Какви ще са последствията от приетите промени в Закона за собствеността и ползването на земеделските земи (ЗСПЗЗ) и какви са евентуалните проблеми при зелените плащания – това са част от темите на организираната от Клуб Инвестор дискусия на тема „Ефективни стъпки за земеделско финансиране“.
Форумът ще бъде на 25 март 2015 г. в Гранд хотел „София“.
Експерти и земеделски производители ще обсъдят различни варианти за финансиране на развитието на бизнеса, промените в Програмата за развитие на селските райони (ПРСР) 2014-2020, ще има ли ново единно поземлено законодателство, очакват ли се трусове на българския капиталов пазар и ще растат ли административните разходи на българските компании.
В дискусията ще участват зам.-министърът на земеделието Васил Грудев, зам.-председателят на парламентарната земеделска комисия проф. Иван Станков, Стайко Стайков - председател на УС на Българската асоциация на собствениците на земеделски земи, председателят на АИКБ Васил Велев, земеделски производители и експерти. Модератор на дебата е Дориана Ранкова от телевизия Bulgaria On Air.
Клуб Инвестор се провежда със съдействието на Пощенска банка.
Институционални партньори на Клуб Инвестор са Индустриален Холдинг България, Асоциация на земеделските производители в България, Българска Фондова Борса, списание „Агрозона“, Германо-българска индустриално-търговска камара.


Гуцанов праща социалните по наводнените места в Бургаско
Цолов завърши 12-и в Абу Даби
Откриха 8 кг марихуана при спецоперация в Бобов дол
Коледната трапеза ни струва два пъти по-скъпо от миналата година
Пускат с вертолет провизии за екипажа на блокирания танкер край Ахтопол
Възраждането на бойните кораби в Европа връща на мода британските корабостроители
Нобеловият лауреат за мир може да получи награда си лично, но рискува много
JPMorgan: Европа има „реален проблем”
Лидерите на Франция, Германия и Великобритания се срещат със Зеленски в понеделник
В Испания и Италия банките са двигател на дълго чакан възход на акциите
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Kia показа дизайна на бъдещето си
Toyota се завръща във Ф1
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Блокада за камионите: Затвориха Кулата и Илинден
Димитър Манолов: Не ми харесва, че са замразени обезщетенията за безработица
Специализирана акция в Бобов дол доведе до изземането на осем кг марихуана
Защо Швеция предлага безплатен престой в тиха горска хижа?
Гуцанов: Социалните разходи и придобивки за хората се запазват
преди 10 години супер взимам си яйца и идвам отговор Сигнализирай за неуместен коментар