IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка имот в Гърция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • B Гъpция пoчти ниĸoй нe ĸyпyвa жилищa, cтpoeни пpeз пocлeднитe 12 гoдини.
    Teзи имoти ca тeмa тaбy зa пoвeчeтo мecтни и зa чyждecтpaннитe ĸyпyвaчи в cтpaнaтa, нo пpичинaтa зa тoвa нe e тяxнaтa цeнa.
    Bcъщнocт тoчнo oбpaтнoтo - тeзи жилищa ca пoeвтинeли c мeждy 40 и 50 нa cтo oт 2008 гoдинa нacaм.
    Bъpxy тяx oбaчe дъpжaвaтa нaчиcлявa дaнъĸ oт 24% oт cтoйнocттa нa дaдeн имoт, ĸoeтo oтĸaзвa ĸyпyвaчитe oт тeзи имoти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
      ти да не се бориш за званието "археолог на месеца" ............... тази статия не е ли излезнала преди поне 2 години
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Някой играл ли е на търговете срещу които протестират гърците в последните месеци? Чувам, че цените били на 1/3 от пазарните
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
          Това просто не е верно, гледам от доста време, интересуват ме само имоти на първа линия или с директна гледка към морето, на такива или близки цени няма. За 140 има на 500 м навътре. Дали ще си на трета или пета линия, за мен няма значение, в смисъл дали ще ходиш 100 метра повече няма никакво значение. Важното е гледката.
          Гледка има, но наистина трябва на място да се разходиш с брокер. Цените са такива, наемите също

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            За грънци ще ми трябва някой кат тибя, дето продавате на Женски пазар в софийско

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Имаш грънци ...
              За грънци ще ми трябва някой кат тибя, дето продавате на Женски пазар в софийско

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Не съм се преселвал, да не съм кат тибя - крепостен селянин Имам си.
                Имаш грънци ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  Ти па кога се пресели в Гърция бе ...нали си в Германия ...?!
                  Не съм се преселвал, да не съм кат тибя - крепостен селянин Имам си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Я пак? Че явно съм пропуснал в последните 4 години да го правя тоя ремонт, пък все не се налага
                    Ти па кога се пресели в Гърция бе ...нали си в Германия ...?!

                    Коментар


                    • Чак всяка година... не..., но "соления климат" яде всичко и си е необходима поддръжка...!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stanis Разгледай мнение
                        Без да влизам в подробности, при покупка на имот в Гърция не очакваите да сте на някаква супер печалба. Имаите предвид че всяка година ще трябва да правите един доста скъп ремон продиктуван от високата влага.
                        Я пак? Че явно съм пропуснал в последните 4 години да го правя тоя ремонт, пък все не се налага

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stanis Разгледай мнение
                          Без да влизам в подробности, при покупка на имот в Гърция не очакваите да сте на някаква супер печалба. Имаите предвид че всяка година ще трябва да правите един доста скъп ремон продиктуван от високата влага.
                          Ама то не е само влагата..., морето на 1-ва линия мое ти отнесе зимЪска половината... имот...!

                          Коментар


                          • Без да влизам в подробности, при покупка на имот в Гърция не очакваите да сте на някаква супер печалба. Имаите предвид че всяка година ще трябва да правите един доста скъп ремон продиктуван от високата влага.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Диктувал му е брокер ... все пак
                              То и в тоя бранш е пълно с некадърници, както и навсякъде..., ама да ми сравнява Тузла с Халкидики... А някои имена на населени места... къртят... ))))))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Този/тази/, който е писал статията..., мо'е ли да е толкова неграмотен...?!?
                                Мое , мое ...ти кво мислиш , че тия към които е адресирано матралчето са много грамотни ли ...

                                Коментар

                                Working...
                                X