IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Криптовалута - Търговия, бизнес или измама?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение

    Общи приказки, приложими за всеки пазар, свеждащи се до "някои хора купуват евтино и продават скъпо, други правят обратното". Ако имам много физическо злато, или както ти го наричаш "много пари", и продавам фючърси да хеджирам позицията и смъкна ценовата си база манипулатор ли съм? Ако съм Бъфет и лобирам Байдън да спре тръбата с нафта от Канада щото имам влакови композиции манипулатор ли съм? Ако поема риска и набия 2 милиарда във Фейсбук на ниво идея манипулатор ли съм? Цената и концентрацията ли са индикатори за бъдещето на една нова технология?
    Не знам защо всеки трябва да има мнение по някоя тема, по-добре кажи не разбирам какво се случва и пасувам... Което винаги е добра идея и е наистина правилен начин на мислене.
    Всички тези манипулации са много лошо нещо.
    По този начин тези хора водят до крайна бедност милиони хора по света.
    Виж сега цената на тока е изкуствено висока.
    Дргуи такива американци играят срещу турската лира за да фалират Турция.
    Цената на гаста скача по същата прична.

    Тези хора не са нито по-добри нито по-умни от нас. Правят го само защото имат достъп до информация до която ти нямаш.
    Last edited by mauricio84; 04.01.2022, 14:22.
    Форекс блог

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Don't be so sure dear
      Ша ти пратя пица на адреса, дуеня

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
        Чиста измама е търгувията с крипто.
        Печелят единици губят хиляди като от пирамидите в близкото ни монало.
        Печелят обикновенно хората които имат вътрешна информация дали ще скочи цената или ще падне.
        Защо скочи толкова много bicoin защито Илон Мъск и подобни започнаха да го купуват.
        После защо започна да пада защото същите започбаха да го продват.
        Освен това хора с пари могат да направят таен заговор първо да вдигнат цената на нещо после да я свалят така печелят и в двете посоки а обикновените хора губят.

        Повече инфо в сайта ми:
        http://forextraderbg.blogspot.com/2021/12/2022.html?m=1
        Общи приказки, приложими за всеки пазар, свеждащи се до "някои хора купуват евтино и продават скъпо, други правят обратното". Ако имам много физическо злато, или както ти го наричаш "много пари", и продавам фючърси да хеджирам позицията и смъкна ценовата си база манипулатор ли съм? Ако съм Бъфет и лобирам Байдън да спре тръбата с нафта от Канада щото имам влакови композиции манипулатор ли съм? Ако поема риска и набия 2 милиарда във Фейсбук на ниво идея манипулатор ли съм? Цената и концентрацията ли са индикатори за бъдещето на една нова технология?
        Не знам защо всеки трябва да има мнение по някоя тема, по-добре кажи не разбирам какво се случва и пасувам... Което винаги е добра идея и е наистина правилен начин на мислене.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          Чиста измама е търгувията с крипто.
          Печелят единици губят хиляди като от пирамидите в близкото ни монало.
          Печелят обикновенно хората които имат вътрешна информация дали ще скочи цената или ще падне.
          Защо скочи толкова много bicoin защито Илон Мъск и подобни започнаха да го купуват.
          После защо започна да пада защото същите започбаха да го продват.
          Освен това хора с пари могат да направят таен заговор първо да вдигнат цената на нещо после да я свалят така печелят и в двете посоки а обикновените хора губят.

          Повече инфо в сайта ми:
          http://forextraderbg.blogspot.com/2021/12/2022.html?m=1
          Вибдам, че си навътре в материята и ги разбираш нещата. Имам въпрос, ще ме запознаеш ли с CEO-то на bitcoin, че и аз да получа малко вътрешна информация? Ти само ми кажи кой е шефа и аз сам ще го намеря и обработя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Тя адрес не знае кво е, повечето не знаят още как да ти ги харчат койните - инак темата ще стане мазаляк ...
            Dont be so sure dear

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Адрес само, не стига ли?

              П.П. Ма има още до 60+/
              Тя адрес не знае кво е, повечето не знаят още как да ти ги харчат койните - инак темата ще стане мазаляк ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ако си на 60+, може да я пуснеш за 1 път, само и покажи някой портфейл с шиткойни - от мелеон нагоре
                Адрес само, не стига ли?

                П.П. Ма има още до 60+/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Ако си на 60+, може да я пуснеш за 1 път, само и покажи някой портфейл с шиткойни - от мелеон нагоре
                  Хехехе по-младичък е той. И не е така безмерно умен като теб. Теб никой не мой те стигна.

                  Джентлемени моите пет стинки по “темата” приключиха.

                  Бай бай.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Нека си бърше. Кво ти пука. Забавлявай се.

                    Когато ми стане нервно, почвам да бърша прозорците, без да ме вълнува какво мислят другите в автобуса!
                    Ако си на 60+, може да я пуснеш за 1 път, само и покажи някой портфейл с шиткойни - от мелеон нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Тая се върти тукм белким забърше някой дядка с пари
                      Нека си бърше. Кво ти пука. Забавлявай се.

                      Когато ми стане нервно, почвам да бърша прозорците, без да ме вълнува какво мислят другите в автобуса!
                      Last edited by SKP; 22.12.2021, 20:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        А туй правописа остави го туй сега. Сйат, сайт … карай за гарата.

                        Колкото до въпросът на темичката му той е актуален. Технологията е тук, за да остане. Щом чак на мен ми дойде до главата, койните или коините са факт. Използват се като пари, дават печалби. Оттам насетне всеки да си прави сметката.

                        Време е за по едно малко 12 годишно, симпатично аналогово опушено уиски.

                        А биен тот.

                        ПП мон шери е за мъжки род ед.ч. За дама е ма шер

                        невърмайнД
                        Ааа щом и грифоманките/грифономанките/ ги е стигнал блокчейна, то НАСА е организирала сериозна измама.
                        Докторите казват, че едно малко 15м., преди инфаркт го предотвратява. Но като не знаеш кога ще дойде............

                        ПП мон шери е за мъжки род ед.ч. За дама е ма шер

                        Благодаря за поправката. Знаех си аз, че трябва да уча не само пракртическия френски........... ма шер

                        невърмайнД

                        Това от "без майни", ли идва?
                        Last edited by SKP; 22.12.2021, 20:43.

                        Коментар


                        • Тая се върти тукм белким забърше някой дядка с пари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                            Дигитален е филма. Няма аналогови куфарчета.
                            Просто ми стана смешно. Човекът си рекламира сйата. Пък не знае, как да напише ТъргОвия и BiTcoin......Мон шери.
                            А туй правописа остави го туй сега. Сйат, сайт … карай за гарата.

                            Колкото до въпросът на темичката му той е актуален. Технологията е тук, за да остане. Щом чак на мен ми дойде до главата, койните или коините са факт. Използват се като пари, дават печалби. Оттам насетне всеки да си прави сметката.

                            Време е за по едно малко 12 годишно, симпатично аналогово опушено уиски.

                            А биен тот.

                            ПП мон шери е за мъжки род ед.ч. За дама е ма шер

                            невърмайнД
                            Last edited by Selena; 22.12.2021, 19:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Аааааа мене не ме питай има си тема за това. Там са експертите, аз съм любител на грифони

                              Само че даже аз, като прост любител на грифони се дразня от тъпи теми … затуй им отговарям подобаващо.

                              При тебе не знам къв е филмЪт точно, … мон амууууур.
                              Дигитален е филма. Няма аналогови куфарчета.
                              Просто ми стана смешно. Човекът си рекламира сйата. Пък не знае, как да напише ТъргОвия и BiTcoin......Мон шери.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Ама, друг път.
                                Върви ли търгУвията с biСoin?
                                Аааааа мене не ме питай има си тема за това. Там са експертите, аз съм любител на грифони

                                Само че даже аз, като прост любител на грифони се дразня от тъпи теми … затуй им отговарям подобаващо.

                                При тебе не знам къв е филмЪт точно, … мон амууууур.
                                Last edited by Selena; 22.12.2021, 18:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X