IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мак АД (4MK / MAK)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • RE: Относно дивиденти на МАК АД

    От приватизацията (1997) насам не е разпределяло дивиденти.
    Човек без идея е като риба без велосипед

    Коментар


    • Относно дивиденти на МАК АД

      Може ли някой да ми помогне с информация относно изплащани дивиденти на притежатели на акции на Мак АД.
      Благодаря Предварително!

      Коментар


      • Това е годишния-консолидиран!!!А не тримесиечен !!!

        Коментар


        • кое не е вярно от цялата статия?

          Коментар


          • 24 Април 2008 17:51 Мак със 737 хил. лв. печалба за тримесечието


            Мак АД отчете 737 хил. лв. печалба за първото тримесечие на 2008 г., като е възлизала на 524 хил. лв. година по-рано. Приходите от дейността на производителя на памучен тип прежди се увеличават от 14.391 млн. лв. към 31.03.2007 г. до 18.896 млн. лв. към 31.03.2008 г.

            Нарастват и разходите за дейността на компанията до 17.909 млн. лв. към 31 март на настоящата година, спрямо 13.602 млн. лв. за отчетения период на 2007 г. Дружеството регистрира собствен капитал в размер на 7.684 млн. лв. за периода януари - март 2008 г., а на стойност 6.971 млн. лв. е капиталът за същия период на миналата година.

            Последната сделка с акции на Мак АД е сключена на 16 април 2008 г. На борсата има оферти купува за книжата на фирмата на средни нива 20.80 лв., а офертите продава са на средни нива 26.00 лв.
            Информация на Инфосток.бг

            Държа да подчертая, че не е вярна!

            Коментар


            • Консолидираните печалби вероятно ще са към 600000.Хич не е зле!!!
              Нали имаме и "Вьор-Мак"!!!

              Коментар


              • Що не коментирате тук бе хора отчетче ала-бала
                Айде нагоре де... 442 000 спрямо 281 000 си е добре

                Коментар


                • Импе,какво при тази ипотечна криза часовници ли ще носим!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala
                    Доооч,доооч!!!Още радости предстоят,нали Импе!!!
                    Ми аз поизбягах преди... реших че Заложните къщи са по-секси. Мак и преди ми бе второстепенно дружество, сега ми е още по.

                    Запазих си някоя бройчичка де...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Трябва да се смени кода от МАК на МАХ.

                      Коментар


                      • Първо,не са ПФБК,а ПИБ.И второ не са 1000!!!И трето,по мои сметки с 2-2,5 лв. печалба на акция в края на годината!!? Не знам!!!

                        Коментар


                        • Не е само работно облекло, раздел military e още under construction, сертификатите в special са доста интересни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hank
                            А видяхте ли новия им сайт?
                            Ми те много работи правели. С тези изискания за работно облекло - работата ще е много добре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala
                              Явно отчета ще бъде отново добър!!!
                              PFBK kupili 1000 akcii = otcheta dobur, a ako biaha razprodali obratnoto li znachi, haide stiga dogadki
                              --

                              Коментар


                              • А видяхте ли новия им сайт?

                                Коментар

                                Working...
                                X