IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Асенова крепост АД (ASKRE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не възкръсне от мъртвите- беше добра компания..

    Коментар


    • Някой има ли инфо кой е изпълнителен директор в момента и г-н Недялко Пеев
      участва ли под някаква форма в управлението на Асенова крепост
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Тука хвърчат, както казва Митьо Пищова, "кибапчитаа, мибапчитаа, кифтьетааа...".

        Някой ако е инвестирал може вече да поръчва "момиченцаа, манИкенкии, до 23 години, до 49 килограма, да ги къпе в жакузитаа, макузитааааа..."
        Last edited by kashoooo; 21.01.2013, 15:57.

        Коментар


        • Днес питах един оракул на каква цена е одобрено търговото за холдинг "Асенова крепост" и след като си платих 100лв за гадаенето ми каза че е на 3лв за парче.

          Коментар


          • Моя ник е достатъчна гаранция че не говоря празни приказки.Досега никой не съм излъгал нито подвел и нямам намерение да подвеждам никого.Ако искаш виж какво съм писал в темите за "Синергон холдинг" и "Холдинг Дунав"-хората които ми повярваха и действаха като мен направиха доста пари.Аз самият съм изкарал досега от борсата достатъчно пари и не ми трябват пари спечелени чрез разпространяване на невярна или заблуждаваща информация.За твое сведение съветвам пет души как да ивестират и никой досега не се усъмнил в достоверността на информацията която излиза от мен и никой не съжалява когато прави това което му казвам да направи.

            Коментар


            • Който не вярва че търговото е на 10,18 лв може да се обади по телефона в предприятието.Оттам е и моята информация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 116
                http://www.ccbank.bg/bg/news/newsdetail/id/15

                Коментар


                • http://www.ccbank.bg/bg/news/newsdetail/id/15

                  Коментар


                  • и за HASK има търгово, но и там не се знае цената
                    Там търговото е спряно от КФН.

                    Коментар


                    • 10,18 лв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                        Не притежавам акции нито на Асенова крепост, нито на холдинга. Твърде големи избушеняци са (това е личното ми мнение)!!!!!

                        Казусът е принципен!!!!!
                        Следя ги от време на време и съм имал акции ..... някакви облигации имат около 10 м. и търговото ми е загатка на колко може е . Атила колко предполагаш че е...
                        кой да тикаже! Нали знаеш как се определя цената - от 1 до 100.... както ти хрумне! Макар формално да си има методика....

                        А другарите тука - буквално каквато си искат!

                        Коментар


                        • Не притежавам акции нито на Асенова крепост, нито на холдинга. Твърде големи избушеняци са (това е личното ми мнение)!!!!!

                          Казусът е принципен!!!!!
                          Следя ги от време на време и съм имал акции ..... някакви облигации имат около 10 м. и търговото ми е загатка на колко може е . Атила колко предполагаш че е...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                            и на сайта на КФН няма инфо....

                            тия вече съвсем за малоумници ни вземат!!!!

                            Тъпи копелета! Отправят търгово, без да обявяват цената!
                            Атила , кой колкото даде ..... но в близките месеци мина един пакет на два пъти през два лева....
                            И аз следих преструктуриранията на Тиамаджиите...

                            Ама това е безобразие!!! Да не е обявена цената! Знам, че е въпрос на технически пропуск!!!! Или за дебелоока пезпардонщина!!!!!

                            Ама с такива малоумщини - не се печели доверие!! Нито към конкретната компания, нито към капиталовия пазар като цяло!!!!


                            Не притежавам акции нито на Асенова крепост, нито на холдинга. Твърде големи избушеняци са (това е личното ми мнение)!!!!!

                            Казусът е принципен!!!!!

                            Коментар


                            • и на сайта на КФН няма инфо....

                              тия вече съвсем за малоумници ни вземат!!!!

                              Тъпи копелета! Отправят търгово, без да обявяват цената!
                              Атила , кой колкото даде ..... но в близките месеци мина един пакет на два пъти през два лева....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA
                                Първоначално изпратено от smarti
                                на каква цена е одобреното търгово някой знае ли?
                                и на сайта на КФН няма инфо....

                                тия вече съвсем за малоумници ни вземат!!!!

                                Тъпи копелета! Отправят търгово, без да обявяват цената!

                                сега и цена
                                каквото дадат датат
                                Не е съвет за покупко-продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X