Най-изгодното чейндж бюро в София - Страница 2 - Форум Инвестор.БГ
Петък, 29 Май 2015
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
Jekata Jekata е онлайн в момента
Заслужил
инвеститор
27.01.2015, 10:19

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
Някой ходил ли е в някой офис на Фактор ин,защото аз на два адреса ходих в Младост и там на адреса няма нито офис нито чейнчбюро.Може аз да съм в грешка,обаче това ми е странно.Моля за повече информация който е сменял валута да каже.Благодаря.
На Княз Александър, до Коста кафе.
Отговори с цитат
mailoff mailoff не е онлайн
27.01.2015, 10:12

Начално
Аз ползвам това на НДК, като ми се налага - откъм Витошка
Отговори с цитат
mirodimit mirodimit не е онлайн
25.01.2015, 18:15

Начално
Някой ходил ли е в някой офис на Фактор ин,защото аз на два адреса ходих в Младост и там на адреса няма нито офис нито чейнчбюро.Може аз да съм в грешка,обаче това ми е странно.Моля за повече информация който е сменял валута да каже.Благодаря.
25.01.2015, 12:16

Начално
и кое е най-изгодното,че не разбрах.
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
14.01.2015, 08:20

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от naynick Разгледай мнение
Честно казано налага ми се доста често да сменям пари и аз по-тесен марж на купува продава от тези Фактор ин не съм получавал и за малко по-големи суми ми правят по-хубав курс, но най ми е ок защото от сайта има калкулатор, с който си смятам точно, просто и самия сайт е удобен, затова го препоръчвам, разбира се и офиса ми е удобен близо е до моя срещу Народния театър. Всеки сам си избира, просто за там гарантирам, че няма измами!

Това е линка: http://factorin.bg/bg_BG/currency/ сравнявайте си с други бюра и си изберете най-удобния офис. А сайта не е еднакъв сменили са си го на .bg, а не com и то още преди няколко месеца, тъпо без да кажат...

Гледам тук таме може да играе арбитража.

http://currencycenter.eu/
Отговори с цитат
naynick naynick не е онлайн
14.01.2015, 08:04

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
Никар определено. Много добри курсове и няма баламосване. В петък им гледах последно курса на долара..., еми нямаше по-добър.
Честно казано налага ми се доста често да сменям пари и аз по-тесен марж на купува продава от тези Фактор ин не съм получавал и за малко по-големи суми ми правят по-хубав курс, но най ми е ок защото от сайта има калкулатор, с който си смятам точно, просто и самия сайт е удобен, затова го препоръчвам, разбира се и офиса ми е удобен близо е до моя срещу Народния театър. Всеки сам си избира, просто за там гарантирам, че няма измами!

Това е линка: http://factorin.bg/bg_BG/currency/ сравнявайте си с други бюра и си изберете най-удобния офис. А сайта не е еднакъв сменили са си го на .bg, а не com и то още преди няколко месеца, тъпо без да кажат...
Отговори с цитат
stat counter stat counter не е онлайн
12.01.2015, 21:53

Начално
Никар определено. Много добри курсове и няма баламосване. В петък им гледах последно курса на долара..., еми нямаше по-добър.
Отговори с цитат
onakilev onakilev не е онлайн
12.01.2015, 21:37

Начално
Извини, но сайтът, които си посочил, изглежда еднакъв с посочения в долния пост, писан през ..2013
Отговори с цитат
12.01.2015, 15:51

Начално
Тези с валутите и репотото са си сменили сайта, днес цял ден ровя да ги открия, защото си гледам курсовете им онлайн, но не ги открих. Да знаете сайта вече е така: http://factorin.bg/bg_BG/currency/
Отговори с цитат
05.06.2013, 08:55

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
Сутринта им гледах новата визия и си рекох да им видя сайта, та сте вдигнали и темата с него.
Незнам дали друг е видял, че предлагат репа.
Интересна ми е ситуацията, ако има някой инфо - да я сподели.

http://www.factorin.bg/bg_BG/repo/
Да, това е доста интересно, но е по-скоро за определен тип хора, които разбират от тази материя. Тази фирма всъщност не е само обменно бюро, те са и представители на тези бързите парични преводи Мъни Грам. Тъй като се заговорихме на касата, тяхна служителка ми каза, че всяка една от услугите им, може да я предлагаш и ти, нещо като техен представител. Аз се занимавам с други дейности, но Мъни Грам ми стана интересно и очаквам оферта от тях.

За последно променено от naynick : 12.01.2015 в 15:44
Отговори с цитат
Заслужил
инвеститор
04.06.2013, 13:57

Начално
Сутринта им гледах новата визия и си рекох да им видя сайта, та сте вдигнали и темата с него.
Незнам дали друг е видял, че предлагат репа.
Интересна ми е ситуацията, ако има някой инфо - да я сподели.

http://www.factorin-bg.com/bg_BG/repo/
Отговори с цитат
04.06.2013, 09:38

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
Това което си написал е истина,само си пропуснал да споменеш,че се отнася за цветно и за суми до 1200-1300 лева.Същата опция я ползват и Никар.Дори и да е реклама след като е положителна,лошо няма
Не знаех, че и в Никар го правят, не ми е попадало като информация
Отговори с цитат
emos emos не е онлайн
04.06.2013, 08:29

Начално
Цитат:
Ехххх, нямаше да е лошо и да ми плащат затова ;-)
Това което си написал е истина,само си пропуснал да споменеш,че се отнася за цветно и за суми до 1200-1300 лева.Същата опция я ползват и Никар.Дори и да е реклама след като е положителна,лошо няма
04.06.2013, 08:09

Начално
Ехххх, нямаше да е лошо и да ми плащат затова ;-)
Отговори с цитат
ВутеТо ВутеТо не е онлайн
04.06.2013, 08:01

гр.София бул. "Хр,Ботев" 147 ВКВ ФИНАНС
03.06.2013, 16:23

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от ttodorov75 Разгледай мнение
Явно работиш за тази компания и като си почнал дай повече инфо.На пример купувам си долари на 1.51 и след една седмица когато вече спот курса е 1.45 ти ги връщам.Какво ще ги прави компанията ти?
Не работя в тази компания, защо веднага трябва някой да реагира така, споделям какво ми се случи - не знам какво ги правят парите, но на мен ми се случи така, казаха ми го на касата, когато си сменях парите. Честно казано това, което ме питаш не ме интересува, аз си взех същите пари, които бях сменил. Пиша за да ви дам съвет къде да ходите и да не ви лъжат. Пише им го и на сайта: http://factorin.bg/bg_BG/currency/

ПС: Аз не съм сменял долари, а китайски юан, може при по-масовите валути да не е така, не знам!

За последно променено от naynick : 12.01.2015 в 15:45
Отговори с цитат
Наивник Наивник не е онлайн
Заслужил
инвеститор
03.06.2013, 16:18

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от ttodorov75 Разгледай мнение
Явно работиш за тази компания и като си почнал дай повече инфо.На пример купувам си долари на 1.51 и след една седмица когато вече спот курса е 1.45 ти ги връщам.Какво ще ги прави компанията ти?

А ако е 1,60 прайш едни бързи кинти. Ебаси якото
Отговори с цитат
ttodorov75 ttodorov75 не е онлайн
03.06.2013, 16:15

Начално
Цитат:
Искам да споделя, че няма друго обменно бюро в София или поне нямам информация за друго, което ти дава възможност да върнеш валута, която си купил от тях и то на същия курс, на който си я обменил!

Наложи ми се да пътувам спешно и тъй като не изхарчих всичко, след това си върнах левове и не загубих нищо. Бюрото се намира на Александър Батенберг 10, точно до Коста кафе, казва се ФАКТОР И.Н. Имат и сайт и си качват курсовете: www.factorin-bg.com

Дано ви е полезна тази информация!
Отговори с цитат
playmen playmen не е онлайн
03.06.2013, 14:53

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Боби Разгледай мнение
НИКАР - курсовете са добри и предлагат всички възможни валути. От години сменям само там. Едното бюро е на завоя на Раковска (в уличката, по едни стълби надолу), а другото е в нишата на Граф Ингатиев срещу Св. Седмочислениици.
Познаваш ли Боби дъ Валчер?....или както там беше!
03.06.2013, 14:02

Начално обратно изкупуване на валута
Искам да споделя, че няма друго обменно бюро в София или поне нямам информация за друго, което ти дава възможност да върнеш валута, която си купил от тях и то на същия курс, на който си я обменил!

Наложи ми се да пътувам спешно и тъй като не изхарчих всичко, след това си върнах левове и не загубих нищо. Бюрото се намира на Александър Батенберг 10, точно до Коста кафе, казва се ФАКТОР И.Н. Имат и сайт и си качват курсовете: www.factorin.bg

Дано ви е полезна тази информация!

За последно променено от naynick : 12.01.2015 в 15:46
Отговори с цитат
XY XY не е онлайн
05.03.2011, 23:16

Начално
[QUOTE=Мажоритаря;1218541]
Цитат:
Първоначално изпратено от desi.. Разгледай мнение

Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

"Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
+1
04.03.2011, 17:58

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от topgear Разгледай мнение
В ТАВЕКС търгуваме също така и с златни продукти, на следният адрес бихте могли да проверите продуктовата ни листа: http://www.tavex.bg/index.php?main=8
над 10% от курс купува до курс продава ................. не е малко множко
Отговори с цитат
Мажоритаря Мажоритаря е онлайн в момента
04.03.2011, 17:34

Начално
[QUOTE=desi..;1218427]
Цитат:
Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение

"Курсовете ни са само за информация.
Особено при по-големи суми цената ще
определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!
Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

"Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
04.03.2011, 11:45

Начално
[QUOTE=meche_cveti93;1218266]
Цитат:
Първоначално изпратено от georgi.ivanov Разгледай мнение

да не правите реклама....
поне вижте ккаво са изложили в интернет да не се излагате.......

http://nikar.net/index_files/Page303.htm
"Курсовете ни са само за информация.
Особено при по-големи суми цената ще
определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
29.05.2015 10:36 Валутна търговия - FOREX -Технически анализ 2252
29.05.2015 05:05 Валутна търговия - FOREX 10792
28.05.2015 23:49 Кога започнахте с форекс? 65
28.05.2015 23:45 Какво ще стане с еврото ако Гърция излезе от еврозоната? 7
28.05.2015 23:39 USD/JPY 681

Всички времена са по ГМТ +2.Времето сега е 10:06.