IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petget Разгледай мнение

    Росен Даскалов е апортирал дела си в "Син карс индъстри" АД и дела си в друга своя фирма, регистрирана в Германия, в ново дружество "Л Сити Аутомотив Холдинг" ЕООД. Капиталът на новото дружество е 992 594 000 лева, почти 1 милиард. 99,5% от него обаче е под формата на нематериални активи във вид на интелектуална собственост, която не знам кой и как е оценил на толкова. Според тази оценка "Син карс индъстри" АД струва 503 470 000 лева, от които 483 млн. интелектуална собственост, а цената на акция трябва да е не 50 стотинки, а 24,51 лева. Който иска - да вярва. Оценката е от май месец миналата година и я има като документ в Търговския регистър, всеки може да я види.
    Нещо ми напомня на Енергони...И там имаше - патент ли беше,интелектуална собственост ли?!-пак с оценка на към милиард....И накрая - една голяма нула....Надявам се ,че тук ситуацията е по-различна...Дето се вика - мнението ми не е препоръка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
      Някой може ли да каже как информацията от 15/02/2024 в сайта ня https://www.x3news.com се връзва с цялостната картина на компанията.
      Росен Даскалов е апортирал дела си в "Син карс индъстри" АД и дела си в друга своя фирма, регистрирана в Германия, в ново дружество "Л Сити Аутомотив Холдинг" ЕООД. Капиталът на новото дружество е 992 594 000 лева, почти 1 милиард. 99,5% от него обаче е под формата на нематериални активи във вид на интелектуална собственост, която не знам кой и как е оценил на толкова. Според тази оценка "Син карс индъстри" АД струва 503 470 000 лева, от които 483 млн. интелектуална собственост, а цената на акция трябва да е не 50 стотинки, а 24,51 лева. Който иска - да вярва. Оценката е от май месец миналата година и я има като документ в Търговския регистър, всеки може да я види.

      Коментар


      • Някой може ли да каже как информацията от 15/02/2024 в сайта ня https://www.x3news.com се връзва с цялостната картина на компанията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Щеше да е по добре тези да се бяха листвали !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            +++

            Коментар


            • https://money.bg/business/milara-int...bdPRsm3p-E29mM

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                Надявам се, че не съм Ви обидил! Успех във Вашата стратегия за печелене на парички!
                Амин! И благодаря за пожеланието, късмет и на Вас,!

                П.П.: Не, няма обида. Споко. Всичко е наред.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  От лошотия го чета, вече 19-та година. И не, с акции НЕ търгувам. Имам своя си стратегия. Пък кило злато, ако и да ми го беше някой дал, по друг начин щях да се разпоредя.
                  Надявам се, че не съм Ви обидил! Успех във Вашата стратегия за печелене на парички!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                    Шегички,а? Вие защо четете този форум? Най-вероятно търгувате със също такива акции, каквито и ние. Или освен акции, са Ви дали по кило злато?
                    Шегичка. Знам, че биим пазара по регламент е малко мътен, но от Син карс прекаляват според мен. Лично мнение.
                    От лошотия го чета, вече 19-та година. И не, с акции НЕ търгувам. Имам своя си стратегия. Пък кило злато, ако и да ми го беше някой дал, по друг начин щях да се разпоредя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Моля, да не ме разбираш криво но, след като веднъж са ви взели парите, без да ви дадат нещо срещу тях...
                      ...от какъв още зор и да се мъчат да ви уважават?

                      (от мюзикъла "Вражалец")
                      Шегички,а? Вие защо четете този форум? Най-вероятно търгувате със също такива акции, каквито и ние. Или освен акции, са Ви дали по кило злато?
                      Шегичка. Знам, че биим пазара по регламент е малко мътен, но от Син карс прекаляват според мен. Лично мнение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                        Г-н Даскалов явно много ни е обиден, защото не пуска и зрънце информация. Когато се срещнахме, каза , че ще пуска информация само когато е факт. Това значи ли, че няма нито един продаден автомобил за второто шестмесечие? Все пак взехте 2 млн.лв от нас, та не е лошо да ни уважавате повече.
                        Моля, да не ме разбираш криво но, след като веднъж са ви взели парите, без да ви дадат нещо срещу тях...
                        ...от какъв още зор и да се мъчат да ви уважават?
                        ...Вземете ни паричките,
                        Вземете ни паричките!
                        Паричките, паричките...
                        ВСИЧКИТЕ!
                        (от мюзикъла "Вражалец")

                        Коментар


                        • Г-н Даскалов явно много ни е обиден, защото не пуска и зрънце информация. Когато се срещнахме, каза , че ще пуска информация само когато е факт. Това значи ли, че няма нито един продаден автомобил за второто шестмесечие? Все пак взехте 2 млн.лв от нас, та не е лошо да ни уважавате повече.

                          Коментар


                          • Бати Роско е self-made, ще успее по един или друг начин

                            Ама стават трудно нещата, защото инженерната мисъл понякога е прекалено праволинейна

                            Коментар


                            • Стискам палци на г-н Даскалов и екипа!!!
                              Last edited by earth1225; 31.10.2023, 22:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

                                На кое място е Русе са започнали инвестицията?
                                Базата им е на ул. Трети март, до сервиза на г-н Даскалов. Не си представяйте завод. Халето не е малко, обособени са клетки за различните дейности, но капацитетът според мен е много малък. Та е омагьосан кръг. Ако има голяма поръчка, нямат пари и капацитет, а нямат пари и капацитет, защото не могат да поемат големи поръчки. Мисля, че този заем ще даде втори старт на компанията. Пък и банката сигурно го е отпуснала на основата на някакви разчети все пак. Имам, а и днес допълних доволно.

                                Коментар

                                Working...
                                X