IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАЗАР НА НОВО СТРОИТЕЛСТВО В КВ.ЛАГЕРА

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
    Снаха ми твърди, че квартала е тих, с малки блокчета, но доста стари, а сега започвал строежа на нов затворен комплекс от Ваклин груп. Цените били от 1000 евро за кв.метър с включено ДДС и всички суми се превеждали само по банков път . Уведомих я за споделеното мнение по-горе, тя твърди , че комплекса е на 400 м. от булеварда по широка улица асфалт /Христо Матов / се стигало до него и няма никакъв шум. Предвиждането било за 3 декара зелени площи в комплекса и тя очаква че ще бъдат аранжирани като площадки за игра на децата и паркови площи. Моля, някой ако познава точно този район да направи коментар.
    уж нищо не знаеше, пък изведнъж и цените ти се проясниха, че и името на инвеститора (има го в първата топ обява фигурираша при задаеане на Лагера, Бели брези...навсякъде). Че и начина на плащане (щях да се Очудя ако е кеш в куфарче ала Упасен Чар)
    В провинцията и имената на улиците знаете...я ако цената е 1000Е на квадрат и разбереш колко са общите части и схемата на плащане ме запознай с докторката
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Млад лекар и млад съдебен служител живеят в София от сума време, но искат възрастна жена от провинцията да намери информация за определена сграда и тя влиза в Инвестор да пита..
      Дано са по-добри строители отколкото сценаристи.

      Измислете нещо по-вълнуващо другия път.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Подпочвените води абсолютно навсякъде в София са много високи, ама абсолютно навсякъде, особено в зоната около летището, както и в центъра. А те са основен проблем при земетръс, който рано или късно ще се случи, защото сериозно такова не е имало от 160 години, тъй като предизвикват втечняване на почвате и сградата просто потъва, без значение дали е скапан панеляк или наблъскан с бетон и арматура супер качествен строеж (примерно). ЕДинственото по-читаво място в тази насока е само баирът на Редута и Гео Милев, но не и подноженията им, които са разломна зона, Обаче всеки си знае и си разбира - за мен това беше едно от основните неща, които съм гледал при покупка, но естетсвено после пак другите ще са виновни за собствената ни простотия да си купим в ливадите на манастира, долината на малините, разните лагери и мотописти...
        Кефиш с това мнение! Аз съм подножие на Редута от към север, хубавото е, че на гърба на парцела направиха яка родпорна стена и паркинг, които се надявам да не мръдне поне 30 години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
          Очудена съм от тона и езика, който се използва в тези сайтове......Мисля, че няма нищо лошо в това, човек да събере информация за нещо което го интересува / още повече че не познавам града/......Кой ще прави реклама в сайтове /които на пръв поглед изглеждат сериозни/ и то в раздел коментари.....недоумявам.
          ....
          вместо да се Очудваш вземи да се Ограмотиш.
          смешна и плоска реклама

          Когато вземат акт 16 - рекламирайте, а до тогава учете Български.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • кавръче,

            много си активен в тази чисто 'брокерска' тема.
            ваклин ме изненада много като се оправдаваше за парите как кметицата искала много , толкова кеш, трудно мъка , едва ли не кредити трябвало да взима - и си викам и тоя е инвеститор, дето строи на едро, рекламира и продава на зелено... от такъв бих взел само на акт 17

            поздрави
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              За подпочвените води е вярно .
              Подпочвените води абсолютно навсякъде в София са много високи, ама абсолютно навсякъде, особено в зоната около летището, както и в центъра. А те са основен проблем при земетръс, който рано или късно ще се случи, защото сериозно такова не е имало от 160 години, тъй като предизвикват втечняване на почвате и сградата просто потъва, без значение дали е скапан панеляк или наблъскан с бетон и арматура супер качествен строеж (примерно). ЕДинственото по-читаво място в тази насока е само баирът на Редута и Гео Милев, но не и подноженията им, които са разломна зона, Обаче всеки си знае и си разбира - за мен това беше едно от основните неща, които съм гледал при покупка, но естетсвено после пак другите ще са виновни за собствената ни простотия да си купим в ливадите на манастира, долината на малините, разните лагери и мотописти...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение
                Реклама. За теца под прозореца на младото семейство не е писано.
                А може да е хитра антиреклама. Конкуренцията се засилва и по-евтините проекти се атакуват. Трудно е да сме категорични, има ли интрига и откъде идва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MvnJ Разгледай мнение
                  E*ати жалката, плоска реклама. Изненадвам се колко тук клъвнаха.
                  Между другото една приятелка ми каза, че точно на това място имало много високи подпочвени води и бил най-мръсния въздух в квартала. Някъде около 400м от булеварда се събирали всичките отрови от околните големи булеварди. А зимата циганите като горят гуми не се дишало. Ужас ви казвам, както ми го описа приятелката. Щом е така не бих си купил там при никакви обстоятелства.
                  За подпочвените води е вярно .

                  Коментар


                  • Очудена съм от тона и езика, който се използва в тези сайтове......Мисля, че няма нищо лошо в това, човек да събере информация за нещо което го интересува / още повече че не познавам града/......Кой ще прави реклама в сайтове /които на пръв поглед изглеждат сериозни/ и то в раздел коментари.....недоумявам.
                    Е, колкото и да се чудите и да обиждате.......не е реклама.....Снаха ми е от София, живяла е като малка в този квартал. Сега е доктор, но си гледа бебето. Сина ми работи в съдебната система , сградата на съда била близко до този квартал. Вероятно на тези мотиви почива техния избор и насоченост към този квартал.
                    Колкото да мръсния въздух, той е навсякъде в София в кварталите далеч от планината. Но има и предимства. В Пловдив през лятото не се диша, а в София винаги има хлад от планината дори в най-топли дни.
                    Е, цената е уточнена 1000 евро с ДДС на квадрат и продажбите се извършват на тази цена от обезщетения собственик, който е някаква фирма, не запомних името.
                    Благодаря на всички, които дадоха мнение , за мен беше полезно......но злобата и начина на говорене мисля, че наистина не е най-подходящия в някои коментари.....не можем ли да бъдем нормални хора, или скрити зад екрана можем да даваме израз на страстите си....въпрос на преценка. Благодаря.

                    Коментар


                    • E*ати жалката, плоска реклама. Изненадвам се колко тук клъвнаха.
                      Между другото една приятелка ми каза, че точно на това място имало много високи подпочвени води и бил най-мръсния въздух в квартала. Някъде около 400м от булеварда се събирали всичките отрови от околните големи булеварди. А зимата циганите като горят гуми не се дишало. Ужас ви казвам, както ми го описа приятелката. Щом е така не бих си купил там при никакви обстоятелства.

                      Коментар


                      • Реклама. За теца под прозореца на младото семейство не е писано.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                          Е, кремчо, явно много хора са се поучили от теб да разказват разни неща по действителен случай. Ехсчо те заби за ралито на злото, а пък тук ти се изложи с прогнозите на фона на 17 "собствени" имоти.
                          Sahib, май ме бъркаш с някой друг твой приятел от форума.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от c.r.e.a.m Разгледай мнение
                            Пореден опит за реклама. Явно продажбите не вървят по план.
                            Е, кремчо, явно много хора са се поучили от теб да разказват разни неща по действителен случай. Ехсчо те заби за ралито на злото, а пък тук ти се изложи с прогнозите на фона на 17 "собствени" имоти.

                            Коментар


                            • Скучен опит за реклама. Бай Пешо е прав - още оня мастодонт с бившето пикадили не могат да продадат (или е продаден, ма седи празен). Въпреки че имат 3 изхода към цар Борис III.
                              Иначе ще имате прекрасна гледка към ТЕЦ-а.
                              И да - шума се чува дори и там. Един приятел живее в блоковете точно пред строежа (мисля че до няколко месеца ще го пусне за продажба).

                              Коментар


                              • Господи, защо трябва винаги да се правят неконструктивни коментари, които звучат злобно към непознати хора.....има ли разлика между хората, базираща се на това къде са родени. Някои от най-успелите хора имат скромен и провинциален произход. Сина ми работи в съдебната система, близо е съда до този квартал. Моята снаха е родена в този квартал и е доктор . Очевидно е, че не приемат локацията за толкова плачевно неудобна за тях...ха ха ха. Мен лично ме грабна цената от 1000 евро с ДДС, която моята снаха потвърди че е реална и е уточнила по телефона.... Не виждам нищо лошо когато човек не е от един град да събере мнения. Но злобните подмятания наистина са неприятни. Благодаря на всички които споделиха мнението си.Очаквам и други становища

                                Коментар

                                Working...
                                X