IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
    Отдавна не е в корелация, достатъчно пъти падаше и се качваше обратно на индекса. :
    Стига си писал глупости.Поне проверявай преди да пишеш поредните си смешки.Корелацията е видима даже и за пет годишен и е от поне 4 год + !
    С ЕТФ -тите тя се засили още повече .И така вече ще е завинаги.Бития кон го "отвлякоха" и се превърна в една обикновена US акция с пробит фундамент и без потенциал (това за по долния професор)
    Last edited by danetha; Днес, 17:56.

    Коментар


    • Отдавна не е в корелация, достатъчно пъти падаше и се качваше обратно на индекса. Няма как никога да не съвпада, особено когато някакви хора искат да си обясните разни движения с индексите. Сега ако свалят лихвите и пазарите и коня падне временно с всичко пак ще пеете тая песен. Ама то и на 16 я пеехте и после аууу, как скочил като лихвите не мърдали, индексите, войната, илюминатите, соросоидите и т.н.

      Исках да видя нещо дали ще прочета различни мечи доводи, ама уви, все едни и същи са ви вече толкова години. Продължаваме напред, догодина по някое време и 2026-та ви чакам пак да ни обяснявате как умира коня.

      Пък дано си прав тогава да иде към 20 и като съм продал някаква част по някое време да купя обратно на ниско ако не ме отвее пазара. Ще има много обяснения тогава как умира пак Биткойн.
      Last edited by Top Gun Maverick; Днес, 15:27.

      Коментар


      • Забелязал съм, че който не разбира от Биткойн винаги гледа само цената и тълкува всичко по нея. Основно по това си личи кой колко е навътре в нещата. Освен това, трябва да се гледа потенциала и какво ще се случи наред във времето, а не да се вадят изводи само според текущия момент.
        Рекламна мрежа MVM Ads

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
          3 пъти ти зададох 2 въпроса на които твърдиш че знаеш отговорите и нищо. Според мен нищо не разбираш от биткойн.
          Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
          Не копирайте трейдовете на известни спекуланти. Копирайте какво прави Майкъл Сейлър.
          Как да те вземе на сериозно човек ? Пък и да отговаря на глупавите ти въпроси.Ти нямаш капацитета да осмислиш, това което ти говоря.
          И не пиши за дългове и М2 като си нямаш никаква идея от икономика.Преполагам наркомана в изблиг на делириум го е казал някъде и разни макси глупаци почват да се превъзбуждат и повтарят като папагали.

          Койна е вид акция и като такава ЩЕ ПАДА заедно с тях.Запиши си го.Той не е хедж срещу инфлация или срещу войни.Ако беше така ,нямаше да пада точно сега и то преди халвинга,нали? А пада с почти перфектна корелация с SP500.Почват ли някакви мозъчни импулси да се появяват между ушите? Ако не,изчакай час-два
          Last edited by danetha; Днес, 13:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

            Не,пиша си колкото да не заспя

            Не само го мисля,но съм и убеден на 10 000% ,че ще видим 20к ,а и надолу, до 1-3год.

            Това ще стане възможно заради вързването на бития кон към американските акции и идекси с ЕТФ-тата.Заради тях той расте от 16к ,но тези акции и индекси са на АТН на тренда от 18хх година смятай и аз очаквам това да се промени много скоро,ако не и почнало вече! Някаква голяма война или масивна икономическа катастрофа са на хоризонта,които ще потопят американския фондов пазар,оттам и коня.
            3 пъти ти зададох 2 въпроса на които твърдиш че знаеш отговорите и нищо. Според мен нищо не разбираш от биткойн. Ти си архитекта от темата за златото, но в темата за биткойн.
            Погледни М1 и М2, дългът на САЩ и ЕС, колко са им лихвените плащания, прочети какво е дъгова спирала и дано схванеш, че това което си написал няма смисъл, логиката ти е грешна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              Сериозно ли мислиш, че някой може пусне такъв фандък?
              Не,пиша си колкото да не заспя

              Не само го мисля,но съм и убеден на 10 000% ,че ще видим 20к ,а и надолу, до 1-3год.

              Това ще стане възможно заради вързването на бития кон към американските акции и идекси с ЕТФ-тата.Заради тях той расте от 16к ,но тези акции и индекси са на АТН на тренда от 18хх година смятай и аз очаквам това да се промени много скоро,ако не и почнало вече! Някаква голяма война или масивна икономическа катастрофа са на хоризонта,които ще потопят американския фондов пазар,оттам и коня.
              Last edited by danetha; Днес, 12:28.

              Коментар


              • Дай направо към 2к, че да го изкупим мишоците.
                Сериозно ли мислиш, че някой може пусне такъв фандък?
                Тия новини де ползват за да се обясняват движения като се мъчат да клатят кораба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Показателна е ценовата динамика при криза като нощес ( Израел май пусна някоя и друга ракетка на Иран).
                  Биткой отдавна се превърна в инструмент за спекулация, който е по-скоро като супер волатилна тех-акция отколкото като виртуално злато.
                  Бития кон е американска акция вече.
                  А това носи много негативи, които тепърва ще се усетят от младите и нищо неразбиращи от крипто максита.
                  Всяко изостряне на този конфликт ще носи негативи в цената,а ако започне пълномащабна война много бързо може да се спусне в бездната към 20к .
                  Краткосрочно очаквам уикенда да почне някакво въстановяване и възможност за 67.5к .Всяка лоша новина от Израел обаче може да причини тежки дъмпове
                  Last edited by danetha; Днес, 07:43.

                  Коментар


                  • Показателна е ценовата динамика при криза като нощес ( Израел май пусна някоя и друга ракетка на Иран).
                    Биткой отдавна се превърна в инструмент за спекулация, който е по-скоро като супер волатилна тех-акция отколкото като виртуално злато.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Ами и да и не. Понеже то ти дава шанс, ама ти на 73 ли продаде и купи на 59? Или продаде на 59 и чака корекция? Не знам, трудна игра, ако я играеш и печелиш супер, особено пък ако го направиш повече от два пъти на цикъла без да се прекараш накрая защото то увлича. Именно, нали казах, че корекцията е сега.
                      Само да пада няма да стане в такъв момент защото ще има такива, които ще искат да прередят другите, които искат да пада още. Китовете пък като видят по чейна, че мишоците купуват по малко и не чакат още, веднага ще изкупят дипа защото иначе рискуват да намалят влиянието си над този все още силно манипулируем пазар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                        с надеждата да дропне и да купиш на евтиното, не съм ти аз виновен, че пазара не ти дава шанс
                        Е, как не ми дава шанс,като за момента корекцията е минус 14% ? Стига заучени макси глупости.
                        Няма да дава шанс,ако прави ATH след АТH за този който не е влезнал.
                        А ако дропне повечко сега, това ще значи,ще е счупило бичия тренд, и като почне само да пада ,защо някой да купува ? Нали. Ти малко ги бъркаш нещата
                        Last edited by danetha; Вчера, 22:28.

                        Коментар


                        • Така да ти го кажа, че някакви Х-ове като видя ще ме накарат да се почувствам, че мога да продам нещо, а не че звездите ще ми кажат кога ще е върха, хах. Но даже да го подмина и да остана чааааак за другия бул с Биткойна ми, не ме бърка особено. Разбира се предпочитам да продам нещо там според зависи от цената.
                          Иначе за теб съм убеден, че имаш математически модел кога ще е върха, колко върха ще има и най-важното - дъното на другия беър.

                          И да знаеш, ако случайно си продал всичко или повечето тоя бул с надеждата да дропне и да купиш на евтиното, не съм ти аз виновен, че пазара не ти дава шанс. То всъщност сега имаш шанс пак да влезеш ако това чакаш де.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                            и затова държа, като се почувствам удовлетворен от някакъв процент, ще махна малко, после още малко и ще чакам другия цикъл. Това е
                            Ааааааа,като почувстваш нещо, някакъв порив да те удари ,тогава,сега нямаш идея.

                            Мерси за изключително конкретния отговор ! И друг път не коментирай конкретиката на хора,като в същото време ти нямаш идея къде се намираш и чакаш някакви пориви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                              А ти четеш ли какво ти пиша? Или имаш проблем с осмислянето на елементарна информация?
                              Чукча писател
                              Нищо не разбрах от написаното, освен че Майкъл Сейлър е наркоман.
                              Какъв е фундамента и кой движи цената на Бтк?

                              Коментар


                              • Ако ми е ясно къде ще е, щях да ти пиша вече от някой плаж в Бора-Бора примерно.
                                40% казах, че ще ми е ок, а не как 100% ще надуша върха или върховете. Никой не може да ти каже тия неща. Фундаментът е ясен от ден първи, как искаш да ти пиша с две изречения пък искаш неща, които трябва да обяснявам така половин час?
                                Кой определя цената ли? Толкова е просто, купувачи и продавачи като на всеки пазар. На мен ми е ясно, че много неща няма как да са ми ясни и затова държа, като се почувствам удовлетворен от някакъв процент, ще махна малко, после още малко и ще чакам другия цикъл. Това е. Ти като знаеш кога са върховете и дъната на корекциите прави каквото намериш за добре.
                                И нали от там тръгна спора ни, не аз , а ти почна да пишеш тука докъде щяло да иде не знам си кое движение и докъде да слезе, което беше меко казано нелепо, затова те питах на два пъти как така го реши и играеш ли го с пари или само пишеш. Защото и двамата знаем стойността на двете неща.

                                Коментар

                                Working...
                                X