Сряда, 03 Септември 2014
България Свят Имоти Коментари Борса Forex Технологии Обучение Видео Style Автомобили Клуб Investor

Контролен панел Съобщения Потребители Блогове Търси
mirena mirena не е онлайн
03.03.2012, 14:25

Начално
оф :Д много съм смотана, аз разгледах 1-2 преппратки и като видях, че не ми вършат работа и ..... трябвало е по-задълбочено да разгледам!
Мерси!
Отговори с цитат
bate Goiko bate Goiko не е онлайн
01.03.2012, 22:49

Начално
Цитат:
Първоначално изпратено от mirena Разгледай мнение
Здравейте,
преди година на сайта на митниците имаше информация за вноса от държави, които не са членки на ЕС, какви са митническите тарифи за различните стоки.
А сега като търся не намирам тази информация, нито като гледам справки за Тарик.
Някой от Вас знае ли къде мога да намеря подобна справка без да се налага да минавам през консултантски агенции за вноса?
Е как не намираш Миренче, ето ги:

http://customs.bg/bg/page/145
Отговори с цитат
mirena mirena не е онлайн
01.03.2012, 21:27

Начално
Здравейте,
преди година на сайта на митниците имаше информация за вноса от държави, които не са членки на ЕС, какви са митническите тарифи за различните стоки.
А сега като търся не намирам тази информация, нито като гледам справки за Тарик.
Някой от Вас знае ли къде мога да намеря подобна справка без да се налага да минавам през консултантски агенции за вноса?
Отговори с цитат
Пухче
06.08.2008, 23:20

Начално
http://info.mitnica.com
Потърси тук има и форум
Отговори с цитат
PeterLD PeterLD не е онлайн
06.08.2008, 23:00

Начално A Гърция
А как стоят нещата със страни от ЕС ?

Например мога ли да натоваря един тир с дини от Харманли и да ги закарам в Димотика? На границата ще ми кажат ли нещо?

А една кола с дрехи от Димитровградския пазар - за които ще имам документ, къде и от кого са произведени и етикети всичко ... просто отивам и ги нося в Гърция - какво могат да ми кажат на границата ? А в Гърция ?
Отговори с цитат
ЛЕКС ЛЕКС не е онлайн
06.08.2008, 21:11

Начално Re: Внос-Износ - инфо
Цитат:
Първоначално изпратено от Dimitrovv
Моля някой да ми помогне! При внос на дрехи от Турция пла6та ли се мито, такси, ДДС и колко % са те? Какви да изискванията за вноса на дрехи към страни от ЕС? Ако някой е внясял нека сподели... Какви документи са необходими при внос, и евнтуално износ за друга стана от ЕС!
Колега нещата са елементарни, но ..... са необходими 5-6 години по студентските скамейки/ но не ВИФ или Консерваторията/, малко стажуване в търговска фирма - едно време казваха "двадцать лет- стоковед", но сега са достатъчни 3-4 години ..... и си готов.
Най-добре обаче да минеш по пряката пътека, а именно . хвани си митнически агент да ти освободи стоката от Турция, или някой от далавераджийските транспортни фирми, които ще ти свършат цялата работа, но полу или напълно незаконно.
За ЕС нещата са ясни . всичко има в нета или при търговските съветници в посолствана на съответните държави, БТПП, Софийската ктокова камера и ... най-добре си плати на някой в извънработно време да ти свърши работа.

Нищо лично, но аз не бих правил операции на хора, не бих проектирал мостове и сгради... Всеки да прави това, за което е учил и знае или да си наеме специалист, ако може да си го позволи.
Успех и късмет, все пак, ще ти трябва при това много
Отговори с цитат
Dimitrovv Dimitrovv не е онлайн
06.08.2008, 19:04

Начално Внос-Износ - инфо
Моля някой да ми помогне! При внос на дрехи от Турция пла6та ли се мито, такси, ДДС и колко % са те? Какви да изискванията за вноса на дрехи към страни от ЕС? Ако някой е внясял нека сподели... Какви документи са необходими при внос, и евнтуално износ за друга стана от ЕС!
Отговори с цитат

Нов отговор

Принадлежности на темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Подробно търсене

Прескачане на форум

Последно мнение  Тема Брой мнения  
02.09.2014 12:15 Saveway / SCI - мнение? (2) 5972
30.08.2014 08:54 EmGoldex Ltd - Пирамида или фирма осигуряваща реален мрежов бизнес? 1
24.07.2014 14:30 Инвестиция в domain имена 39
17.07.2014 10:15 Родният инвеститор и инвестиция в Африка ? 87
06.07.2014 10:16 "Селфи мания" 28

Всички времена са по ГМТ +3.Времето сега е 00:17.