Неделя, 31 Август 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
rider rider не е онлайн
07.04.2010, 10:37

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от stilyan
Значи ще си разкрия темата с единствена цел младите трейдъро ,от който може от 1 на 1000 да излезе нещо да не слушат тия баламурници от голямата тема.
1.Сички системи вече са известни. Верно ли??
2.На сички сичко е известно. А на всички?
3.Техническия анализ е много добър инсрумент ,който отразява мисленето на тълпата , а не предвижданията на некой пишман -икономисти. А защо тая сила тълпата предимо губи?
4.Може да се печели от форекс,от сичко може да се печели. 100% вярно
5.Изберете си времеви интервал в който да работите ,а не да пускаш сделки в седмицата ,а през пет минути да се кьо ризиш в компютъра....
6.Заебете програмистките истории,има в Русия да речем по яки програмисти от вас ,досега да са източили пазара.... Някои бая добре точат....
7.Задължително е да имаш друг стабилен доход ,тва съм го обяснявал при хазарта....
8Успехи на сички млади трейдъри ,освен тези ,който пишат в форум Валутна търговия ,изключвам КОКО ,от когото и аз научих две -три неща и е алтруйст...КОКО доста неща е обяснил на много хора.Respect
Отговори с цитат
stilyan stilyan не е онлайн
06.04.2010, 16:57

Начално
Значи ще си разкрия темата с единствена цел младите трейдъро ,от който може от 1 на 1000 да излезе нещо да не слушат тия баламурници от голямата тема.
1.Сички системи вече са известни.
2.На сички сичко е известно.
3.Техническия анализ е много добър инсрумент ,който отразява мисленето на тълпата , а не предвижданията на некой пишман -икономисти.
4.Може да се печели от форекс,от сичко може да се печели.
5.Изберете си времеви интервал в който да работите ,а не да пускаш сделки в седмицата ,а през пет минути да се кьо ризиш в компютъра....
6.Заебете програмистките истории,има в Русия да речем по яки програмисти от вас ,досега да са източили пазара....
7.Задължително е да имаш друг стабилен доход ,тва съм го обяснявал при хазарта....
8Успехи на сички млади трейдъри ,освен тези ,който пишат в форум Валутна търговия ,изключвам КОКО ,от когото и аз научих две -три неща и е алтруйст...
Отговори с цитат
seleckt seleckt не е онлайн
30.11.2009, 16:16

Начално
Цитат:
Цитат:
Първоначално изпратено от seleckt
Еее!много сте я развихрили темата!
Някой с жени и пари,други с...
Стиляне,какви са тези фантазии за "подгрял "се ,мразещ се зад волана И милостиви застрахователи???
удивитилно е ,че се надяваш даже , щом има алкохол!Сам го знаеш и няма никакво значение колко застроховани МПС имаш и за какъв риск са покрити!
Впредвид това ,което казваш само може да се предполага, че главоболията със засрахователите ти са бели грижи...

поздрав
Не е така аверче ,таз компания е прибирала над 2000 лв сека година от мен ,а се циганат за 1500 лв.Както споменах досега те щети по мой коли не са изплащали .
За 6 години са зели от мен над 12000 лв ,е ако искат стабилни клиенти за 1500 ли ще ма тормозат . Те губат щото другата година се дигат застраховките ,но от мен и мой приятели ша духат супата.Въпрос на отношение към клиент и мениджмънт.Те затова акциите съм и по левче от 20 мах.
Авер...тебе тамбовский волк))
Отговори с цитат
йосиф йосиф не е онлайн
Заслужил
инвеститор
27.11.2009, 16:48

Начално
Цитат:
Цитат:
Стиляне,какви са тези фантазии за "подгрял "се ,мразещ се зад волана И милостиви застрахователи???
удивитилно е ,че се надяваш даже , щом има алкохол!Сам го знаеш и няма никакво значение колко застроховани МПС имаш и за какъв риск са покрити!
Впредвид това ,което казваш само може да се предполага, че главоболията със засрахователите ти са бели грижи...

поздрав
Не е така аверче ,таз компания е прибирала над 2000 лв сека година от мен ,а се циганат за 1500 лв.Както споменах досега те щети по мой коли не са изплащали .
За 6 години са зели от мен над 12000 лв ,е ако искат стабилни клиенти за 1500 ли ще ма тормозат . Те губат щото другата година се дигат застраховките ,но от мен и мой приятели ша духат супата.Въпрос на отношение към клиент и мениджмънт.Те затова акциите съм и по левче от 20 мах.
къв клиент бе пич..виновен,пил и плащаш..като си давал по две иляди лева да не се мислиш за златната им кокошка...сетил си се да мрънкаш га се обърнала колата
Отговори с цитат
27.11.2009, 16:46

Начално
бегайте от евроинс -неблагодарна и лошо управлявана компания....
Долара върна позиций и в края на седмицата ще видя да усиля входа даже.....
Отговори с цитат
greedforsuccess greedforsuccess не е онлайн
27.11.2009, 16:46

Начално
Цитат:
Цитат:

поздрав

Като не ти харесва я сменяш, какво толкова е трудното. Пък ако можеш си основи твоя застрахователна компания и готово и тогава ще можеш изцяло само ти да определяш правилата.
Отговори с цитат
27.11.2009, 16:42

Начално
Цитат:

поздрав
Отговори с цитат
xemus xemus не е онлайн
26.11.2009, 22:57

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от pana_bg
Адът е във волатилността.
тва е майтап нали ?!
Отговори с цитат
seleckt seleckt не е онлайн
26.11.2009, 21:51

Начално

поздрав
Отговори с цитат
precakanoto precakanoto не е онлайн
21.11.2009, 15:32

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от psycoholic
Разбирам те, брато!
Не ги разбирам жените - ти я засипваш със смси , а тя отказва да се обажда, все едно, че си някакъв маниак-преследвач!
Ти продължавай да засипваш , после се чудИ, защо им изглеждаш като манияк...- преследвач !
НЕ Е ПРЕПОРЪКА (за тези които не могат да четат !!!)
Отговори с цитат
21.11.2009, 15:22

Начално
Я да раздвижим малко темата с един страничен застрахователен въпрос.Мен ме интересува от гледна точка на некой друг аз прав ли съм или йок.
Дялнах наскоро две менчета паркирали ,но не челно а застъргване .Пътно-транспортно произшествие демек.И като излезе там ена ,викам и на ти пари -не ,вой и 166.Дойдоха юнаците и нема оправяне ,повикването записано ,а аз съответно -употребил сгорещяващи напитки ,което подчертавам МРАЗЯ ЗАД ВОЛАНА И мразим пиени шофьори ,но случва се.
Няма значение идва след месец-два от застрахователите писмо ,платете хилядя и нам колко си лева .Прави отвсякъде -алкохол и прочее.
Но има момент-аз на тия застрахователи-ЕВРОИНС-от 5-6 години им застраховам по 8-9 МПС-та и досега немат щета изплатена по моя кола,въпреки ,че ги правя с частично автокаско ,вадил съм пари щото случи се чукнат момчетата некой,но те по мен не са похарчили нищо.
И сега некак-си ми се струва ,че не е редно да ми искат пари . Иначе в съда нема смисъл да ходим,щото ще спечелят.А те през тия години да са се обадили да кажат -абе господине вие толкова коли застраховате ,щети не правите ,да ви направим ена отстъпка например -като Европейци.Кво мислите?
Иначе на форекса купих половин лот долари ,но в долар-швейк,заради суапа дългосрочно.Там на седмична се получи много любимата на коко Б2 ,което за мен е много силен сигнал. Успех на сички...
А, аз мерцедеса си го оправих за ена трета от сумата...
Отговори с цитат
bokogega bokogega не е онлайн
27.07.2009, 14:50

Начално Re: как се печели
[quote="Forex Master"]
Цитат:
Първоначално изпратено от bokogega
Такса: 98,39 лв

Това е най-новата ни разработка за надомен бизнес през Интернет.
Каква е тази разработка? Някаква книга ли е? За какво се плаща тая такса?[/quote
Незнам точно какво е,явно някоя разработка,несъм я пробвал,просто го намерих в един сайт
Отговори с цитат
24.07.2009, 10:12

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от pana_bg
Абсолютно е така ,на рулетка- завъртят я и резултата ясен, а тук първо тръгне на ена страна ,вземе ти стопа ,и отцепи закъдето е трябвало.Това трепе нерви ,освен това и в печеливша позиция си все в размисъл ,да я държа ли ,ми ако вземе да върне , я да затворя ,пък то направи още 2-300 пипса и си ядеш маратонките.
Аз почти играя вече без стопове и оттогава вися много по-малко пред компютъра ,ама не го препоръчвам на никой без неколко години опит...
Успехи на сички...
Отговори с цитат
pana_bg pana_bg не е онлайн
23.07.2009, 15:32

Начално
Отговори с цитат
borkooo_pz borkooo_pz не е онлайн
23.07.2009, 15:23

Начално
Хора,защо се заблуждавате,че от някакви си разработки за forex ще можете да печелите толкова много пари.Във форекса печелят много пари само 5% от играещите,10% печелят сравнително малко а другите 85% са губещи.
Така ,че невярвайте на някаква си разработка,ами залягаите на учене и много практика.
Отговори с цитат
borkooo_pz borkooo_pz не е онлайн
23.07.2009, 15:06

Начално
Хора,защо се заблуждавате,че от някакви си разработки за forex ще можете да печелите толкова много пари.Във форекса печелят много пари само 5% от играещите,10% печелят сравнително малко а другите 85% са губещи.
Така ,че невярвайте на някаква си разработка,ами залягаите на учене и много практика.
Отговори с цитат
psycoholic psycoholic не е онлайн
23.07.2009, 14:49

Начално
Разбирам те, брато!
Не ги разбирам жените - ти я засипваш със смси , а тя отказва да се обажда, все едно, че си някакъв маниак-преследвач!
Отговори с цитат
Хайърсъзов Хайърсъзов не е онлайн
23.07.2009, 14:31

Начално
Психото си е психо...
Отговори с цитат
psycoholic psycoholic не е онлайн
23.07.2009, 14:29

Начално
*mememe
Отговори с цитат
мечкарник мечкарник не е онлайн
23.07.2009, 14:25

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от zalagania
може supertrader ми каза по скайп ,че печели по 7000 лева на месец от форекса
Кажи на Ани, че и ти печелиш толко, за да ти пусне някоя усмивчица
Отговори с цитат
zalagania zalagania не е онлайн
23.07.2009, 14:15

Начално Re: zalagania
.......
Отговори с цитат
supertrader supertrader не е онлайн
Заслужил
инвеститор
23.07.2009, 14:03

Начално zalagania
Е ти вече откровенно лъжеш !
Отговори с цитат
23.07.2009, 14:01

Начално
......
Отговори с цитат
Forex Master Forex Master не е онлайн
Заслужил
инвеститор
22.07.2009, 16:03

Начално Re: как се печели
Цитат:
Първоначално изпратено от bokogega
Такса: 98,39 лв

Това е най-новата ни разработка за надомен бизнес през Интернет.
Каква е тази разработка? Някаква книга ли е? За какво се плаща тая такса?
22.07.2009, 15:37

Начално
.....
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
30.08.2014 22:11 USD/JPY 314
30.08.2014 15:14 Валутна търговия - FOREX 8369
30.08.2014 11:22 Златото - Балон или не ? 7194
29.08.2014 15:55 Мнения за Profit point 108
29.08.2014 12:35 Австралиецо - aud/usd , aud/jpy , eur/aud 1372

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 03:25.