IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Усещате ли идващия глобален крах ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    Тц. Представлението е напълно безплатно. Като енергията от вакуума.
    Па как. Там вземането и, от този вакуум, ти прави всичките капитални разходи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Дано поне взимате някой лев/ рубла за тъпотиите, които пишете. Иначе се пишете тотал щета...

      Тц. Представлението е напълно безплатно. Като енергията от вакуума.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Темата е грешна, невярна, сбъркана ли? Ама не е? Понеже се случва? От известно време, при това? Усещате ли идващия? Е, дойде
        Очаквам и друг виден форумен интелектуалец да си спомни прогнозата си за петрол на $500, също отпреди десет години. Ако се пребори с деменцията де.

        Коментар


        • Човека се опитва да направи за кратко това което е съзадено от природата за милиони години.
          https://www.researchgate.net/publica...drogen_Storage

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Аааа, да . Добре, "вярвам" ти хахаха Как може да се пишат толкова глупости от които нищо хем не знаете, хем не разбирате не знам. Ама щом ви харесва на мен не ми пречите, само ще ви кажа, че сте написал страшна дивотия

            https://home.cern/
            Щеше да е смешно ако не беше тъжно докъде е паднало нивото. Същото и за генетиката и един кош уникални простотии за ваксините.

            Това са момчета и момичета, които не са учили, нито физика, нито химия, нито биология, нито български език, но са научили пет шест долнопробни американски лафа и пердашат смело напред.

            Страшна сила е невежеството.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Всичките ли сте Карен бе
              Горе долу според твоята глава да. Позитив.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Съжаляам, но не вярвам, а ЗНАМ за какво иде реч и с това приключвам разговора !!!
                Лека нощ
                Всичките ли сте Карен бе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                  Particle accelerator = Fission nuclear reactor 2.0 = Unlimited energy

                  1% от човешката раса вече технологично навлезе в 23 век.

                  Пък вие си вярвайте ако искате на официалната прогандна линия че търсят "хикс бузона" ли бизона ....
                  Съжаляам, но не вярвам, а ЗНАМ за какво иде реч и с това приключвам разговора !!!
                  Лека нощ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Аааа, да . Добре, "вярвам" ти хахаха Как може да се пишат толкова глупости от които нищо хем не знаете, хем не разбирате не знам. Ама щом ви харесва на мен не ми пречите, само ще ви кажа, че сте написал страшна дивотия

                    https://home.cern/
                    Particle accelerator = Fission nuclear reactor 2.0 = Unlimited energy

                    1% от човешката раса вече технологично навлезе в 23 век.

                    Пък вие си вярвайте ако искате на официалната прогандна линия че търсят "хикс бузона" ли бизона ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      2011 къде сме били?
                      Може би в началото, не съм обръщал внимание? Но сега сме в разгара? И кво? Темата е грешна, невярна, сбъркана ли? Ама не е? Понеже се случва? От известно време, при това? Усещате ли идващия? Е, дойде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                        "Стартира" дааа... То не е спирал никога! Такива машини под земята има стотици по целия свят. Но това е една много дълга тема.....който иска нека да си я проучва сам. Нямам намерение да убеждавам този или онзи какво реално се случва. Само ще ви кажа че има две реалности на този нашия човешки свят. Едната е тази която излиза от медиите. Това е официалната пропагандна линия с която се контролира колективно стадото. А другата реалност си е истиската реалност.

                        Нали не очаквате директно да ви кажат "да, това е тайното ни супер оръжие за 1 трилион евро с което можем да правим каквото си искаме включително и да генерираме енергия от вакума.....

                        Всичко което ви казват е лъжа и измама.

                        https://www.popsci.com/science/artic...roduce-energy/
                        Аааа, да . Добре, "вярвам" ти хахаха Как може да се пишат толкова глупости от които нищо хем не знаете, хем не разбирате не знам. Ама щом ви харесва на мен не ми пречите, само ще ви кажа, че сте написал страшна дивотия

                        https://home.cern/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Вече сме дълбоко в средата му? Колко време може да не усетиш че водовъртежът те носи с нарастваща скорост?
                          2011 къде сме били? Да бяхте казали, че след 11 години ще сме в "средата" му! Дано поне взимате някой лев/ рубла за тъпотиите, които пишете. Иначе се пишете тотал щета...
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Как каква ? Юли стартира RUN 3 s 13,6 TeV Страшен "крах" хахаха
                            "Стартира" дааа... То не е спирал никога! Такива машини под земята има стотици по целия свят. Но това е една много дълга тема.....който иска нека да си я проучва сам. Нямам намерение да убеждавам този или онзи какво реално се случва. Само ще ви кажа че има две реалности на този нашия човешки свят. Едната е тази която излиза от медиите. Това е официалната пропагандна линия с която се контролира колективно стадото. А другата реалност си е истиската реалност.

                            Нали не очаквате директно да ви кажат "да, това е тайното ни супер оръжие за 1 трилион евро с което можем да правим каквото си искаме включително и да генерираме енергия от вакума.....

                            Всичко което ви казват е лъжа и измама.

                            https://www.popsci.com/science/artic...roduce-energy/
                            Last edited by alphaomega; 10.07.2022, 23:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              Колайдерът е това
                              Големия Адронен Колайдер.
                              А каква е връзката с краха - никой не знай
                              Как каква ? Юли стартира RUN 3 s 13,6 TeV Страшен "крах" хахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Направих си труда да проверя кога е създадена тази тема - 2011 г. Дали някой от усетилите тогава краха ще каже, че е сбъркал 11 години по-късно? И колко време човек може да вярва в манипулации?
                                Вече сме дълбоко в средата му? Колко време може да не усетиш че водовъртежът те носи с нарастваща скорост?

                                Коментар

                                Working...
                                X