IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергоремонт Холдинг АД (6EG / ERH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като прочетеш кои са собствениците и откъде са се разбира, че всичките интервюта са една ГОЛЯМА МАНИПУЛАЦИЯ за дребните акционери!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

      В.., но са разчитали в потока информация и материали към КФН напред -назад, този много важен момент да не се забележи. Явно интервюто е вземано около ОСА през 2017г.
      To, в материалите за търговото вече е късно за такава промяна - нямаш и много инв. избор тогава...
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

        Ех, да беше ударил 1 лично ....

        Проблемите по БФБ-ширини не са ЛИЧНИ ...и докато не ги осъзнаете и приемете като ИНВЕСТИЦИОННА общност, все ще е така. Всеки с личните си проблеми и до там, по един-двама максимум обединени и до следващата финансова яма, и поредните попаднали в нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

          O.K., Rafa, ама г-н Христов се е изказал в статията като представляващ мениджмънта на компанията, а компанията после никъде не е обявила промяната в намерението. Това според мен си е подвеждащо инфо! A и в статията пише, че Румен Христов е Регионален директор за Източна Европа и..., ясно е било, че задачата не му е да е дълго изп. директор, а само до смяната на собствеността и структурата. Искаш да кажеш, че Румен Христов вече няма нищо общо с Дитсман?
          Всичко посочено в интервюто е точно така, но в едно минало време. През 2017г на ОСА разговарях с него тогава мисля и като прокурист на новата компания. Въпросите ми бяха точно за публичнотта, проектите, миналите загуби, бъдещето. Две са нещата, които той заяви пред мен и представители на ПОД - независимо от непубличния статут на компанията-майка, ЕРН остава публична компания; ще се търси решение за разширяване акционерната структура и свободно търгуваните акции. Явно след отстраняването му новите управляващи са променили това виждане. Нещо повече, в материалите за търговото е записана тази промяна, но са разчитали в потока информация и материали към КФН напред -назад, този много важен момент да не се забележи. Явно интервюто е вземано около ОСА през 2017г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Сега остава да се сетиш, че го говорихме, а аз и се бях простил с наистина големият- с големи възможности за холд холдинг. Понякога не греша!
            Ех, да беше ударил 1 лично ....
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Сега остава да се сетиш, че го говорихме, а аз и се бях простил с наистина големият- с големи възможности за холд холдинг. Понякога не греша!
              Да, спомням си, но с влизането на новия собственик и след разговор с г-н Р. Христов имах надеждата за много добро развитие база клиенти и проекти на компанията -майка. Още веднъж казвам, че с отстраняването му, твърдото решение да остане публична компания независимо от над 97 % собственост, се отмени. Е, за твоя инфомация приятелю парите от ЕРН са вече на борсата под друга форма.
              Успешна търговия- ти си наистина много сериозен играч

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                Материала е много хубав, позитивен, но вече не е актуален. За съжаление г.н Христов вече не е в мениджмънта на компанията, идеята да остане публично дружество е променена. Търговото предложение мина и ERH е спряна от търговия на БФБ. Край на една добра идея.
                O.K., Rafa, ама г-н Христов се е изказал в статията като представляващ мениджмънта на компанията, а компанията после никъде не е обявила промяната в намерението. Това според мен си е подвеждащо инфо! A и в статията пише, че Румен Христов е Регионален директор за Източна Европа и..., ясно е било, че задачата не му е да е дълго изп. директор, а само до смяната на собствеността и структурата. Искаш да кажеш, че Румен Христов вече няма нищо общо с Дитсман?
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                  Материала е много хубав, позитивен, но вече не е актуален. За съжаление г.н Христов вече не е в мениджмънта на компанията, идеята да остане публично дружество е променена. Търговото предложение мина и ERH е спряна от търговия на БФБ. Край на една добра идея.

                  Сега остава да се сетиш, че го говорихме, а аз и се бях простил с наистина големият- с големи възможности за холд холдинг. Понякога не греша!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    Росен Христов: Dietsmann планира да развива Енергоремонт като публично дружество
                    Материала е много хубав, позитивен, но вече не е актуален. За съжаление г.н Христов вече не е в мениджмънта на компанията, идеята да остане публично дружество е променена. Търговото предложение мина и ERH е спряна от търговия на БФБ. Край на една добра идея.

                    Коментар


                    • Росен Христов: Dietsmann планира да развива Енергоремонт като публично дружество
                      Вчера холандската Dietsmann обяви, че e придобила контрол върху 97,51% от акциите на "Енергоремонт холдинг"
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • FINITA LA COMEDIA !

                        http://www.sis.bg/bg/targovo_erh/

                        Коментар


                        • http://dietsmannenergoremont.bg/%D0%...7%D0%B0%D0%BA/

                          Коментар


                          • http://3e-news.net/%D1%82%D0%B5%D1%8...B7%D0%B0_57267

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Благодаря на колегите освободили ме от съпричастност тук за сега!
                              ЕРХ е с добра база и от 2011г. съм в групата с 3 000лв. които са ставали на няколко пъти безплатни и до сега ми дават нето 6350лв+, но кога или колко време ще е необходимо на новите собственици да заслужат отново доверието ми, решен съм да изчакам!
                              УСПЕХ на поддръжниците оставащи !
                              Моля,
                              при мен четенето е друго, след интервюто и споделената визия на новите за дружеството реших да вляза на относително високи за момента цени, интересно е къде ще са след 2-3г.
                              без препоръки

                              Коментар


                              • Благодаря на колегите освободили ме от съпричастност тук за сега!
                                ЕРХ е с добра база и от 2011г. съм в групата с 3 000лв. които са ставали на няколко пъти безплатни и до сега ми дават нето 6350лв+, но кога или колко време ще е необходимо на новите собственици да заслужат отново доверието ми, решен съм да изчакам!
                                УСПЕХ на поддръжниците оставащи !

                                Коментар

                                Working...
                                X