IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
    Въпреки че знаем Ивелинката и полковникът накъде клонят, все пак се опитах да намеря официална информация за идеологическата принадлежност на новата партия. На сайта им популизъм, празни приказки и нищо конкретно. Чух едно интервю на полковника - същата работа. Влязох в Ютуб канала им и видях доста видеа с потомствения комунист и понастоящем изявен путинофил Боян Чуков. Явно ще са точно такива, каквито си мислех, че ще са. Иначе във Фейсбук гордо написали, че са демократична и модерна политическа партия. Пък те нито едното, нито другото. Явно на този етап се примамват гласоподаватели и съмишленици с общи приказки, а идеологията си ще я разкрият постепенно на бъдещ етап.
    Остави ги, де. Парите ТРЯБВА да се изземват от глупаците, щото с тях, те са като маймуна с граната, не ьнаеш, кога ще ги хвърлят от балкона нд някой друг измамник. Та, нека подкрепим ИП, да ошушкат повече глъмАри.

    Коментар


    • Въпреки че знаем Ивелинката и полковникът накъде клонят, все пак се опитах да намеря официална информация за идеологическата принадлежност на новата партия. На сайта им популизъм, празни приказки и нищо конкретно. Чух едно интервю на полковника - същата работа. Влязох в Ютуб канала им и видях доста видеа с потомствения комунист и понастоящем изявен путинофил Боян Чуков. Явно ще са точно такива, каквито си мислех, че ще са. Иначе във Фейсбук гордо написали, че са демократична и модерна политическа партия. Пък те нито едното, нито другото. Явно на този етап се примамват гласоподаватели и съмишленици с общи приказки, а идеологията си ще я разкрият постепенно на бъдещ етап.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Рядко се среща такова самовлюбено самоуверено и нарцистично същество като кан трибелий. Ако отпочне и политическа кариера , не ми се мисли какво ще се случи…
        Е, "какво". Ще имаме поредното от същото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pryh45 Разгледай мнение

          Със сигурност е амбициозен, но не мисля, че притежава всички качества, необходими за един политик.
          Че те, повечето БГ "политици", не ги притежават. Набедени са.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
            Рядко се среща такова самовлюбено самоуверено и нарцистично същество като кан трибелий. Ако отпочне и политическа кариера , не ми се мисли какво ще се случи…
            Със сигурност е амбициозен, но не мисля, че притежава всички качества, необходими за един политик.

            Коментар


            • Рядко се среща такова самовлюбено самоуверено и нарцистично същество като кан трибелий. Ако отпочне и политическа кариера , не ми се мисли какво ще се случи…

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Преди време, се опитвах и аз да доказвам явния факт че, ИП е пирамида и че "инвеститорите", са алчни хора без понятие (т.к.иначе, би трябвало отдалеч да видят, колко измислени са "перспективите" пред всички, с изключение наноснователите). Греша съм. Оказа се, хората не само са били но, са и останали такива а следователно, изборът да са глупави и губещи, е техен. Уважавам правото им и пет пари не давам вече за техните загуби. Защо? Ами защото, за някого, това са приходи и е редно, поне някой да излезе на плюс. Можал - излъгал ги, да му е сладко. А те, да не са лапали стръвта като рибоци.
                Мдам, ИП се оказа първата българска патриотична пирамида. Много хорА, много пафти, много Хан Крум и хан Кубрат, много юрти, много знамена, много нещо. А реално си е Сейфуей с итонг.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Вече се съмнявам, че краварите са подкупили Марков и Ивчо. То е някакъв голям тролинг на всички ИП фенове. Парамилиция в Лада, боядисана в синьо-жълто ще обикаля ИП? Вярно, че е жега (коментираме в другата тема), ама слънчасване април не е на добре.
                  Преди време, се опитвах и аз да доказвам явния факт че, ИП е пирамида и че "инвеститорите", са алчни хора без понятие (т.к.иначе, би трябвало отдалеч да видят, колко измислени са "перспективите" пред всички, с изключение на основателите). Грешал съм. Оказа се, хората не само са били но, са и останали такива а следователно, изборът да са глупави и губещи, е техен. Уважавам правото им и пет пари не давам вече за техните загуби. Защо? Ами защото, за някого, това са приходи и е редно, поне някой да излезе на плюс. Можал - излъгал ги, да му е сладко. А те, да не са лапали стръвта като рибоци.
                  Last edited by Pyramid; 15.04.2024, 17:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Човече, само какъв Панаир се е задал, като стой, та гледай. Забавлявай се, щото Кеф цена няма.
                    Вече се съмнявам, че краварите са подкупили Марков и Ивчо. То е някакъв голям тролинг на всички ИП фенове. Парамилиция в Лада, боядисана в синьо-жълто ще обикаля ИП? Вярно, че е жега (коментираме в другата тема), ама слънчасване април не е на добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                      https://www.facebook.com/share/p/Ehr7yNfXPgkSwBfV/

                      Почнаха вече да изкукват. Патетата ли ще дежурят?!?
                      Човече, само какъв Панаир се е задал, като стой, та гледай. Забавлявай се, щото Кеф цена няма.

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/share/p/Ehr7yNfXPgkSwBfV/

                        Почнаха вече да изкукват. Патетата ли ще дежурят?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                          Всички тези са жадни за власт и се радвам че така ще се разпръснат супер много гласове. Ивелинката събира по десет- петнадесет будали в градовете където ходи. Главно това са същите баламурници набили пари в парка или сградите във Варна. Естествено скоро ще си ги искат. Никой не затваря пари за цял живот, а те са прости и алчни. Така че края му идва и участвайки на изборите ще каже че не е разбран, атакуван е и т.н. Ще избяга с парите на будалите. Тук парка и другите неща преминават в ръцете на кукловодите и така. Както винаги. Кучетата си лаят, кервана си върви.
                          +10. Така им се пада на "тарикатите"- БАЛАМУРНИЦИ

                          Коментар


                          • Всички тези са жадни за власт и се радвам че така ще се разпръснат супер много гласове. Ивелинката събира по десет- петнадесет будали в градовете където ходи. Главно това са същите баламурници набили пари в парка или сградите във Варна. Естествено скоро ще си ги искат. Никой не затваря пари за цял живот, а те са прости и алчни. Така че края му идва и участвайки на изборите ще каже че не е разбран, атакуван е и т.н. Ще избяга с парите на будалите. Тук парка и другите неща преминават в ръцете на кукловодите и така. Както винаги. Кучетата си лаят, кервана си върви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              с фараона и полковника начело... какви ще им се вържат?
                              Харесване.
                              На въпгоса:
                              - Наивници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Ти да видиш! А аз все си мислех, че пропускам нещо.
                                А сега, сериозно:
                                - На вас не знам как ви се струва, мен тази политическа втрещеност ме отегчава и ми се прелива в досада. Който и да бърка тази поредна боза,
                                1. Нищо ново не представлява.
                                2. Показва слабо иноскъдно въображение.
                                3. Залага на наивници.
                                4. И др.
                                Странно ми е защо убиват Марков, пускат Кузман Илиев и Тугедърци паралелно, никой не се коалира с Руди, а Дренчев отива при Черепа. Камджалов все още нищо не е обявил, а Шкварек основно се явява някакъв политически инфлуенсър. Хаосът е пълен.

                                За мен другото култово е, че НФСБ ще се коалира с КОД и Вили Лилков. Прибавиха се още 2к гласа, ще става страшно.

                                Коментар

                                Working...
                                X