Сряда, 20 Август 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
danail1233 danail1233 не е онлайн
24.03.2012, 01:18

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от kalino_1970 Разгледай мнение
високопродуктивни орехови дръвчета с отлично качество
www.orehrazsadnik.com
na kakva cena?? i ot kade si
Отговори с цитат
kalino_1970 kalino_1970 не е онлайн
28.02.2012, 10:21

Начално Разсадник за орехи razsadnik za orehi
високопродуктивни орехови дръвчета с отлично качество
www.orehrazsadnik.com
10.02.2012, 18:57

Начално фъстъци
sort:Karina,gr.Sadovo kol.kolo 200kg-------za kontakti:0889522537
Отговори с цитат
lah_69 lah_69 не е онлайн
23.01.2012, 20:07

Начално orexi -2 lv 0897041165
Продавам орехи черупка, над средна големинина, цвят махагон 2 лв. кг. за количества отстапка. на ядка 8 лв тел 0897041165

За последно променено от lah_69 : 23.01.2012 в 20:09
Отговори с цитат
abcto abcto не е онлайн
27.12.2011, 15:31

Начално Орехи, орехови ядки
Здравейте, търся да купя орехи и орехови ядки. С черупки минимум 1 тон, ядки минимум 100 кг.
+ протокол за изпитване + фактура
abc_fun@abv.bg

За последно променено от abcto : 19.01.2012 в 12:12
Отговори с цитат
Cvetan Cvetan не е онлайн
13.11.2011, 14:21

Начално Орехови ядки
Продавам целогодишно орехови ядки,сортирани по категорий и пакетирани. При количества отстъпки.

телефон:0888832829
0897959373 Цонев
Отговори с цитат
blgdesign blgdesign не е онлайн
15.11.2010, 10:57

Начално Продавам интернет страница за орехи
Проавам интернет страница за Орехов разсадник - orehrazsadnik.wwwbg.info
Страницата е направена по поръчка на клиент, който не я заплати.
Страницата има чудесни позиции при търсене в Гугъл.
Страницата е регистрирана в платени и безплатни каталози.
В страницата са публикувани телефони на фирмата, на които ни звънят и питат за орехови ядки, фиданки и т.н. но не можем да им отговорим на запитванията.
Можем да сменим всичко по страницата, снимки, текст, телефони ....
Цена: 189 лв. със включен под-домейн и хостинг за 1 година, и вип регистрация във vip-firmi.com
За повече информация 0899 154 164, или посетете blgdesign.com
Отговори с цитат
Georgi Georgi не е онлайн
26.09.2010, 10:44

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от kalbureti Разгледай мнение
Имам до Пазарджик 7 декара и още около 2 декара някой ако се интересува може да ми пише и да се комбинира ме.
Ореха иска сухо место. Някъде на склон, и скално. При повече влага, както е в равнината около Пазарджик, ядката боледува от нещо, и става черна и горчива.
Отговори с цитат
aisedora aisedora не е онлайн
26.09.2010, 10:34

Начално Диамантено дърво
Цитат:
Първоначално изпратено от kalbureti Разгледай мнение
Имам до Пазарджик 7 декара и още около 2 декара някой ако се интересува може да ми пише и да се комбинира ме.
kalbureti,пощата ми е radevagery@abv.bg.
Имам земя,която се чудя какво да я правя и определено с това дърво искам да пробвам ,подай малко повече информация.как се развъжда и т.н.
Отговори с цитат
Q10
25.03.2010, 20:59

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от PeterDelchev
Матенце,

това за което говориш е "Млад фермер". В момента броя на проектите, които кандидатстват превишава доста реалните възможности на програмата. И ме е страх да се представя тогава на какъв принцип избират "печелившите" ...
идва една бележчица с номерчето на проекта и с една удивителна,и под сурдинка това не е желателно...и този който го разглежда,отива взема наново съответния проект и започва наново да го разглежда и да нанася корекции
Отговори с цитат
PeterDelchev PeterDelchev не е онлайн
25.03.2010, 20:49

Начално
Матенце,

това за което говориш е "Млад фермер". В момента броя на проектите, които кандидатстват превишава доста реалните възможности на програмата. И ме е страх да се представя тогава на какъв принцип избират "печелившите" ...
Отговори с цитат
matence matence не е онлайн
25.03.2010, 18:30

Начално Орехови насажденя
Моля да ми баде даден съвет!!!
Искам да се занимавам с отглеждане на орехови насаждения.Имам наличен 1 хектар земя(10дкр.),в околностите на гр.Монтана...Разбрах, че при насаждения от 10дкр. и одобряване на проект, се отпускат безвъзмезно евро субсидия от 25хил.euro.12.500 се дават веднага след одобрението на проекта, другата 1/2 след 3-тата година.След това пак, всяка година се отпускат отново субсидий, за 1дкр.
Въпроса ми е:
Има ли някой, които има насаждения от орехи , и дали специално аз с моите 10дкр ще има някакава печалба, та било и след време...Дали си струва риска с отг. на орехи и дали според вас ще има пазар за реколтата...?
Много сам заинтригуван от темата, моля за коментари...!!!
Ако някой има по специални предложения може да ми пише на e-mail matence@abv.bg
Мерси предварително...
Отговори с цитат
ndachev ndachev не е онлайн
08.12.2009, 20:19

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от O2
Приятелю, след четири години ти няма да продаваш готова продукция а ще продължаваш да садиш поредните дръвчета на мястото на предишните бракове и ще питаш във форума на кого ще продаваш продукция след четири години , повярвай ми
Би ли се обосновал ?
Отговори с цитат
O2 O2 не е онлайн
08.12.2009, 16:27

Начално
Приятелю, след четири години ти няма да продаваш готова продукция а ще продължаваш да садиш поредните дръвчета на мястото на предишните бракове и ще питаш във форума на кого ще продаваш продукция след четири години , повярвай ми
Отговори с цитат
kalbureti kalbureti не е онлайн
08.12.2009, 16:10

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от garner
какво точно имаш до пазарджик?
Земеделска земя.
Отговори с цитат
garner garner не е онлайн
08.12.2009, 13:23

Начално
какво точно имаш до пазарджик?
Отговори с цитат
kalbureti kalbureti не е онлайн
08.12.2009, 08:56

Начално Re: Бързорастящо дърво за 5 години височина 30 м и диаметър
Цитат:
Първоначално изпратено от hydrogenic
Ето един вариант за любителите на растениевъдството. Има много сайтове със снимки и инфо.

Бързорастящо дърво - за 5 години - височина 30 м и диаметър 30 см. Цена на дървесината - EUR 600 / m3

"ПАУЛОВНИЯ - ИЗУМРУДЕНОТО ДЪРВО"

Пауловния Елонгата - Paulownia Elongata / Изумруденото дърво/ произхожда от Китай. То е бързо растящо дърво – за 15-20 месеца достига 15-20 метра, има висока толерантност към засушаване, невзискателно е към почвата, развива се при висок температурен диапазон от минус 25 до плюс 40 градуса, не се напада от болести и неприятели, с малък риск при промишлено отглеждане. Дървесината е висококачествена - здрава, лека, без дефекти, лесно съхне и се обработва, два пъти по-лека е от дъбовата и от иглолистната, но е 4 пъти по-скъпа (~600 евро на м3). Използва се в корабо- и самолетостроенето, за производство на мебели, музикални инструменти, играчки и др.
За добив на дървен материал могат да се използват 4-5 годишни растения с диаметър около 30 см. От едно дърво се добиват над 1 куб.м дървесина. Цветовете и листата съдържат биологично активни вещества, които се използват във фармакологичната промишленост в Китай и САЩ. Пауловнията е най-подходящото бързо растящо дърво за засаждане на промишлени масиви, опожарени гори, свлачища, укрепване на ерозирали терени, изграждане на ветрозащитни пояси и др. Подходящо е за подобряване и естетизиране на градската жизнена среда, чрез озеленяване и рекултивация на терени, хвостохранилища и др. Източник е на екологично гориво. Подходящо е за подобряване на естествената жизнена среда, за ограждане на частни имоти, стадиони, тенис кортове, новопостроени сгради, бензиностанции, хотелски комплекси и вилни селища, детски и спортни площадки.Микроклимата в заградените учястъци е различен.Прохлада, чист въздух и уют в градската среда.
Отговори с цитат
hydrogenic hydrogenic не е онлайн
07.12.2009, 07:08

Начално Бързорастящо дърво за 5 години височина 30 м и диаметър 30 с
Ето един вариант за любителите на растениевъдството. Има много сайтове със снимки и инфо.

Бързорастящо дърво - за 5 години - височина 30 м и диаметър 30 см. Цена на дървесината - EUR 600 / m3

"ПАУЛОВНИЯ - ИЗУМРУДЕНОТО ДЪРВО"

Пауловния Елонгата - Paulownia Elongata / Изумруденото дърво/ произхожда от Китай. То е бързо растящо дърво – за 15-20 месеца достига 15-20 метра, има висока толерантност към засушаване, невзискателно е към почвата, развива се при висок температурен диапазон от минус 25 до плюс 40 градуса, не се напада от болести и неприятели, с малък риск при промишлено отглеждане. Дървесината е висококачествена - здрава, лека, без дефекти, лесно съхне и се обработва, два пъти по-лека е от дъбовата и от иглолистната, но е 4 пъти по-скъпа (~600 евро на м3). Използва се в корабо- и самолетостроенето, за производство на мебели, музикални инструменти, играчки и др.
За добив на дървен материал могат да се използват 4-5 годишни растения с диаметър около 30 см. От едно дърво се добиват над 1 куб.м дървесина. Цветовете и листата съдържат биологично активни вещества, които се използват във фармакологичната промишленост в Китай и САЩ. Пауловнията е най-подходящото бързо растящо дърво за засаждане на промишлени масиви, опожарени гори, свлачища, укрепване на ерозирали терени, изграждане на ветрозащитни пояси и др. Подходящо е за подобряване и естетизиране на градската жизнена среда, чрез озеленяване и рекултивация на терени, хвостохранилища и др. Източник е на екологично гориво. Подходящо е за подобряване на естествената жизнена среда, за ограждане на частни имоти, стадиони, тенис кортове, новопостроени сгради, бензиностанции, хотелски комплекси и вилни селища, детски и спортни площадки.Микроклимата в заградените учястъци е различен.Прохлада, чист въздух и уют в градската среда.
Отговори с цитат
vascoss vascoss не е онлайн
17.11.2009, 11:56

Начално
Имам 70 дка и възнамерявам да ги засадя с орехи и лешници и се интересувам от повече инфо по посадъчен материал и на кой да продавам готовата продукция след 4 г.

благодаря за отговор от инвеститори в тази област
Отговори с цитат
Zaki Zaki не е онлайн
16.11.2009, 08:43

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от ход
Тук някой може ли да ми помогне с инфо?
Питай и за келнер
Отговори с цитат
ход ход не е онлайн
15.11.2009, 23:55

Начално
Тук някой може ли да ми помогне с инфо?
Отговори с цитат
ход ход не е онлайн
09.11.2009, 00:49

Начално
Не, питам .
Отговори с цитат
pana_bg pana_bg не е онлайн
09.11.2009, 00:36

Начално
Тука реших, че нещо за ония мискин Орешарски иде реч...
Отговори с цитат
ход ход не е онлайн
08.11.2009, 21:41

Начално
Знаеш ли цени с черупка?
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
20.08.2014 17:29 Saveway / SCI - мнение? (2) 5933
24.07.2014 14:30 Инвестиция в domain имена 39
17.07.2014 10:15 Родният инвеститор и инвестиция в Африка ? 87
06.07.2014 10:16 "Селфи мания" 28
01.07.2014 20:53 Идеи за инвестиции 81

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 17:37.