IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оргтехника АД (3OA / ORGTE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-после мечките разбраха какви балъци са били да продават тук.

    Коментар


    • В заключението на отчета за 2010г дословно пише "Очакванията за 2011 са умерено оптимистични и основание за това е както очакваното запазване на позициите на външните пазари и основно на гръцкия така и за значително увеличени продажби в страната вследствие наложени по нормативен път нови изисквания за оборудване на касовите апарати с терминали за безжична връзка с НАП".С това мисля че се отговаря на въпроса на последния форумец тук.

      Коментар


      • ???

        Коментар


        • Не се знае знае ли се. Не мога да разбера тези които продават на 4 лева и няколко левоцента знаят ли какво правят и ако не знаят о Господи прости им.

          Коментар


          • Някой знае ли дали дружеството произвежда касови апарати, които ще могат да се връзват с НАП?

            Автора притежава акции, и това не е препоръка за вземане на инвестиционно решение!

            Коментар


            • голяма разпродажба тука от 108

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ
                Това е от дружествата, които не знаят защо са на борсата. Не знаят какво е туй финансов пазар и какво е корпоративно управляние.
                Просто са останали с публичен статут от времето на масовата приватизация.
                ПИЧ добре че ме светна ама има тука странни купувачи - вчера купих 150 на 8 дбеска продавам на макс 10.309 печалба 360лв - пазара е много извратен да ти кажа а имма други хубави акции и са само на загуба

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ
                  Това е от дружествата, които не знаят защо са на борсата. Не знаят какво е туй финансов пазар и какво е корпоративно управляние.
                  Просто са останали с публичен статут от времето на масовата приватизация.
                  Не знам от къде вадите информация за състоянето на фирмата

                  Произвежда ли нещо ,продава ли нещо ?

                  Коментар


                  • Това е от дружествата, които не знаят защо са на борсата. Не знаят какво е туй финансов пазар и какво е корпоративно управляние.
                    Просто са останали с публичен статут от времето на масовата приватизация.

                    Коментар


                    • Единствен ли имам акции тука

                      някой знае ли нещо за това дружество

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alan Greenspan
                        В Румъния са, в Румъния са .. :-)

                        Първоначално изпратено от Para6kef
                        къде изчезнаха продавачите тука
                        Много ли е зле това држество?????

                        няма купувачи ....

                        Коментар


                        • В Румъния са, в Румъния са .. :-)

                          Първоначално изпратено от Para6kef
                          къде изчезнаха продавачите тука
                          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                          Коментар


                          • къде изчезнаха продавачите тука

                            Коментар


                            • Нямам идея, защо се търгува тук. От Силистра съм и баща ми работи над 20 години в това предприятие на една от директорските позиции.
                              За съжаление отдавна не живея там, но до колкото знам и познавам основния собственик не е много читаво управлението.
                              С мои познати с които говорих също не потвърдиха да виждат някакво развитие там, напротив даже се изказаха негативно.
                              Нямам идея обаче какви планове имат.


                              Не е препоръка!

                              Коментар


                              • Ако ELKA струва 60 млн. лв. ORGTE трябва да е поне 30!?

                                Не е препоръка, не притежавам акции, сравнявам компаниите по отчети... и си мисля...

                                Ако има някой по-информиран може ли коментар

                                Коментар

                                Working...
                                X