IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ГОЛЕМИЯТ КУПУВАЧ ТУК Е АЛИАНЦ.
    И ИСКА ОЩЕ МНОГО ДА КУПИ
    НО ОЩЕ ИЗЧАКВА..

    Коментар


    • Напълно възможно да съм пропуснал доста.
      Бях ги дал за ракета на 2021ва, но за малко пропуснах.
      Средната ми беше около и под 0.16

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        ОК. Днес излязох, да видим накъде ще е
        Бързаш ми се струва.. Толкова време ги чакам, че 40-50% ръст ми се струва само загрявка. Ще си чакам поне трипъл от средната 18.3

        Коментар


        • ОК. Днес излязох, да видим накъде ще е

          Коментар


          • Тези които купуват сега ще спечелят +100% за
            много кратко време.
            първа спирка е към 0.60 ст.

            Коментар


            • КЗ и ЖКЗ отдавна трябваше да догонят ПКБ като цена, след като законово уж приравниха употребата им. Доколкото съм чувал обаче, май предишната власт нарочно не издаваше нужните подзаконови актове за да стане това реалност. Властта обаче е друга... така че.. Да видим!

              Коментар


              • Днес пак голямо бутане да купят ефтинко.
                Отдясно само цацата продават.
                Last edited by superexpert; 21.01.2022, 13:11.

                Коментар


                • КЗ -някой е чел утрешният вестник и
                  иска да ги изкупи евтинко тук

                  Коментар


                  • Днес МФ продаде 975000 КЗ на 103,48лв. Някой знае ли нещо повече?

                    Коментар


                    • Да нямаме някаква новинка тук?
                      Някой си купи малко от асковете..

                      Коментар


                      • Чудя се - тук на 20 стотинки има ли смисъл да се влезе?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                          Аз подозирам, че при сегашното правителство няма да има воля за решаване на проблема с КИ.
                          Много е слаба организацията на собствениците.. Няма чуваемост, няма лоби.. Затова и се подиграват така с тях.. Държавата е издала едни книжа по които отказва да плати!

                          Коментар


                          • Аз подозирам, че при сегашното правителство няма да има воля за решаване на проблема с КИ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                              Вие сериозно ли? То държава няма от как НДСВ сбирщината опуска държаваата, на чело с Николай Василев, който в момента е "спасителен ангел" на бълг. капиталов пазар...Верно е че имаше приватизация по онова време и то със записи, но ако се направи повърхностна ревизия, ще установите, че красимир катев и компания, василев и велчев облажиха най-много... ама кратка е памета на мнозина иначе сега още щяхме да ги гледаме тия тримата през #
                              Хейтърче, аз тогава направих 600% печалба от компенсаторките! Ти и това ли проспа!?

                              Коментар


                              • На зорлията му ги изкупиха накрая.
                                на 0.21 сега мохе спокойно да се качва вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X