IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нямам право да пиша комемтари в сайта под новините но какво съм нарушил ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

    Сенчестия питам, защо мълчиш?
    Не е моя, не се сещам да съм имал такава. Ето вече ползвам запетайки даже. Да бана ми изтече след един ден, но е хубаво да излизат известия за такива неща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Мен пък ми баннаха Ника Путко Мафани бил неприемлив за модераторчето
      Има кисели от сабалян.

      Коментар


      • Мен пък ми баннаха Ника Путко Мафани бил неприемлив за модераторчето

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Ми баннали са те , много спамиш.
          По-скоро, моди не е бло на кеф.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            При мене пък с профила ми Misho ILIEV не мога да пиша в темите, но мога да пускам коментари в статиите...

            За какво ли са ме наказали така...
            Ми баннали са те , много спамиш.

            Коментар


            • ...то и аз онзи ден бях „баннат след предупреждение”, ПРЕДИ изобщо да бъда предупреден. Така ми излизаше съобщението на екрана.

              Явно, патентоването на машината на времето е в ход и модитата ликуват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Оная тема за безкрайните скандали, която изчезна безследно малко след началото си, твоя ли беше?
                Сенчестия питам, защо мълчиш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  При мене пък с профила ми Misho ILIEV не мога да пиша в темите, но мога да пускам коментари в статиите...

                  За какво ли са ме наказали така...
                  Не-е-е - той говори за коментари под новините - не във форумът. Виж, че вече не се обажда туканка - изтекъл му е 24-часовият бам и се е успокоил.

                  Мен са ме бамвали стотици пъти вече - свикнал съм им.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • При мене пък с профила ми Misho ILIEV не мога да пиша в темите, но мога да пускам коментари в статиите...

                    За какво ли са ме наказали така...

                    Коментар


                    • Оная тема за безкрайните скандали, която изчезна безследно малко след началото си, твоя ли беше?

                      Коментар


                      • Чак сега забелязах къде е проблема...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Хайли-лайкли случаят мирише като Скрипал...

                          Коментар


                          • Сигурно си се противопоставил на официалната партийна линия за мулти-култи толерантство, непогрешимост на ЕС и непобедимост на НАТО.

                            Но споко - бамът е само 24-часов. Надали има друг да знае това по-добре от мене - аз: ако не ме бамнат поне два пъти в седмицата, значи просто съм нямал време да пиша.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Сигурно са те наказали, защото не използваш запетайки...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                                Изобщо не ме притеснява че ми е забранено да пиша комемтари защото съм наказан, не оставайте с грешно впечатление че искам да ми махнат наказанието. Но е глупаво и нередно и нелогично да ме наказват без да пише кое правило съм нарушил и къде съм го нарушил, толкова ли е трудно едно автоматично писмо да получа в което да пише причината и наказанието ? Или действате като нашето правосъдие, не е важно дали наистина някой е виновен, важно е какво ще "открият" за него...
                                Това е нормална практика ... обидчиви са тука ...

                                Коментар

                                Working...
                                X