колко месечни наеми трябва да се изплати?Говоря за обикновено жилище а не за баровки къщи.Жилище с един хол 25 кв. м. кухня 15 и спалня 13.И колко % трябва да е печалбата на годишна база на инвеститора след като си махне всичките разходи?По твйта логика никой не би трябвало да работи ако няма гарантирана печалба колкото си е наумил.И аз искам тон жито да е 1000 лева ама пазара казва друго.Това което описваш ти е комунистическа икономика и води до задънена улица.Когато прогнозните парични потоци се разминат с реалността означава че този който ги е правил не става за бизнесмен и трябва да хваща мистрията.Пазара казва кое колко струва а не мераците на Пешо и Космонавта.Който е осъзнал това успява който не е хленчи.Затова има и криза и тя няма да свърши докато много глави не уврат че клиента е цар и той командва парада а не балък когото да преебем.Щото преебаните накрая знаеш кои са

Не са толкова прости нещата Бате Пешо.. Медала винаги има две страни.. Няма инвеститорска култура народа. Прави депозити и маа хлеб и лютеница. Факт е че във бившата ми фирма имахме 211 строителя на щат в добрите години. Сега има две ремонтни групи 20 човека... Цената се определя от много фактори но на задният край годишната печалба трябва да е поне няколко пъти печалбата от депозити, иначе се губи инициативата на инвеститора (както е сега) и нещата умират (пак като е сега)... Аз лично ще се върна към жилищно строителство (нама на къде да ходя защото имам 5 апрцела за тази работа в София), чак когато се раздвижи пазара или разбирай от първа копка на строежа до 100% продажба максимум 18 месеца... Иначе няма смисъл...
tnm tnm не е онлайн
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 10:56

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
Маниак - Флашданс .... ърмм?

Дефинирай "тресна" пак, че гадая? Пилона се заклати от аплодисментите или Пернишко пак е залюляло?

П.П. Вторични трусове ще имате доста - нормално, но нищо притеснително. След година ще те мързи и да се надигнеш кат' те заклати или да ставаш от креватЯ - хихи

Бата мата, Русото!
Току що съобщиха, че в Северна Италия пак ги е треснало - 5,8 по Рихтер и май пак е на същото място.
Заслужил
инвеститор
29.05.2012, 10:55

Начално
Цитат:
Мечооо тук съм никой не ме е обидил да отбележа за протокола...сега съм в сесия, имам мноооого работа и и започва магистратурата - накратко три в едно Та не оставаше време да надникна какво сте правили без мен

Sunlounger -Zara Taylor - Feels Like heaven - http://www.youtube.com/watch?v=wBRZBpZthoY
Чар и позитивно мислене. Още с появата си разби коравото сърце на стария морски вълк.
http://youtu.be/HfqJZTX_IdQ
29.05.2012, 10:47

Начално
Цитат:
добре, че ти не се, защото аз се...отчайвам и от себе си, но гледам да не давам вид

Я стига си фантазиралО - затова сме хора - за да преодоляваме трудностиТЕ и да доказваме /преди всичко - на самите себе си/ - че можем!

Затворена тема

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
31.07.2014 00:32 Любимата ви музика 6059
30.07.2014 23:42 Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят (2) 1140
30.07.2014 23:17 Кръчма "Виртуалната кръчма" (2) 5916
30.07.2014 21:18 Профил на инвеститорите на БФБ 2005
30.07.2014 17:26 Бисери и вицове (2) 830

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 04:18.