IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3 март - голямата лъжа на Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата се заключва.
    रादोस्त

    Коментар


    • Модератор изтрий темата...
      Last edited by X_Y; 03.03.2022, 17:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
        100% от защитниците на Шипка са българи и украинци.
        Легендарните защитници на Шипченския проход са:
        1. Българското опълчение - (I, II, III, IV и V опълченски дружини) - редови състав 100% българи.
        2. 35-и пехотен Брянски полк - в състава на IX пехотна дивизия. щаб Кременчуг, Полтавска губерния, Украйна - редови състав 100% украинци. Командир на полка е полковник
        Александър Липински - полски произход.
        3. 36-и пехотен Орловски полк - в състава на IX пехотна дивизия. Щаб Кременчуг, Полтавска губерния, Украйна - редови състав 100% украинци. Командир на полка е полковник
        Густав Линдстрьом - швед по народност.


        На кого е поднасяла цветя вчера руската посланничка на Шипка, когато са я викали във външно министерство да обясни защо е нарекла българите подлоги?
        Така е,украйнци изпратени от Зеленски и Бандера в комбина с капитан Америка,Хълк и Железният човек.
        Last edited by RUBLA; 03.03.2022, 16:23. Причина: Спазайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Не съм ти фен, но когато си прав - прав си.
          Нацията трябва да е единна. Да се разберат политиците и те да поведат крак към единството ни. Разединени сме слаби и уязвими. И без това сме малки, остава само и да сме жалки. Да се взимат в ръце всички политици и да ни обединяват, а не да ни разделят.
          Няма как да е единна нацията. То изобщо няма нация! Политиците служат на чужди държави и на който плаща най добре. Старите българи са промити мозъци увредени и обременени от соца и прехода. Младите българи не знаят историята и не ги интересува България. Всеки втори мечтае да емигрира и смята живота си в България като едно временно съпало по пътя към по добър живот в западна държава. Масово родителите набиват в главите на децата си че трябва да учат езици и като завършат средно да емигрират веднага в "бяла държава". Други пък го установяват малко по късно като се сблъскат с действителността.

          Коментар


          • Мале, мале, ще трябва да забравим за българи в Македония.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156

              деа
              дека е кирчо, БЪЛГАРИТЕ го търсят на шипка да го бият.
              Не съм ти фен, но когато си прав - прав си.
              Нацията трябва да е единна. Да се разберат политиците и те да поведат крак към единството ни. Разединени сме слаби и уязвими. И без това сме малки, остава само и да сме жалки. Да се взимат в ръце всички политици и да ни обединяват, а не да ни разделят.
              Освирквания и викове "НАТО вън" към властта, гражданин свали европейското знаме и го замени с руско

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                Радецки, който пристига с гръм, предвожда украински полк
                https://www.24chasa.bg/novini/article/11020152
                Всички медии са станали тролове покрай войната и в желанието да прилапат някой бонус от Шорош .
                Генерал Фьодор Радецки , няма нищо общо с кораба Радецки с който пристига Ботев . Той е кръстен на австрииския фелдмаршал Йозеф Радецки .
                Ама пишете го с 24часа че е украинец.
                То и Фьодер Радецки , съдейки по фамилията е ясно от какво потекло е . Но чест и почитания и за него - бил се е на ШИПКА


                „Радецки“ е бивш австро-унгарски пътнически параход (1851 – 1914/1924)

                Параходът „Радецки“ е паметен за българската история, тъй като е използван от четата на Христо Ботев за преминаване от Румъния в България. Обявен е за паметник на културата, в списъка е на Стоте национални туристически обекта.





                Построен е през 1851 г. в корабостроителницата „Обуда“ (Óbuda), гр. Обуда (част от днешната Будапеща), като е предназначен за редовни рейсове по река Дунав между пристанищата Галац и Оршова. Наименуван е на австрийския фелдмаршал Йозеф Радецки.

                Коментар


                • В руско-турската война са се били много повече украинци отколкото руснаци. Да ги наречем днес руснаци е все едно да наречем и Левски и Ботев турци, защото тогава са били турски граждани.

                  Радецки, който пристига с гръм, предвожда украински полк
                  https://www.24chasa.bg/novini/article/11020152
                  Last edited by fon; 03.03.2022, 12:03.

                  Коментар


                  • В речта си днес Кирчо изказа благодарност към много националности.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Писна ми да ми да ми обясняват как без Русия сега съм щял да се наричам Мохамед, та нека тук дискутираме множеството заблуди, изучавани по "псевдоистория" по време на соца.
                      А ти имаш ли нещо общо с историята, освен да четеш популярни статийки и да ти писва след всяка от тях? Много писъци явно издаваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                        Писна ми да ми да ми обясняват как без Русия сега съм щял да се наричам Мохамед, та нека тук дискутираме множеството заблуди, изучавани по "псевдоистория" по време на соца.
                        Kak не те е срам...

                        Ти и сега се казваш Мохамед , а не ''щял съм да бъда '' . Не можеш да заблудиш никого , Мохамеде .

                        Да живее България !! Да жиеее 3ти март !!! Да живее Освобождението , постигнато с помощта на Русия и гибелта на хиляди Българи , Руснаци , Украйнци , Румънци и много друго .


                        Last edited by RUBLA; 03.03.2022, 11:44. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • 100% от защитниците на Шипка са българи и украинци.
                          Легендарните защитници на Шипченския проход са:
                          1. Българското опълчение - (I, II, III, IV и V опълченски дружини) - редови състав 100% българи.
                          2. 35-и пехотен Брянски полк - в състава на IX пехотна дивизия. щаб Кременчуг, Полтавска губерния, Украйна - редови състав 100% украинци. Командир на полка е полковник
                          Александър Липински - полски произход.
                          3. 36-и пехотен Орловски полк - в състава на IX пехотна дивизия. Щаб Кременчуг, Полтавска губерния, Украйна - редови състав 100% украинци. Командир на полка е полковник
                          Густав Линдстрьом - швед по народност.


                          На кого е поднасяла цветя вчера руската посланничка на Шипка, когато са я викали във външно министерство да обясни защо е нарекла българите подлоги?

                          Коментар


                          • 3 март - голямата лъжа на Русия

                            Писна ми да ми да ми обясняват как без Русия сега съм щял да се наричам Мохамед, та нека тук дискутираме множеството заблуди, изучавани по "псевдоистория" по време на соца.
                          Working...
                          X