IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Специализирани бизнес системи (6SP / SBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги според вас кога ще започнат с обратното изкупуване по позицията?

    http://www.investor.bg/news/article/112323/339.html

    Коментар


    • Някой ходи ли вчера на ОСА на SBS???

      нещо интересно да са казали???
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Да видим сега, какъв отчет ще изкарат...
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от INSIDER-A
          Първоначално изпратено от Shemata
          Страхотен отчет... като се има впредвид отчетите на много от компаниите за първото тримесечие...

          Браво на SBS.
          СБС увеличава печалбата до 56 хил. лв., акциите скачат с 13%

          ХА ХА ХА :-)
          dude това е неконсолидирана. Консолидираната може и да е по-добра. Виж исторически как стоят нещата

          Коментар


          • Уау и това за компания която е "само" 8 млн.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata
              Страхотен отчет... като се има впредвид отчетите на много от компаниите за първото тримесечие...

              Браво на SBS.
              СБС увеличава печалбата до 56 хил. лв., акциите скачат с 13%

              ХА ХА ХА :-)
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Страхотен отчет... като се има впредвид отчетите на много от компаниите за първото тримесечие...

                Браво на SBS.
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • BRAVO! Dobur otchet. Da vidim dali kons. shte go potvurdi. Rust v prodajbite. Chakam s interes konsolidirania.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Палечка - Малечка
                    Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас
                    Ами правя разлика. Затова не ми е ясно за какви права и какви безплатни акции става въпрос, затова и питам.
                    Права имат всички притежатели на акции, сключили сделки до 08 януари 2008

                    Т.е. това са правата на новите акции. Няма други права.
                    Имаш право да получиш безплатни акции. Това е. Права не са издавани. Беше извършен сплит на номинала на акцията, а не увеличение на капитала. Затова нямаш и права.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас
                      Ами правя разлика. Затова не ми е ясно за какви права и какви безплатни акции става въпрос, затова и питам.
                      Права имат всички притежатели на акции, сключили сделки до 08 януари 2008

                      Т.е. това са правата на новите акции. Няма други права.

                      Коментар


                      • Ами правя разлика. Затова не ми е ясно за какви права и какви безплатни акции става въпрос, затова и питам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас
                          Придобилите акции на СБС в понеделник и вторник (7 и 8 януари) ще имат право на участие в сплита. Централен депозитар е регистрирал промяната в номинала и броя на акциите на СБС, става ясно от съобщение на дружеството, публикувано на корпоративния му сайт.


                          „При определяне на акционерите, имащи право на безплатни акции, са спазени изискванията на закона, правилника за работа на Централния депозитар и установените практики. Права имат всички притежатели на акции, сключили сделки до 08 януари 2008 г. включително“, се казва още в съобщението.
                          А правиш ли разлика между права и сплит.
                          Нали си си получил новите акции от сплита? Други права нямаш.

                          Коментар


                          • Придобилите акции на СБС в понеделник и вторник (7 и 8 януари) ще имат право на участие в сплита. Централен депозитар е регистрирал промяната в номинала и броя на акциите на СБС, става ясно от съобщение на дружеството, публикувано на корпоративния му сайт.


                            „При определяне на акционерите, имащи право на безплатни акции, са спазени изискванията на закона, правилника за работа на Централния депозитар и установените практики. Права имат всички притежатели на акции, сключили сделки до 08 януари 2008 г. включително“, се казва още в съобщението.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас
                              А какво става с правата? Аз купих на 8.01(беше съобщено, че ще имаме права купилите на 7 и 8.01 ), сплитнати са ми вече в кобоса, а правата какво?
                              Нещо си в грешка, няма такова нещо!

                              Коментар


                              • А какво става с правата? Аз купих на 8.01(беше съобщено, че ще имаме права купилите на 7 и 8.01 ), сплитнати са ми вече в кобоса, а правата какво?

                                Коментар

                                Working...
                                X