IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазаруване в интернет от чужди сайтове и доставка в БГ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чета ГДБОП се хвалят с това, че разбили файлшиви сайтове.

    Коментар


    • Аз силно не препоръчвам Габко за доставка , защото лъжат безкрайно много със килограмите......

      Коментар


      • И аз силно препоръчвам Gabco не само за Sportsdirect, а за всякакво пазаруване от чужди сайтове.

        Ето едно добро четиво защо:

        https://santah.net/kak-i-ot-kade-da-...ame-v-internet

        Коментар


        • Кажете от кой сайт е най-изгодно да се пазаруват дрехи от чужбина? Знам, че излиза по-изгодно, тук нашите надуват цените

          Коментар


          • Има ли разлика при поръчки от eBAy.com и .de, ясно ми е, че едното уж трябва да е в Германия, но май не идват по-бързо стоките?

            Коментар


            • Здравейте! Аз събирам информация по темата и съм изготвила една кратка анкета (8 въпроса) за "Онлайн-пазаруването", която бих била много благодарна, ако попълните, защото искам да получа отговори от възможно повече хора. Благодаря предварително!

              Коментар


              • много хора пазаруват онлайн и твърдят, че е доста по-изгодна. аз досега не съм пробвал заради пустия навик да си пипна стоката. но се замислям

                Коментар


                • Първоначално изпратено от preslavec Разгледай мнение
                  Здравейте, от години ползвам услуги на различни посредници за пазаруване от Англия, Германия, САЩ. Най -доволен съм от LONDON,BG и Eshopassistant. Пълен провал при ползване на услуги от Sales, Delivery Shop, средна хубост са Shopper.bg. Първите две фирми поддържат връзка с клиентите почти денонощно и правят всичко възможно да се осъществи контакт с продавача докато вторите две почиват в събота и неделя, а това при участие на търг в EBAY е непростимо. Аз изтървах много важна за мен покупка като се доверих на Sales, Delivery Shop- почивали през събота и неделя не вдигат телефона си и последствието е провалено почти едномесечно търсене на нужният ми детайл.
                  https://www.gabco.org/index.php

                  Коментар


                  • Ето този сайт е супер точен - https://www.petbucket.com/
                    Е, малко е специализиран, но да знаете ако някой има нужда от нещо

                    Коментар


                    • Здравейте, от години ползвам услуги на различни посредници за пазаруване от Англия, Германия, САЩ. Най -доволен съм от LONDON,BG и Eshopassistant. Пълен провал при ползване на услуги от Sales, Delivery Shop, средна хубост са Shopper.bg. Първите две фирми поддържат връзка с клиентите почти денонощно и правят всичко възможно да се осъществи контакт с продавача докато вторите две почиват в събота и неделя, а това при участие на търг в EBAY е непростимо. Аз изтървах много важна за мен покупка като се доверих на Sales, Delivery Shop- почивали през събота и неделя не вдигат телефона си и последствието е провалено почти едномесечно търсене на нужният ми детайл.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Много съм доволен от сайта за дрехи www.jordannis.com/drehi

                          Коментар


                          • Ако търсите дамска блуза
                            Дамска блуза, Онлайн дамски блузи Дамската блуза е със отворен гръб през който се преплитат ленти деколтето на блузката е отворено. Може да се комбинира с дънки или дамски клин. Дамските блузи от бутик jordannis имат високо качесво тъй като се изработват със качествени материали съобразени с материите за всеки сезон.  , 26.00лв.

                            Коментар


                            • Що не ползвате Gabco при пазаруване от Спортсдайрект?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sportsdirect_bs Разгледай мнение
                                Цена на доставката от спортдирект:
                                стандартна доставка: 4.99 лири + 10% комисионна
                                бърза доставка: 8.99 лири + 10% комисионна;
                                .[/URL]


                                Нормални ли сте ????
                                Че те италианските сайтове с яките табели не дерат толкова бре...
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X