IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Банка ДСК ми отказа да приеме предсрочното изпълнение по договорът ми за кредит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    И що да "няма"? Кой ти е "одрал кожата"...с 4,50 (четири лева и петдесет СТОТИНКИ!) ? Абе, много тънкокож си, нещо. На батя той, бедничкият!
    То тук по- скоро въпросът е принципен, не за 5- те лева на Лордчето..... В последно време голяма част от печалбата на банките започна да идва от всевъзможни такси и таксички безрисково, вместо както е нормалното от отпускане на кредити.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение

      Информацията за таксите е налична на сайта на всяка банка. Можем да си я прочетем оттам в оригинал, не е необходимо тук да изтъквате невежество. Преводите се правят по сметка, а не по карта.
      Сметка по карта. Аз нямам общо с тази банка, освен днес, щото трябваше спешно да преведа 50€. Иначе, да повече ще я заобикалям много отдалеч. Банка, НЕ, като хората. Банка за НЕХОРА.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        За превод от 50€ по тяхна карта, 4,50лв. такса. Няма такива кожодери. Банка ДСК -банка НЕ като хората
        Информацията за таксите е налична на сайта на всяка банка. Можем да си я прочетем оттам в оригинал, не е необходимо тук да изтъквате невежество. Преводите се правят по сметка, а не по карта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          За превод от 50€ по тяхна карта, 4,50лв. такса. Няма такива кожодери. Банка ДСК -банка НЕ като хората
          И що да "няма"? Кой ти е "одрал кожата"...с 4,50 (четири лева и петдесет СТОТИНКИ!) ? Абе, много тънкокож си, нещо. На батя той, бедничкият!

          Коментар


          • Важното е, че си оправдават името: Банка "Дай Си Кинтите"

            Коментар


            • За превод от 50€ по тяхна карта, 4,50лв. такса. Няма такива кожодери. Банка ДСК -банка НЕ като хората

              Коментар


              • Доста се посмях на казуса и начина му на представяне Обичам "от нищо-нещо" сагите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                  Здравейте, преди малко бях в клон на банка ДСК в МОЛ Пловдив и на каса 1, след известно време за уточнение, се извършиха следните действия:
                  Заплащане на каса на остатъка от кредитът ми, с което мое действие предсрочно го погасих.
                  Закриване на разплащателната ми сметка и изплащането на сумата в нея.
                  Като за всички тези действия имам издадени документи с мокър печат от банка ДСК.с който документи се вижда че спирам да бъда клиент на банка ДСК.
                  Увериха ме че до края на другата седмица ще ми позвънят за да ме информират.
                  Лек и успешен ден на всички.
                  Ами прекарал си се. Тази банка има най-ниските такси за платежни услуги (с някои изключения). А сега накъде, може би към кредисумо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                    Здравейте, преди малко бях в клон на банка ДСК в МОЛ Пловдив и на каса 1, след известно време за уточнение, се извършиха следните действия:
                    Заплащане на каса на остатъка от кредитът ми, с което мое действие предсрочно го погасих.
                    Закриване на разплащателната ми сметка и изплащането на сумата в нея.
                    Като за всички тези действия имам издадени документи с мокър печат от банка ДСК.с който документи се вижда че спирам да бъда клиент на банка ДСК.
                    Увериха ме че до края на другата седмица ще ми позвънят за да ме информират.
                    Лек и успешен ден на всички.
                    Каква драма, какъв съспенс!
                    И сега какво предстои? Десетина сеанса при психоаналитик за възстановяване на душевната хармония и успокояване на накърнената личност?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                      Здравейте, преди малко бях в клон на банка ДСК в МОЛ Пловдив и на каса 1, след известно време за уточнение, се извършиха следните действия:
                      Заплащане на каса на остатъка от кредитът ми, с което мое действие предсрочно го погасих.
                      Закриване на разплащателната ми сметка и изплащането на сумата в нея.
                      Като за всички тези действия имам издадени документи с мокър печат от банка ДСК.с който документи се вижда че спирам да бъда клиент на банка ДСК.
                      Увериха ме че до края на другата седмица ще ми позвънят за да ме информират.
                      Лек и успешен ден на всички.
                      Това според мен е най-важната информация за днешния ден!
                      И важното е, че е било на каса 1. Щото на каса 2... мани-мани...

                      А представители свързаха ли се вчера до края на работния ден, по този въпрос нищо не каза?

                      Коментар


                      • Здравейте, преди малко бях в клон на банка ДСК в МОЛ Пловдив и на каса 1, след известно време за уточнение, се извършиха следните действия:
                        Заплащане на каса на остатъка от кредитът ми, с което мое действие предсрочно го погасих.
                        Закриване на разплащателната ми сметка и изплащането на сумата в нея.
                        Като за всички тези действия имам издадени документи с мокър печат от банка ДСК.с който документи се вижда че спирам да бъда клиент на банка ДСК.
                        Увериха ме че до края на другата седмица ще ми позвънят за да ме информират.
                        Лек и успешен ден на всички.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                          съпруга съм на три деца
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ама ти верно пишеш тука само за да се оплакваш и да се опитваш да изклинчиш некой лев.

                            "Публично ми накърниха личността"

                            що за мижитурка си?!
                            съпруга съм на три деца

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                              Здравейте...
                              Приятна почивка на всички
                              ама ти верно пишеш тука само за да се оплакваш и да се опитваш да изклинчиш некой лев.

                              "Публично ми накърниха личността"

                              що за мижитурка си?!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Убаво...
                                Какъв е проблема ако отидеш на 07.05 да си погасиш кредита...?
                                Девойката се притеснява от осчетоводяването или движението на парите и затова не е направила операцията...
                                Що си създавате напрежение на душата ....
                                Животът е кратък, не си заслужава да го хабиш с глупости...
                                Точно така. Заради сетълмента не може да си погасиш кредита в деня, в който дължиш вноска. Не си струва да се пениш, отиди друг ден и всичко ще се получи. Всичко трябва да се съобразява и управлява активно, а не да обвиняваме този или онзи. Имал съм около десет кредита от въпросната банка, всички съм ги погасявал предсрочно, но никога не съм ходил в деня на вноската. Решението е да отидеш на 7 май.

                                Коментар

                                Working...
                                X