Сряда, 03 Септември 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
Fibo-fen© Fibo-fen© не е онлайн
31.10.2006, 11:01

Начално
bali,...maa mu,...probvali pri varchev ?
Отговори с цитат
dara2 dara2 не е онлайн
04.04.2006, 13:52

Начално
Не знам за тези бюра на Стамболийски но на бул.Витоша на паркинга на пилоните на НДК за мен е най-доброто валутно бюро винаги е спокойно работят отлично и курсовете им са перфектни правят се отстъпки и винаги има в наличност каквото ти трябва.Препоръчвам ви го.
Отговори с цитат
tup, no uporit tup, no uporit не е онлайн
25.03.2006, 20:04

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от netware5
На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
Abe vijdal sum opashki tam, no maj znam edno po-izgodno MG se kazva, na krustovisteto pri sportnata palata, na pirkata na troleja, posoka Patriarha. Spreda e minimalen, no po prinzip, ako naistina stava vupros za po 200-300 USD spreda njama nikakvo zanchenie. Tva e ako obmenjash suma kratna na 1000
Отговори с цитат
Shockwave Shockwave не е онлайн
23.03.2006, 18:53

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Han Krum
Всеки го знае на магурата срешу НДК.
да, аз винаги там сменям т.нар. "Поли" заради покойният му собственик
Отговори с цитат
B.Graham B.Graham е онлайн в момента
Заслужил
инвеститор
23.03.2006, 18:23

Начално
A бюрото в подлеза на ЦУМ, онова дето логото му имитира това на Райфайзенбанк, не го ползвайте.Мошенници са.
Отговори с цитат
ПИЧ ПИЧ не е онлайн
23.03.2006, 18:23

Начално
Едни от най добрите Ченч бюра са на бул Стамболийски (в началото). Едното е ченч ЛЕОН, до офиса на ПИБ, или до Върховния административен съд - което ви е по познато.
Срещу това бюро(през бул.Стамболийски) има още две бюра /те са на реда на офиса на Застрах.компания ОРЕЛ/
Много добри котировки, няма комисионни, няма измами.
Големи фирми дори правят сделки при тях.
Отговори с цитат
rusi rusi не е онлайн
23.03.2006, 18:11

Начално
A oki Az pitam zashtoto nqkoi si otvarqt po dve smetki v banka naprimer v EUR i BGN ili USD i BGN i imitirat turgoviq li ne znam i az kakva e dalaverata, ta zatova te pitam
23.03.2006, 14:03

Начално
Целта я обясних някъде в темата вече - редовно ми се налага да обменям по малко валута.
Посочените бюра наистина ми помогнаха - някои ги бях забравил, а други научих. Добри са.
Благодаря на включилите се.
Отговори с цитат
rusi rusi не е онлайн
23.03.2006, 03:56

Начално
Torbalane shte razqsnish li kakva e celta na zanqtieto
Заслужил
инвеститор
05.01.2006, 16:14

Начално
На Цариградско шосе, спирката "Студентски общежития", посока центъра. Много съм доволен от тях от години.

Най-изгоден спред за евро обаче дават някои банки, но при обмяна на валута по сметки. Например ПИБ дава 1.946/1.959, а Пощенска трепе рибата с 1.952/1.957 притова и безкасово и касово. Само за касовата обмяна не знам дали има комисиона. За безкасовото няма със сигурност. Отваряш си две сметки във виртуалния клон на ПИБ или в Пощенска и си обменяш на воля...
Отговори с цитат
torbalan torbalan не е онлайн
05.01.2006, 14:01

Начално
Сещам се горе долу къде са онези бюра, Лузър, мерси пак. Търся лева като крайна валута, да, или с левове да купя. Иначе знам че се прекарвам когато превъртам директно евро-долар примерно. Но няма как, сумите ми са малки.
Боби, да онези бюра са добри особено за по-екзотични валути. Не бях обаче сигурен дали непременно са добри и за основните.
Отговори с цитат
Боби Боби не е онлайн
05.01.2006, 13:18

Начално
НИКАР - курсовете са добри и предлагат всички възможни валути. От години сменям само там. Едното бюро е на завоя на Раковска (в уличката, по едни стълби надолу), а другото е в нишата на Граф Ингатиев срещу Св. Седмочислениици.
Отговори с цитат
looser looser не е онлайн
05.01.2006, 13:16

Начално
От написаното не разбрах дали ще търсиш лева като крайна валута защото ако искаш да обмениш долари в евро или обратно те прекарват през лева като междинна валута и те набутват. За съжаление май не може директно през такива бюра. Поне така ми каза една от служителките ама те са супер зле та попитай ама някой дето разбира. Щото оная като й говорих и ме гледаше като полезно изкопаемо
Спомената операция съм правил точно чрез реална доставка на валута и там става перфектно
05.01.2006, 13:10

Начално
Между Сливница и този новия булевард срещу бившия партиен дом (От 15 години живея в София и още съм супер зле с улиците) са и 3-те. Около нивото на Пиротска се падат всичките.
05.01.2006, 13:01

Начално
Мерси, Лузър, но нуждите ми са по-скромни - суми кеш до 200-300 долара/евро или еквивалентно.
Отговори с цитат
05.01.2006, 12:59

Начално
Къде на Ботев, между пл. Македония и 5тте кьошета ли?
Отговори с цитат
looser looser не е онлайн
05.01.2006, 12:58

Начално
torbalane, да кажа още, че ако искаш да сменяш повечко пари (кратни на 1000) можеш да го направиш на добър спред и през някой ИП, който предлага услугата реална доставка на валута. ДелтаСток го правят със сигурост. По този начин всичко минава по банков път. На електронната им платформа фиксираш курса (искат 10% налични обаче от стойността на сделката). Пращаш им парите на Виртуалния Клон (ПИБ) и те ти ги връщат в посочената сметка в исканата валута. Има такса превод от скоро към Юридеическо лице 0,2% май но пак е по-добрият вариант отколкото да търсиш котировки през банкови дилъри.

Успех
05.01.2006, 12:38

Начално
Сменял съм на онова до паркинга на НДК. Скоро като сменях видях, че са увеличили спреда. Онова другото един приятел сменя наскоро ама в неработен ден и спреда беше доста разширен (нормално е).
Това, което исках да кажа, че на Ботев по едно време спреда беше 0,4 стотинки за долар/лев и 0,2 стотнки за евро/лев. Там съм сменял най-много. Все още има 3 финансови къщи, които извършват обмяна на валута на тази улица с изгоден спред.
05.01.2006, 12:28

Начално
А-ха, май се сещам!
Отговори с цитат
VNM VNM не е онлайн
05.01.2006, 11:57

Начално
Здравейте и за много години на всички форумци.
Бюрата там се 2 едно до друго - верното се познава по опашката пред него. Пред другото хора не се събират
Отговори с цитат
05.01.2006, 11:56

Начално
Е, аз не го знам Как се казва, защото там има повече от едно бюра?
Отговори с цитат
Han Krum Han Krum не е онлайн
Заслужил
инвеститор
05.01.2006, 11:45

Начално
Всеки го знае на магурата срешу НДК.
Отговори с цитат
05.01.2006, 11:43

Начално Най-изгодното чейндж бюро в София
Кое според вас е най-изгодното чейндж бюро в София, където без предварителни обаждания и препоръки човек може да отиде и намери най-добри курсове купува и продава?
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
03.09.2014 01:59 Познавате ли хора които се спечелили от форекс ? 192
02.09.2014 22:10 USD/JPY 318
02.09.2014 21:22 Валутна търговия - FOREX 8384
02.09.2014 14:51 Златото - Балон или не ? 7180
02.09.2014 09:26 Австралиецо - aud/usd , aud/jpy , eur/aud 1374

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 02:42.