IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

    Спрямо 2019г как е?
    Кое?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

      Това че не са работили голяма част от хотелите от втора линия и назад, показва, че има голям потенциал за ръст. Също така, от място видях, че вече се целят в по-висока категория хотели и по големи маржове. Имам.
      Спрямо 2019г как е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

        Гледам какво показват числата. Според тях сезонът е бил силен! Минусите от 1 и 2 тримесечие са заменени с голяма печалба. Имаме голям ръст на приходите и хубави парични потоци.

        А какво е било на място - не зная. И ме не интересъува особено.
        Това че не са работили голяма част от хотелите от втора линия и назад, показва, че има голям потенциал за ръст. Също така, от място видях, че вече се целят в по-висока категория хотели и по големи маржове. Имам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

          Ако това е силен сезон...
          Много пъти посетих Албена това ли ято, мн малко посетители, втора линия почти не работеше.
          Гледам какво показват числата. Според тях сезонът е бил силен! Минусите от 1 и 2 тримесечие са заменени с голяма печалба. Имаме голям ръст на приходите и хубави парични потоци.

          А какво е било на място - не зная. И ме не интересъува особено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
            Отличен отчет! Точно както и очаквах!

            Много силен сезон!
            Ако това е силен сезон...
            Много пъти посетих Албена това ли ято, мн малко посетители, втора линия почти не работеше.
            Last edited by fortiss.; 01.11.2023, 12:47.

            Коментар


            • Отличен отчет! Точно както и очаквах!

              Много силен сезон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                2021 бях през август, на първа линия, не оллинклузив. Беше много добре, макар още да не работеха доста ресторанти. Миналата година цената беше по 2, тази по 4 спрямо 2021..Не съм им стъпил. Иначе и аз много го харесвах като курорт
                Не гледам цените, влече ме там. За първи път бях 1999г. От тогава съм бил там поне 60 пъти минимум!!!

                Коментар


                • 2021 бях през август, на първа линия, не оллинклузив. Беше много добре, макар още да не работеха доста ресторанти. Миналата година цената беше по 2, тази по 4 спрямо 2021..Не съм им стъпил. Иначе и аз много го харесвах като курорт

                  Коментар


                  • Всяка година проверявам Албена по някокло пъти през лятото.
                    Тази година много, много слабо. Втората линия въобще не работи. На първа линия между хотелите няма автомобили на почиващи както преди години. Румънците никакви ги няма.
                    Все пак да подчертая, че всичко се поддържа както и преди - чисто, спретнато. Персоналът работи добре, макар и да са възрастни хора повечето.
                    Каквото и да става, това е моята Албена!!!
                    Last edited by fortiss.; 11.09.2023, 21:50.

                    Коментар


                    • изтрито заради дебилна модерация
                      Last edited by petrg5s; 14.09.2023, 12:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n4099573[/ATTACH]

                        И сега си е хубаво …. и е пълно с туристи
                        Албена е супер! Но тази година на втора линия няма почти никой. Май работи само хотел Орхидея!!!

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	IMG_3464.jpeg
Views:	0
Size:	0
ID:	4099573
                          Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
                          Миналата година бях в Албена. Красива е, няма такъв друг плаж чист и блестящ в България и е мн подходяща за семейства с деца. Цените са нормални. Българското море си е най-хубаво.
                          И сега си е хубаво …. и е пълно с туристи

                          Коментар


                          • Миналата година бях в Албена. Красива е, няма такъв друг плаж чист и блестящ в България и е мн подходяща за семейства с деца. Цените са нормални. Българското море си е най-хубаво.
                            Повече от красива

                            Коментар


                            • Хотел край Варна сред 25-те най-добри в света според класация на немски туроператор
                              https://www.varna24.bg/novini/varna/...erator-1678561

                              Коментар


                              • Кой днес купи и кой продаде 60 480 бр. акции !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X