Регистрация

e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

 съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Европа

Над 450 души са арестувани на демонстрациите в подкрепа на Навални в Русия

Акции имаше на много места в страната, но присъствието бе по-слабо от очакваното

   1| 2    
2
 
3
 
14
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
..."късичкият го тикна в затвора, без никакво законово основание "...Навални е един крадец и е в затвора заради това. Крал е от европейска фирма и имаше условна присъда. Сега е ефективна, защото наруши условията по предишното решение на руския съд. Не ви увират главите, че времената са много по-различни от 90-те години на миналия век. Но нищо де. То драскането тук нищо не променя. "Късичкия", както го нарича неуморния драскач "стоян петров", направи така, че сънят на дедови байдън и кукловодите му съвсем да изчезне. Хайде със здраве!
6
 
2
 
13
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
Че са вяли, вяли са. Знаеш ли, че в някой от вузовете има официално предупреждение за изключване, ако студентите участват в тях. В останалите забраната е неофициална, но всички са наясно че съществува. А работническата класа я съдят. Повечето се разминават с глоби, но доста и са и с ефективни присъди от 1-2 години затвор.
2
 
5
 
12
преди 2 месеца
да ваксинират всички протестиращи и като Г. Коритаров лека му пръст да поемат към вечните ловни полета заедно с Дневалния ....
5
 
3
 
11
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
навални не ми е симпатичен, той е по-голям шовинист от путин. Проблемът е в това, че късичкият го тикна в затвора, без никакво законово основание : "Потуги Бастрыкина и Ко сохранить лицо просто смехотворны. Чем больше эти мастера кройки и шитья пытаются оправдаться, тем очевидней становится их шитая белыми нитками ЛОЖЬ.В действительности т. н. дело "Ив Роше" развалилось ещ до суда.См.: ru. wikipedia. org/wiki/Дело_Ив_Роше:Дело рассматривала Елена Сергеевна Коробченко федеральный судья Замоскворецкого суда города Москвы ... Уполномоченный представитель компании Ив Роше Вадим Алексеевич Кодол в ходатайстве следствию в феврале 2013 года отметил, что при работе с компанией братьев Навальных цены в контрактах на перевозку были среднерыночными или ниже (от 4 % до 15 %). Представитель Ив Роше Кристиан Мельник сообщил [что принципиально важно ПО ИТОГАМ специально проведнного компанией внутреннего АУДИТА] об отсутствии какого-либо ущерба или упущенной выгоды при заключении этих контрактов (navalny. com/p/3928/):На основании вышеизложенного докладываю об ОТСУТСТВИИ у ООО Ив Роше Востоккакого-либо реального ущерба и упущенной выгоды вследствие сотрудничествас ООО ГЛАВПОДПИСКА в период с 2008 по 2012 год.Административно-финансовый директор ООО Ив Роше Восток Кристиан МельникВ обращении также было указано, что ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ (!) о ВОЗМОЖНОМ (!) ущербе возникло у Бруно Лепру ТОЛЬКО ПОСЛЕ ДОПРОСОВ сотрудников компании в рамках уголовного дела и выемки документов. В ходе дела Бруно Лепру ОТКАЗАЛСЯ ВЫСТУПАТЬ ПОТЕРПЕВШИМ, уволился с должности гендиректора ООО Ив Роше Восток и уехал за границу; впоследствии он стал генеральным директором российской фирмы Иль де Боте, при этом, несмотря на то, что он был ключевым свидетелем, НИ РАЗУ НЕ БЫЛ ПРИГЛАШЕН В СУД (!) ...По сообщениям BBC, Олег и Алексей Навальные, а также их адвокаты Кирилл Полозов, Вадим Кобзев и Ольга Михайлова утверждают, что дело политическое и даже не сфальсифицировано: в нм просто НЕТ НИКАКИХ ФАКТОВ, указывающих на возможное преступление.По словам адвокатов, следователи и прокуратура просто вставили обороты вроде имея преступный умысел в описание обычной, законной предпринимательской деятельности.КЛЮЧЕВОЙ МОМЕНТ: НИ ОДИН ИЗ допрошенных в суде СВИДЕТЕЛЕЙ, в числе которых бывшие и нынешние работники Ив Роше Восток, МПК, Почты России, НЕ ПОДТВЕРДИЛ, что работа с ГПА нанесла кому-либо какой-либо УЩЕРБ. Точка.И наконец - увлекательный своей детальной фактологией рассказ в красках, в т. ч. о том, как СКР сам же и инспирировал обращение к нему этого Б. Лепру насчт "ХАЙЛИ ЛАЙКЛИ"-ущерба (см. нач. с 16:05):
4
 
2
 
10
Стоян Петров до: Dr. Vatnikov
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
Това което пишеш е вярно, но за белите държави. рушняка си знае "чем хуже тем лучше".
1
 
3
 
9
troika до: baba_meca
преди 2 месеца
Няма как да се сравняват условията за живот в Русия и България. Познавам или съм чувал за единици българи заминали за Русия а са десетки хиляди руснаците дошли за постоянен живот в България. Бъркаш за условията на живот, има други доказателства за твърдението ми.Както и е, темата е за Навални и действителността е, че са доста вяли протестите.
4
 
1
 
8
baba_meca до: troika
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
Да, емигрират. Но защо не емигрират тук? Дори безжанците от Сирия, емигрантите от Африка, от Афганистан ако щеш не остават в БГ. Защо самите българи не остават тук? И какво излиза в БГ дето е от 2007 ма в ЕС е като в Африка, Сирия, Русия...Все страни във войни с диктатори т.е не се различаваме нещо от тях -> БГ=Сирия=Африка=Афганистан=Русия...
2
 
5
 
7
troika до: baba_meca
преди 2 месеца
Аз пък предлагам да видиш колко канала има в ютуб на руснаци по Щатите и Европа, дори България и как обясняват на милионите руснаци начините за емиграция от Русия. Има интерес към видеотата.
3
 
6
 
6
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
Русия това, Русия онова, а за България нещо се мълчи.Чета една статия, че руснаците разпродавали имотите по черноморието, че нямали пари. Преди тях англичани, ирландци разпродаваха... За българите да не говорим- повече от милон напуснаха БГ.Какво става с нашата слънчева страна?!?!? Българите се изнасят от 90-те, чужденците които се излъжат да дойдат тук им трябва малко време да разберат къде са попаднали и беж да ги няма. Ето дори руснаците предпочитат да отидат при Путин и в сибир, а не остават в слънчева и демократична България
4
 
4
 
5
Dr. Vatnikov до: дядя Вова
преди 2 месеца
Няма профилна снимка
Такъв "социален пакет" им уреди жужето, че свят им се зави - минимална заплата по-малка от минималната пенсия в България.Средна заплата - на ниво Албания.Да живее социалния пакет!