Атлантик Кепитъл ЕООД - Форум Инвестор.БГ
Понеделник, 22 Декември 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
vinkel vinkel не е онлайн
19.11.2013, 23:20

Начално
Някой знае ли тези мошеници още ли са на свобода ?!
Отговори с цитат
Наивник Наивник не е онлайн
Заслужил
инвеститор
06.11.2013, 22:11

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
Моля не ги клеветете без доказателства, защото най-малкото е подсъдно и неприлично.
Само не ми казвай, че и при тях си се ушил
Отговори с цитат
Черкезов Черкезов не е онлайн
06.11.2013, 22:07

Начално
Моля не ги клеветете без доказателства, защото най-малкото е подсъдно и неприлично.
23.10.2013, 17:34

Начално
ами защото не тръгна в желаната посока
и се наложи въпросните да станат рекламодатели
Отговори с цитат
23.10.2013, 15:37

Exclamation
Цитат:
Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
Понеже съм изтрит, че не съм писал по темата.... Ами, отключете темата!!!
http://www.investor.bg/forum/showthr...B5%D1%82%D1%81
Защо е заключена тази интересна тема ?!
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
23.10.2013, 15:32

Начално
Понеже съм изтрит, че не съм писал по темата.... Ами, отключете темата!!!
http://www.investor.bg/forum/showthr...B5%D1%82%D1%81
Отговори с цитат
23.10.2013, 14:43

Начално
Не ги ли затвориха вече тези измамници ?!
Отговори с цитат
netware5 netware5 не е онлайн
Заслужил
инвеститор
23.10.2013, 14:24

Начално
Инвесторе, ще взема да похарча 12 лева и да си купя една акция, за да ви питам на следващото ОС НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?
23.10.2013, 12:12

Начално
Защо ми триете коментарите за фирмата Ломбарди Инвест - Глобъл Маркетс - Атлантик Кепитъл? Аз работих там и видях за какво става на въпрос! Дори и да ги триете, не може да скриете истината от хората.... Дори Господари на ефира ви наблюдават постоянно!!! Цяла България ви знае вече, кой ще инвестира при вас, като дори нямате договор със служителите си, не им плащате, а искате клиенти? Представям си на тях какво им е, все пак ние им говорехме, четейки един сценарий... Пълна комедия сте.. Не хейтърите ще изчезнат, а вие!
Отговори с цитат
polax polax не е онлайн
04.10.2013, 18:00

Начално
В момента във Варна има едни наричащи се Ломбарди инвест/ предполагам, че са същите, офиса им се намира на адреса на Атлантик Кепитъл/ А относно техните експерти и профита, според тях златото края на 2012 трябваше да е над 2000$,

За последно променено от polax : 04.10.2013 в 18:06
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
04.10.2013, 12:59

Начално
Те парите не миришат, но понеже темата за Глобал Маркетс е затворена
http://www.investor.bg/forum/showthr...B1%D0%B0%D0%BB,
предполагам Инвестор може тук да ни осветли нещо повече за дейността на един от техните рекламодатели.
Та Инвесторе, всичко наред ли е с Глобал Маркетс?
Отговори с цитат
scandy scandy не е онлайн
02.06.2013, 13:15

Начално Подобни дружества
Съобщение относно дейността на дружества Ексус Маркетс ООД и Астон Маркетс ООД

http://www.fsc.bg/Saobshtenie-otnosn...D-news-3550-bg
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
02.06.2013, 12:56

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
некомпетентни са тези дето тормозят хората по телефона и
се опитват да им продадат разни услуги от които хората нямат нужда,
като за целта използват всякакви средства(най-често лъжи от сорта - имаме информация че еди кой си, купува акция х) и единствената им цел е да направят сделка
п.с. ако някой не иска да го тормозят въпросните го съветвам да запише разговора
с обещанията за големите, сигурни печалби и след това в кфн,
На запад може и да сключват сделки по телефона ама там тези дето се обаждат са минали най-малко Series 7
Върши работа и да им зададеш 2 смислени въпроса на кръст. Като например колко е моментния курс на великата акция, която предлагат или пък - на коя борса се търгува.
Отговори с цитат
ceneto ceneto не е онлайн
02.06.2013, 12:53

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от t_manev Разгледай мнение
Писнало ми е от разни хейтъри в тоя нет! Пълно е с хора, които по цял ден стоят пред компютъра и само злорадстват срещу някой или нещо. Всеки некомпетентен се мъчи да избие комплекса си като се прави, че му е ясно всичко, но лошото в случая е, че не залъгва само себе си ами и другите които четат.
некомпетентни са тези дето тормозят хората по телефона и
се опитват да им продадат разни услуги от които хората нямат нужда,
като за целта използват всякакви средства(най-често лъжи от сорта - имаме информация че еди кой си, купува акция х) и единствената им цел е да направят сделка
п.с. ако някой не иска да го тормозят въпросните го съветвам да запише разговора
с обещанията за големите, сигурни печалби и след това в кфн,
На запад може и да сключват сделки по телефона ама там тези дето се обаждат са минали най-малко Series 7
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
01.06.2013, 20:05

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от t_manev Разгледай мнение
Писнало ми е от разни хейтъри в тоя нет! Пълно е с хора, които по цял ден стоят пред компютъра и само злорадстват срещу някой или нещо. Всеки некомпетентен се мъчи да избие комплекса си като се прави, че му е ясно всичко, но лошото в случая е, че не залъгва само себе си ами и другите които четат.
Първо - какъв е проблема, че се звъни на хора? Данните на въпросните хора се закупуват легално и те доброволно са си ги предоставили, когато са си регистрирали фирма. А и стига с това комунистично мислене! В цял свят се търгува предимно по телефона.
Второ - Какво толкова ви е неприятна тази компания. Тя се занимава с това да изкарва пари на хората без те нищо да правят. Е, да, ама българинът като чуе за нещо такова, си мисли, че е измама и хуква да бяга, без дори да си направи труда да провери лично.
Трето - работата там е като всяка друга. Ако умееш да готвиш ще станеш готвач, ако умееш да караш, стани шофьор. В тази компания има всякакви хора. Който може да говори и да търгува е на телефоните, който разбира от финанси е пред мониторите и управлява милиони $ и т.н. Има и такива които са объркали призванието си и от тях искаме да си правим изводи (цитирам случая с $100)... Това е смешно! Такива хора не се задържат на работа там, защото си тръгват като н**рани, когато не могат да си изкарат парите. Заплатата ти зависи единствено от постиженията ти. Нека ви припомня - свърши комунизма! Тази компания ти дава възможност да печелиш много и да се развиваш, но ако не ти се работи, стани магазинер за 400лв и бъди спокоен, че си направил правилният избор... Дори се радвай, защото и това ти е много!
Ще кажа последно, че всеки умен ще провери, а всеки глупав ще повярва на простотията...
П.С. Аз работя в Атлантик Кепитъл и съм доволен!
Хайде бе
И за това ли се регистрира?
Отговори с цитат
t_manev t_manev не е онлайн
01.06.2013, 20:01

Начално
Първо - какъв е проблема, че се звъни на хора? Данните на въпросните хора се закупуват легално и те доброволно са си ги предоставили, когато са си регистрирали фирма. А и стига с това комунистично мислене! В цял свят се търгува предимно по телефона.
Второ - Какво толкова ви е неприятна тази компания. Тя се занимава с това да изкарва пари на хората без те нищо да правят. Е, да, ама българинът като чуе за нещо такова, си мисли, че е измама и хуква да бяга, без дори да си направи труда да провери лично.
Трето - работата там е като всяка друга. Ако умееш да готвиш ще станеш готвач, ако умееш да караш, стани шофьор. В тази компания има всякакви хора. Който може да говори и да търгува е на телефоните, който разбира от финанси е пред мониторите и управлява милиони $ и т.н. Има и такива които са объркали призванието си и от тях искаме да си правим изводи (цитирам случая с $100)... Това е смешно! Такива хора не се задържат на работа там, защото си тръгват като н**рани, когато не могат да си изкарат парите. Заплатата ти зависи единствено от постиженията ти. Нека ви припомня - свърши комунизма! Тази компания ти дава възможност да печелиш много и да се развиваш, но ако не ти се работи, стани магазинер за 400лв и бъди спокоен, че си направил правилният избор... Дори се радвай, защото и това ти е много!
Ще кажа последно, че всеки умен ще провери, а всеки глупав ще повярва на простотията...
П.С. Аз работя в Атлантик Кепитъл и съм доволен!
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 23:38

Начално
Понеже жена ми беше дълго време тормозена по телефона от от Глобал маркетс, днес реших да се избъзикам с нея и я попитах дали скоро не са и звъняли. Тя ми каза "-О-о-о ама те си сменят имената и постоянно ми звънят, но аз не им обръщам внимание". Щом жена ми, която нищо не отбира от инвестиции ги е надушила че са същите, значи са много елементарни. Чудя се дали да не даде моя телефон та после да запиша разговора и да го постна тук.

За последно променено от netware5 : 30.03.2013 в 23:41
Отговори с цитат
bate Goiko bate Goiko не е онлайн
30.03.2013, 22:59

Начално
Тия са Глобал Маркетс, напипали са ми телефона и постоянно ми се обаждат.
Обаче намерих начин как да не им слушам пледоариите, казваш им, че нямаш никакви пари и възможност за инвестиции и спират да ти обясняват!
Една особенно нахална един път ми разправя - е как така нямаш никакви пари, дай поне 100 долара Мислех да и кажа за какво мога да и дам 100 $, но се въздържах!
Отговори с цитат
MILOM MILOM не е онлайн
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 22:52

Начално
миналата седмица два пъти ми се обадиха да ми предлагат акции
а пък тия глобал току бяха поспрели
аз се чудя от къде са се сдобили с телефона ми
кой ги снабдява с такава информация
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 21:38

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
това като адрес не ми говори нищо
все пак не съм софиянец
Няма нужда да си софиянец Аз просто помня адреси, телефонни номера, имейли и т.н. и веднага ми светва червената лампа. Проверих регистрацията в Търговския регистър и излезе този адрес. И ... бинго! На същия адрес е Глобал маркетс..... Освен това чичко Гугъл казва много лоши неща за тази фирма и също така че е "подизпълнител" на Глобал маркетс.
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 21:35

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
Това би трябвало да ти е достатъчно. Бегай бързо от там!
това като адрес не ми говори нищо
все пак не съм софиянец
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 21:28

Начално
Цитат:
Седалище:
БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1618
район р-н Витоша
ж.к. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ, МАЙСТОР АЛЕКСИ РИЛЕЦ No 38, ет. 3
Това би трябвало да ти е достатъчно. Бегай бързо от там!
Заслужил
инвеститор
30.03.2013, 21:21

Начално Атлантик Кепитъл ЕООД
Чувал ли е някой тази фирма-отзиви някакви
може и на лични

може да я изтриете темата след 2 дни

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
19.12.2014 22:56 NYSE 8555
19.12.2014 14:37 Български ИП или Saxobank? 12
09.11.2014 21:41 Contrarian investing 313
05.11.2014 11:43 DAX 3162
29.09.2014 03:45 Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ? 1212

Всички времена са по ГМТ +2.Времето сега е 04:48.