IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    Мапа, няма нужда да изкупуваш до 3лв всичко сам!
    Все пак има още 2 сесии тая седмица, даже за 3.20 се размечтавам вече.... има много ПАУЪР тука.... и не купувам само аз де

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Не е това.. още вчера ти писах.. сдаде се пакета който дълго време подтискаше цената! Явно отказваш да проумееш, че при един и същи фундамент, смяната в баланса на пазарните сили търсене/предлагане, може да води до много различни цени
      Този филм го гледахме съвсем наскоро в края на януари месец ! За някои компании на БФБ ми е много трудно да проумея каквото и да е !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Нали трябва да му се сбъдне прогнозата ! Цеката да не е сдал властта в банката ?
        Не е това.. още вчера ти писах.. сдаде се пакета който дълго време подтискаше цената! Явно отказваш да проумееш, че при един и същи фундамент, смяната в баланса на пазарните сили търсене/предлагане, може да води до много различни цени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Мапа, няма нужда да изкупуваш до 3лв всичко сам!
          Нали трябва да му се сбъдне прогнозата ! Цеката да не е сдал властта в банката ?

          Коментар


          • Мапа, няма нужда да изкупуваш до 3лв всичко сам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

              И аз имам доволно и смятам, че ПИБ е една от най-подценените акции на БФБ. Още тази седмица я очаквам над 3, а до края на годината над 5
              +++Ще вземеш да познаеш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                Явно съм сред изключенията - искам я и съм се запасил сериозно с акции. Ще видим кой ще се окаже прав до година - две.
                И аз имам доволно и смятам, че ПИБ е една от най-подценените акции на БФБ. Още тази седмица я очаквам над 3, а до края на годината над 5

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                  Явно съм сред изключенията - искам я и съм се запасил сериозно с акции. Ще видим кой ще се окаже прав до година - две.
                  Подкрепям! Времето е "наше"!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                    Не е толкова трудно по принцип, само да осъзнаят, че могат да следват простичките стъпки на БАКБ с дивидента ....
                    Абе за М и М си е трудничко това за разбиране
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                      Явно съм сред изключенията - искам я и съм се запасил сериозно с акции. Ще видим кой ще се окаже прав до година - две.
                      Не е толкова трудно по принцип, само да осъзнаят, че могат да следват простичките стъпки на БАКБ с дивидента ... иначе луди пари правят нашите банки и това го знаем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                        Смятай що за акция е това дето никой не я иска, нито дребен, нито едър !
                        Явно съм сред изключенията - искам я и съм се запасил сериозно с акции. Ще видим кой ще се окаже прав до година - две.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                          Не е - държат дългови инструменти на ПИБ, а не акции към края на март. Не знам дали останаха някакви пенсии тук изобщо. Ако не са останали - още по-добре .
                          Смятай що за акция е това дето никой не я иска, нито дребен, нито едър !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от $OLO Разгледай мнение
                            Тук не е ли Бъдещето е слона в стъкларския магазин
                            https://www.budeshte.bg/content/18/docs
                            Инвестиционна политика -> Година
                            Не е - държат дългови инструменти на ПИБ, а не акции към края на март. Не знам дали останаха някакви пенсии тук изобщо. Ако не са останали - още по-добре .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              ПФБК даде пакета за милион лева...
                              А кой взе пакета.....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Тук не е ли Бъдещето е слона в стъкларския магазин
                                https://www.budeshte.bg/content/18/docs
                                Инвестиционна политика -> Година
                                Mнението ми не представлява препоръка за покупко-продажба на ЦК.

                                Коментар

                                Working...
                                X