IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
    Много дълбоко и продължително потапяне очаквам тук.
    Напомня ми Неохим на 44
    Да няма после,ама аз таковата...

    Потапяне под 5лв тече по план.
    Скиорите да се подготвят за шеметно спускане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
      . Аз съм дългосрочен инвеститор.
      Ами като сте "дългосрочен инвеститор" защо всеки ден във форума при първата лека критика към ваша акция, се оплаквате,че цената била паднала?
      Last edited by RUBLA; 16.02.2024, 11:04. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

        До вчера бяхте супер голям оптимист за акцията,днес, след големия спад се оказва ,че вече сте "продал".
        Що ли не се учудвам.
        Всъщност продадох малка част, и просто ще си ги възстановя. Аз съм дългосрочен инвеститор. Решенията ми не се влияят от човек пускащ картинки във форум. Не мисля че има и нужда да се обяснявам. Стремя се водя смислени, градивни и позитивни диалози, какъвто този явно не . Успех в инвестирането ви желая.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
          за да си допълня количеството което продадох на 6,70лв.
          До вчера бяхте супер голям оптимист за акцията,днес, след големия спад се оказва ,че вече сте "продал".
          Що ли не се учудвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
            -5.2% днес ,като за начало !
            Надявам се онова трейдърче да е разбрало най-накрая снимката с подводницата
            ... И да, ще се радвам цената да отиде на 5,00лв. за да си допълня количеството което продадох на 6,70лв. Вие колко спечелихте от спада на цената днес? Сигурно имате къси на ХЕС?
            Last edited by RUBLA; 15.02.2024, 21:55.

            Коментар


            • -5.2% днес ,като за начало !
              Надявам се онова трейдърче да е разбрало най-накрая снимката с подводницата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                И тук нещо задълба.Нищо добро не чака държащите.
                Много дълбоко и продължително потапяне очаквам тук.
                Напомня ми Неохим на 44
                Да няма после,ама аз таковата...

                Last edited by danetha; 14.02.2024, 18:50.

                Коментар


                • И тук нещо задълба.Нищо добро не чака държащите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                    Инта сигурен ли си, виж че и оборотите драстично са паднали ?
                    Исторически винаги е било така, но си имат и инвестициона програма, по скоро наблюдавай продажбите, но знаеш че тук затворих и съм далече от новия вход за сега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                      Разплащане по тантиемите е ...
                      Инта сигурен ли си, виж че и оборотите драстично са паднали ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                        Тези летни месеци никак не са били добри ! Поне прогнозите за септември изглеждат оптимистично и дават надежди за стабилизация !
                        Разплащане по тантиемите е ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                          Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец август 2023 година в размер на 3 146 хил. лева и с натрупване от началото на годината 61 666 хил. лева, което представлява спад от 5.19 % в сравнение със същия период на предходната година.
                          Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месеците юли и август 2023 година – брутна загуба в размер на 349 хил. лева и с натрупване от началото на годината - брутна печалба в размер на 3 450 хил. лева.
                          Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец септември 2023 година в размер на 6 870 хил. лева, при което понижението на продажбите с натрупване от началото на годината ще бъде 6.03 % в сравнение със същия период на предходната година.
                          Тези летни месеци никак не са били добри ! Поне прогнозите за септември изглеждат оптимистично и дават надежди за стабилизация !

                          Коментар


                          • Хидравлични елементи и системи АД отчита продажби за месец август 2023 година в размер на 3 146 хил. лева и с натрупване от началото на годината 61 666 хил. лева, което представлява спад от 5.19 % в сравнение със същия период на предходната година.
                            Хидравлични елементи и системи АД обявява неокончателен финансов резултат за месеците юли и август 2023 година – брутна загуба в размер на 349 хил. лева и с натрупване от началото на годината - брутна печалба в размер на 3 450 хил. лева.
                            Хидравлични елементи и системи АД обявява прогнози за продажбите през месец септември 2023 година в размер на 6 870 хил. лева, при което понижението на продажбите с натрупване от началото на годината ще бъде 6.03 % в сравнение със същия период на предходната година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дядо Кольо Разгледай мнение
                              Аз, дядовото, съм тук вече 20 години, доста отпреди да се познаваме. Помня и 2007-ма, и 2009-та. По-долу съм писал за "киселото грозде": Тоталното покритие на първоначалната инвестиция е 430 пъти! Към днешна дата е вече 449 пъти. А на по-голямата хидравлика, където също, гледам, чертаеш елхи, покритието е 860 пъти.
                              Та така. С твоите елхички можеш да плашиш новобранците. Но само с ТА не става. Купи си една акция и ела на ОСА, заедно с Интата ще те поразведем да поразгледаш. И да се понаучиш как се осигурява втора, че и трета пенсия.
                              С две думи, нямам нищо против твоята "истина", но тя не е супериорна, ако си ме разбрал. За децибелите иде реч...
                              Жив и здрав да си и още 20г. да си на БФБ.Поздравления и за печалбите.
                              Аз говоря оттук насетне.Ако може да издържиш 40-50% спад, а и повече ,а като време няколко години,няма за какво да се притесняваш
                              И не е само ТА,вие от небето ли падате тук?
                              Знаеш ли в какъв цикъл е световната икономика? или мислиш,че някаква неизвестна миниатюрна компания в БГ ще е остров на спасението

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Тук предстоят страшни неща !!! И ти го усещаш,знам.Бягай докато е време,че зимата и най-вече 2024 ще ви колят бичетата,както турци не са го правили.
                                Аз, дядовото, съм тук вече 20 години, доста отпреди да се познаваме. Помня и 2007-ма, и 2009-та. По-долу съм писал за "киселото грозде": Тоталното покритие на първоначалната инвестиция е 430 пъти! Към днешна дата е вече 449 пъти. А на по-голямата хидравлика, където също, гледам, чертаеш елхи, покритието е 860 пъти.
                                Та така. С твоите елхички можеш да плашиш новобранците. Но само с ТА не става. Купи си една акция и ела на ОСА, заедно с Интата ще те поразведем да поразгледаш. И да се понаучиш как се осигурява втора, че и трета пенсия.
                                С две думи, нямам нищо против твоята "истина", но тя не е супериорна, ако си ме разбрал. За децибелите иде реч...

                                Коментар

                                Working...
                                X