Най-изгодното чейндж бюро в София - Страница 2 - Форум Инвестор.БГ
Неделя, 01 Март 2015
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
naynick naynick не е онлайн
03.06.2013, 15:02

Начално обратно изкупуване на валута
Искам да споделя, че няма друго обменно бюро в София или поне нямам информация за друго, което ти дава възможност да върнеш валута, която си купил от тях и то на същия курс, на който си я обменил!

Наложи ми се да пътувам спешно и тъй като не изхарчих всичко, след това си върнах левове и не загубих нищо. Бюрото се намира на Александър Батенберг 10, точно до Коста кафе, казва се ФАКТОР И.Н. Имат и сайт и си качват курсовете: www.factorin.bg

Дано ви е полезна тази информация!

За последно променено от naynick : 12.01.2015 в 16:46
Отговори с цитат
XY XY не е онлайн
06.03.2011, 00:16

Начално
[QUOTE=Мажоритаря;1218541]
Цитат:
Първоначално изпратено от desi.. Разгледай мнение

Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

"Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
+1
04.03.2011, 18:58

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от topgear Разгледай мнение
В ТАВЕКС търгуваме също така и с златни продукти, на следният адрес бихте могли да проверите продуктовата ни листа: http://www.tavex.bg/index.php?main=8
над 10% от курс купува до курс продава ................. не е малко множко
Отговори с цитат
Мажоритаря Мажоритаря е онлайн в момента
04.03.2011, 18:34

Начално
[QUOTE=desi..;1218427]
Цитат:
Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение

"Курсовете ни са само за информация.
Особено при по-големи суми цената ще
определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!
Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

"Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
04.03.2011, 12:45

Начално
[QUOTE=meche_cveti93;1218266]
Цитат:
Първоначално изпратено от georgi.ivanov Разгледай мнение

да не правите реклама....
поне вижте ккаво са изложили в интернет да не се излагате.......

http://nikar.net/index_files/Page303.htm
"Курсовете ни са само за информация.
Особено при по-големи суми цената ще
определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!
Отговори с цитат
topgear topgear не е онлайн
04.03.2011, 12:40

Начално ОБМЕН НА ВАЛУТА
Здравейте, на следният интернет адрес бихте могли да намерите винаги актуалните валутни котировки на ТАВЕКС ЕООД: http://www.tavex.bg/index.php?main=5

Ние от ТАВЕКС ЕООД търгуваме с над 40 основни валути и винаги разполагаме с по-големи наличностти, независимо колко екзотична е валутата.

В ТАВЕКС търгуваме също така и с златни продукти, на следният адрес бихте могли да проверите продуктовата ни листа: http://www.tavex.bg/index.php?main=8

За допълнителна информация можете да се свържете с нас на 02/ 9 888 666 или 0878 86 11 80.

Весели празници!

За последно променено от topgear : 04.03.2011 в 12:55
Отговори с цитат
misho81 misho81 не е онлайн
04.03.2011, 10:54

Начално
[QUOTE=meche_cveti93;1218266]
Цитат:

да не правите реклама....
поне вижте ккаво са изложили в интернет да не се излагате.......

http://nikar.net/index_files/Page303.htm
така като гледам май те се излагат ---вижте тука http://www.tavex.bg сссссссс наи яките
Отговори с цитат
miroslav71 miroslav71 не е онлайн
03.03.2011, 15:23

Начално
Цитат:
Най доброто без спор е това на ъгъла на бл.Витоша 36 и ул.Гладстон 33 никар-2005 ...аз съм техен клиент и съм много доволен .Работят с всички видове валути на борсови цени ,което е уникално за Българсия пазар !
Аз също съм мноого доволен от тях ,говоря за тези на бл.ВИтоша ,хем работят с по-добри курсове хем в пъти по бързо от другите бюра,ходил съм и на това на Графа но винаги са били с по-лош курс(говоря за турски лири) и работят 3 пъти по бавно.Според мен лично никар-2005 на бл.ВИтоша са най добри !
Отговори с цитат
georgi.ivanov georgi.ivanov не е онлайн
03.03.2011, 15:12

Начално
А мнението ми за "Никар" се покрива едно към едно с това на marin1, напълно съм доволен от тях. Веднъж ми се наложи да пътувам до Малайзия и се учудих, че имат малайзийски рингити в наличност!!!

Аз лично вчера минах през графа курса им беше 0.0194 за сръбски динар а на другото място никар-2005 си ги взех на 0.01928 ?? кажи ми според теб не е ли по -добър курса?

За последно променено от модератор : 08.03.2011 в 15:34
Отговори с цитат
georgi.ivanov georgi.ivanov не е онлайн
03.03.2011, 12:42

Начално СПОРЕД МЕН
Най доброто без спор е това на ъгъла на бл.Витоша 36 и ул.Гладстон 33 никар-2005 ...аз съм техен клиент и съм много доволен .Работят с всички видове валути на борсови цени ,което е уникално за Българсия пазар !
Отговори с цитат
kukuvicata kukuvicata не е онлайн
30.11.2006, 13:42

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от torbalan
Е, аз не го знам Как се казва, защото там има повече от едно бюра?
иди там и питай за бюрото на Поли Пантев - всеки ще ти го покаже
Отговори с цитат
T.A.D. T.A.D. не е онлайн
31.10.2006, 18:10

Начално
Торбалане, да ти кажа, че междубанковият, кешовият и форекса са различни пазари (понякога много различни). И понеже преполагам копетентност от твоя страна, трябва да уточниш какво значи "добри". Две от условията са да няма скрити комисионни и да са с тесни спредове, но понякога както някой е написал по долу за кипърските лири, може да намериш изгоден курс за теб и при висок спред, но в някой по-забутан чейндж. И може би, ако им обясняваш много, може(както май Лоозър) да те гледат като фосил. А по въпроса с обажданията да ти кажа-много е удобно. Ако си сериозен клиент и ти трябва сигурен курс е по добре да ти го обещаят веднага по телефона, защото докато стигнеш на място, може нещата да са се променили в лоша посока, но за това трябва да си се доказал, като сериозен клиент на ченчаджията. Моето предложение за най добро бюро е на ул.Гладстон и бул. Витоша на 10метра навътре по улицата към бул. Хр. Ботев ! Просто като минаваш отиди да видиш как и какво котират!
Отговори с цитат
Fibo-fen© Fibo-fen© не е онлайн
31.10.2006, 11:02

Начално
bali,...maa mu,...probvali pri varchev ?
Отговори с цитат
Fibo-fen© Fibo-fen© не е онлайн
31.10.2006, 11:01

Начално
bali,...maa mu,...probvali pri varchev ?
Отговори с цитат
dara2 dara2 не е онлайн
04.04.2006, 13:52

Начално
Не знам за тези бюра на Стамболийски но на бул.Витоша на паркинга на пилоните на НДК за мен е най-доброто валутно бюро винаги е спокойно работят отлично и курсовете им са перфектни правят се отстъпки и винаги има в наличност каквото ти трябва.Препоръчвам ви го.
Отговори с цитат
tup, no uporit tup, no uporit не е онлайн
25.03.2006, 20:04

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от netware5
На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
Abe vijdal sum opashki tam, no maj znam edno po-izgodno MG se kazva, na krustovisteto pri sportnata palata, na pirkata na troleja, posoka Patriarha. Spreda e minimalen, no po prinzip, ako naistina stava vupros za po 200-300 USD spreda njama nikakvo zanchenie. Tva e ako obmenjash suma kratna na 1000
Отговори с цитат
Shockwave Shockwave не е онлайн
23.03.2006, 18:53

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Han Krum
Всеки го знае на магурата срешу НДК.
да, аз винаги там сменям т.нар. "Поли" заради покойният му собственик
Отговори с цитат
B.Graham B.Graham не е онлайн
Заслужил
инвеститор
23.03.2006, 18:23

Начално
A бюрото в подлеза на ЦУМ, онова дето логото му имитира това на Райфайзенбанк, не го ползвайте.Мошенници са.
Отговори с цитат
ПИЧ ПИЧ не е онлайн
23.03.2006, 18:23

Начално
Едни от най добрите Ченч бюра са на бул Стамболийски (в началото). Едното е ченч ЛЕОН, до офиса на ПИБ, или до Върховния административен съд - което ви е по познато.
Срещу това бюро(през бул.Стамболийски) има още две бюра /те са на реда на офиса на Застрах.компания ОРЕЛ/
Много добри котировки, няма комисионни, няма измами.
Големи фирми дори правят сделки при тях.
Отговори с цитат
rusi rusi не е онлайн
23.03.2006, 18:11

Начално
A oki Az pitam zashtoto nqkoi si otvarqt po dve smetki v banka naprimer v EUR i BGN ili USD i BGN i imitirat turgoviq li ne znam i az kakva e dalaverata, ta zatova te pitam
23.03.2006, 14:03

Начално
Целта я обясних някъде в темата вече - редовно ми се налага да обменям по малко валута.
Посочените бюра наистина ми помогнаха - някои ги бях забравил, а други научих. Добри са.
Благодаря на включилите се.
Отговори с цитат
rusi rusi не е онлайн
23.03.2006, 03:56

Начално
Torbalane shte razqsnish li kakva e celta na zanqtieto
Заслужил
инвеститор
05.01.2006, 16:14

Начално
На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
01.03.2015 12:12 Златото - Балон или не ? 8768
01.03.2015 10:29 USD/JPY 616
01.03.2015 09:24 Валутна търговия - FOREX 10272
01.03.2015 05:06 Американски акции и опции 69
28.02.2015 13:22 USD мнения... 163

Всички времена са по ГМТ +2.Времето сега е 12:56.