IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Бате Пешо, уважавам те, но винаги ми е била много интересна липсата на каквато и да било скромност и смиреност, страх от Бога, ако щеш, у един вярващ православен като теб! Все да си последна инстанция, все с рогите напред, уболешката, забравяйки, че всички сме малко или много взаимосвързани и живеем като общност. А животът като общност не свършва с каменната ера, когато всички са си палели кавото им дойде, за да се греят и да имат светлина! Не, не е така, вече сме 21 век и някои хора трябва да излезете от средновековното оскотяване и да прогледнете, ако трябва и с гьостерицата, както Петър Първи подстригал брадите на болярите, а те чакал бог да го убие за това светотатство и обида към Всевишния

    Бате Пешо, животът в общество значи основно едно - да не пречиш на другите или поне да пречиш минимално. И аз, бате, го правя - колата ми е с евро 6+, пътувам основно с градския транспорт, не горя какъвто и да е боклук в печки и кюмбета, не пуша, абе старая се да имам нулево замърсяване, без да изпадам в гретатунбергщина и зелен талибанизъм. Толкова много ли искам, че не желая децата ми да се разболяват от ла%ната, дето излизат от комините - и това в София, в 21 век???? Ми на село си правете какво искате, ако щете, живейте и с прасетата, за да ви е по-топло, но в София се държиш като софиянец, а не като селтак - то май това е и основният проблем на столицата ни.

    И ако не става, трябва да се вземе кръпела (по плевенски) и да се бие по глЪвЪтЪ, докато стане вълча порода (пак от твоя край). Другото е тъмнозелена логика - детето е гладно, бате, ще крада, убивам и изнасилвам, щото така, имам си оправдание - бахти и логиката, нали? Ма манго си вярва, тези с печките - също - съвпадението никак не е случайно...
    Груец бе аз като гледам май ти все с рогите напреде.Прочети само какво си написал.Ми аз па мое ти отговоря като искаш чист въздух оди у гората там въздухът е чист.Големият въпрос е какво да правим с тези хора които не могат да си позволят евро шест нямат парно и нямат лев и шейсе за билет.Да ги махнем да не ти пречат.Ми ако питаме тях те ще препоръчат на тебе да се разкараш като не ти изнася.Но целта ми не е да се заяждам с теб.Проблема не са кюмбетата а колите.Колите които станаха ного.Не може всеки да си купува таралясник за 2000 кинта на 30г и безпроблемно да го регистрира.На един адрес една кола за втора рязане на главата.Няма къде да паркираш няма регистрация.Но това върви с друг градски транспорт и други мерки като например къде и как се строи..Големият проблем на София се нарича Мая Фандъкова и крадливите политически партии

    Коментар


    • Бате Пешо, уважавам те, но винаги ми е била много интересна липсата на каквато и да било скромност и смиреност, страх от Бога, ако щеш, у един вярващ православен като теб! Все да си последна инстанция, все с рогите напред, уболешката, забравяйки, че всички сме малко или много взаимосвързани и живеем като общност. А животът като общност не свършва с каменната ера, когато всички са си палели кавото им дойде, за да се греят и да имат светлина! Не, не е така, вече сме 21 век и някои хора трябва да излезете от средновековното оскотяване и да прогледнете, ако трябва и с гьостерицата, както Петър Първи подстригал брадите на болярите, а те чакал бог да го убие за това светотатство и обида към Всевишния

      Бате Пешо, животът в общество значи основно едно - да не пречиш на другите или поне да пречиш минимално. И аз, бате, го правя - колата ми е с евро 6+, пътувам основно с градския транспорт, не горя какъвто и да е боклук в печки и кюмбета, не пуша, абе старая се да имам нулево замърсяване, без да изпадам в гретатунбергщина и зелен талибанизъм. Толкова много ли искам, че не желая децата ми да се разболяват от ла%ната, дето излизат от комините - и това в София, в 21 век???? Ми на село си правете какво искате, ако щете, живейте и с прасетата, за да ви е по-топло, но в София се държиш като софиянец, а не като селтак - то май това е и основният проблем на столицата ни.

      И ако не става, трябва да се вземе кръпела (по плевенски) и да се бие по глЪвЪтЪ, докато стане вълча порода (пак от твоя край). Другото е тъмнозелена логика - детето е гладно, бате, ще крада, убивам и изнасилвам, щото така, имам си оправдание - бахти и логиката, нали? Ма манго си вярва, тези с печките - също - съвпадението никак не е случайно...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ъхъ, то и в изнасилването си има романтика и е много икономично - вместо да се пънеш за рози, сонети, скъпи вечер и т.н., направо и биеш два шамара, завличаш я в храстите и си супер. Романтика та дрънка, че и без пари, направо разкош, нищо лощо няма в това - понякога се чудя дали изобщо има нещо между ушите на някои хора!!!
        На всички любители на дрЪвата и въглищата им пожелавам да си зведат децата и внучетата до комините и да им дадат да дишат, дишат, дишат, за да разберат какво причиняват на мен и моите деца! Анатема трижди на такива като вас! И не ми се оправдавайте, че сте бедни, ако сте бедни - бедни сте, но само душевно!
        Груец успакой ся ше земе да наплюеш монитора.Я погледни да нема некоя доматена люспа залепнала.И ти тровиш на хората децата с твоята каляска ма не те анатемосват.Като искаш екология продай си каляската купи кон колело или тротинетка и си запри тока.Ще живееш екологично и няма да се тровиш.Винаги са ми жалки хората които призовават другите да си жертват конфорта за да може те да са добре.У нашто село има цигани и те и ние се топлим на дърва ми нямаме проблем с мръсен въздух.Да не говорим че по тия земи хората се отоплявали така не векове а хилядолетия.Преди години ревеше срещу Пушляка в Кремиковци и го беше въздигнал до пръв и най главен замърсител на въздуха в София.Ето вече пушляка го няма 10 години а въздуха още по мръсен.Са са ви виновни дървата и въглищата и циганите....Е не са докато не слезете от колите и таралясниците не се забранят драстично в София оправяне няма да има.Проблема ви са кирливите 20г боклуци дето карате от сутрин до вечер и паркирате дето ви падне.На вас ви трябва кмет който не е софиянец не живее в София и да хване дървото па като ви почне бой докато ви уврат главите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pass Разгледай мнение
          Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.
          Ъхъ, то и в изнасилването си има романтика и е много икономично - вместо да се пънеш за рози, сонети, скъпи вечер и т.н., направо и биеш два шамара, завличаш я в храстите и си супер. Романтика та дрънка, че и без пари, направо разкош, нищо лощо няма в това - понякога се чудя дали изобщо има нещо между ушите на някои хора!!!
          На всички любители на дрЪвата и въглищата им пожелавам да си зведат децата и внучетата до комините и да им дадат да дишат, дишат, дишат, за да разберат какво причиняват на мен и моите деца! Анатема трижди на такива като вас! И не ми се оправдавайте, че сте бедни, ако сте бедни - бедни сте, но само душевно!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            А Тънъмънчева да се разберем с теб аз не съм произлязъл от маймуните за другите не знам.Но като гледам някои екземпляри предполагам че това твърдение е обидно за животинките...
            Спокойно, знаем, че не си произлязъл от маймунките, а от Адам и Ева.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pass Разгледай мнение
              Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.
              Ъхъ, ъхъ ... Ама преди да сложиш цепениците в камината трябва първо да ги занесеш до нея, да я изчистиш от пепелта, да запалиш огънят и да се молиш пушека да не се връща от комина обратно в стаята, че ако това става - следва пребоядисване на бърлогата. Общо - взето - романтика
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  https://trud.bg/%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d...0%d1%82%d0%b0/

                  Малко са ни печките горящи буклуци,ами за пет години сме внесли 730 000 тона буклук...Предполагам ,че една сериозна част от тоя буклук е изгорена...
                  С огромни усилия и постоянство тиквоча ни направи сметището на Гейропа.
                  Last edited by vikhunter; 26.11.2019, 18:21.

                  Коментар


                  • https://trud.bg/%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d...0%d1%82%d0%b0/

                    Малко са ни печките горящи буклуци,ами за пет години сме внесли 730 000 тона буклук...Предполагам ,че една сериозна част от тоя буклук е изгорена...

                    Коментар


                    • https://dnes.dir.bg/sofia/novata-eko...CGwR-jzri1OhA0

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Човечеството се е появило именно в резултат на мързела. Хомо сапиенсът се е пръкнал благодарение на маймуната, де е слязла от клона и после я е домързяло пак да се качи на него
                        А Тънъмънчева да се разберем с теб аз не съм произлязъл от маймуните за другите не знам.Но като гледам някои екземпляри предполагам че това твърдение е обидно за животинките...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Не съм виждал ни едно същество да го е домързяло да ЯДЕ и да пукне от глад щото го мързи да яде.
                          Аз познавах един такъв.Майка му и баща му като роби работеха и го гледаха тоя тулуп и брат му гледаха.Като починаха дъртия брат умря още първата зима от студ и глад щото го мързи.Другия малкия се оказа по жилав изкара неколко години и то щото други се грижеха за него.По цел ден на центъра кесеше и обираше фасовете на циганите да ги допушва...Така че има и такива.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Съкровище за 16 800 млрд. на дъното на Черно море!

                            https://www.168chasa.bg/article/4256639
                            Ае хаирлия и да тръгне работата. Ся да кажа, че следва печките да се запазят.

                            Коментар


                            • Съкровище за 16 800 млрд. на дъното на Черно море!

                              https://www.168chasa.bg/article/4256639

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Аз ти гарантирам че на 80% от народа мързела е по голям от инстинкта за самосъхранение.Огледай се около теб и сам ще се убедиш
                                Не съм виждал ни едно същество да го е домързяло да ЯДЕ и да пукне от глад щото го мързи да яде.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X