IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
    Под 2.10-2.30 бягай ! Бягай колкото можеш.
    Сгъне ли SP500,пак бягай.Бягай без да се обръщаш
    Лошо за бичетата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

      Защо?
      Видяхме даже 2.80, 3-ката е много близо!!!
      "So close, but yet so far away...."
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Трябва да обърнеш говора...Пиши, че акцията ще пада и така може да се получи
        Защо?
        Видяхме даже 2.80, 3-ката е много близо!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
          Очаквам нов напън над 2.70 днес. И така до 3-те кинта. 2 или 3 сесии ПФБК не са продавали вече.... мирише ми, че големия прдавач този път наистина е приключил!!!
          Трябва да обърнеш говора...Пиши, че акцията ще пада и така може да се получи
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Време е да напъваш мапа, че деня изтича
            Той напъваше дълго време и в Химимпорт ама нещо зацапа гащите там, дано поне тук му провърви !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
              Очаквам нов напън над 2.70 днес. И така до 3-те кинта. 2 или 3 сесии ПФБК не са продавали вече.... мирише ми, че големия прдавач този път наистина е приключил!!!
              Време е да напъваш мапа, че деня изтича

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                големия прдавач ....
                Са си самите ФИБ или свързани с тях лица.

                Под 2.10-2.30 бягай ! Бягай колкото можеш.
                Сгъне ли SP500,пак бягай.Бягай без да се обръщаш
                Last edited by Мечкан_Бикоядов; 09.04.2024, 10:57.

                Коментар


                • Очаквам нов напън над 2.70 днес. И така до 3-те кинта. 2 или 3 сесии ПФБК не са продавали вече.... мирише ми, че големия прдавач този път наистина е приключил!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    е рано е… нека да изнудим тук тези които ще желаят да продават заради дата на бианор а пък и на други места… играта е проста
                    Привет харесвам те и те уважавам пишеш умно не те познавам бианор е готино нещо… не е Шели но бфб има нужда отп повече на брой читави хора… едно Шели борса не прави… а и бях в Хаят усетих човека…. Препоръка от мен за да изпилваш наученото от ендер ходи на събранията и срещите така ще можеш да прилагаш практически нещатата
                    успех
                    Много те харесвам защото пишеш мъдро…. Бианор а е супер… не споделям мнението ти… препоръка - идвай на оса и сбирки за да упражняваш наученото от ендер

                    успех ти желая- Шели завинаги… но поглеждай и дрона

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      е рано е… нека да изнудим тук тези които ще желаят да продават заради дата на бианор а пък и на други места… играта е проста
                      Привет Скоти. Бианор не е нещо особено и мисля няма да произведат нещо особено смущаващо за свободния борсов кеш. Нито имат лидерски продукт (като шели), нито има сигурност за новите и бъдещите им инвестиции, че ще са толкова успешни, както предполагат, нито пък могат да кажат, че са голям фактор за софтуерния пазар. Предполагам, че Хората които ще се заиграят там, рано или късно пак ще търсят къде да върнат капитала... Те и Сирма опитваха да са нещо като хъб за млади технологични компании, но виждаме къде им се търкаля цената
                      без препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Рано е да се каже, но ако е така пътят към 3ката е открит.
                        е рано е… нека да изнудим тук тези които ще желаят да продават заради дата на бианор а пък и на други места… играта е проста
                        Привет харесвам те и те уважавам пишеш умно не те познавам бианор е готино нещо… не е Шели но бфб има нужда отп повече на брой читави хора… едно Шели борса не прави… а и бях в Хаят усетих човека…. Препоръка от мен за да изпилваш наученото от ендер ходи на събранията и срещите така ще можеш да прилагаш практически нещатата
                        успех
                        Last edited by Scottie Pippen; 08.04.2024, 19:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Аз мисля че чужденеца приключи
                          Рано е да се каже, но ако е така пътят към 3ката е открит.

                          Коментар


                          • Няма как Софикс да пада,а тук да се качва !
                            Ако някой не е разбрал,скоро ще разбере.Но ще е късно

                            Имаше шанс ,но с тея циркове преди месец убиха всичко.
                            Сега масовката и някои много "успешни" инвеститори ,които винаги забравят да пишат когато акцията пада ,пак ще чакат 4-5г държавата да излезе на нула,но инвестициите на БФБ са така.
                            Last edited by Мечкан_Бикоядов; 08.04.2024, 07:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                              Възхищавам се на хора с неограничен ресурс...............или неограничени фантазии
                              Не си в час, момче.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                                Не думай.... искам да взема още 20-на т. под 2.5 и тогава да приключва
                                Възхищавам се на хора с неограничен ресурс...............или неограничени фантазии

                                Коментар

                                Working...
                                X