IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Подадна ми една статия , което ме кара да съм по-оптимистично настроен тук:

    https://www.dnevnik.bg/biznes/2024/0..._ofisi_makar_i

    Успех по позицията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от compmanbg Разгледай мнение
      Колеги, какви са ви очакванията по тази позиция, като се има предвид, че другата седмица трябва да излезе отчета за Q4 23?
      Ами чакаме си на първо време номинала тук.

      Коментар


      • Колеги, какви са ви очакванията по тази позиция, като се има предвид, че другата седмица трябва да излезе отчета за Q4 23?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          В мача сме.. имам и акции и варанти! Изключително доволен от последните
          А относно акциите и защо все още се въргалят под номинал.. ами това е една от чудните загадки на БФБ
          А колко интересни ще станат варантите, когато акцията мине номинала

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            В мача сме.. имам и акции и варанти! Изключително доволен от последните
            А относно акциите и защо все още се въргалят под номинал.. ами това е една от чудните загадки на БФБ
            Само със акции съм тук и се надявам един ден да си дойдем на цената и думата!P.S.Препоръки никакви нямам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
              Новата сграда на "ФеърПлей Интернешънъл" в центъра на София: Офиси и жилища в едно - Investor.bg Дааа става интересно,а цената си е все така ниска!P.S.Препоръки никакви разбира се!
              В мача сме.. имам и акции и варанти! Изключително доволен от последните
              А относно акциите и защо все още се въргалят под номинал.. ами това е една от чудните загадки на БФБ

              Коментар


              • Новата сграда на "ФеърПлей Интернешънъл" в центъра на София: Офиси и жилища в едно - Investor.bg Дааа става интересно,а цената си е все така ниска!P.S.Препоръки никакви разбира се!

                Коментар


                • Мечо, обясни ми като за блондинка. Какво точно се случва, че така са оценени тия две иструментчета ?

                  Коментар


                  • Ну блондинкая красная !
                    Акцията я натиска един мечок с пенсионерски портфейл. Като му свършат бройките у портфейла мажо ще направи нов " Уаууу ефект "

                    Коментар


                    • Привет Колеги !
                      Гледам тук варантите показват все по-високи нива, а цената на акциите изостава. Някой може ли да обясни като за блондинка "защо така?"

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/a/538-pazari...-s-55-mln-leva Супер,а дано и цената си дойде на мястото вече!P.S.Без каквито и да било препоръки разбира се!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                          В новата емисия варанти се включиха някои спекуланти,които нямат интерес да ги реализират поради ниската цена на акцията.

                          Затова моето предположение е,че мажо ще изкупи на част от тях варантите,а замяна те ще вдигнат цената на акцията до номинала поне.
                          Нещо не разбирам...

                          Защо му е на Мажо да търси варанти от спекулантите? Той няма ли си достатъчно? Не виждам да е имало някаква бурна търговия с права. Около 5.5 м са минали. Или... може би аз не гледам където трябва?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                            Ценим твоето мнение и благодарим за това!Въпросът е с тая ниска ликвидност на БФБ,как се купуват 20-30К акции в тая позиция???P.S.Препоръки никакви разбира се!
                            С точен тайминг олимпиец! Не се купува когато всички се юрнат да го правят, сякаш откриват топлата вода. Можо отдавна показа какви са му намеренията за компанията. От тогава на няколко пъти имаше разпродажби от треперушки на 70-75 ст. при положение че той записва милиони акции на 1 лв.! Как да не ги отървеш от мъките подобни "играчи"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Акцията Тепърва ще разкрие потенциала си за чудесна дивидентна доходност!
                              Не случайно лятото взех варанти колкото успях да докопам. Отново благодарности на ПФ, че са толкова слаб играч
                              Ценим твоето мнение и благодарим за това!Въпросът е с тая ниска ликвидност на БФБ,как се купуват 20-30К акции в тая позиция???P.S.Препоръки никакви разбира се!
                              Last edited by olimpiec; 02.04.2023, 17:14.

                              Коментар


                              • Акцията Тепърва ще разкрие потенциала си за чудесна дивидентна доходност!
                                Не случайно лятото взех варанти колкото успях да докопам. Отново благодарности на ПФ, че са толкова слаб играч

                                Коментар

                                Working...
                                X