Събота, 30 Август 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
Зарзаватчийски глас Зарзаватчийски глас не е онлайн
24.07.2008, 21:27

Начално
И аз от доста време се възмущавам наум, тук е възможно най-неподходящото място за рекламата им.
Отговори с цитат
Anton Chigurh
24.07.2008, 19:09

Начално
Аз ви говоря за това от много време. Просто е жалко.
Отговори с цитат
freakylp freakylp не е онлайн
24.07.2008, 18:52

Начално
На мен започна да ми заприлича последно време на един др сайт за клюки ама няма да го споменавам.
Според мен ИА-и са достатъчни за новините , макар ,че всичко зависи от редакторите им
Отговори с цитат
Negramoten
01.02.2008, 01:01

Начално
Ми ограничи сайта до: http://www.dnes.bg/?cat=3

Новините на дир-а не се по-различни....
Отговори с цитат
Green Froyd Green Froyd не е онлайн
01.02.2008, 00:50

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Negramoten
Цитат:
Първоначално изпратено от Green Froyd
Подкрепям! Днес.бг е изключително посредствен сайт
Каквото и да си говорим IBG майсторски удари всички групи. И финанси, и новини, и спорт, и снимки, и запознанства, и т.н. А старт.бг също е едно добро попадение. Замислете се, кой вестник е с по-голям тираж, дневник или 24 часа? Не съм гледал брояча, но предполагам, че днес.бг има поне няколко пъти по-голям брой уникални от инвестор.бг ... така че мнението, че "Днес.бг е изключително посредствен сайт" показва мнение намекващо, че българите в голямата си част сме посредствени...
А не сме ли? При положение, че половин България слуша чалга?
Съжалявам, че няма как да ти дам линк, за последната статия, която прегледах в днес.бг преди няколко месеца ... една от журналистките беше описала някаква своя еротична фантазия. В един момент започнах да се чудя - аз информационен сайт ли чета или розови блогове? Изключително жалка история. Две съседни статии - едната свързана с политика, другата с фантазиите на еди кой си. Не знам каква им е политиката относно този сайт, но със сигурност спрях да влизам в него, за да се информирам за каквото и да е било. Говоря конкретно за днес.бг, относно другите - нямам забележки
Отговори с цитат
Negramoten
01.02.2008, 00:32

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от Green Froyd
Каквото и да си говорим IBG майсторски удари всички групи. И финанси, и новини, и спорт, и снимки, и запознанства, и т.н. А старт.бг също е едно добро попадение. Замислете се, кой вестник е с по-голям тираж, дневник или 24 часа? Не съм гледал брояча, но предполагам, че днес.бг има поне няколко пъти по-голям брой уникални от инвестор.бг ... така че мнението, че "Днес.бг е изключително посредствен сайт" показва мнение намекващо, че българите в голямата си част сме посредствени...
Отговори с цитат
Jack_Daniels Jack_Daniels не е онлайн
01.02.2008, 00:23

Начално Жълти заглавия, божеее...
Какво значи жълти заглавия бре, ора?!

Вие да не сте онези лелки дето си говорят в неделя по "националното" радио за възвишена литература? Какво дефинира "жълтото" в заглавието?

"Жълто" е ако кажеш, че мъжът на Шарапова е куче или баба й е морско свинче, а тя търгува с органи...нещо такова, нападка срещу личността, това е "жълто" и принципно е наказуемо даже...

Ама да украсиш някое заглавие и да го направиш по-приятно за окото не е "жълто", мисля аз. Като не ви харесва, четете "Демокрация" или "Дума", даже май ще ви е най-забавно ако ви върнат "Работническо дело"...

Аман вече от морализатори, пошло било, жълто било, ай сиктир, нема угодия. Да не сте расли у Бъкингамския дворец, че са ви такива чувствителни душите.

Нещо ако е по-пикантно в заглавие на днес.бг и дигате вой до небесата, ама по улиците се псувате като белградски машинисти
Отговори с цитат
Green Froyd Green Froyd не е онлайн
31.01.2008, 22:58

Начално
Отговори с цитат
plamenG plamenG не е онлайн
31.01.2008, 22:27

Начално
Цитат:
Цитат:
Първоначално изпратено от plamenG
Всичко е бизнес и той е насочен към по-голяма аудитория (клиенти)/постътпления/, т.е. търсенето определя предлагането. Т.е. ако едно нещо не е приятно на един, а удовлетворява 10 и аз го правя то ще го направя за 10-те.
А да не говорим, че 10-те са по-ценни за рекламодателя, не само поради по-голямата бройка, а защото по-лесно захапват кукичката на рекламите.
Анджек де. Това имах предвид.
Отговори с цитат
Negramoten
31.01.2008, 22:19

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от plamenG
Всичко е бизнес и той е насочен към по-голяма аудитория (клиенти)/постътпления/, т.е. търсенето определя предлагането. Т.е. ако едно нещо не е приятно на един, а удовлетворява 10 и аз го правя то ще го направя за 10-те.
А да не говорим, че 10-те са по-ценни за рекламодателя, не само поради по-голямата бройка, а защото по-лесно захапват кукичката на рекламите.
Отговори с цитат
Deripaska Deripaska не е онлайн
31.01.2008, 22:14

Начално
Ето една снимчица за успокояване на обстановката! :-) Може да е пошло, но аз си харесвам Шарапова :-)

Отговори с цитат
plamenG plamenG не е онлайн
31.01.2008, 22:12

Начално
Цитат:
Заглавията и статиите са предназначени за по-широка публика. Замислете се какво е средното ниво на народа и ще разберете, защо в нашата преса има заглавия като това: "10 деца пукнаха"
и

Цитат:
Първоначално изпратено от Kavon
Най жълтите заглавия!

--------------------------------------------------------------------------------

Хората си искат импресии и го постигат
Отговори с цитат
Deripaska Deripaska не е онлайн
31.01.2008, 22:06

Начално Re: Dnes.bg (Днес.БГ) - Най жълтите заглавия!
Цитат:
Първоначално изпратено от pnk
Цитирам:
"Шарапова обича куче обаче и мъж си иска"...
Веднага се явявам за гадже на Шарапова! Жалко, че не са дали контакти, но ние нали сме от КГБ ще се справим :-)

По спокойно бе хора! Много сте се вкиснали! :-))
Отговори с цитат
Negramoten
31.01.2008, 21:39

Начално
Заглавията и статиите са предназначени за по-широка публика. Замислете се какво е средното ниво на народа и ще разберете, защо в нашата преса има заглавия като това: "10 деца пукнаха"
Отговори с цитат
goto goto не е онлайн
31.01.2008, 21:07

Начално
Нарочно не посещавах този сайт около коледните и новогодишните празници, за да не ми оскверни празничното настроение!
Освен това по неграмотност го бие само в-к Телеграф (Телеграф за мен е №1, защото там четох за един "шофьор на мотриса")
Отговори с цитат
Anton Chigurh
31.01.2008, 20:52

Начално
Nqma po-tup site ot dnes.bg
Отговори с цитат
Spec Spec не е онлайн
31.01.2008, 20:40

Начално
Ако изключим от сметките изкуствено надутия от абв нетифо, Днес.бг е най посещаваният новинарски сайт в българския интернет. http://www.tyxo.bg/top100/

На хората им е писнало да четат сухите новини и четат Днес.бг :-)

Многото сериозни сайтове са доста назад в класацията и широката публика изобщо не се интересува от тях... Това е реалноста, харесва ли ти или не...

За твое успокоение в Днес.бг от време на време също се върти Рсс банер на Инвестор.бг с образователна цел :-)
Отговори с цитат
trola trola не е онлайн
31.01.2008, 20:39

Начално
tazi stranica DNES.BG naistina e dosta posredstvena
Отговори с цитат
Kavon Kavon не е онлайн
31.01.2008, 20:21

Начално Re: Dnes.bg (Днес.БГ) - Най жълтите заглавия!
Хората си искат импресии и го постигат
Отговори с цитат
pnk pnk не е онлайн
31.01.2008, 20:11

Начално Dnes.bg (Днес.БГ) - Най жълтите заглавия!
Посточнно гледам в investor мизерните жълти заглавия ( обикновено 4 бр. скролващи се ).

Хора разберете - ниската култура и просташките заглавия може и да привличат вниманието , НО само на определен кръг хора - останалите са отблъснати и загубени за каузата.

Цитирам:
"Шарапова обича куче обаче и мъж си иска"...

Аз лично се дразня от войнстващата простотия! ... Развращава!
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
28.07.2014 09:43 Модератор, моля ! 94
30.05.2014 10:59 WEB SECURITY OR PHP IS NOT COPY PASTE!!! 0
15.05.2014 10:36 Поредна тема за модераторите 23
13.05.2014 23:05 Cobos за джобен компютьр ? 187
26.04.2014 15:29 При проблеми при влизане във форума и "Портфейли" 9

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 03:22.