IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Панически Оптимизъм (или/ѝ) Оптимистична Паника на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес ми се струва че ще сме на червено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Би било много интересно Софикса да се размаже.Да направи едно спускане до 200-250 да речем.Интересно ми е после ще има ли още мераклии да се занимават с нашата борсичка .
      То това е смисъл ана размазването. Стимул за покупки е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп

        Е как кой? Ми този дето я е започнал,
        Като му пишеш в темите, и самочувствието му се увеличава съвсем незаслужено.
        В смисъл - я ква хубава тема съм създал, всички пишат в нея, голема работа съм...
        Честно да ти кажа не знам даже кой я създал.Никога не се интересувам кой е пуснал темата.

        Коментар


        • Би било много интересно Софикса да се размаже.Да направи едно спускане до 200-250 да речем.Интересно ми е после ще има ли още мераклии да се занимават с нашата борсичка .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            А дано!!! Чул те господ 200 Софикс.Добре звучи .
            Хубаво е, че има хора като теб, които ги разбират нещата.
            Last edited by Три без коз; 11.01.2019, 11:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Че как да е иначе при поредната добре дошла Световна икономиеска Криза? Дочакахме я. Лично аз, съм оптимист бг софиксът да стигне 200. Ей така, за кеф.
              А дано!!! Чул те господ 200 Софикс.Добре звучи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Добре започваме годината със спад на борсата.Тъй да е цялата година .
                Че как да е иначе при поредната добре дошла Световна икономиеска Криза? Дочакахме я. Лично аз, съм оптимист бг софиксът да стигне 200. Ей така, за кеф.

                Коментар


                • Добре започваме годината със спад на борсата.Тъй да е цялата година .

                  Коментар


                  • Общо взето търговия преди умиране,а уж това е борса.Смешно наистина.Да се чуди човек на какво се надяват малцината нетрезвомислещи оптимисти .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ха ха ха ква война бе човек Нито Германия има армия нито Франция.Освен това не са независими държави бае Дони с перчема квот каже
                      Че кой говори за армии.Имат толкова мароканци,алжирци мангали ислямисти.От тях ще дойде проблема.Но както се казва спете спокойно деца

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Разбира се че е по-добре но война ще има.Ще започне отново от Европа.Чудя се само от Германия или от Франция ще започне.
                        Ха ха ха ква война бе човек Нито Германия има армия нито Франция.Освен това не са независими държави бае Дони с перчема квот каже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Те китайци и руснаци хванати от гората.
                          Аки те едните баш в гората живеят.Още пътища нямат.Не разбирам само какво искаш да кажеш с написаното.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Разбира се че е по-добре но война ще има.Ще започне отново от Европа.Чудя се само от Германия или от Франция ще започне.
                            Те китайци и руснаци хванати от гората.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              По добре Дауто да се срива отколкото да има война.
                              Разбира се че е по-добре но война ще има.Ще започне отново от Европа.Чудя се само от Германия или от Франция ще започне.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                До обяд Дауто е еече 200 пункта надолу
                                По добре Дауто да се срива отколкото да има война.

                                Коментар

                                Working...
                                X