IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
    Не разбра ли - фалирахме, осем до девет пъти. Но няма драма, сега Бойко ще ни оправи. С 200.
    Па кЪ. С 200, че и с 300.
    ...А, ако слушаме, и с 400 ще опита.
    Last edited by Pyramid; Днес, 14:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
      Хахаха ебаси простотията. Заплатите на работещите за мен, във фирмата ми, кокорчо ли ги увеличи, или са за моя сметка, ведно с вдигнатите осигуровки, как мислиш? Сега, ако дремеш на една заплата в някоя държавна канцелария , или чакаш подаяния чрез мизерна пенсия, е друг въпрос. Голям стандарт, голямо чудо. Да излезе оня изцъкления и да каже какво се слючва в бюджета, така и не разбрахме?
      Не разбра ли - фалирахме, осем до девет пъти. Но няма драма, сега Бойко ще ни оправи. С 200.
      ​​​​​​

      Коментар


      • Хахаха ебаси простотията. Заплатите на работещите за мен, във фирмата ми, кокорчо ли ги увеличи, или са за моя сметка, ведно с вдигнатите осигуровки, как мислиш? Сега, ако дремеш на една заплата в някоя държавна канцелария , или чакаш подаяния чрез мизерна пенсия, е друг въпрос. Голям стандарт, голямо чудо. Да излезе оня изцъкления и да каже какво се слючва в бюджета, така и не разбрахме?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
          Сега, ако трябва да сме честни и обективни, например къщите в селото са много красиви на снимките. Лъже, маже, но поне има нещо насреща. Докато тия другите когато и да влязат по затворите, все ще е късно.
          Съсипаха я тая държава - бяхме рай до 2020. Асен Василев ни фалира с тия увеличения на заплати и пенсии. Сега твърдят, че имало излишък, ама аз не вярвам - без Бойко няма радост.

          Коментар


          • Сега, ако трябва да сме честни и обективни, например къщите в селото са много красиви на снимките. Лъже, маже, но поне има нещо насреща. Докато тия другите когато и да влязат по затворите, все ще е късно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              в политиката има маскари, но тук говорим за откровен измамник (ивелинката) + ютубъри идиоти
              Че какво му е на Ивелинката? Повече ли лъже от КирчоКокорчовци, или по-малко? Или по (не)прозрачно? Един дол дренки са.
              Last edited by Pyramid; Днес, 12:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lost in fx Разгледай мнение
                Винаги има нужда от такива партии! Трябва да се помага на нови хора които имат идеи да влизат в парламента и да им се даде възможност да се докажат че могат да направят нещо полезно за страната. Нали в крайна сметка това е демокрацията.
                Нужда от ...какви "такива" партии било имало? Че виж го Ивелинча, колко насериозно се е взел, а фона на какви действия и ела ми мбясни, щото трябвало "нови идеи" да влизали. Иначе да, сарказмът Е уместен.

                Коментар


                • Винаги има нужда от такива партии! Трябва да се помага на нови хора които имат идеи да влизат в парламента и да им се даде възможност да се докажат че могат да направят нещо полезно за страната. Нали в крайна сметка това е демокрацията.

                  Last edited by lost in fx; Днес, 10:56.

                  Коментар


                  • О, тези просто перат нечии пари. И наистина са направили нещо що годе интересно. Дали са измамили някой друг шаран, изобщо не ме интересува. Докато другите искат да загробят цялата държава и го правят със завидна лекота, изключително нагли, алчни и некомпетентни. Наистина не съм предполагал, че ще има по-крадливи твари от боко, ама ей на. Между другото много хора ще гласуват за герб…

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                      Мм, не мисля. Въпреки , че ппдб казват че отново ще е втора сила. Ако е така, наистина сме уникални идиоти в тая държава. Щом за кирчо и кокорчо ще гласуват хиляди, защо и за тези да не.
                      в политиката има маскари, но тук говорим за откровен измамник (ивелинката) + ютубъри идиоти
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Мм, не мисля. Въпреки , че ппдб казват че отново ще е втора сила. Ако е така, наистина сме уникални идиоти в тая държава. Щом за кирчо и кокорчо ще гласуват хиляди, защо и за тези да не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          има страшно много , които ще гласуват с двете ръце за тези измамници
                          Уви. И всичко ТОВА - при положение че, ИМА лек. Обидно.
                          Last edited by X_Y; Днес, 09:21.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                            Величие - брейка, фараона и шкембе полковника.
                            има страшно много , които ще гласуват с двете ръце за тези измамници
                            Last edited by X_Y; Днес, 09:21.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                              Величие - брейка, фараона и шкембе полковника.
                              Киро е простоват, полковникът нещо се е объркал но, градското, си плаче за дранголника. Явно, Боко го е взел на мушка и, оно се сеща "изведнъж", къде подобни тарикати са (още) под закрила, и сега драпа натам, като на баламите, пак ще им връчи по байрак у ръце и тъпан на шкембето. И.. Абе как не го погледнат в шарлатанската физиономия и не се усещат че ги търкаля бе, пусто? Ще мачкат хайваните, ако тъй. А България- по неговите бутафории. Ако полковника него е имал предвид, като вещаеше че, напролет всичко било щяло да се оправи, аз се не ща. Тъпа история.
                              Last edited by Pyramid; Вчера, 23:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Това за кого?
                                Величие - брейка, фараона и шкембе полковника.
                                Last edited by Minaiivan; Вчера, 22:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X