IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чичо трапна масовката с дивидента и сега няма излизане .Ще се стиска 5-6 години,няма как

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

      Да, при Атера сгреших относно дивидента :-(
      Може пък тук да ми се получи ;-)
      Ти на проба и грешка ли правиш прогнози на капиталовия пазар!? Няма да изкараш дълго така
      Мисля и при Шели беше доста далече от истината с очакванията..
      Помисли къде бъркаш и коригирай курса докато е време

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение

        Всичко е възможно, разбира се, но по-вероятно е прогнозата ти да е толкова точна, колкото беше тази за дивидента при Атера.
        Да, при Атера сгреших относно дивидента :-(
        Може пък тук да ми се получи ;-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

          Ефектите на финансовия инженеринг ;-)
          През есента ще е под 5 лв, не виждам какво ще я спре :-)
          Всичко е възможно, разбира се, но по-вероятно е прогнозата ти да е толкова точна, колкото беше тази за дивидента при Атера.
          Last edited by inteIIect; Вчера, 14:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

            Аз като говоря не приказвам
            Ефектите на финансовия инженеринг ;-)
            През есента ще е под 5 лв, не виждам какво ще я спре :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              Лошо, Седларов, лошо!

              София, България, 22 април 2024 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (SFA: Българска фондова борса АД, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец март 2024 година Дружеството реализира спад в продажбите от 24% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 8% спад на продажбите на вътрешен пазар и 32% спад на продажбите за износ, основно поради дестабилизарщи пазарни динамики на основните експортни дестинации.
              За периода от началото на 2024 година Дружеството реализира спад в продажбите в размер на 11%, в т.ч. 1% спад на продажбите на вътрешен пазар и 16% спад на продажбите за износ.
              Аз като говоря не приказвам

              Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
              Предвид многото негативни фактори, мисля,че най-вероятно е да видим нещо под 4лв до 6-12мес.

              Коментар


              • Лошо, Седларов, лошо!

                София, България, 22 април 2024 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (SFA: Българска фондова борса АД, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец март 2024 година Дружеството реализира спад в продажбите от 24% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 8% спад на продажбите на вътрешен пазар и 32% спад на продажбите за износ, основно поради дестабилизарщи пазарни динамики на основните експортни дестинации.
                За периода от началото на 2024 година Дружеството реализира спад в продажбите в размер на 11%, в т.ч. 1% спад на продажбите на вътрешен пазар и 16% спад на продажбите за износ.
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                  Те като се листнаха у Варшава цъфнаха та вързаха ! С Чичовите номера трудно се вирее на чужди борси !
                  Софарма отиде във Вършава насила.Всичко свърши Грамърси с надеждата да избягат на по-добра цена. На чичо им точно това му трябва.Да го питат още повече хора това и онова
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
                    Нещо не ги видях аз,сигурно са се уплашили

                    Предвид многото негативни фактори, мисля,че най-вероятно е да видим нещо под 4лв до 6-12мес.
                    Last edited by danetha; 15.04.2024, 19:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
                      Те като се листнаха у Варшава цъфнаха та вързаха ! С Чичовите номера трудно се вирее на чужди борси !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Видях представители на Софарма на презентацията - явно имат интерес
                        то имаше и от Бианор, въпреки че са доста далеч все още от немската борса

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
                          Видях представители на Софарма на презентацията - явно имат интерес

                          Коментар


                          • Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                              Единственият, който може да купува в този момент и е извън ФФ е Телекомплект Инвест
                              Дали не говорим за забавен сетълмънт? Видяхме връщане на абсолютно същата бройка 2 дни по-късно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
                                ФФ намалява със 100 947 акции.
                                Единственият, който може да купува в този момент и е извън ФФ е Телекомплект Инвест

                                Коментар

                                Working...
                                X