Понеделник, 20 Октомври 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
Дедо Пене
19.09.2003, 15:09

Начално Кредитни услуги от небанкови институции
Бравос Отворко, един да се сети. Светни ме за ДСКъто, чета имало далавера неква.
Отговори с цитат
Otvorko
19.09.2003, 15:04

Има разбира се значение да представиш копие от последно платената сметка за ползвана
инфраструктурна услуга, като гражданин. Ако не знаете, съгласно правилата на БТК
прав или дуплексен телефонен номер се открива само след
представянето на нотариален акт за собственост или нот.заверено копие от договор за наем.
Това за кредитната институция говори много, тъй като аз лично не съм разбрал да се дава EUROLINE
на хора без собственост.
Отговори с цитат
Дедо Пене
19.09.2003, 14:48

Excuse me, ти май беше геолог, нещо под земята. Не ги фащаш тиа работи. Нема са плашиш, Четене три пати на ден.
Отговори с цитат
Дедо Пене
19.09.2003, 14:42

Ей омразна ми от такива, дето взаимстват челен опит, герой на труда. Какво взаимстване, бе товарищ това е част от елементарна процедура, с която да си гарантираш вземането. Чети по долу за гърбенето. Дедо Ви каза.
Отговори с цитат
МГУ
19.09.2003, 14:31

Това с телефона не са го измислили, а са го взаимствали от световния опит. Например на Запад, ако искаш да ползваш пшодобна услуга искат платена! сметка за телефон
Отговори с цитат
Дедо Пене
18.09.2003, 15:43

Атанасчо, нема са плашиш. Валутен борд, нема паре в родината. Банката не печата, износ нема. За това има тарикати с измислени лизингови къщи и с безбожни проценти. За търговеца пък тези къщи са манна небесна, щото плащат веднага.
Отговори с цитат
Атанас Тасев Атанас Тасев не е онлайн
18.09.2003, 15:10

Дедо Пене,
Това за гърбенето си е точно така и е редно когато не се плаща (имам предвид гърбене в
добрия смисъл-да се гони събиране на парите чрез намиране на човека). Но аз може
да съм наемател,който утре ще си излезе от този адрес. Междувременно имах възможност
да направя още няколко телефонбни проучвания и се оказа,че предлагания креди само срещу
представяне на лична карта в някои случаи е начин да направиш контакт с фирмата-доставчик
на стоката.След това те изпращат да си оправяш документите другаде.
Отговори с цитат
пм
18.09.2003, 13:54

За това точно МВФ иска да се ограничи кредитната експанзия на банките. Вижте другата тема.
Защото зад тези схеми стоят банки, които поемат риска. А всичко може да гръмне в големи размери (ако един-двама не връщат заема сред хилядите, не е проблем)
Отговори с цитат
Дедо Пене
18.09.2003, 13:47

За да скиват, дали си собственик на тел. поста, а от там, че действително живееш на този адрес. За да може ако не платиш да дойдат да те гърбят. Извинявай за стила.
Отговори с цитат
Атанас Тасев
18.09.2003, 13:44

Напоследък се появи информация за разсрочени плащания чрез отпускане на кредит
от небанкови институции за закупуване на определени стоки или търгуване на определени места.
Някои обявяват, че кредит се отпуска само при представяне на лична карта,днес прочетох,че СТИЛМЕТ
ще даде възможност да се плаща разсрочено като за документи представиш лична карта и фиш от платен телефон,
вода или топлофикация.
Не мога да направя връзката с представянето на фиша за платен телефон - какво точно ще гарантира този фиш.
Обадих се за проверка на един от търговците,предлагащи стока със заплащане по подобен начин,обясни-
ха ми,че трябва да дам още 2 телефонни номера-служебния си телефон и телефона на един човек,не живеещ на моя
адрес.Не можаха да ми обяснят смисъла.На друго място ми казаха,че е достатъчна личната ми карта и
фиш от платен телефон-те работеха с EUROLINE. Не съм питал в EUROLINE за смисъла на тези изисквания.
Има ли някой смислено обяснение за изискваната документация (карта и фиш от телефон) за даване на
малоразмерни кредити?
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
20.10.2014 15:00 Банки с депозити,гарантирани от чужди ФГВ 27
20.10.2014 14:56 Kои банки в момента дават реално потребителски кредит при благоприятни условия? 7
11.10.2014 07:35 Фонд за гарантиране на влоговете и валутен риск 22
09.10.2014 08:50 Мисля че е възможно да се подготвят фалити на банките както през 90 те? 63
02.10.2014 09:05 Мога ли да отворя сметка в чужбина от България? 45

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 16:02.