IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ветрогенератор с турбина с летящи крила

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И така, да не му се е случило нещо на човека?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      И пак - това си е негова работа. Не виждам да ти е искал мнението?
      И в неговите обувки не си бил никога. Човекът има патент - за разлика от теб - и си го има сам, без да проси из форумите, и без да раздава мнения които никой не е искал.
      Глей си в твойта паница. На кой колко, какво, защо ще му струва, не е твоя работа.
      ПВ може да издаде МНОГО патенти и всеки да си ги "има сам". Патентът не гарантира работоспособност на идеята, обаче.
      Last edited by RUBLA; 01.06.2021, 20:39. Причина: Обида. Следва БАН!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Този, заедно с другите, пренебрегват предпазарните проучвания. Аз си направих. От 40 души група, го пожелаха 37.
        Извод?
        Пазарът е дори много по-добър ох целевите 5%.
        Да се пукат душманите.
        Ами честито!

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          13ADROL, дали има търсене може да се определи и без да си продал, винаги има подобно поне нещо което се е продавало което да става за ориентир. Например днес потърсих топлообменници за съдомиялни машини в интернет какво предтавляват, продават се като резерна част и видях каква им е цената като такава дори. Също на друг сайт видях да се предлагат неща които преди година не съществуваха на пазара, новост са определено защото съм следил как се развиват нещата и появата им не е неочаквана защото знаех че вече е открит начин да се направят което пък се случи по напред във времето. Не е голяма философия.
          Този, заедно с другите, пренебрегват предпазарните проучвания. Аз си направих. От 40 души група, го пожелаха 37.
          Извод?
          Пазарът е дори много по-добър ох целевите 5%.
          Да се пукат душманите.
          Last edited by RUBLA; 01.06.2021, 09:54. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • 13ADROL, дали има търсене може да се определи и без да си продал, винаги има подобно поне нещо което се е продавало което да става за ориентир. Например днес потърсих топлообменници за съдомиялни машини в интернет какво предтавляват, продават се като резерна част и видях каква им е цената като такава дори. Също на друг сайт видях да се предлагат неща които преди година не съществуваха на пазара, новост са определено защото съм следил как се развиват нещата и появата им не е неочаквана защото знаех че вече е открит начин да се направят което пък се случи по напред във времето. Не е голяма философия.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Разлика има и тя е огромна.
              Разяснявам, ако някой е пропуснал, с какви проблеми, ще се сблъска. Убеден съм, ТОВА е колегиално. Защото, колкото и да го критикувах, аз наистина, съм бил "в неговите обувки", минал съм през неговите разочарования и лишения и не му желая злото, както вие -на нас.
              И пак - това си е негова работа. Не виждам да ти е искал мнението?
              И в неговите обувки не си бил никога. Човекът има патент - за разлика от теб - и си го има сам, без да проси из форумите, и без да раздава мнения които никой не е искал.
              Глей си в твойта паница. На кой колко, какво, защо ще му струва, не е твоя работа.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                ...пак у чуждо канче гледаш.
                Не съм забелязал някой да ти е искал мнението?
                Разлика има и тя е огромна.
                Разяснявам, ако някой е пропуснал, с какви проблеми, ще се сблъска. Убеден съм, ТОВА е колегиално. Защото, колкото и да го критикувах, аз наистина, съм бил "в неговите обувки", минал съм през неговите разочарования и лишения и не му желая злото, както вие -на нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Ясно. Не иска.
                  Кънчев/Кунчев, ПРОДАВАЙ. Записът в Историята остава, че ТИ си го изобретил но, таксите, ще ти излязат през коса. Достижението и Гордостта ти, няма да се накърнят. ВИНАГИ, препратката е към Първия.
                  Ала, след продажбата, ПОНЕ НЯМА ДА ПЛАЩАШ ЗА ПОДДРЪЖКА НА ПАТЕНТ ЗА ИЗДЕЛИЕ, КОЕТО, НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА МАСОВО.
                  Спаси си поне малко от финансовите грижи.
                  ...пак у чуждо канче гледаш.
                  Не съм забелязал някой да ти е искал мнението?
                  Last edited by RUBLA; 31.05.2021, 19:50. Причина: Спазвайте добрия тон!
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ясно. Не иска.
                    Кънчев/Кунчев, ПРОДАВАЙ. Записът в Историята остава, че ТИ си го изобретил но, таксите, ще ти излязат през коса. Достижението и Гордостта ти, няма да се накърнят. ВИНАГИ, препратката е към Първия.
                    Ала, след продажбата, ПОНЕ НЯМА ДА ПЛАЩАШ ЗА ПОДДРЪЖКА НА ПАТЕНТ ЗА ИЗДЕЛИЕ, КОЕТО, НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА МАСОВО.
                    Спаси си поне малко от финансовите грижи.

                    Коментар


                    • Напомняме че, ако Матеев смята ТОВА за добро решение, може да купи патента от Кънчев/Кунчев и така, да убие с един куршум няколко заека: Да ни покаже, какъв е "ЕкЦперт", да отърве Кънчев/Кунчев от непосилни и ненужни патентни такси и да инвестира в нещо, от което, разбира(ВЕИ).
                      Разбира.
                      ...- ДАЛИ НАИСТИНА?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Пак у чуждо канче гледаш ....?
                        Аз гледам, как ти надничаш в моето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Мдам. Много мърда - много се чупи. Ама има патент. За него, ВСЯКА година, се плащат нарастващи такси. Ако не се произвежда и продава, Кънчев/Кунчев е на фактическа загуба.
                          Пак у чуждо канче гледаш ....?
                          Last edited by RUBLA; 31.05.2021, 10:38. Причина: Спазвайте добрия тон!
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Мдам. Много мърда - много се чупи. Ама има патент. За него, ВСЯКА година, се плащат нарастващи такси. Ако не се произвежда и продава, Кънчев/Кунчев е на фактическа загуба.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                              според мен най-добре е да се строят в морето и така да не заемат земеделска земя.
                              А, според мен, всичките тези подвижни връзки на крилата, са тяхно слабо място, т.к.се движат непрекъснато и това, ги прави скъпи, изискващи много специални грижи, ненадеждни и нетрайни а, оттам, и неприложими като масовост. Т.е., добре е получил патент а сега, да гледа да се отърва от него, че само таксите за поддръжка, ще го разорят.

                              Коментар


                              • според мен най-добре е да се строят в морето и така да не заемат земеделска земя.

                                Коментар

                                Working...
                                X