IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-изгодното чейндж бюро в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ден,

    Ние от финансова институция Фактор И.Н. АД се стремим да бъдем максимално полезни на нашите клиенти. Работим усилено за създаването на дългосрочни отношения и ценим обратната връзка, в желанието ни нашите клиенти да се чувстват удовлетворени и щастливи от услугите, които им предлагаме. Поради това си позволяваме да отговорим на коментарите относно твърдението, че сме некоректни към клиентите си, както и да поясним с полезна информация за всички останали ползватели на услуги за обмяна на валута, как се осъществява запазване на курс и извършване на сделка за нови и съществуващи клиенти.

    Причината да бъдем посочени като некоректни е, че клиент получил информация за даден курс по телефон, е получил различен курс на място, като самият той е останал с впечатление, че има уговорена сделка. Бихме искали да поясним, че сделки по телефон с нови за нас клиенти не се сключват, което е общо правило за всяко обменно бюро в страната. В резултат на тази практика всеки наш служител е инструктиран да уведомява клиентите, които правят запитвания за курс по телефон или чрез нашия онлайн чат, че това е курсът към момента на разговора и че този курс не може да бъде запазен. За допълнително пояснение, на нашата уеб страница, сме поставили и постоянен информационен текст: „Курсовете се обновяват редовно и е възможна разлика от момента на проверка в сайта до физическата обмяна“.

    За съжаление в конкретния случай, клиентът „tangramach” е останал с впечатление, че има договорена сделка, както е посочил и сам: „Не ми поискаха данни, но реших, че има сделка“. Тази преценка обаче е извън нашите възможности. При всяка уговорена цена и количество валута изрично потвърждаваме договорените условия, в разговора с клиента, изискваме информация за него и поясняваме сроковете за изпълнение, за да избегнем всякакви неразбирателства между нас (процедура, която прилагаме при работа с клиенти, с които вече сме работили). В конкретния случай клиентът „tangramach” обяснява, че е искал информация относно наличността на дадената валута, което е било потвърдено от наш колега в обменното бюро. Търсеното количеството е било потвърдено, че е налично, но не и сделката. От тук предполагаме е произлязло неразбирането от страна на клиента.

    Бихме искали да уведомим „tangramach”, че запазването на курс е напълно възможно и за клиенти, с които нямаме установени търговски отношения. Необходимо е клиент да ни посети на място или да преведе по наша сметка капаро, за да му бъде запазен курс за дадена валута и дадена сума.

    В допълнение бихме искали да поясним, че сферата, в която оперираме, има фактори, с които ние сме длъжни да се съобразяваме като например международния пазар, който е в постоянно движение и във всеки един момент може да настъпи промяна в курсовете, което съответно да доведе до промяна на курсовете на Фактор И.Н. АД. Основна причина затова влияние са ниските маржове, на които нашето дружество предлага обмяна на валута, което от своя страна прави нашата услуга толкова атрактивна за Вас нашите клиенти.

    Съжаляваме за създалото се неудобство за „tangramach” и благодарим за отправената критика и получената обратна връзка. Вероятно ние също имаме пропуски в това, как предоставяме информацията на клиентите ни и ще работим по отстраняването на този проблем.

    Благодарим ви за търпението и вниманието!
    Целия екип на Фактор И.Н ви пожелава прекрасен и усмихнат ден!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tangramach Разгледай мнение
      Аргумента на дилъра бе: няма сделка, не ви познавам, курса се вдигна, докато пристигнете.
      Мда, на мен също ми бе забавно като го чух.
      При положение, че по телефона сте се разбрали и не са искали нищо повече е малко странно на място да ги говори тия младежа.
      Даже имаше нещо от типа - Ама това е международен пазар.


      Коментар


      • Абе да имам повод да сменям левове в евро, пък бюрото ще го намеря лесно

        Коментар


        • FAKTOR.IN / ФАКТОР ИН- не са коректни! На онлайн-чата ми потвърдиха Курс продава за голямо количество чужда валута. В разговор с дилъра повторно получих потвърждение за курса, и за сумата, която трябва да залатя. Попитах налична ли е валутата, тъй като след половин час съм при тях, за да я закупя. Потвърдиха.
          Не ми поискаха данни, но реших че има сделка.
          След 20 мин бях в офиса им на ул. Александър I №10.
          Изненадаха ме с курс, по-висок с 4 пункта!
          Аргумента на дилъра бе: няма сделка, не ви познавам, курса се вдигна, докато пристигнете.
          А по-нормалното бе да обявят: "курса в момента е такъв, имаме валутата, когато пристигнете, ще ви кажем какъм е актуалния в момента. Ако ви устройва- купувате"
          Така че- не се доверявайте!!!

          Коментар


          • Тука има сравнение между банки и обменни бюра http://bg-exchanges.com/
            Last edited by bg_pa4o; 17.10.2017, 11:50.

            Коментар


            • Представители са на мъниграм май за България

              Коментар


              • Колеги, Фактор И.Н. освен чейндж, какво друго предлагат ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                  Сашето фамилия има ли си?
                  "Сашето" е ул. Княз Александър I, №10


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от evgeni_stanimirov Разгледай мнение
                    А в този на бул. Александър до Коста кафе дали е ходил да сподели мнение ?
                    Сашето фамилия има ли си?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от evgeni_stanimirov Разгледай мнение
                      Тази сутрин отидох и забелязах, че курсовете им са доста добри. Предложиха ми да ми изкупят валутата до 45 дни на същия курс. Не ми се беше случвало до сега
                      Тогава иди и на други бюра и ще ти се случи, без да имаш срок за връщане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Като Никара, Гладстон и други.
                        Тази сутрин отидох и забелязах, че курсовете им са доста добри. Предложиха ми да ми изкупят валутата до 45 дни на същия курс. Не ми се беше случвало до сега

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                          ...., но добро
                          Като Никара, Гладстон и други.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Бюро като бюро.

                            ...., но добро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от evgeni_stanimirov Разгледай мнение
                              А в този на бул. Александър до Коста кафе дали е ходил да сподели мнение ?
                              Бюро като бюро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от evgeni_stanimirov Разгледай мнение
                                А в този на бул. Александър до Коста кафе дали е ходил да сподели мнение ?
                                Тоя Сашо в кое село е?
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X