IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български Транспортен Холдинг АД (BTRH / TRANSH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Общото събрание приема предложението печалбата за 2018 г. да се разпредели както следва: сумата в размер на 4 143 лв. (четири хиляди сто четиридесет и три лева) за Фонд „Резервен”; сумата в размер на 4 438.73 (четири хиляди четиристотин тридесет и осем лева и седемдесет и три стотинки) за допълнителни резерви; сумата в размер на 32 852.30 лв. (тридесет и две хиляди осемстотин петдесет и два лева и тридесет стотинки) за изплащане на дивиденти при следните параметри: брутна сума на акция: 0.10 лв. (десет стотинки); начало на изплащане на дивидента: 26.08.2019 г.; срок за изплащане да дивидента – три месеца; начин на изплащане: чрез „Централен депозитар“ АД и клоновете на „Уникредит Булбанк” АД
    (проект дивидент 10 стинки- постепенно настигат Монбат) http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=115090481
    Last edited by Кисимов; 22.05.2019, 15:02.

    Коментар


    • Re: Пак съм аз!

      Първоначално изпратено от SAfin13
      В тази ситуация на пазара не е удачно да гледаш имоти, ремонти, камиони и други. Десетки са примерите как капитализацията на една компания е колкото една малка част от имотите й, без да се включва бизнеса.
      Преди доста време те попитах за цена, но ти нищо не писа.
      Аз също имам няколко бройки и нямам нищо против да ги увелича, но много ме интересува цената ти.
      Бъди здрав!
      всичко което казваш е така
      ако беше продължил бичия пазар имаше предпоставки за ракета, но сега е вегетация
      писах ти на лично съобщение едно предложение
      преди ти отговорих, но явно не си го получил

      поздрави
      не е препоръка за покупка или продажба на ЦК

      Коментар


      • Пак съм аз!

        В тази ситуация на пазара не е удачно да гледаш имоти, ремонти, камиони и други. Десетки са примерите как капитализацията на една компания е колкото една малка част от имотите й, без да се включва бизнеса.
        Преди доста време те попитах за цена, но ти нищо не писа.
        Аз също имам няколко бройки и нямам нищо против да ги увелича, но много ме интересува цената ти.
        Бъди здрав!

        Коментар


        • новия неоконсолидиран отчет показва 261 хил. лв. печалба спрямо 97 хил. преди година
          е продажбите не растат с такъв темп, а с десетина %

          имам акции, не е препоръка

          Коментар


          • хубав отчет...

            ама как да си купи човек тука акции!!!
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Крум Савов
              Колега, надали една тема в инвестора ще повиши цената. И аз съм събрал над 1% от едно нисколиквидно дружество с P/E 4 и P/S 0,25, но какво от това. С този Сегмент Б и търговията на аукциони направо ни затриха.

              Личен съвет, гони мажоритара да прояви малко интерес към собствеността си и да направи всичко възможно да премести емисията на по-горен сегмент. Това ще е едно добро начало.
              Моля кажи кое е дружеството ти с P/E 4 и P/S 0,25

              Коментар


              • Колега, надали една тема в инвестора ще повиши цената. И аз съм събрал над 1% от едно нисколиквидно дружество с P/E 4 и P/S 0,25, но какво от това. С този Сегмент Б и търговията на аукциони направо ни затриха.

                Личен съвет, гони мажоритара да прояви малко интерес към собствеността си и да направи всичко възможно да премести емисията на по-горен сегмент. Това ще е едно добро начало.

                Коментар


                • Български Транспортен Холдинг АД (BTRH / TRANSH)

                  Б. Транс. Холдинг (3,3 P/E) С капитализация колкото една от инвестициите си

                  Капитализация 2,38 млн.лв. Конс. печалба за последни 12 месеца (до 31

                  март) 728 хил. лв. 15 млн. лв. приходи от продажби за 2007 г.
                  P/E - 3,3
                  P/S - 0,16

                  Земя и сгради за 6,4 млн. лв. към 31 март 2008 г., според консолидирания си отчет, непреоценявани, поне така си стоят от време оно насам, докъдето проверих отчетите. Тоест 2-3 пъти над капитализацията и то непреоценявани.

                  Лисва мажоритарен собственик, 3-ма държат големите пакети и се

                  контролират един друг, затова няма ограбване на холдинга.

                  Общо 2 млн. лв. са инвестирани в реновиране на автогарата в Самоков
                  http://www.investor.bg/?cat=122&id=58631
                  а самата сграда вероятно струва повече

                  Тоест само една от инвестициите им е 2 млн. лв.

                  Притежават още следните имоти
                  Етаж от сграда до пловдиските жп. и авто гара
                  Автогари и или парцели в дъщерните дружества

                  6."Автотранс" АД - Монтана 91,92
                  8."Филтранс" АД - Пловдив 86,16
                  11. "Напредък-тов.превози" АД-Н.Загора 84,87
                  4."Транспорт гарант" АД-В.Търново 76,51
                  10."Транс юг" АД - Петрич 75,98
                  3."Автнотрафик" АД-Бургас 70,90
                  1."Тексимтранс" АД Варна 70,12
                  9."Лом автотранспорт" АД - Лом 57,66
                  12."Авторемонтен завод"АД - Смолян 57,63
                  5."Товарни превози 91"АД-Видин 55,99
                  2."Странджа автотранспорт" АД -Царево 55,14
                  14."Родопи автотранспорт" АД - Девин 54,59
                  15."Троян автотранспорт" АД - Троян 54,50
                  7."Вита-6" АД-Пловдив 51,01
                  18."Автотранспорт-Чирпан" АД-Чирпан 50,40
                  17."Автостарт" АД - Самоков 50,01

                  Автобуси, камиони (ТИР), микробуси.

                  Може би дружеството не е открито от пазара, защото все още няма тема за него във форума.

                  Не е препоръка за покупка или продажба.
                  Събрал съм 0,55% от холдинга и при интерес може да говорим.
                  Last edited by mpy_yordanov; 22.02.2021, 14:50.
                Working...
                X